Gift Guide

Prices may vary in club and online

Lab Created Emerald Cut Solitaire Diamond Ring, $2,599.00

Lab Created Emerald Cut Solitaire Diamond Ring
Sponsored
current price $2,599.00

Lab Created Emerald Cut Solitaire Diamond Ring

4.1579 out of 5 stars
4.1579 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Skylight 15" Touchscreen Calendar & Organizer + 3 Year Photo & Videos

Skylight 15" Touchscreen Calendar & Organizer + 3 Year Photo & Videos
Sponsored
Members-only price

Skylight 15" Touchscreen Calendar & Organizer + 3 Year Photo & Videos

4.1248 out of 5 stars
4.1248 out of 5 Stars. 1939 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tatcha Gold Camellia Beauty Oil, 1 fl. oz., $72.84, $72.84/foz

Tatcha Gold Camellia Beauty Oil, 1 fl. oz.
current price $72.84
$72.84/foz

Tatcha Gold Camellia Beauty Oil, 1 fl. oz.

Available for Shipping

Ray-Ban Meta 0RW4013(Gen 2) 601ST350, Round Headliner Sunglasses

Ray-Ban Meta 0RW4013(Gen 2) 601ST350, Round Headliner Sunglasses
Members-only price

Ray-Ban Meta 0RW4013(Gen 2) 601ST350, Round Headliner Sunglasses

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Crosley Coda Record Player with Speakers, $179.00

Crosley Coda Record Player with Speakers
current price $179.00

Crosley Coda Record Player with Speakers

4.375 out of 5 stars
4.375 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set, $249.98

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set
Sponsored
current price $249.98

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 234 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Dallas Cowboys Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Dallas Cowboys Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Dallas Cowboys Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6595 out of 5 stars
4.6595 out of 5 Stars. 1545 reviews
Available for Shipping

DAFNI Muse Hair Styling and Straightening Brush by DAFNI X CONAIR, $149.00

DAFNI Muse Hair Styling and Straightening Brush by DAFNI X CONAIR
current price $149.00

DAFNI Muse Hair Styling and Straightening Brush by DAFNI X CONAIR

4.1688 out of 5 stars
4.1688 out of 5 Stars. 77 reviews
Available for Shipping

Laifen SWIFT Premium Hair Dryer

Laifen SWIFT Premium Hair Dryer
Members-only price

Laifen SWIFT Premium Hair Dryer

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer
Sponsored
Members-only price

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

4.4869 out of 5 stars
4.4869 out of 5 Stars. 914 reviews
Available for Pickup or Delivery

Riedel The O Wine Tumbler, 4 Piece Set, $52.98

Riedel The O Wine Tumbler, 4 Piece Set
current price $52.98

Riedel The O Wine Tumbler, 4 Piece Set

Available for Shipping

SteelSeries Arctis Nova 4X Wireless, $89.88

SteelSeries Arctis Nova 4X Wireless
current price $89.88

SteelSeries Arctis Nova 4X Wireless

4.0938 out of 5 stars
4.0938 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Calphalon Premier 8-Piece Hard-Anodized Nonstick Cookware Set, $314.08

Calphalon Premier 8-Piece Hard-Anodized Nonstick Cookware Set
current price $314.08

Calphalon Premier 8-Piece Hard-Anodized Nonstick Cookware Set

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Philadelphia Eagles Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Philadelphia Eagles Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Philadelphia Eagles Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6595 out of 5 stars
4.6595 out of 5 Stars. 1539 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL San Francisco 49ers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL San Francisco 49ers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL San Francisco 49ers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6597 out of 5 stars
4.6597 out of 5 Stars. 1540 reviews
Available for Shipping

Soundcore by Anker Space One Pro Bluetooth Wireless FlexiCurve Over-Ear Headphones with Adaptive Active Noise Cancelling and Hi-Res Audio - Black

Soundcore by Anker Space One Pro Bluetooth Wireless FlexiCurve Over-Ear Headphones with Adaptive Active Noise Cancelling and Hi-Res Audio - Black
Members-only price

Soundcore by Anker Space One Pro Bluetooth Wireless FlexiCurve Over-Ear Headphones with Adaptive Active Noise Cancelling and Hi-Res Audio - Black

4.2938 out of 5 stars
4.2938 out of 5 Stars. 160 reviews
Available for Shipping

GLAMGLOW Brightmud Dual-Action Exfoliating Treatment, 2.2 oz., $59.98, $27.26/oz

GLAMGLOW Brightmud Dual-Action Exfoliating Treatment, 2.2 oz.
current price $59.98
$27.26/oz

GLAMGLOW Brightmud Dual-Action Exfoliating Treatment, 2.2 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

0.95 CT. T.W. Diamond Stud Earrings in 14K Gold, $1,799.00

0.95 CT. T.W. Diamond Stud Earrings in 14K Gold
current price $1,799.00

0.95 CT. T.W. Diamond Stud Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Wüsthof Gourmet 4-Piece Steak Knife Set, $79.98

Wüsthof Gourmet 4-Piece Steak Knife Set
current price $79.98

Wüsthof Gourmet 4-Piece Steak Knife Set

Available for Shipping

Lab Created Gemstone Necklace in 14K Yellow Gold, $375.00

Lab Created Gemstone Necklace in 14K Yellow Gold
Ruby, variant on Lab Created Gemstone Necklace in 14K Yellow Gold
Pink Sapphire, variant on Lab Created Gemstone Necklace in 14K Yellow Gold
Sapphire, variant on Lab Created Gemstone Necklace in 14K Yellow Gold
Emerald, variant on Lab Created Gemstone Necklace in 14K Yellow Gold
current price $375.00
Options from $279.00 – $439.00

Lab Created Gemstone Necklace in 14K Yellow Gold

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

NIGHT Satin Anti-Frizz Shower & Sleep Caps, 2 pk., $19.98, $9.99/ea

NIGHT Satin Anti-Frizz Shower & Sleep Caps, 2 pk.
current price $19.98
$9.99/ea

NIGHT Satin Anti-Frizz Shower & Sleep Caps, 2 pk.

4.6053 out of 5 stars
4.6053 out of 5 Stars. 152 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Detroit Lions Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Detroit Lions Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Detroit Lions Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.66 out of 5 stars
4.66 out of 5 Stars. 1541 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Chicago Bears Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Chicago Bears Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Chicago Bears Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6574 out of 5 stars
4.6574 out of 5 Stars. 1541 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Green Bay Packers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Green Bay Packers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Green Bay Packers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6595 out of 5 stars
4.6595 out of 5 Stars. 1539 reviews
Available for Shipping

Diamond Riviera Necklace in 14K Gold, $4,599.00

Diamond Riviera Necklace in 14K Gold
current price $4,599.00
Options from $4,299.00 – $6,999.00

Diamond Riviera Necklace in 14K Gold

3.5455 out of 5 stars
3.5455 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

LEGO Minecraft Games Book, Hardcover, $13.56

LEGO Minecraft Games Book, Hardcover
current price $13.56

LEGO Minecraft Games Book, Hardcover

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Wüsthof 8-Piece Stainless Mignon Steak Knife Set, $89.98

Wüsthof 8-Piece Stainless Mignon Steak Knife Set
current price $89.98

Wüsthof 8-Piece Stainless Mignon Steak Knife Set

3.5 out of 5 stars
3.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Westinghouse 2000 Lumen Rechargeable LED Work Light, Portable 3-Head Garage & Mechanic Light with Magnetic Side Lights, USB Power Bank and Cordless Design, $35.98, Was $39.98

Instant Savings
Westinghouse 2000 Lumen Rechargeable LED Work Light, Portable 3-Head Garage & Mechanic Light with Magnetic Side Lights, USB Power Bank and Cordless Design
current price Now $35.98, Was $39.98
$4 off
Ends Sep 30

Westinghouse 2000 Lumen Rechargeable LED Work Light, Portable 3-Head Garage & Mechanic Light with Magnetic Side Lights, USB Power Bank and Cordless Design

4.8246 out of 5 stars
4.8246 out of 5 Stars. 57 reviews
Available for Shipping

Riedel Red Wine Glasses, 4-Piece Set, $52.98

Riedel Red Wine Glasses, 4-Piece Set
current price $52.98

Riedel Red Wine Glasses, 4-Piece Set

Available for Shipping

1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring, $3,999.00

1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring
White Gold, variant on 1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring
Rose Gold, variant on 1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring
Yellow Gold, variant on 1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring
Platinum, variant on 1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring
current price $3,999.00

1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Kansas City Chiefs Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Kansas City Chiefs Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Kansas City Chiefs Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6582 out of 5 stars
4.6582 out of 5 Stars. 1542 reviews
Available for Shipping

CurrentBody Skin Laser Hair Removal Device, $399.00

CurrentBody Skin Laser Hair Removal Device
current price $399.00

CurrentBody Skin Laser Hair Removal Device

1.8462 out of 5 stars
1.8462 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Riedel Cabernet Magnum Decanter, $49.98

Riedel Cabernet Magnum Decanter
current price $49.98

Riedel Cabernet Magnum Decanter

Available for Shipping

Bass Pro Shops Email Delivery Gift Card, Various Amounts, $47.98, Was $48.98

Bass Pro Shops Email Delivery Gift Card, Various Amounts
current price Now $47.98, Was $48.98
Options from $47.98 – $95.58
$1 off

Bass Pro Shops Email Delivery Gift Card, Various Amounts

4.6818 out of 5 stars
4.6818 out of 5 Stars. 44 reviews
Available for Email delivery

Kylie Skin Hyaluronic Acid Serum, $21.98

Kylie Skin Hyaluronic Acid Serum
current price $21.98

Kylie Skin Hyaluronic Acid Serum

1.5 out of 5 stars
1.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Savory and Sweet Snack Gift Basket, $45.74

Savory and Sweet Snack Gift Basket
current price $45.74

Savory and Sweet Snack Gift Basket

4.1283 out of 5 stars
4.1283 out of 5 Stars. 304 reviews
Available for Shipping

Blenders Sender Sunglasses, Grey/Lavender

Blenders Sender Sunglasses, Grey/Lavender
Members-only price

Blenders Sender Sunglasses, Grey/Lavender

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Westcott Paper Crafting Set 9pc. Blue and White, $19.97

Westcott Paper Crafting Set 9pc. Blue and White
current price $19.97

Westcott Paper Crafting Set 9pc. Blue and White

4.766 out of 5 stars
4.766 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Paperclip & Cable Chain Bracelet with Padlock Charm in 14K Gold, $575.00

Paperclip & Cable Chain Bracelet with Padlock Charm in 14K Gold
current price $575.00
Options from $575.00 – $615.00

Paperclip & Cable Chain Bracelet with Padlock Charm in 14K Gold

4.0476 out of 5 stars
4.0476 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

HOVERAir X1 Self-Flying Camera Drone with HOVERCare Pro, $269.00

HOVERAir X1 Self-Flying Camera Drone with HOVERCare Pro
White, variant on HOVERAir X1 Self-Flying Camera Drone with HOVERCare Pro
Black, variant on HOVERAir X1 Self-Flying Camera Drone with HOVERCare Pro
current price $269.00

HOVERAir X1 Self-Flying Camera Drone with HOVERCare Pro

3.5 out of 5 stars
3.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

National Geographic 10 x 42 Waterproof Binoculars, $49.98

National Geographic 10 x 42 Waterproof Binoculars
current price $49.98

National Geographic 10 x 42 Waterproof Binoculars

4.6214 out of 5 stars
4.6214 out of 5 Stars. 103 reviews
Available for Shipping

Vince Camuto Men Eau De Toilette, $34.98, Was $39.98

Vince Camuto Men Eau De Toilette
current price Now $34.98, Was $39.98
$5 off

Vince Camuto Men Eau De Toilette

4.6429 out of 5 stars
4.6429 out of 5 Stars. 98 reviews
Available for Shipping

Drunk Elephant T.L.C. Framboos Glycolic Night Serum, 1 fl. oz., $68.98, Was $71.48

Drunk Elephant T.L.C. Framboos Glycolic Night Serum, 1 fl. oz.
current price Now $68.98, Was $71.48
$2.50 off

Drunk Elephant T.L.C. Framboos Glycolic Night Serum, 1 fl. oz.

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Blenders Float L Series Sunglasses

Blenders Float L Series Sunglasses
Members-only price

Blenders Float L Series Sunglasses

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Tatcha The Rice Polish Deep, 2.1 oz., $49.98, $23.80/oz

Tatcha The Rice Polish Deep, 2.1 oz.
current price $49.98
$23.80/oz

Tatcha The Rice Polish Deep, 2.1 oz.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

Dupray Air Purifier with Planter and Custom Walnut Accent Table Design, $249.00

Dupray Air Purifier with Planter and Custom Walnut Accent Table Design
current price $249.00

Dupray Air Purifier with Planter and Custom Walnut Accent Table Design

4.7375 out of 5 stars
4.7375 out of 5 Stars. 80 reviews
Out of stock

Callaway Chrome Tour Golf Balls, 12-pack, $39.98

Callaway Chrome Tour Golf Balls, 12-pack
current price $39.98

Callaway Chrome Tour Golf Balls, 12-pack

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 6 reviews
Out of stock

Bowers & Wilkins Px7 S2e Over-Ear Bluetooth Headphones, $299.00

Bowers & Wilkins Px7 S2e Over-Ear Bluetooth Headphones
Available in additional 2 options
current price $299.00

Bowers & Wilkins Px7 S2e Over-Ear Bluetooth Headphones

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

NewAge Products Pro Series Adjustable Height Workbench, 56" W x 24" D x 29.5-43" H, $279.98

NewAge Products Pro Series Adjustable Height Workbench, 56" W x 24" D x 29.5-43" H
Black, variant on NewAge Products Pro Series Adjustable Height Workbench, 56" W x 24" D x 29.5-43" H
White, variant on NewAge Products Pro Series Adjustable Height Workbench, 56" W x 24" D x 29.5-43" H
current price $279.98

NewAge Products Pro Series Adjustable Height Workbench, 56" W x 24" D x 29.5-43" H

4.3056 out of 5 stars
4.3056 out of 5 Stars. 72 reviews
Out of stock

Frequently Asked Questions

What categories are included in Sam’s Club Holiday Gift Guide?

Are there budget-friendly bulk gift options available?

Can I order holiday gifts online and pick them up in club?

Are the Holiday Gift Guide items exclusive or limited time only?

About Holiday Gift Guide

Holiday Gift Guide at Sam’s Club

Find everything you need this holiday season with Sam’s Club Holiday Gift Guide. From gourmet treats to décor and toys, our curated gift picks make gifting easy, thoughtful, and affordable.

Sam’s Club Holiday Gift Guide: Shop Smarter, Gift Better

This holiday season, make sure your gifts stand out—for quality, value, and convenience. Whether you’re buying in bulk or picking specialty items, Sam’s Club Holiday Gift Guide delivers curated selections that appeal to all budgets and tastes. From kitchen must-haves to top tech gifts, discover everything you need to make the holidays special for your loved ones—right here at Sam’s Club.

Gourmet Food & Treat Gifts

Delight loved ones with Member’s Mark gourmet chocolate truffle or even a pack of decadent sea salt caramel, artisan gift baskets, and chocolate boxes, holiday candies, and holiday-inspired beverages. These curated food gifts are perfect for party hosts, coworkers, or as festive stocking-stuffers—offered in generous, gift-ready packaging.

Toys, Games & Family Favorites

Bring joy to every member of the family with our holiday toys, board games, and budget-friendly stocking stuffers. Bulk selections make it simple to fill stockings, address classroom gift exchanges, or prep for secret Santa stacks. Surprise your kids with a Jump N Play Rainbow Bounce House or Sony PlayStation 5 Console Slim Disc edition, or select from our huge selection of toys featuring dolls, LEGO, character toys and much more.

Home & Entertaining Presents

Upgrade someone’s holiday hosting game with decor that glows and gifts that impress—from flameless candles to entertaining platters, festive pillows, and seasonal throws. Stylish yet functional, these presents fit perfectly into any holiday home setup.

Apparel & Cozy Accessories

Keep everyone warm and festive with holiday-themed sweaters, skirts, gloves, and slippers. Cozy attire in accessible price points that makes gifting practical and seasonal.

Why Choose Sam’s Club for Holiday Gifts?

Curated and Exclusive – Handpicked holiday gift ideas and seasonal favorites you won’t find anywhere else.

Bulk-Friendly – Save more when you buy gift sets, multi-packs, or family-sized assortments, making holiday gifting easier and more affordable.

Smart Value – Get premium quality and thoughtful presentation without the premium price tag, perfect for holiday budgets.

One-Stop Shopping – From food and drinks to décor, clothing, and cozy essentials, Sam’s Club has everything you need to check off your entire gift list in one trip.