Truvia Sweet Complete Plant Based Granulated Sweetener, 32 oz., $9.98, $0.31/oz

Truvia Sweet Complete Plant Based Granulated Sweetener, 32 oz.
current price $9.98
$0.31/oz

Truvia Sweet Complete Plant Based Granulated Sweetener, 32 oz.

4.5795 out of 5 stars
4.5795 out of 5 Stars. 635 reviews

Truvia Original Calorie-Free Sweetener Packets, 400 ct., $14.98, Was $15.04, $0.04/ea

Truvia Original Calorie-Free Sweetener Packets, 400 ct.
current price Now $14.98, Was $15.04
$0.04/ea

Truvia Original Calorie-Free Sweetener Packets, 400 ct.

4.7916 out of 5 stars
4.7916 out of 5 Stars. 14529 reviews

Pantry

Prices may vary in club and online

General Mills Cereal, Variety Pack, 38.5 oz., $7.48, $0.19/oz

General Mills Cereal, Variety Pack, 38.5 oz.
Sponsored
current price $7.48
$0.19/oz

General Mills Cereal, Variety Pack, 38.5 oz.

4.6869 out of 5 stars
4.6869 out of 5 Stars. 297 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz., $7.98, $0.16/oz

Cinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz.
Sponsored
current price $7.98
$0.16/oz

Cinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz.

4.8252 out of 5 stars
4.8252 out of 5 Stars. 8313 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk., $10.88, $0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
current price $10.88
$0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.

4.7069 out of 5 stars
4.7069 out of 5 Stars. 3965 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz., $7.88, $0.17/oz

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz.
current price $7.88
$0.17/oz

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz.

4.7313 out of 5 stars
4.7313 out of 5 Stars. 4101 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.

Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.
Members-only price

Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.

4.6997 out of 5 stars
4.6997 out of 5 Stars. 6719 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.

4.7348 out of 5 stars
4.7348 out of 5 Stars. 3085 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs., $6.72, $0.56/lb

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.
current price $6.72
$0.56/lb

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.

4.6901 out of 5 stars
4.6901 out of 5 Stars. 5418 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

PAM Original Cooking Spray, 12 oz., 2 pk., $7.48, $0.31/foz

PAM Original Cooking Spray, 12 oz., 2 pk.
current price $7.48
$0.31/foz

PAM Original Cooking Spray, 12 oz., 2 pk.

4.8689 out of 5 stars
4.8689 out of 5 Stars. 9248 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hellmann's Real Mayonnaise, 64 fl. oz., $9.98, $0.16/foz

Hellmann's Real Mayonnaise, 64 fl. oz.
current price $9.98
$0.16/foz

Hellmann's Real Mayonnaise, 64 fl. oz.

4.664 out of 5 stars
4.664 out of 5 Stars. 12045 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk.

4.6433 out of 5 stars
4.6433 out of 5 Stars. 2072 reviews
Available for Shipping

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz., $8.98, $0.56/oz

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz.
current price $8.98
$0.56/oz

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz.

4.8724 out of 5 stars
4.8724 out of 5 Stars. 9238 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

La Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz., $4.98, $0.08/oz

La Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz.
current price $4.98
$0.08/oz

La Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz.

4.8109 out of 5 stars
4.8109 out of 5 Stars. 2559 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct., $7.98, $1.00/ea

Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct.
current price $7.98
$1.00/ea

Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct.

4.7932 out of 5 stars
4.7932 out of 5 Stars. 8799 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Minute Instant Light and Fluffy White Rice, 72oz., $6.84, $0.10/oz

Minute Instant Light and Fluffy White Rice, 72oz.
current price $6.84
$0.10/oz

Minute Instant Light and Fluffy White Rice, 72oz.

4.817 out of 5 stars
4.817 out of 5 Stars. 5601 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Velveeta Shells and Cheese Original Microwavable Sauce Cups, 2.39 oz., 12 ct., $9.98, $0.35/oz

Velveeta Shells and Cheese Original Microwavable Sauce Cups, 2.39 oz., 12 ct.
current price $9.98
$0.35/oz

Velveeta Shells and Cheese Original Microwavable Sauce Cups, 2.39 oz., 12 ct.

4.6914 out of 5 stars
4.6914 out of 5 Stars. 4115 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Long Grain White Rice, 50 lbs., $22.98, $0.03/oz

Member's Mark Long Grain White Rice, 50 lbs.
current price $22.98
$0.03/oz

Member's Mark Long Grain White Rice, 50 lbs.

4.3886 out of 5 stars
4.3886 out of 5 Stars. 1248 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Parboiled White Rice, 25 lbs., $14.98, $0.04/oz

Member's Mark Parboiled White Rice, 25 lbs.
current price $14.98
$0.04/oz

Member's Mark Parboiled White Rice, 25 lbs.

4.702 out of 5 stars
4.702 out of 5 Stars. 698 reviews
Available for Shipping

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct., $16.32, $0.51/ea

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct.
current price $16.32
$0.51/ea
From $16.32

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct.

4.8341 out of 5 stars
4.8341 out of 5 Stars. 3346 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Quaker Quick 1-Minute Oats, 160 oz., $7.98, $0.05/oz

Quaker Quick 1-Minute Oats, 160 oz.
current price $7.98
$0.05/oz

Quaker Quick 1-Minute Oats, 160 oz.

4.7905 out of 5 stars
4.7905 out of 5 Stars. 4573 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Almond Butter, 24 oz., $8.78, $0.37/oz

Member's Mark Almond Butter, 24 oz.
current price $8.78
$0.37/oz

Member's Mark Almond Butter, 24 oz.

4.5565 out of 5 stars
4.5565 out of 5 Stars. 3820 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Quaker Old Fashioned Oats, 160 oz., $7.98, $0.05/oz

Quaker Old Fashioned Oats, 160 oz.
current price $7.98
$0.05/oz

Quaker Old Fashioned Oats, 160 oz.

4.6561 out of 5 stars
4.6561 out of 5 Stars. 7272 reviews
Available for Shipping

Member's Mark All Purpose Flour, 25 lbs., $10.58, $0.42/lb

Member's Mark All Purpose Flour, 25 lbs.
current price $10.58
$0.42/lb

Member's Mark All Purpose Flour, 25 lbs.

4.6886 out of 5 stars
4.6886 out of 5 Stars. 1901 reviews
Available for Shipping

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk., $8.98, $1.12/ea

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk.
current price $8.98
$1.12/ea

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk.

4.8226 out of 5 stars
4.8226 out of 5 Stars. 4369 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Jasmine Rice 50 lbs., $41.82, Was $42.97

Member's Mark Jasmine Rice 50 lbs.
current price Now $41.82, Was $42.97
$1.15 off

Member's Mark Jasmine Rice 50 lbs.

4.5465 out of 5 stars
4.5465 out of 5 Stars. 86 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk., $13.48, $0.34/oz

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk.
current price $13.48
$0.34/oz

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk.

4.6783 out of 5 stars
4.6783 out of 5 Stars. 1346 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk., $8.98, $1.12/ea

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk.
current price $8.98
$1.12/ea

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk.

4.8166 out of 5 stars
4.8166 out of 5 Stars. 3402 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Food Service Italian Dressing, 128 oz., $9.48, $0.07/foz

Member's Mark Food Service Italian Dressing, 128 oz.
current price $9.48
$0.07/foz

Member's Mark Food Service Italian Dressing, 128 oz.

4.6856 out of 5 stars
4.6856 out of 5 Stars. 334 reviews
Available for Shipping

Prego Traditional Italian Sauce, 45 oz., 3 pk., $8.98, $0.07/oz

Prego Traditional Italian Sauce, 45 oz., 3 pk.
current price $8.98
$0.07/oz

Prego Traditional Italian Sauce, 45 oz., 3 pk.

4.7753 out of 5 stars
4.7753 out of 5 Stars. 5522 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kraft Original Macaroni and Cheese Dinner 18 pk., $14.96, $0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Dinner 18 pk.
current price $14.96
$0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Dinner 18 pk.

4.7052 out of 5 stars
4.7052 out of 5 Stars. 10993 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk., $16.98, $3.40/ea

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk.
current price $16.98
$3.40/ea

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk.

4.7067 out of 5 stars
4.7067 out of 5 Stars. 2397 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Foodservice Extra Heavy Mayonnaise, 128 fl. oz., $12.48, $0.10/foz

Member's Mark Foodservice Extra Heavy Mayonnaise, 128 fl. oz.
current price $12.48
$0.10/foz

Member's Mark Foodservice Extra Heavy Mayonnaise, 128 fl. oz.

4.5668 out of 5 stars
4.5668 out of 5 Stars. 1295 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Honey Nut Cheerios Cereal, 48 oz., $7.64, $0.16/oz

Honey Nut Cheerios Cereal, 48 oz.
current price $7.64
$0.16/oz

Honey Nut Cheerios Cereal, 48 oz.

4.8722 out of 5 stars
4.8722 out of 5 Stars. 10004 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz., $8.58, $0.39/oz

Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz.
current price $8.58
$0.39/oz

Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz.

4.5181 out of 5 stars
4.5181 out of 5 Stars. 2266 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Heinz Simply Tomato Ketchup, 44 oz., 2 pk., $9.98, $0.11/oz

Heinz Simply Tomato Ketchup, 44 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.11/oz

Heinz Simply Tomato Ketchup, 44 oz., 2 pk.

4.7911 out of 5 stars
4.7911 out of 5 Stars. 1082 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Foodservice Honey Mustard, 128 oz., $14.98, $0.12/foz

Member's Mark Foodservice Honey Mustard, 128 oz.
current price $14.98
$0.12/foz

Member's Mark Foodservice Honey Mustard, 128 oz.

4.7561 out of 5 stars
4.7561 out of 5 Stars. 205 reviews
Available for Shipping

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz., $8.98, $0.08/oz

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz.
current price $8.98
$0.08/oz

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz.

4.5756 out of 5 stars
4.5756 out of 5 Stars. 1489 reviews
Available for Shipping

Mott's Natural Applesauce, 3.9 oz., 36 ct., $12.22, $0.34/ea

Mott's Natural Applesauce, 3.9 oz., 36 ct.
current price $12.22
$0.34/ea
From $12.22

Mott's Natural Applesauce, 3.9 oz., 36 ct.

4.7791 out of 5 stars
4.7791 out of 5 Stars. 2979 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz., $5.98, Was $6.28, $0.15/oz

Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.
current price Now $5.98, Was $6.28
$0.15/oz
$0.30 off

Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.

4.8199 out of 5 stars
4.8199 out of 5 Stars. 3759 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Morton Iodized Salt, 64 oz., $2.46, $0.04/oz

Morton Iodized Salt, 64 oz.
current price $2.46
$0.04/oz

Morton Iodized Salt, 64 oz.

4.7441 out of 5 stars
4.7441 out of 5 Stars. 4244 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz., $10.68, $0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz.
current price $10.68
$0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz.

3.9286 out of 5 stars
3.9286 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Shipping

Barilla Protein+ Penne & Rotini, 14.5 oz., 4 pk., $8.48

Barilla Protein+ Penne & Rotini, 14.5 oz., 4 pk.
current price $8.48

Barilla Protein+ Penne & Rotini, 14.5 oz., 4 pk.

4.7736 out of 5 stars
4.7736 out of 5 Stars. 645 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheerios Cereal, 40.7 oz., $6.88, $0.17/oz

Cheerios Cereal, 40.7 oz.
current price $6.88
$0.17/oz

Cheerios Cereal, 40.7 oz.

4.8726 out of 5 stars
4.8726 out of 5 Stars. 7560 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk., $8.52, $1.42/ea

Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk.
current price $8.52
$1.42/ea

Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk.

4.8199 out of 5 stars
4.8199 out of 5 Stars. 3654 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Spaghetti Pasta Pantry Pack, 1 lb., 6 pk., $5.48, $0.91/lb

Member's Mark Spaghetti Pasta Pantry Pack, 1 lb., 6 pk.
current price $5.48
$0.91/lb

Member's Mark Spaghetti Pasta Pantry Pack, 1 lb., 6 pk.

4.7729 out of 5 stars
4.7729 out of 5 Stars. 207 reviews
Available for Shipping

Frosted Flakes Cereal, 55 oz., $7.88, $0.14/oz

Frosted Flakes Cereal, 55 oz.
current price $7.88
$0.14/oz

Frosted Flakes Cereal, 55 oz.

4.7102 out of 5 stars
4.7102 out of 5 Stars. 2912 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk., $12.98, Was $14.98, $0.14/oz

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.
current price Now $12.98, Was $14.98
$0.14/oz
$2 off

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.

4.7782 out of 5 stars
4.7782 out of 5 Stars. 4807 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Bouillon, 32 oz., $8.96, $0.28/oz

Member's Mark Chicken Bouillon, 32 oz.
current price $8.96
$0.28/oz

Member's Mark Chicken Bouillon, 32 oz.

4.6221 out of 5 stars
4.6221 out of 5 Stars. 344 reviews
Out of stock

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Peanut Butter Granola, 32 oz., $10.68, $0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Peanut Butter Granola, 32 oz.
current price $10.68
$0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Peanut Butter Granola, 32 oz.

4.7586 out of 5 stars
4.7586 out of 5 Stars. 29 reviews
Out of stock