Summer Entertaining

Prices may vary in club and online

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
Sponsored
current price $15.78
$0.05/foz

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.

4.8102 out of 5 stars
4.8102 out of 5 Stars. 3277 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
Sponsored
current price $17.98

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.

4.7274 out of 5 stars
4.7274 out of 5 Stars. 1071 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Chick-fil-A Original Dipping Sauce, 24 oz., 2 pk. $8.48 $0.18/oz

Chick-fil-A Original Dipping Sauce, 24 oz., 2 pk.
current price $8.48
$0.18/oz

Chick-fil-A Original Dipping Sauce, 24 oz., 2 pk.

4.6907 out of 5 stars
4.6907 out of 5 Stars. 1122 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sweet Baby Ray's Honey Barbecue Sauce, 40 oz., 2 pk. $6.98 $0.17/oz

Sweet Baby Ray's Honey Barbecue Sauce, 40 oz., 2 pk.
current price $6.98
$0.17/oz

Sweet Baby Ray's Honey Barbecue Sauce, 40 oz., 2 pk.

4.8461 out of 5 stars
4.8461 out of 5 Stars. 942 reviews
Available for Shipping

Mrs. Dash Original Seasoning, 10 oz. $6.98 $0.70/oz

Mrs. Dash Original Seasoning, 10 oz.
current price $6.98
$0.70/oz

Mrs. Dash Original Seasoning, 10 oz.

4.8331 out of 5 stars
4.8331 out of 5 Stars. 1432 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk. $8.78 $0.04/foz

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $8.78
$0.04/foz

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.

4.7636 out of 5 stars
4.7636 out of 5 Stars. 4737 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mrs. Dash Garlic and Herb Seasoning, 10 oz. $6.98 $0.70/oz

Mrs. Dash Garlic and Herb Seasoning, 10 oz.
current price $6.98
$0.70/oz

Mrs. Dash Garlic and Herb Seasoning, 10 oz.

4.7767 out of 5 stars
4.7767 out of 5 Stars. 1290 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk. $15.98

OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk.
current price $15.98

OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk.

4.7557 out of 5 stars
4.7557 out of 5 Stars. 131 reviews
Available for Shipping

Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct. $13.98 $0.42/oz

Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct.
current price $13.98
$0.42/oz

Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct.

4.6951 out of 5 stars
4.6951 out of 5 Stars. 164 reviews
Available for Shipping

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
Sponsored
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4589 out of 5 stars
4.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nexxus Fullology Densifying Leave In Spray, 8 fl. oz. $16.98 $2.12/foz

Nexxus Fullology Densifying Leave In Spray, 8 fl. oz.
current price $16.98
$2.12/foz

Nexxus Fullology Densifying Leave In Spray, 8 fl. oz.

3.89 out of 5 stars
3.89 out of 5 Stars. 100 reviews
Available for Shipping

Gerber 2nd Foods Fruit & Veggie Variety Pack, 4 oz., 30 ct. $23.98 $0.20/oz

Gerber 2nd Foods Fruit & Veggie Variety Pack, 4 oz., 30 ct.
current price $23.98
$0.20/oz

Gerber 2nd Foods Fruit & Veggie Variety Pack, 4 oz., 30 ct.

4.7915 out of 5 stars
4.7915 out of 5 Stars. 686 reviews
Available for Shipping

Wish-Bone Italian Dressing, 36 oz., 2 pk. $7.98 $0.11/foz

Wish-Bone Italian Dressing, 36 oz., 2 pk.
current price $7.98
$0.11/foz

Wish-Bone Italian Dressing, 36 oz., 2 pk.

4.681 out of 5 stars
4.681 out of 5 Stars. 765 reviews
Available for Shipping

Cracker Jack Original Caramel Coated Popcorn and Peanuts 1.25 oz., 30 pk. $9.98

Cracker Jack Original Caramel Coated Popcorn and Peanuts 1.25 oz., 30 pk.
current price $9.98

Cracker Jack Original Caramel Coated Popcorn and Peanuts 1.25 oz., 30 pk.

4.7349 out of 5 stars
4.7349 out of 5 Stars. 679 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 8' Rainbow Beach Umbrella $39.98

Member's Mark 8' Rainbow Beach Umbrella
current price $39.98

Member's Mark 8' Rainbow Beach Umbrella

4.6863 out of 5 stars
4.6863 out of 5 Stars. 526 reviews
Available for Shipping

Color Sense 1200-Thread-Count Cotton Blend Sheet Set, Assorted Sizes $64.96

Color Sense 1200-Thread-Count Cotton Blend Sheet Set, Assorted Sizes
Green River, variant on Color Sense 1200-Thread-Count Cotton Blend Sheet Set, Assorted Sizes
French Oak, variant on Color Sense 1200-Thread-Count Cotton Blend Sheet Set, Assorted Sizes
White, variant on Color Sense 1200-Thread-Count Cotton Blend Sheet Set, Assorted Sizes
Soft Silver, variant on Color Sense 1200-Thread-Count Cotton Blend Sheet Set, Assorted Sizes
current price $64.96
Options from $64.96 – $74.96

Color Sense 1200-Thread-Count Cotton Blend Sheet Set, Assorted Sizes

4.6151 out of 5 stars
4.6151 out of 5 Stars. 278 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 2-Pack Adult Sand-Friendly Beach Towels, 40" x 72" $25.96

Member's Mark 2-Pack Adult Sand-Friendly Beach Towels, 40" x 72"
Hamilton Stripe Pink, variant on Member's Mark 2-Pack Adult Sand-Friendly Beach Towels, 40" x 72"
Hamilton Stripe Multi-color, variant on Member's Mark 2-Pack Adult Sand-Friendly Beach Towels, 40" x 72"
Hamilton Stripe Teal, variant on Member's Mark 2-Pack Adult Sand-Friendly Beach Towels, 40" x 72"
Hamilton Stripe Peach, variant on Member's Mark 2-Pack Adult Sand-Friendly Beach Towels, 40" x 72"
current price $25.96

Member's Mark 2-Pack Adult Sand-Friendly Beach Towels, 40" x 72"

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Gerber Grain & Grow Cereal Snack Puffs, Variety Pack, 1.48 oz., 8 ct. $18.58 $1.57/oz

Gerber Grain & Grow Cereal Snack Puffs, Variety Pack, 1.48 oz., 8 ct.
current price $18.58
$1.57/oz

Gerber Grain & Grow Cereal Snack Puffs, Variety Pack, 1.48 oz., 8 ct.

4.8938 out of 5 stars
4.8938 out of 5 Stars. 744 reviews
Available for Shipping

USPS FOREVER First Class Postage Stamps, U.S. Flag, Coil of 100 Stamps $81.75

USPS FOREVER First Class Postage Stamps, U.S. Flag, Coil of 100 Stamps
current price $81.75

USPS FOREVER First Class Postage Stamps, U.S. Flag, Coil of 100 Stamps

4.7884 out of 5 stars
4.7884 out of 5 Stars. 1824 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Instant Sun Shelter $49.98

Member's Mark Instant Sun Shelter
Offline Blue, variant on Member's Mark Instant Sun Shelter
Milky Blue, variant on Member's Mark Instant Sun Shelter
Blue, variant on Member's Mark Instant Sun Shelter
current price $49.98

Member's Mark Instant Sun Shelter

4.3702 out of 5 stars
4.3702 out of 5 Stars. 181 reviews
Available for Shipping

Backyard Discovery Mystic Tower Cedar Swing Set $1,498.00

Backyard Discovery Mystic Tower Cedar Swing Set
current price $1,498.00
Options from $1,498.00 – $2,399.00

Backyard Discovery Mystic Tower Cedar Swing Set

4.394 out of 5 stars
4.394 out of 5 Stars. 335 reviews
Available for Shipping or Pickup

Sargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct. $11.47 $1.43/ea

Sargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct.
current price $11.47
$1.43/ea

Sargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct.

4.4286 out of 5 stars
4.4286 out of 5 Stars. 119 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Popsicle Firecracker, 30 pk. $28.98 $0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Popsicle Firecracker, 30 pk.
current price $28.98
$0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Popsicle Firecracker, 30 pk.

4.6194 out of 5 stars
4.6194 out of 5 Stars. 515 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

BODYARMOR LYTE Sports Drink Variety Pack, 20 fl. oz., 18 pk. $18.48 $0.05/foz

BODYARMOR LYTE Sports Drink Variety Pack, 20 fl. oz., 18 pk.
current price $18.48
$0.05/foz

BODYARMOR LYTE Sports Drink Variety Pack, 20 fl. oz., 18 pk.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Safety 1st Grand 2-in-1 Booster Car Seat, Choose Color

Safety 1st Grand 2-in-1 Booster Car Seat, Choose Color
Black Sparrow, variant on Safety 1st Grand 2-in-1 Booster Car Seat, Choose Color
Capri Teal, variant on Safety 1st Grand 2-in-1 Booster Car Seat, Choose Color
Sunrise Coral, variant on Safety 1st Grand 2-in-1 Booster Car Seat, Choose Color
Members-only price

Safety 1st Grand 2-in-1 Booster Car Seat, Choose Color

4.5455 out of 5 stars
4.5455 out of 5 Stars. 55 reviews
Available for Shipping

Rossetti Speck, Coppa, and Salame Toscano Italian Charcuterie Collection, 4 oz., 3 pk. $13.98 $1.17/oz

Rossetti Speck, Coppa, and Salame Toscano Italian Charcuterie Collection, 4 oz., 3 pk.
current price $13.98
$1.17/oz

Rossetti Speck, Coppa, and Salame Toscano Italian Charcuterie Collection, 4 oz., 3 pk.

4.4789 out of 5 stars
4.4789 out of 5 Stars. 213 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Gorilla Playsets Alpine Adventure Wooden Swing Set with Tube Slide $2,199.00

Gorilla Playsets Alpine Adventure Wooden Swing Set with Tube Slide
current price $2,199.00

Gorilla Playsets Alpine Adventure Wooden Swing Set with Tube Slide

Available for Shipping

Country Time Pink Lemonade Naturally Flavored Powdered Drink Mix, 5.16 lbs. $9.88 $0.12/oz

Country Time Pink Lemonade Naturally Flavored Powdered Drink Mix, 5.16 lbs.
current price $9.88
$0.12/oz

Country Time Pink Lemonade Naturally Flavored Powdered Drink Mix, 5.16 lbs.

4.7486 out of 5 stars
4.7486 out of 5 Stars. 2200 reviews
Available for Shipping

Cetaphil Daily Facial Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, 4 fl. oz., 3 pk. $38.48 $3.21/foz

Cetaphil Daily Facial Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, 4 fl. oz., 3 pk.
current price $38.48
$3.21/foz

Cetaphil Daily Facial Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, 4 fl. oz., 3 pk.

4.4452 out of 5 stars
4.4452 out of 5 Stars. 283 reviews
Available for Shipping

Gerber Lil' Crunchies Baked Grain Snack, Variety Pack, 1.48 oz., 8 ct. $18.28 $1.54/oz

Gerber Lil' Crunchies Baked Grain Snack, Variety Pack, 1.48 oz., 8 ct.
current price $18.28
$1.54/oz

Gerber Lil' Crunchies Baked Grain Snack, Variety Pack, 1.48 oz., 8 ct.

4.7628 out of 5 stars
4.7628 out of 5 Stars. 371 reviews
Available for Shipping

Aunt Millie's Hot Dog Buns, 16 ct. $3.18 $0.13/oz

Aunt Millie's Hot Dog Buns, 16 ct.
current price $3.18
$0.13/oz

Aunt Millie's Hot Dog Buns, 16 ct.

4.5578 out of 5 stars
4.5578 out of 5 Stars. 934 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pedialyte AdvancedCare Plus Electrolyte Solution Berry Frost, 33.8 fl. oz., 3 pk. $13.98 $0.14/foz

Pedialyte AdvancedCare Plus Electrolyte Solution Berry Frost, 33.8 fl. oz., 3 pk.
current price $13.98
$0.14/foz

Pedialyte AdvancedCare Plus Electrolyte Solution Berry Frost, 33.8 fl. oz., 3 pk.

4.7448 out of 5 stars
4.7448 out of 5 Stars. 478 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tajin Seasoning, 14 oz., 2 pk. $9.98 $0.36/oz

Tajin Seasoning, 14 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.36/oz

Tajin Seasoning, 14 oz., 2 pk.

4.7989 out of 5 stars
4.7989 out of 5 Stars. 348 reviews
Available for Shipping

Aunt Millie's Hamburger Buns 16 ct. $3.48

Aunt Millie's Hamburger Buns 16 ct.
current price $3.48

Aunt Millie's Hamburger Buns 16 ct.

4.638 out of 5 stars
4.638 out of 5 Stars. 779 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Gerber Toddler Pouch Variety Pack, 3.5 oz., 12 ct. $17.98 $0.43/oz

Gerber Toddler Pouch Variety Pack, 3.5 oz., 12 ct.
current price $17.98
$0.43/oz

Gerber Toddler Pouch Variety Pack, 3.5 oz., 12 ct.

4.8151 out of 5 stars
4.8151 out of 5 Stars. 292 reviews
Available for Shipping

Scripto Aim 'N Flame Multi-Purpose Lighter, 4pk $8.98

Scripto Aim 'N Flame Multi-Purpose Lighter, 4pk
current price $8.98

Scripto Aim 'N Flame Multi-Purpose Lighter, 4pk

4.6569 out of 5 stars
4.6569 out of 5 Stars. 1644 reviews
Available for Shipping or Pickup

Licensed Character Kids Beach Towel, 36" x 64" $9.96 Was $14.96

Licensed Character Kids Beach Towel, 36" x 64"
Mandalorian, variant on Licensed Character Kids Beach Towel, 36" x 64"
Bluey, variant on Licensed Character Kids Beach Towel, 36" x 64"
Hello Kitty, variant on Licensed Character Kids Beach Towel, 36" x 64"
Minnie Mouse, variant on Licensed Character Kids Beach Towel, 36" x 64"
current price Now $9.96, Was $14.96
$5 off

Licensed Character Kids Beach Towel, 36" x 64"

4.8953 out of 5 stars
4.8953 out of 5 Stars. 86 reviews
Available for Shipping

Olay Super Cream Facial Moisturizer, Sunscreen, SPF 30, Skincare, 1.7 oz., 2pk $40.91 $12.03/oz

Sam's Cash Offer
Olay Super Cream Facial Moisturizer, Sunscreen, SPF 30, Skincare, 1.7 oz., 2pk
current price $40.91
$12.03/oz
From $40.91
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Olay Super Cream Facial Moisturizer, Sunscreen, SPF 30, Skincare, 1.7 oz., 2pk

4.6977 out of 5 stars
4.6977 out of 5 Stars. 483 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Salt Life Women's Long Sleeve UV Tee $4.81 Was $12.98

Salt Life Women's Long Sleeve UV Tee
Navy, variant on Salt Life Women's Long Sleeve UV Tee
Purple, variant on Salt Life Women's Long Sleeve UV Tee
Multi, variant on Salt Life Women's Long Sleeve UV Tee
White, variant on Salt Life Women's Long Sleeve UV Tee
current price Now $4.81, Was $12.98
$8.17 off

Salt Life Women's Long Sleeve UV Tee

4.5275 out of 5 stars
4.5275 out of 5 Stars. 182 reviews
Available for Shipping

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk. $21.99 $4.40/ea

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.
current price $21.99
$4.40/ea

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.

4.7489 out of 5 stars
4.7489 out of 5 Stars. 231 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Meiomi Pinot Noir Wine, 750 ml $19.99 $0.79/foz

Meiomi Pinot Noir Wine, 750 ml
current price $19.99
$0.79/foz

Meiomi Pinot Noir Wine, 750 ml

4.808 out of 5 stars
4.808 out of 5 Stars. 1323 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Miller Lite Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk. $23.99 $1.00/ea

Miller Lite Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.
current price $23.99
$1.00/ea

Miller Lite Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.

4.8255 out of 5 stars
4.8255 out of 5 Stars. 791 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Country Time Variety Pack 19 oz., 3 pk. $9.48 $0.17/oz

Country Time Variety Pack 19 oz., 3 pk.
current price $9.48
$0.17/oz

Country Time Variety Pack 19 oz., 3 pk.

4.6461 out of 5 stars
4.6461 out of 5 Stars. 356 reviews
Available for Shipping

NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz., 2 pk. $19.98 $1.00/oz

NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz.,  2 pk.
current price $19.98
$1.00/oz

NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz., 2 pk.

4.4292 out of 5 stars
4.4292 out of 5 Stars. 657 reviews
Available for Shipping

Rancho La Gloria Margarita Cocktail, 1.5 L $15.99 $0.32/foz

Rancho La Gloria Margarita Cocktail, 1.5 L
current price $15.99
$0.32/foz

Rancho La Gloria Margarita Cocktail, 1.5 L

4.2731 out of 5 stars
4.2731 out of 5 Stars. 260 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Backyard Discovery Mystic Cedar Wooden Kids Playhouse $299.98

Backyard Discovery Mystic Cedar Wooden Kids Playhouse
current price $299.98

Backyard Discovery Mystic Cedar Wooden Kids Playhouse

4.5846 out of 5 stars
4.5846 out of 5 Stars. 65 reviews
Available for Shipping or Pickup

High Noon Vodka Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk. $21.37 $1.78/ea

High Noon Vodka Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $21.37
$1.78/ea

High Noon Vodka Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

4.7359 out of 5 stars
4.7359 out of 5 Stars. 284 reviews
Out of stock