Summer Entertaining(647+)
Prices may vary in club and online
Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz

Sponsored
$1578
current price $15.78$0.05/foz
Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
4.8102 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98

Sponsored
$1798
current price $17.98Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
4.7274 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Starbucks Frappuccino Chilled Mocha Coffee Drink, 9.5 oz., 15 pk. $21.98 $0.15/foz

$2198
current price $21.98$0.15/foz
Starbucks Frappuccino Chilled Mocha Coffee Drink, 9.5 oz., 15 pk.
4.7724 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Kinder's Teriyaki Marinade Sauce, 27.5 oz. $5.78 $0.21/oz

$578
current price $5.78$0.21/oz
Kinder's Teriyaki Marinade Sauce, 27.5 oz.
4.7734 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Bush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct. $11.48 $0.09/oz

$1148
current price $11.48$0.09/oz
Bush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct.
4.7365 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk. $8.78 $0.04/foz

Sponsored
$878
current price $8.78$0.04/foz
Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.
4.7636 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk. $22.99 $0.77/ea

$2299
current price $22.99$0.77/ea
Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk.
4.7775 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Kit Kat Cones Variety Pack, Frozen, 16ct. $11.18 $0.70/ea

$1118
current price $11.18$0.70/ea
Kit Kat Cones Variety Pack, Frozen, 16ct.
4.6725 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Maison Perrier Sparkling Water 16.9 fl. oz., 24 pk. $22.98 $0.06/foz

$2298
current price $22.98$0.06/foz
Maison Perrier Sparkling Water 16.9 fl. oz., 24 pk.
4.6288 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Sponsored
$1542
current price $15.42$1.28/oz
Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
4.4589 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Safety 1st Everfit All-in-One Convertible Car Seat, Choose Color $99.98

$9998
current price $99.98Safety 1st Everfit All-in-One Convertible Car Seat, Choose Color
4.5804 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Heinz Ketchup, Mustard & Mayo Classic Condiment Variety Pack, 3 pk. $9.98 $0.12/oz

$998
current price $9.98$0.12/oz
Heinz Ketchup, Mustard & Mayo Classic Condiment Variety Pack, 3 pk.
4.7586 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz. $4.98 Was $7.48 $0.17/oz
Instant Savings

Now$498
current price Now $4.98, Was $7.48$7.48
$0.17/oz
$2.50 off
Ends Oct 17
McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz.
4.871 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
A.1. Original Steak Sauce, 15 oz., 2 pk. $8.98 $0.30/oz

$898
current price $8.98$0.30/oz
A.1. Original Steak Sauce, 15 oz., 2 pk.
4.8294 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Denuded Inside Round, Cryovac, priced per pound $122.88 $7.47/lb

$12288
current price $122.88avg. price
$7.47/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Denuded Inside Round, Cryovac, priced per pound
4.8 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Glaceau Vitaminwater Zero Variety Pack Nutrient Enhanced Water 16.9 fl. oz., 18 pk. $16.78 $0.06/foz

$1678
current price $16.78$0.06/foz
Glaceau Vitaminwater Zero Variety Pack Nutrient Enhanced Water 16.9 fl. oz., 18 pk.
4.5668 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz. $5.64 $0.21/oz

$564
current price $5.64$0.21/oz
Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz.
4.8075 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Old Wisconsin Beef Sticks 1 oz., 32 ct. $15.56 $0.49/oz

$1556
current price $15.56$0.49/oz
Old Wisconsin Beef Sticks 1 oz., 32 ct.
4.6012 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Kinder's Buttery Buffalo Wing Sauce, 23.5 oz. $6.48 Was $6.58 $0.28/oz

Now$648
current price Now $6.48, Was $6.58$6.58
$0.28/oz
$0.10 off
Kinder's Buttery Buffalo Wing Sauce, 23.5 oz.
4.2839 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Miss Vickie's Jalapeno Kettle Cooked Potato Chips, 22 oz. $7.98 $0.36/oz

$798
current price $7.98$0.36/oz
Miss Vickie's Jalapeno Kettle Cooked Potato Chips, 22 oz.
4.8462 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
TransOcean Crab Classic Imitation Crab, Flake Style, 2 lbs. $6.74 $3.37/lb

$674
current price $6.74$3.37/lb
TransOcean Crab Classic Imitation Crab, Flake Style, 2 lbs.
4.6717 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Go Snacks Toppers Fully Cooked Chicken Breast Bites 4 pk. $9.44

$944
current price $9.44Go Snacks Toppers Fully Cooked Chicken Breast Bites 4 pk.
4.5653 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk. $11.98 $0.12/ea

$1198
current price $11.98$0.12/ea
Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk.
4.8277 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Fruit By The Foot Tie-Dye Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.75 oz., 48 pk. $14.98 $0.42/oz

$1498
current price $14.98$0.42/oz
Fruit By The Foot Tie-Dye Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.75 oz., 48 pk.
4.753 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
White Castle Classic Cheese Sliders, Frozen, 18 ct. $12.97 Was $13.97 $0.72/ea
Instant Savings

Now$1297
current price Now $12.97, Was $13.97$13.97
$0.72/ea
$1 off
Ends Nov 01
White Castle Classic Cheese Sliders, Frozen, 18 ct.
4.5182 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Catalina Crunch Cinnamon Toast Cereal, 22 oz. $11.98 $0.54/oz

$1198
current price $11.98$0.54/oz
Catalina Crunch Cinnamon Toast Cereal, 22 oz.
3.4613 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Backyard Discovery Skyfort III Cedar Swing Set with Tube Slide $2,199.00
$2,19900
current price $2,199.00Options from $2,199.00 – $3,099.00
Backyard Discovery Skyfort III Cedar Swing Set with Tube Slide
4.5828 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Gold Peak Unsweetened Tea 16.9 fl. oz., 18 pk. $16.98 $0.08/foz

$1698
current price $16.98$0.08/foz
Gold Peak Unsweetened Tea 16.9 fl. oz., 18 pk.
4.759 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk. $8.98 $0.19/ea

$898
current price $8.98$0.19/ea
Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.
4.795 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Sweet Corn, 8 ct. $5.97 $0.75/ea

$597
current price $5.97$0.75/ea
Sweet Corn, 8 ct.
4.3547 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Jack Daniel's Pulled Pork 3 lbs. $16.94 $5.65/lb

$1694
current price $16.94$5.65/lb
Jack Daniel's Pulled Pork 3 lbs.
4.3016 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Wild Caught Chilean Seabass, priced per pound $49.28 $32.85/lb

$4928
current price $49.28avg. price
$32.85/lb
Final cost by weight
Member's Mark Wild Caught Chilean Seabass, priced per pound
4.6 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz. $13.48 $1.12/oz

$1348
current price $13.48$1.12/oz
Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz.
4.6393 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Best Foods Real Mayonnaise, 64 fl. oz. $9.98 $0.16/foz

$998
current price $9.98$0.16/foz
Best Foods Real Mayonnaise, 64 fl. oz.
4.5086 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Kingsford Original Charcoal Briquets, 2-Pack, 20 lbs. $23.48

$2348
current price $23.48Kingsford Original Charcoal Briquets, 2-Pack, 20 lbs.
4.8041 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Glad Press'n Seal Plastic Food Wrap 140 sq. ft./roll, 2 rolls $9.28 $0.03/sft

$928
current price $9.28$0.03/sft
Glad Press'n Seal Plastic Food Wrap 140 sq. ft./roll, 2 rolls
4.6981 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Australian Bone-In Lamb Shoulder Chops, priced per pound $26.94 $8.98/lb

$2694
current price $26.94avg. price
$8.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Australian Bone-In Lamb Shoulder Chops, priced per pound
3.7 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Tramontina Enameled Cast Iron 7-Quart Covered Round Dutch Oven $53.98
$5398
current price $53.98Tramontina Enameled Cast Iron 7-Quart Covered Round Dutch Oven
4.7581 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Catalina Crunch Blueberry Muffin Cereal, 19 oz. $11.98 $0.63/oz

$1198
current price $11.98$0.63/oz
Catalina Crunch Blueberry Muffin Cereal, 19 oz.
3.7284 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Bumble Bee Snack On The Run Chicken Salad Kits, 3.5 oz., 9 pk. $13.38 $1.49/ea

$1338
current price $13.38$1.49/ea
Bumble Bee Snack On The Run Chicken Salad Kits, 3.5 oz., 9 pk.
4.5118 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Kinder's Prime Steak with Black Garlic and Truffle Seasoning, 7.9 oz. $6.98 $0.88/oz

$698
current price $6.98$0.88/oz
Kinder's Prime Steak with Black Garlic and Truffle Seasoning, 7.9 oz.
4.72 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Kinder's Cowboy Butter Seasoning 9.7 oz. $5.98 $0.62/oz

$598
current price $5.98$0.62/oz
Kinder's Cowboy Butter Seasoning 9.7 oz.
4.7246 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Lifetime Adventure Castle Playset $1,698.00

$1,69800
current price $1,698.00Lifetime Adventure Castle Playset
4.4192 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Lea & Perrins The Original Worcestershire Sauce, 20 oz., 2 pk. $9.38 $0.23/foz

$938
current price $9.38$0.23/foz
Lea & Perrins The Original Worcestershire Sauce, 20 oz., 2 pk.
4.8389 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Beach Umbrella with Fringe $31.53 Was $44.98

Now$3153
current price Now $31.53, Was $44.98$44.98
Options from $31.53 – $37.92
$13.45 off
Member's Mark Beach Umbrella with Fringe
4.7273 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Modelo Especial Mexican Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk. $27.99 $1.17/ea

$2799
current price $27.99$1.17/ea
Modelo Especial Mexican Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.
4.7259 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Australian Lamb Loin, Cryovac 2 loins, priced per pound $29.33 $9.68/lb

$2933
current price $29.33avg. price
$9.68/lb
Final cost by weight
Member's Mark Australian Lamb Loin, Cryovac 2 loins, priced per pound
3.8125 out of 5 stars
Out of stock
Live Ocean Seafood Sweet Thai Chili Butter Coho Salmon, Frozen, 5 ct. $21.86 $4.37/ea

$2186
current price $21.86$4.37/ea
Live Ocean Seafood Sweet Thai Chili Butter Coho Salmon, Frozen, 5 ct.
4.6354 out of 5 stars
Out of stock
WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz. $8.28

$828
current price $8.28WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.
4.3284 out of 5 stars
Out of stock

