Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Snacks

Prices may vary in club and online

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk. $11.82 $0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $11.82
$0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.

4.846 out of 5 stars
4.846 out of 5 Stars. 4389 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
Sponsored
current price $16.48
$0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 7527 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

CLIF BUILDERS Protein Bars OREO-Flavored, 2.4 oz., 15 pk. $19.98 $1.33/ea

CLIF BUILDERS Protein Bars OREO-Flavored, 2.4 oz., 15 pk.
current price $19.98
$1.33/ea

CLIF BUILDERS Protein Bars OREO-Flavored, 2.4 oz., 15 pk.

4.1595 out of 5 stars
4.1595 out of 5 Stars. 232 reviews
Available for Shipping

KIND Protein Dark Chocolate Nut and Crunchy Peanut Butter Variety Pack 14 ct. $18.48 $1.32/ea

KIND Protein Dark Chocolate Nut and Crunchy Peanut Butter Variety Pack 14 ct.
current price $18.48
$1.32/ea

KIND Protein Dark Chocolate Nut and Crunchy Peanut Butter Variety Pack 14 ct.

4.6113 out of 5 stars
4.6113 out of 5 Stars. 764 reviews
Available for Shipping

Chester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea

Chester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/ea

Chester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk.

4.6682 out of 5 stars
4.6682 out of 5 Stars. 856 reviews
Available for Shipping

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $13.14
$0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.

4.8341 out of 5 stars
4.8341 out of 5 Stars. 2478 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bobo's Strawberry & Grape PB&J Oat Snacks, Variety Pack, 18 ct. $14.98 $0.83/ea

Bobo's Strawberry & Grape PB&J Oat Snacks, Variety Pack, 18 ct.
current price $14.98
$0.83/ea

Bobo's Strawberry & Grape PB&J Oat Snacks, Variety Pack, 18 ct.

4.1493 out of 5 stars
4.1493 out of 5 Stars. 2680 reviews
Available for Shipping

Chex Mix Peanut Butter Chocolate Treat Bars, 20 pk. $7.98 $0.40/ea

Chex Mix Peanut Butter Chocolate Treat Bars, 20 pk.
current price $7.98
$0.40/ea

Chex Mix Peanut Butter Chocolate Treat Bars, 20 pk.

4.5983 out of 5 stars
4.5983 out of 5 Stars. 1297 reviews
Available for Shipping

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct. $24.68 $1.76/ea

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.
current price $24.68
$1.76/ea

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.

4.6453 out of 5 stars
4.6453 out of 5 Stars. 1153 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
Sponsored
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4589 out of 5 stars
4.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fruit Roll-Ups Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.5 oz., 64 pk. $13.98 $0.44/oz

Fruit Roll-Ups Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.5 oz., 64 pk.
current price $13.98
$0.44/oz

Fruit Roll-Ups Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.5 oz., 64 pk.

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 180 reviews
Available for Shipping

Sonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz. $9.98 $1.05/oz

Sonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.
current price $9.98
$1.05/oz

Sonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.

3.4161 out of 5 stars
3.4161 out of 5 Stars. 1365 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

BEHAVE Sour Bears Mini Packs, 10 pk. $14.98 $1.50/ea

BEHAVE Sour Bears Mini Packs, 10 pk.
current price $14.98
$1.50/ea

BEHAVE Sour Bears Mini Packs, 10 pk.

4.5539 out of 5 stars
4.5539 out of 5 Stars. 204 reviews
Available for Shipping

Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 0.87 oz., 30 pk. $13.98 Was $15.98 $0.47/ea

Instant Savings
Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 0.87 oz., 30 pk.
current price Now $13.98, Was $15.98
$0.47/ea
$2 off
Ends Oct 04

Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 0.87 oz., 30 pk.

4.7208 out of 5 stars
4.7208 out of 5 Stars. 1053 reviews
Available for Shipping

Old Trapper Old Fashioned Beef Jerky, 18 oz. $19.98 $1.11/oz

Old Trapper Old Fashioned Beef Jerky, 18 oz.
current price $19.98
$1.11/oz

Old Trapper Old Fashioned Beef Jerky, 18 oz.

4.7443 out of 5 stars
4.7443 out of 5 Stars. 1052 reviews
Available for Shipping

Lay's Limon Potato Chips, 15 oz. $4.48 $0.30/oz

Lay's Limon Potato Chips, 15 oz.
current price $4.48
$0.30/oz

Lay's Limon Potato Chips, 15 oz.

4.609 out of 5 stars
4.609 out of 5 Stars. 578 reviews
Available for Shipping

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk. $12.98 $0.62/oz

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk.
current price $12.98
$0.62/oz

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk.

4.4031 out of 5 stars
4.4031 out of 5 Stars. 320 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sabritas Variety Pack Peanuts, 30 pk. $10.98 $0.37/ea

Sabritas Variety Pack Peanuts, 30 pk.
current price $10.98
$0.37/ea

Sabritas Variety Pack Peanuts, 30 pk.

4.3728 out of 5 stars
4.3728 out of 5 Stars. 625 reviews
Available for Shipping

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz. $9.78 $0.65/oz

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz.
current price $9.78
$0.65/oz

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz.

3.7737 out of 5 stars
3.7737 out of 5 Stars. 1087 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gardetto's Original Recipe Snack Mix, 1.75 oz., 42 pk. $16.24 $0.39/ea

Gardetto's Original Recipe Snack Mix, 1.75 oz., 42 pk.
current price $16.24
$0.39/ea

Gardetto's Original Recipe Snack Mix, 1.75 oz., 42 pk.

4.8102 out of 5 stars
4.8102 out of 5 Stars. 1333 reviews
Available for Shipping

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk. $13.98 $0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.

3.6519 out of 5 stars
3.6519 out of 5 Stars. 1890 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ruffles Potato Chips, Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Ruffles Potato Chips, Variety Pack, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Ruffles Potato Chips, Variety Pack, 30 pk.

4.4545 out of 5 stars
4.4545 out of 5 Stars. 66 reviews
Available for Shipping

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz. $7.88 $0.28/oz

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz.
current price $7.88
$0.28/oz

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz.

4.5238 out of 5 stars
4.5238 out of 5 Stars. 1789 reviews
Available for Shipping

Orville Redenbacher's Movie Butter Microwave Popcorn, Mini Bags, 1.5 oz., 36 pk. $9.48 $0.26/ea

Orville Redenbacher's Movie Butter Microwave Popcorn, Mini Bags, 1.5 oz., 36 pk.
current price $9.48
$0.26/ea

Orville Redenbacher's Movie Butter Microwave Popcorn, Mini Bags, 1.5 oz., 36 pk.

4.1 out of 5 stars
4.1 out of 5 Stars. 140 reviews
Available for Shipping

Larabar Gluten-Free Bars, Variety Pack, 20 pk. $15.98 $0.80/ea

Larabar Gluten-Free Bars, Variety Pack, 20 pk.
current price $15.98
$0.80/ea

Larabar Gluten-Free Bars, Variety Pack, 20 pk.

4.5732 out of 5 stars
4.5732 out of 5 Stars. 321 reviews
Available for Shipping

Wonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk. $16.88 $0.47/oz

Wonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk.
current price $16.88
$0.47/oz

Wonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk.

4.8054 out of 5 stars
4.8054 out of 5 Stars. 1706 reviews
Available for Shipping

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs. $7.28 $0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
current price $7.28
$0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.

4.626 out of 5 stars
4.626 out of 5 Stars. 3198 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Big Texas Cinnamon Roll, 4 oz., 12 ct. $9.74 $0.20/oz

Big Texas Cinnamon Roll, 4 oz., 12 ct.
current price $9.74
$0.20/oz

Big Texas Cinnamon Roll, 4 oz., 12 ct.

4.2381 out of 5 stars
4.2381 out of 5 Stars. 252 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz. $7.48 $0.27/oz

Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz.
current price $7.48
$0.27/oz

Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz.

4.7411 out of 5 stars
4.7411 out of 5 Stars. 2484 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

RITZ Handi-Snacks Crackers and Cheese Dip, 0.95 oz., 30 pk. $12.68 $0.44/oz

RITZ Handi-Snacks Crackers and Cheese Dip, 0.95 oz., 30 pk.
current price $12.68
$0.44/oz

RITZ Handi-Snacks Crackers and Cheese Dip, 0.95 oz., 30 pk.

4.4219 out of 5 stars
4.4219 out of 5 Stars. 1140 reviews
Available for Shipping

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz. $17.98 $0.75/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz.
current price $17.98
$0.75/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz.

4.7622 out of 5 stars
4.7622 out of 5 Stars. 429 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz. $18.88 $1.18/oz

Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz.
current price $18.88
$1.18/oz

Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz.

4.6704 out of 5 stars
4.6704 out of 5 Stars. 3704 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz. $6.98 $0.39/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz.
current price $6.98
$0.39/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz.

4.5505 out of 5 stars
4.5505 out of 5 Stars. 505 reviews
Available for Shipping

88 Acres Banana Bread Pumpkin Seed Protein Bar, 14 ct. $19.98 $1.43/ea

88 Acres Banana Bread Pumpkin Seed Protein Bar, 14 ct.
current price $19.98
$1.43/ea

88 Acres Banana Bread Pumpkin Seed Protein Bar, 14 ct.

3.7963 out of 5 stars
3.7963 out of 5 Stars. 54 reviews
Available for Shipping

Nutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct $13.98 $0.50/oz

Nutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct
current price $13.98
$0.50/oz

Nutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct

4.8547 out of 5 stars
4.8547 out of 5 Stars. 695 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Angie's BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn Popcorn, 0.67 oz., 28 pk. $13.48 $0.48/ea

Angie's BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn Popcorn, 0.67 oz., 28 pk.
current price $13.48
$0.48/ea

Angie's BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn Popcorn, 0.67 oz., 28 pk.

3.64 out of 5 stars
3.64 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Garrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 20 oz. $6.98 Was $7.98 $0.35/oz

Instant Savings
Garrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 20 oz.
current price Now $6.98, Was $7.98
$0.35/oz
$1 off
Ends Oct 05

Garrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 20 oz.

4.3615 out of 5 stars
4.3615 out of 5 Stars. 2191 reviews
Available for Shipping

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.

4.7419 out of 5 stars
4.7419 out of 5 Stars. 1550 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cooper Street Blueberry Lemon Cookies,18 oz. $5.98 $0.33/oz

Cooper Street Blueberry Lemon Cookies,18 oz.
current price $5.98
$0.33/oz

Cooper Street Blueberry Lemon Cookies,18 oz.

4.6302 out of 5 stars
4.6302 out of 5 Stars. 1052 reviews
Available for Shipping

Nature Valley Crunchy Granola Bars Variety Pack, 49 ct. $14.98 $0.31/ea

Nature Valley Crunchy Granola Bars Variety Pack, 49 ct.
current price $14.98
$0.31/ea

Nature Valley Crunchy Granola Bars Variety Pack, 49 ct.

4.2431 out of 5 stars
4.2431 out of 5 Stars. 255 reviews
Available for Shipping

Cheetos XXTRA Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48 $0.23/oz

Instant Savings
Cheetos XXTRA Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.23/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos XXTRA Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.

4.681 out of 5 stars
4.681 out of 5 Stars. 348 reviews
Available for Shipping

Duchess Mini Frosted Donuts, 3 oz, 12 pk. $8.32 $0.23/oz

Duchess Mini Frosted Donuts, 3 oz, 12 pk.
current price $8.32
$0.23/oz

Duchess Mini Frosted Donuts, 3 oz, 12 pk.

4.4764 out of 5 stars
4.4764 out of 5 Stars. 1671 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Fritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Fritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Fritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk.

4.7567 out of 5 stars
4.7567 out of 5 Stars. 1196 reviews
Available for Shipping

Nature Valley Soft Baked Oatmeal Squares Cinnamon Brown Sugar, 34 ct. $14.78 $0.43/ea

Nature Valley Soft Baked Oatmeal Squares Cinnamon Brown Sugar, 34 ct.
current price $14.78
$0.43/ea

Nature Valley Soft Baked Oatmeal Squares Cinnamon Brown Sugar, 34 ct.

4.767 out of 5 stars
4.767 out of 5 Stars. 103 reviews
Available for Shipping

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips, 22.25 oz. $4.78 $0.21/oz

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips, 22.25 oz.
current price $4.78
$0.21/oz

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips, 22.25 oz.

4.7476 out of 5 stars
4.7476 out of 5 Stars. 2246 reviews
Out of stock

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz. $8.98 $0.43/oz

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz.
current price $8.98
$0.43/oz

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz.

3.8028 out of 5 stars
3.8028 out of 5 Stars. 1126 reviews
Out of stock

TRUBAR Plant Based Protein Bar Variety Pack, 16 pk. $19.98 $1.25/ea

TRUBAR Plant Based Protein Bar Variety Pack, 16 pk.
current price $19.98
$1.25/ea

TRUBAR Plant Based Protein Bar Variety Pack, 16 pk.

4.7255 out of 5 stars
4.7255 out of 5 Stars. 357 reviews
Out of stock

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz. $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.
current price $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.

4.329 out of 5 stars
4.329 out of 5 Stars. 1006 reviews
Out of stock

Kernel Season's Flavored Popcorn Seasoning, Movie Theater Butter Salt, 11.75 oz. $5.98 $0.51/oz

Kernel Season's Flavored Popcorn Seasoning, Movie Theater Butter Salt, 11.75  oz.
current price $5.98
$0.51/oz

Kernel Season's Flavored Popcorn Seasoning, Movie Theater Butter Salt, 11.75 oz.

3.8276 out of 5 stars
3.8276 out of 5 Stars. 145 reviews
Out of stock