Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Snacks

Prices may vary in club and online

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk. $11.82 $0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $11.82
$0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.

4.846 out of 5 stars
4.846 out of 5 Stars. 4389 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
Sponsored
current price $16.48
$0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 7527 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.4544 out of 5 stars
4.4544 out of 5 Stars. 944 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hostess Variety Pack Danish, 2.75 oz., 24 pk. $15.98 $0.67/ea

Hostess Variety Pack Danish, 2.75 oz., 24 pk.
current price $15.98
$0.67/ea

Hostess Variety Pack Danish, 2.75 oz., 24 pk.

4.1247 out of 5 stars
4.1247 out of 5 Stars. 1628 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Yoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $6.78 $0.21/ea

Yoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
current price $6.78
$0.21/ea

Yoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.803 out of 5 stars
4.803 out of 5 Stars. 3522 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $13.14
$0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.

4.8341 out of 5 stars
4.8341 out of 5 Stars. 2478 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature Valley Oats 'n Honey Crunchy Granola Bars, 49 ct. $14.98 $0.31/ea

Nature Valley Oats 'n Honey Crunchy Granola Bars, 49 ct.
current price $14.98
$0.31/ea

Nature Valley Oats 'n Honey Crunchy Granola Bars, 49 ct.

4.6383 out of 5 stars
4.6383 out of 5 Stars. 8911 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.

4.676 out of 5 stars
4.676 out of 5 Stars. 2861 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.

4.692 out of 5 stars
4.692 out of 5 Stars. 2078 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
Sponsored
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4589 out of 5 stars
4.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.

4.747 out of 5 stars
4.747 out of 5 Stars. 2708 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature Valley Sweet & Salty Nut Peanut Granola Bars, 36 ct. $11.98 $0.33/ea

Nature Valley Sweet & Salty Nut Peanut Granola Bars, 36 ct.
current price $11.98
$0.33/ea

Nature Valley Sweet & Salty Nut Peanut Granola Bars, 36 ct.

4.6737 out of 5 stars
4.6737 out of 5 Stars. 529 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk.

4.6261 out of 5 stars
4.6261 out of 5 Stars. 3271 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Frito-Lay Baked Mix Chips, Variety Pack, 30 ct. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Baked Mix Chips, Variety Pack, 30 ct.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Baked Mix Chips, Variety Pack, 30 ct.

4.5929 out of 5 stars
4.5929 out of 5 Stars. 538 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Utz Mini Twist Pretzels, 60 oz. $8.54 $0.14/oz

Utz Mini Twist Pretzels, 60 oz.
current price $8.54
$0.14/oz

Utz Mini Twist Pretzels, 60 oz.

4.6262 out of 5 stars
4.6262 out of 5 Stars. 2790 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.6413 out of 5 stars
4.6413 out of 5 Stars. 1522 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk. $8.91 $0.49/ea

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.
current price $8.91
$0.49/ea
From $8.91

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.

3.9946 out of 5 stars
3.9946 out of 5 Stars. 555 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz.

4.6823 out of 5 stars
4.6823 out of 5 Stars. 875 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk. $13.98 $0.30/oz

Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
current price $13.98
$0.30/oz

Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.

4.7011 out of 5 stars
4.7011 out of 5 Stars. 5436 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
current price $9.98
$0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.

4.6965 out of 5 stars
4.6965 out of 5 Stars. 5869 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk. $12.88 $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7335 out of 5 stars
4.7335 out of 5 Stars. 10743 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct. $27.98 $1.22/ea

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.
current price $27.98
$1.22/ea

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.

4.5915 out of 5 stars
4.5915 out of 5 Stars. 4734 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk. $8.98 Was $9.98 $0.19/oz

Instant Savings
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
current price Now $8.98, Was $9.98
$0.19/oz
$1 off
Ends Oct 28

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.

4.7104 out of 5 stars
4.7104 out of 5 Stars. 5739 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk. $10.28 $0.17/oz

RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk.
current price $10.28
$0.17/oz

RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 9664 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

SunChips Garden Salsa Whole Grain Snacks, 12.25 oz. $4.48

SunChips Garden Salsa Whole Grain Snacks, 12.25 oz.
current price $4.48

SunChips Garden Salsa Whole Grain Snacks, 12.25 oz.

4.8189 out of 5 stars
4.8189 out of 5 Stars. 1784 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk. $8.98 $0.16/oz

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.
current price $8.98
$0.16/oz

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.

4.8157 out of 5 stars
4.8157 out of 5 Stars. 7293 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk. $10.38 $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.7476 out of 5 stars
4.7476 out of 5 Stars. 3166 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct. $16.98 $0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.
current price $16.98
$0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.

4.267 out of 5 stars
4.267 out of 5 Stars. 2607 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Yoplait Original Lowfat Yogurt Variety Pack, 6 oz., 18 ct. $8.44 $0.47/ea

Yoplait Original Lowfat Yogurt Variety Pack, 6 oz., 18 ct.
current price $8.44
$0.47/ea

Yoplait Original Lowfat Yogurt Variety Pack, 6 oz., 18 ct.

4.777 out of 5 stars
4.777 out of 5 Stars. 2794 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk. $12.98 $0.62/oz

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk.
current price $12.98
$0.62/oz

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk.

4.4031 out of 5 stars
4.4031 out of 5 Stars. 320 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk. $7.98 $0.17/oz

Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk.
current price $7.98
$0.17/oz

Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk.

4.8136 out of 5 stars
4.8136 out of 5 Stars. 7947 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Utz Pub Mix, 44 oz. $9.48 $0.22/oz

Utz Pub Mix, 44 oz.
current price $9.48
$0.22/oz

Utz Pub Mix, 44 oz.

4.4074 out of 5 stars
4.4074 out of 5 Stars. 3228 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz. $4.78 $0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.
current price $4.78
$0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.

4.8236 out of 5 stars
4.8236 out of 5 Stars. 6185 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk. $15.98 Was $17.48 $0.80/ea

Jack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk.
current price Now $15.98, Was $17.48
$0.80/ea
$1.50 off

Jack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk.

4.6164 out of 5 stars
4.6164 out of 5 Stars. 1460 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk. $15.98 Was $17.98 $1.42/oz

Instant Savings
Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk.
current price Now $15.98, Was $17.98
$1.42/oz
$2 off
Ends Oct 25

Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk.

4.641 out of 5 stars
4.641 out of 5 Stars. 1677 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Duchess Mini Powdered Sugar Donuts, 3 oz, 12 pk. $8.32 $0.23/oz

Duchess Mini Powdered Sugar Donuts, 3 oz, 12 pk.
current price $8.32
$0.23/oz

Duchess Mini Powdered Sugar Donuts, 3 oz, 12 pk.

4.5789 out of 5 stars
4.5789 out of 5 Stars. 2591 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

KIND Snacks Mini Nut Bar, Variety Pack, 32 ct. $14.48 $0.45/ea

KIND Snacks Mini Nut Bar, Variety Pack, 32 ct.
current price $14.48
$0.45/ea

KIND Snacks Mini Nut Bar, Variety Pack, 32 ct.

4.7259 out of 5 stars
4.7259 out of 5 Stars. 1244 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk. $8.88 $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.8147 out of 5 stars
4.8147 out of 5 Stars. 11033 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheetos Crunchy Cheddar Cheese Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48 $0.23/oz

Instant Savings
Cheetos Crunchy Cheddar Cheese Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.23/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Crunchy Cheddar Cheese Snacks, 17.37 oz.

4.807 out of 5 stars
4.807 out of 5 Stars. 5099 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz. $3.98 Was $4.48 $0.26/oz

Instant Savings
Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.26/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.

4.7804 out of 5 stars
4.7804 out of 5 Stars. 4349 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jack Link’s Original Tender Style Beef Steak, 15 pk. $15.98 $1.07/ea

Jack Link’s Original Tender Style Beef Steak, 15 pk.
current price $15.98
$1.07/ea

Jack Link’s Original Tender Style Beef Steak, 15 pk.

4.4993 out of 5 stars
4.4993 out of 5 Stars. 1434 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

MadeGood Mixed Berry & Chocolate Chip Granola Minis, 24 pk. $11.98

MadeGood Mixed Berry & Chocolate Chip Granola Minis, 24 pk.
current price $11.98

MadeGood Mixed Berry & Chocolate Chip Granola Minis, 24 pk.

4.5565 out of 5 stars
4.5565 out of 5 Stars. 735 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
current price $14.26
$0.48/ea
From $14.26

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.

4.6359 out of 5 stars
4.6359 out of 5 Stars. 3112 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 12.5 oz. $3.98 Was $4.48 $0.32/oz

Instant Savings
Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 12.5 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.32/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 12.5 oz.

4.7232 out of 5 stars
4.7232 out of 5 Stars. 1308 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct. $22.48 $0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.
current price $22.48
$0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.

4.6704 out of 5 stars
4.6704 out of 5 Stars. 4715 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

belVita Bites Breakfast Biscuits, Variety Pack, 1 oz., 36 pk. $14.48 $0.40/oz

belVita Bites Breakfast Biscuits, Variety Pack, 1 oz., 36 pk.
current price $14.48
$0.40/oz

belVita Bites Breakfast Biscuits, Variety Pack, 1 oz., 36 pk.

4.6904 out of 5 stars
4.6904 out of 5 Stars. 3563 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk. $11.98 $0.12/ea

Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk.
current price $11.98
$0.12/ea

Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk.

4.8277 out of 5 stars
4.8277 out of 5 Stars. 3093 reviews
Available for Shipping

Available for shipping

View all