Watch your Sam's Cash add up.
Track your earnings in your account.See Sam's Cash
Sort by|

Vicks VapoRub Topical Analgesic Ointment, 3.53 oz., 2 pk. $13.98 $1.98/oz

Vicks VapoRub Topical Analgesic Ointment, 3.53 oz., 2 pk.
current price $13.98
$1.98/oz

Vicks VapoRub Topical Analgesic Ointment, 3.53 oz., 2 pk.

4.8798 out of 5 stars
4.8798 out of 5 Stars. 757 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Ultra Soft + Calm Liquid Fabric Softener, Lavender and Vanilla Bean, 164 Loads, 111 fl. oz. $11.98 $0.11/foz

Downy Ultra Soft + Calm Liquid Fabric Softener, Lavender and Vanilla Bean, 164 Loads, 111 fl. oz.
current price $11.98
$0.11/foz

Downy Ultra Soft + Calm Liquid Fabric Softener, Lavender and Vanilla Bean, 164 Loads, 111 fl. oz.

4.8006 out of 5 stars
4.8006 out of 5 Stars. 998 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Mucinex 12-Hour Chest Congestant & Mucus Relief Tablets, 600 mg Guaifenesin 120 ct. $39.98 $0.33/ea

Mucinex 12-Hour Chest Congestant & Mucus Relief Tablets, 600 mg Guaifenesin 120 ct.
current price $39.98
$0.33/ea

Mucinex 12-Hour Chest Congestant & Mucus Relief Tablets, 600 mg Guaifenesin 120 ct.

4.8418 out of 5 stars
4.8418 out of 5 Stars. 1119 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Dawn Platinum EZ- Squeeze Liquid Dish Soap, Lemon, 3 ct., 61.5 fl. oz. $9.98 $0.16/foz

Dawn Platinum EZ- Squeeze Liquid Dish Soap, Lemon, 3 ct., 61.5 fl. oz.
current price $9.98
$0.16/foz

Dawn Platinum EZ- Squeeze Liquid Dish Soap, Lemon, 3 ct., 61.5 fl. oz.

4.8794 out of 5 stars
4.8794 out of 5 Stars. 1376 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Olay Ultimate Vitamin C Hydrating Moisturizer, 1.7 oz., 2 pk. $47.98

Olay Ultimate Vitamin C Hydrating Moisturizer, 1.7 oz., 2 pk.
current price $47.98

Olay Ultimate Vitamin C Hydrating Moisturizer, 1.7 oz., 2 pk.

4.6248 out of 5 stars
4.6248 out of 5 Stars. 525 reviews
Available for Shipping

Tide Free & Gentle Liquid Laundry Detergent, 152 loads, 170 fl. oz. $24.98 $0.15/foz

Tide Free & Gentle Liquid Laundry Detergent, 152 loads, 170 fl. oz.
current price $24.98
$0.15/foz

Tide Free & Gentle Liquid Laundry Detergent, 152 loads, 170 fl. oz.

4.6338 out of 5 stars
4.6338 out of 5 Stars. 2204 reviews
Available for Shipping

Oral-B CrossAction X Replacement Brush Heads, 10 ct. $54.98 $5.50/ea

Oral-B CrossAction X Replacement Brush Heads, 10 ct.
current price $54.98
$5.50/ea

Oral-B CrossAction X Replacement Brush Heads, 10 ct.

4.7161 out of 5 stars
4.7161 out of 5 Stars. 560 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk. $15.98 $0.23/foz

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk.
current price $15.98
$0.23/foz

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk.

4.7346 out of 5 stars
4.7346 out of 5 Stars. 1172 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Oral-B Pro Advantage Battery-Powered Toothbrush, 2 Handles + 4 Brush Heads $29.98

Oral-B Pro Advantage Battery-Powered Toothbrush, 2 Handles + 4 Brush Heads
current price $29.98

Oral-B Pro Advantage Battery-Powered Toothbrush, 2 Handles + 4 Brush Heads

4.1439 out of 5 stars
4.1439 out of 5 Stars. 139 reviews
Available for Shipping

Always Discreet plus Incontinence Pads for Women, Moderate, 153 ct.

Always Discreet plus Incontinence Pads for Women, Moderate, 153 ct.
Members-only price

Always Discreet plus Incontinence Pads for Women, Moderate, 153 ct.

4.4985 out of 5 stars
4.4985 out of 5 Stars. 2664 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Unstopables Unlimited Collection Scent Booster Beads, No. 2, 26.3 oz. $14.98 $0.57/oz

Downy Unstopables Unlimited Collection Scent Booster Beads, No. 2, 26.3 oz.
current price $14.98
$0.57/oz

Downy Unstopables Unlimited Collection Scent Booster Beads, No. 2, 26.3 oz.

4.87 out of 5 stars
4.87 out of 5 Stars. 831 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Always Discreet plus Incontinence Liners for Women, Very Light Long, 132 ct.

Always Discreet plus Incontinence Liners for Women, Very Light Long, 132 ct.
Members-only price

Always Discreet plus Incontinence Liners for Women, Very Light Long, 132 ct.

4.5813 out of 5 stars
4.5813 out of 5 Stars. 2166 reviews
Available for Shipping

Always Ultra Thin Regular Pads with Wings, Size 1, 96 ct.

Always Ultra Thin Regular Pads with Wings, Size 1, 96 ct.
Members-only price

Always Ultra Thin Regular Pads with Wings, Size 1, 96 ct.

4.4195 out of 5 stars
4.4195 out of 5 Stars. 174 reviews
Available for Shipping

Olay Total Effects Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, Skincare, 3.4 fl. oz. $33.88 $9.96/foz

Olay Total Effects Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, Skincare, 3.4 fl. oz.
current price $33.88
$9.96/foz

Olay Total Effects Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, Skincare, 3.4 fl. oz.

4.7039 out of 5 stars
4.7039 out of 5 Stars. 922 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cough, Cold & Flu Relief LiquiCaps, 72 ct. $24.98 $0.35/ea

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cough, Cold & Flu Relief LiquiCaps, 72 ct.
current price $24.98
$0.35/ea

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cough, Cold & Flu Relief LiquiCaps, 72 ct.

4.783 out of 5 stars
4.783 out of 5 Stars. 788 reviews
Available for Shipping or Pickup

Digestive Advantage Daily Probiotic Gummies, 120 ct. $19.38 $0.16/ea

Digestive Advantage Daily Probiotic Gummies, 120 ct.
current price $19.38
$0.16/ea
From $19.38

Digestive Advantage Daily Probiotic Gummies, 120 ct.

4.7724 out of 5 stars
4.7724 out of 5 Stars. 1661 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Mr. Clean Clean Freak Multi-Surface Cleaner, Lemon Zest, 2 trigger sprays + refill $13.64 $0.22/foz

Mr. Clean Clean Freak Multi-Surface Cleaner, Lemon Zest, 2 trigger sprays + refill
current price $13.64
$0.22/foz

Mr. Clean Clean Freak Multi-Surface Cleaner, Lemon Zest, 2 trigger sprays + refill

4.4446 out of 5 stars
4.4446 out of 5 Stars. 1201 reviews
Available for Shipping

Swiffer WetJet Refill Pack, Lavender, 32 Pads + 2 Refills $24.98

Swiffer WetJet Refill Pack, Lavender, 32  Pads + 2 Refills
current price $24.98

Swiffer WetJet Refill Pack, Lavender, 32 Pads + 2 Refills

4.727 out of 5 stars
4.727 out of 5 Stars. 2491 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Always Discreet plus Incontinence Pads for Women, Extra Heavy Long, 90 ct.

Always Discreet plus Incontinence Pads for Women, Extra Heavy Long, 90 ct.
Members-only price

Always Discreet plus Incontinence Pads for Women, Extra Heavy Long, 90 ct.

4.6548 out of 5 stars
4.6548 out of 5 Stars. 2251 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Tide Ultra Oxi Boost Liquid Laundry Detergent, 100 loads, 128 fl. oz. $19.48 $0.15/foz

Tide Ultra Oxi Boost Liquid Laundry Detergent, 100 loads, 128 fl. oz.
current price $19.48
$0.15/foz

Tide Ultra Oxi Boost Liquid Laundry Detergent, 100 loads, 128 fl. oz.

4.7311 out of 5 stars
4.7311 out of 5 Stars. 264 reviews
Available for Shipping

Always Ultra Thin Pads Duo Pack, 74 ct. $14.86 $0.20/ea

Always Ultra Thin Pads Duo Pack, 74 ct.
current price $14.86
$0.20/ea

Always Ultra Thin Pads Duo Pack, 74 ct.

4.503 out of 5 stars
4.503 out of 5 Stars. 1000 reviews
Available for Shipping

Always Radiant Regular Pads with Flexi-Wings, Scented, Size 1, 76 ct.

Always Radiant Regular Pads with Flexi-Wings, Scented, Size 1, 76 ct.
Members-only price

Always Radiant Regular Pads with Flexi-Wings, Scented, Size 1, 76 ct.

4.7066 out of 5 stars
4.7066 out of 5 Stars. 1077 reviews
Available for Shipping

Febreze PLUG Scent Booster Kit, CALM Lavender + Vanilla Bean and April Fresh, 1 Device + 3 Refills $19.88

Febreze PLUG Scent Booster Kit, CALM Lavender + Vanilla Bean and April Fresh, 1 Device + 3 Refills
current price $19.88

Febreze PLUG Scent Booster Kit, CALM Lavender + Vanilla Bean and April Fresh, 1 Device + 3 Refills

4.5704 out of 5 stars
4.5704 out of 5 Stars. 419 reviews
Available for Shipping

Dawn Platinum Dishwashing Liquid Dish Soap, Refreshing Rain, 90 fl. oz. $9.98 Was $11.88 $0.11/foz

Instant Savings
Dawn Platinum Dishwashing Liquid Dish Soap, Refreshing Rain, 90 fl. oz.
current price Now $9.98, Was $11.88
$0.11/foz
$1.90 off and Sam's Cash Eligible
Sam's Cash offer ends Oct 27. Terms apply.
Ends Oct 18

Dawn Platinum Dishwashing Liquid Dish Soap, Refreshing Rain, 90 fl. oz.

4.4471 out of 5 stars
4.4471 out of 5 Stars. 4972 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Always Infinity FlexFoam Overnight Pads with Wings, Unscented, Size 4, 64 ct.

Always Infinity FlexFoam Overnight Pads with Wings, Unscented, Size 4, 64 ct.
Members-only price

Always Infinity FlexFoam Overnight Pads with Wings, Unscented, Size 4, 64 ct.

4.5839 out of 5 stars
4.5839 out of 5 Stars. 1156 reviews
Available for Shipping

Olay Complete + Sensitive Moisturizer, SPF 40, 6 fl. Oz., 2 pk. $24.91

Olay Complete + Sensitive Moisturizer, SPF 40, 6 fl. Oz., 2 pk.
current price $24.91
From $24.91

Olay Complete + Sensitive Moisturizer, SPF 40, 6 fl. Oz., 2 pk.

3.8857 out of 5 stars
3.8857 out of 5 Stars. 140 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Pampers Cruisers 360 Diapers, Sizes 4-7

Pampers Cruisers 360 Diapers, Sizes 4-7
Members-only price

Pampers Cruisers 360 Diapers, Sizes 4-7

4.5738 out of 5 stars
4.5738 out of 5 Stars. 2952 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Crest Kid's Advanced Color Changing Toothpaste, Bubblegum, 4.2 oz., 4 pk. $12.97 $0.77/oz

Crest Kid's Advanced Color Changing Toothpaste, Bubblegum, 4.2 oz., 4 pk.
current price $12.97
$0.77/oz

Crest Kid's Advanced Color Changing Toothpaste, Bubblegum, 4.2 oz., 4 pk.

4.7453 out of 5 stars
4.7453 out of 5 Stars. 106 reviews
Available for Shipping

Tide Hygienic Clean Power PODS Laundry Detergent Pacs, Original, 72 ct. $24.98 $0.35/ea

Tide Hygienic Clean Power PODS Laundry Detergent Pacs, Original, 72 ct.
current price $24.98
$0.35/ea

Tide Hygienic Clean Power PODS Laundry Detergent Pacs, Original, 72 ct.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Nex Playground and Travel Case, 2 in 1 Bundle $299.00

Nex Playground and Travel Case, 2 in 1 Bundle
current price $299.00

Nex Playground and Travel Case, 2 in 1 Bundle

4.2373 out of 5 stars
4.2373 out of 5 Stars. 59 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Tide Power PODs Downy Soft Boosters Laundry Detergent Pacs, April Fresh, 72 ct. $24.98 $0.35/ea

Tide Power PODs Downy Soft Boosters Laundry Detergent Pacs, April Fresh, 72 ct.
current price $24.98
$0.35/ea

Tide Power PODs Downy Soft Boosters Laundry Detergent Pacs, April Fresh, 72 ct.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 225 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Crest Kid's Advanced Color Changing Toothpaste, Strawberry, 4.2 oz., 4 pk. $12.97 $0.77/oz

Crest Kid's Advanced Color Changing Toothpaste, Strawberry, 4.2 oz., 4 pk.
current price $12.97
$0.77/oz

Crest Kid's Advanced Color Changing Toothpaste, Strawberry, 4.2 oz., 4 pk.

4.6463 out of 5 stars
4.6463 out of 5 Stars. 82 reviews
Available for Shipping

Mucinex 12-Hour Maximum Strength Chest Congestion Expectorant Tablets, 1200 mg Guaifenesin 56 ct. $31.98 $0.57/ea

Mucinex 12-Hour Maximum Strength Chest Congestion Expectorant Tablets, 1200 mg Guaifenesin 56 ct.
current price $31.98
$0.57/ea

Mucinex 12-Hour Maximum Strength Chest Congestion Expectorant Tablets, 1200 mg Guaifenesin 56 ct.

4.8283 out of 5 stars
4.8283 out of 5 Stars. 926 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Soft Free & Gentle Liquid Fabric Softener, 257 loads, 150 fl. oz. $13.98 $0.09/foz

Downy Soft Free & Gentle Liquid Fabric Softener, 257 loads, 150 fl. oz.
current price $13.98
$0.09/foz

Downy Soft Free & Gentle Liquid Fabric Softener, 257 loads, 150 fl. oz.

4.3053 out of 5 stars
4.3053 out of 5 Stars. 393 reviews
Available for Shipping

Bounce Select a Size Free & Gentle Dryer Sheets, Unscented, 400 ct. $11.48 $0.03/ea

Bounce Select a Size Free & Gentle Dryer Sheets, Unscented, 400 ct.
current price $11.48
$0.03/ea

Bounce Select a Size Free & Gentle Dryer Sheets, Unscented, 400 ct.

4.418 out of 5 stars
4.418 out of 5 Stars. 1256 reviews
Available for Shipping

Gillette Mach3 Men's Razor Cartridges, 20 ct.

Gillette Mach3 Men's Razor Cartridges, 20 ct.
Members-only price

Gillette Mach3 Men's Razor Cartridges, 20 ct.

4.6374 out of 5 stars
4.6374 out of 5 Stars. 2843 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Olay Super Cream Facial Moisturizer, Sunscreen, SPF 30, Skincare, 1.7 oz., 2pk $40.91 $12.03/oz

Olay Super Cream Facial Moisturizer, Sunscreen, SPF 30, Skincare, 1.7 oz., 2pk
current price $40.91
$12.03/oz
From $40.91

Olay Super Cream Facial Moisturizer, Sunscreen, SPF 30, Skincare, 1.7 oz., 2pk

4.378 out of 5 stars
4.378 out of 5 Stars. 164 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Febreze PLUG Scent Booster Oil Diffuser $9.98

Febreze PLUG Scent Booster Oil Diffuser
current price $9.98

Febreze PLUG Scent Booster Oil Diffuser

4.4122 out of 5 stars
4.4122 out of 5 Stars. 1259 reviews
Available for Shipping

Head & Shoulders Classic Clean Anti-Dandruff Shampoo, Vitamin E, Flake Protection & Itch Relief, 38.8 fl. oz. $12.98 $0.33/foz

Head & Shoulders Classic Clean Anti-Dandruff Shampoo, Vitamin E, Flake Protection & Itch Relief, 38.8 fl. oz.
current price $12.98
$0.33/foz

Head & Shoulders Classic Clean Anti-Dandruff Shampoo, Vitamin E, Flake Protection & Itch Relief, 38.8 fl. oz.

4.8188 out of 5 stars
4.8188 out of 5 Stars. 1832 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Dawn Platinum Plus Powerwash Dish Spray Bottle Set, Lemon Scent, 1 Spray Bottle + 2 Refills, 64.5 fl. oz. $12.98 $0.20/foz

Dawn Platinum Plus Powerwash Dish Spray Bottle Set, Lemon Scent, 1 Spray Bottle + 2 Refills, 64.5 fl. oz.
current price $12.98
$0.20/foz

Dawn Platinum Plus Powerwash Dish Spray Bottle Set, Lemon Scent, 1 Spray Bottle + 2 Refills, 64.5 fl. oz.

3.3659 out of 5 stars
3.3659 out of 5 Stars. 41 reviews
Available for Shipping

Venus Original Smooth Women's Razor, 3 Blade, Handle + 16 Cartridges

Venus Original Smooth Women's Razor, 3 Blade, Handle + 16 Cartridges
Members-only price

Venus Original Smooth Women's Razor, 3 Blade, Handle + 16 Cartridges

4.4594 out of 5 stars
4.4594 out of 5 Stars. 603 reviews
Available for Shipping

Dawn Professional Kitchen Surface Degreaser 1 gal., 2 ct. $28.48 $0.11/foz

Dawn Professional Kitchen Surface Degreaser 1 gal., 2 ct.
current price $28.48
$0.11/foz

Dawn Professional Kitchen Surface Degreaser 1 gal., 2 ct.

4.6802 out of 5 stars
4.6802 out of 5 Stars. 172 reviews
Out of stock

Tampax Radiant Tampons Trio Pack, Unscented, 77 ct.

Tampax Radiant Tampons Trio Pack, Unscented, 77 ct.
Members-only price

Tampax Radiant Tampons Trio Pack, Unscented, 77 ct.

4.8116 out of 5 stars
4.8116 out of 5 Stars. 398 reviews
Out of stock

Always Maxi Long Pads, Unscented, Size 2, 90 ct.

Always Maxi Long Pads, Unscented, Size 2, 90 ct.
Members-only price

Always Maxi Long Pads, Unscented, Size 2, 90 ct.

4.5669 out of 5 stars
4.5669 out of 5 Stars. 1397 reviews
Out of stock

Dawn EZ-Squeeze Platinum Liquid Dish Soap, Fresh Rain Scent, 4 pk., 97.2 fl. oz. $16.88 $4.22/ea

Dawn EZ-Squeeze Platinum Liquid Dish Soap, Fresh Rain Scent, 4 pk., 97.2 fl. oz.
current price $16.88
$4.22/ea

Dawn EZ-Squeeze Platinum Liquid Dish Soap, Fresh Rain Scent, 4 pk., 97.2 fl. oz.

4.1266 out of 5 stars
4.1266 out of 5 Stars. 379 reviews
Out of stock

About Sam's Cash Promotions

Turn Every Purchase Into Rewards

At Sam’s Club, your membership works harder for you. Our Sam’s Cash Promotions allow you to earn real rewards on the brands you already love. From high-end electronics like gaming consoles, everyday essentials and beauty products, these limited-time offers put money back into your pocket. Simply shop qualifying items, and watch your balance grow in your online account.

Featured Sam’s Cash Offers

  • Top Tech & Gaming: Earn Sam’s Cash on select tech and gaming favorites, including popular consoles and tablets.
  • Premium Audio: Enjoy Sam’s Cash offers on select headphones and earbuds from leading audio brands.
  • Kitchen & Home: Take advantage of high-value Sam’s Cash offers on select kitchen appliances and home essentials.
  • Beauty & Health Bonus: Earn Sam’s Cash when you meet qualifying spend thresholds on select beauty and personal care brands.

Redeem your Sam's Cash seamlessly in-club, online at SamsClub.com, use it towards your membership fees, or even cash it out. Your Sam's Cash never expires as long as you're an active member, ensuring your rewards are always ready when you are. Start saving more today with Sam's Cash – it's just another way Sam's Club puts money back in your pocket!

The Sam’s Cash® Loyalty Rewards Program (the “Sam’s Cash Program”) is a rewards currency program that allows U.S. and Puerto Rico Sam’s Club members to earn and redeem Sam’s Cash, also referred to as “cash back rewards,” on qualifying purchases (exclusions and restrictions apply) made in the U.S. and in Puerto Rico as set forth in the Sam’s Cash Program Terms and Conditions. Marketing materials may refer to “Sam’s Cash,” “cash back rewards,” or similar variations interchangeably to describe the rewards associated with the Sam’s Cash Program. Participation in the Sam’s Cash Program is automatic and subject to the Sam’s Cash Terms and Conditions, the Sam’s Club Membership Terms and Conditions, the Sam’s Cash Bonus Offer Program terms, the Sam’s Club Mastercard® program terms and other Sam’s Club rules and policies that may be applicable, all of which are subject to change and may be revised without notice. Sam’s Cash has no cash value until such time as the rewards are redeemed at a Sam’s Club. Sam’s Cash can only be redeemed by active Sam’s Club members. Sam’s Cash cannot be earned where application of the Sam’s Cash Program would be prohibited by law or regulation. If your membership is inactive for more than 6 months, or is terminated or revoked, any remaining unused Sam’s Cash balance may be forfeited and unavailable for use. Restrictions apply to earning and redeeming Sam’s Cash. See Sam’s Cash Program Terms and Conditions at SamsClub.com/TermsAndConditions