Member's Mark Charcuterie Board(72+)
Prices may vary in club and online
Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound $14.92 $4.44/lb

$1492
current price $14.92avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
4.1043 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz. $9.98 $0.50/oz

$998
current price $9.98$0.50/oz
Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.
4.8127 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs. $8.96 $4.48/lb

$896
current price $8.96$4.48/lb
Member's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs.
4.6708 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz. $14.98 $0.44/oz

$1498
current price $14.98$0.44/oz
Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.
4.4364 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk. $8.98 $0.75/ea

$898
current price $8.98$0.75/ea
Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.
4.3491 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk. $8.98 $0.75/ea

$898
current price $8.98$0.75/ea
Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.
4.4106 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound $17.43 $4.98/lb

$1743
current price $17.43avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound
4.6039 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz. $14.98 $0.44/oz

$1498
current price $14.98$0.44/oz
Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
4.4995 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct. $18.36 $0.29/ea

$1836
current price $18.36$0.29/ea
Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct.
4.7495 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz. $13.48 $0.37/oz

$1348
current price $13.48$0.37/oz
Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
4.8367 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk. $9.44 $0.29/oz

$944
current price $9.44$0.29/oz
Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk.
4.7714 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz. $15.28 $0.69/oz

$1528
current price $15.28$0.69/oz
Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
4.6787 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz. $15.28 $0.51/oz

$1528
current price $15.28$0.51/oz
Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
4.7767 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Artisan Ciabatta Rolls, 8 ct. $4.54 $0.57/ea

$454
current price $4.54$0.57/ea
Member's Mark Artisan Ciabatta Rolls, 8 ct.
4.4566 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Spinach Artichoke Dip, 32 oz. $7.28 $0.23/oz

$728
current price $7.28$0.23/oz
Member's Mark Spinach Artichoke Dip, 32 oz.
4.4601 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz. $10.18 $0.53/oz

$1018
current price $10.18$0.53/oz
Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.
4.779 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct. $5.58 $0.35/ea

$558
current price $5.58$0.35/ea
Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
4.6642 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk. $9.48 $0.23/oz

$948
current price $9.48$0.23/oz
Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk.
4.4972 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Unsalted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz. $14.98 $0.44/oz

$1498
current price $14.98$0.44/oz
Member's Mark Unsalted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
4.615 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Pineapple Jalapeno Popper Dip, 24 oz. $7.77 $0.32/oz

$777
current price $7.77$0.32/oz
Member's Mark Pineapple Jalapeno Popper Dip, 24 oz.
4.6085 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Cracker Cut Gourmet Selection Imported Cheese Tray, 32 oz. $13.88 $0.43/oz

$1388
current price $13.88$0.43/oz
Member's Mark Cracker Cut Gourmet Selection Imported Cheese Tray, 32 oz.
4.6222 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Bacon Cheddar Ranch Dip, 24 oz. $7.64 $0.32/oz

$764
current price $7.64$0.32/oz
Member's Mark Bacon Cheddar Ranch Dip, 24 oz.
4.3975 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Grande Ciabatta Baguette, 2 ct. $4.54 $2.27/ea

$454
current price $4.54$2.27/ea
Member's Mark Grande Ciabatta Baguette, 2 ct.
4.4693 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Classic Hummus, 32 oz. $4.48 $0.14/oz

$448
current price $4.48$0.14/oz
Member's Mark Classic Hummus, 32 oz.
4.5922 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml $8.99 $0.35/foz

$899
current price $8.99$0.35/foz
Member's Mark California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
4.4626 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Sallyvine Vineyard Alexander Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml $17.99 $0.71/foz

$1799
current price $17.99$0.71/foz
Member's Mark Sallyvine Vineyard Alexander Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml
4.3182 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Stags Leap Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml $25.99 $1.02/foz

$2599
current price $25.99$1.02/foz
Member's Mark Stags Leap Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
4.6087 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Private Reserve Howell Mountain Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml $26.19 $1.03/foz

$2619
current price $26.19$1.03/foz
Member's Mark Private Reserve Howell Mountain Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
4.5 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Sliced Sourdough, 23 oz. $3.96 $0.17/oz

$396
current price $3.96$0.17/oz
Member's Mark Sliced Sourdough, 23 oz.
3.8889 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml $12.88 $0.51/foz

$1288
current price $12.88$0.51/foz
Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
4.6667 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Halloween Serveware, Ghost & Bat, Set of 2 $14.98 Was $19.78
Instant Savings

Now$1498
current price Now $14.98, Was $19.78$19.78
$4.80 off
Ends Oct 15
Member's Mark Halloween Serveware, Ghost & Bat, Set of 2
4.7273 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz. $6.97 $5.07/lb

$697
current price $6.97$5.07/lb
Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.6857 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Uncured Hard Salami, Sliced 1 lb. 6 oz. $8.54 $0.39/oz

$854
current price $8.54$0.39/oz
Member's Mark Uncured Hard Salami, Sliced 1 lb. 6 oz.
4.6975 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark French Baguette, 2 ct. $4.46 $2.23/ea

$446
current price $4.46$2.23/ea
Member's Mark French Baguette, 2 ct.
4.4013 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz. $4.54 $0.14/oz

$454
current price $4.54$0.14/oz
Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.
4.6812 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Light String Cheese 36 ct. $7.27 $0.20/ea

$727
current price $7.27$0.20/ea
Member's Mark Light String Cheese 36 ct.
4.59 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound $14.25 $4.44/lb

$1425
current price $14.25avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
4.0176 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct. $7.87 $0.22/ea

$787
current price $7.87$0.22/ea
Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
4.7699 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Dried Mango, 24 oz. $6.98 $0.29/oz

$698
current price $6.98$0.29/oz
Member's Mark Dried Mango, 24 oz.
4.4825 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Sliced Colby Jack Cheese, 2 lbs. $6.62 $3.31/lb

$662
current price $6.62$3.31/lb
Member's Mark Sliced Colby Jack Cheese, 2 lbs.
4.7072 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Red Blend Wine, 1.5 L $9.99 $0.20/foz

$999
current price $9.99$0.20/foz
Member's Mark Red Blend Wine, 1.5 L
4.4531 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk. $11.76 $2.35/ea

$1176
current price $11.76$2.35/ea
Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.
4.6631 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb. $6.98 $3.49/lb

$698
current price $6.98$3.49/lb
Member's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb.
4.6802 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Gourmet Cupcakes, 8 ct. $13.97 $1.75/ea

$1397
current price $13.97$1.75/ea
Member's Mark Gourmet Cupcakes, 8 ct.
4.0845 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz. $5.98 $1.99/oz

$598
current price $5.98$1.99/oz
Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.
4.726 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping