Member's Mark Assorted Chocolate Truffles, 16.5 oz.
Curbside Pickup

Smart summary
- Generous Assortment: This 16.5 oz. bag contains Member's Mark Assorted Chocolate Truffles, a luxurious collection featuring four distinct, premium flavors.
- Classic Milk: Enjoy Milk Chocolate Truffles with creamy, smooth centers enveloped in luscious milk chocolate, offering a timeless taste.
- Balanced Dark: Dark Chocolate Sea Salt Truffles provide rich dark chocolate perfectly balanced with a delicate sprinkle of sea salt for a sweet and savory harmony.
- Textured Toffee: Milk Chocolate Toffee Truffles with Sea Salt combine buttery toffee bits with silky milk chocolate, topped with sea salt for a satisfying, layered texture.
- Gooey Caramel: Milk Chocolate Soft Caramel Truffles feature gooey, golden caramel nestled in a smooth milk chocolate shell, delivering melt-in-your-mouth indulgence.
- Decadent Core: Each truffle is characterized by a decadent chocolate shell surrounding a creamy, melt-away center, ensuring a rich, velvety experience.
Mentos Fruit Variety, 1.32 oz., 15 pk. $12.48 $0.83/ea

Mentos Fruit Variety, 1.32 oz., 15 pk.


Members who viewed this also viewed
Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs. $18.68 $0.09/ea
Sponsored$1868current price $18.68$0.09/eaMars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs.
11464.8002 out of 5 Stars. 1146 reviews4.8002 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs. $19.98 $0.14/ea
$1998current price $19.98$0.14/eaHERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs.
37114.8033 out of 5 Stars. 3711 reviews4.8033 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSkinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct. $12.64 $0.63/ea
$1264current price $12.64$0.63/eaSkinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct.
1034.6699 out of 5 Stars. 103 reviews4.6699 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUnreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz $10.48 $0.94/oz
Sponsored$1048current price $10.48$0.94/ozUnreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz
9934.7241 out of 5 Stars. 993 reviews4.7241 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mini Peanut Butter Cups, Milk & Dark Chocolate Candy, 30 oz. $11.92 Was $13.98 $0.40/oz
Now$1192current price Now $11.92, Was $13.98$13.98$0.40/oz$2.06 offMember's Mark Mini Peanut Butter Cups, Milk & Dark Chocolate Candy, 30 oz.
50604.8672 out of 5 Stars. 5060 reviews4.8672 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz. $15.28 $0.51/oz
$1528current price $15.28$0.51/ozMember's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
128144.7767 out of 5 Stars. 12814 reviews4.7767 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz. $13.48 $0.37/oz
$1348current price $13.48$0.37/ozMember's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
67904.8365 out of 5 Stars. 6790 reviews4.8365 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMembers Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz. $15.28 $0.69/oz
$1528current price $15.28$0.69/ozMembers Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
20134.6776 out of 5 Stars. 2013 reviews4.6776 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHERSHEY'S Miniatures Variety Pack Chocolate Candy, 180 pcs. $20.98 $0.12/ea
$2098current price $20.98$0.12/eaHERSHEY'S Miniatures Variety Pack Chocolate Candy, 180 pcs.
28804.7878 out of 5 Stars. 2880 reviews4.7878 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz. $10.18 $0.53/oz
$1018current price $10.18$0.53/ozMember's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.
8334.7827 out of 5 Stars. 833 reviews4.7827 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs. $22.98 $0.10/ea
$2298current price $22.98$0.10/eaHERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs.
10744.7216 out of 5 Stars. 1074 reviews4.7216 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs. $22.98 Was $23.98 $0.37/oz
Now$2298current price Now $22.98, Was $23.98$23.98$0.37/oz$1 offHERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs.
4324.6042 out of 5 Stars. 432 reviews4.6042 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz. $11.72 $0.59/oz
$1172current price $11.72$0.59/ozMember's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz.
10794.7553 out of 5 Stars. 1079 reviews4.7553 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs. $22.68 Was $23.48 $0.16/ea
Now$2268current price Now $22.68, Was $23.48$23.48$0.16/eaFrom $22.68$0.8 offMars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.
40424.7068 out of 5 Stars. 4042 reviews4.7068 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz. $13.48 $0.37/oz
$1348current price $13.48$0.37/ozMember's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
26234.7903 out of 5 Stars. 2623 reviews4.7903 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Four Premium Flavors
Indulge in pure decadence with Member’s Mark™ Assorted Truffles, a luxurious collection of handcrafted chocolates designed to delight every palate. This irresistible assortment features four distinct, premium flavors, each offering a rich, velvety experience in every bite.
Timeless Tastes
Savor the timeless taste of Milk Chocolate Truffles, with their creamy, smooth centers wrapped in luscious milk chocolate—perfect for those who adore classic sweetness. For a bold, sophisticated option, try the Dark Chocolate Sea Salt Truffles. These rich dark chocolate truffles are perfectly balanced with a delicate sprinkle of sea salt, creating an unforgettable harmony of sweet and savory.
Craving a Little Crunch?
The Milk Chocolate Toffee Truffles with Sea Salt combine buttery toffee bits with silky milk chocolate, topped with just the right touch of sea salt for a satisfying, layered texture. And for those who love caramel, the Milk Chocolate Soft Caramel Truffles offer gooey, golden caramel nestled in a smooth milk chocolate shell, delivering melt-in-your-mouth indulgence. Whether you're treating yourself or sharing with family and friends, Member’s Mark Assorted Truffles are perfect for gifting, entertaining, or simply elevating an ordinary moment into something extraordinary. Discover your favorite—or fall in love with them all. Quality, richness, and satisfaction await in every truffle.
Member’s Mark Made Without Commitment™
This item meets our Member’s Mark Made Without Commitment™: Our Member’s Mark Made Without Commitment makes it easier to know what is not in our products, so members can feel better about what is. We simplify the choice for our members by setting a high brand standard for the products they bring into their homes. This isn’t list a list of ingredients, it’s our commitment to simpler ingredients that reflect our members' values. And we deliver this without compromising taste, performance, or value. This means that this item doesn’t contain the 40+ ingredients on our Made Without Commitment list like High Fructose Corn Syrup, Phthalates, Talc, Certified Synthetic Colors/ FD&C Colors, and Formaldehyde. See the full list of ingredients here: https://www.samsclub.com/cp/members-mark-goals/30001929.
Specifications
Net Weight: 16.5 oz.
Includes: (1) 16.5 oz bag
Dark Chocolate Sea Salt Truffle Ingredients: Dark Chocolate (Chocolate Liquor, Sugar, Cocoa Butter, Soy Lecithin, Vanilla Flavor, Milk), Dark Chocolate (Sugar, Chocolate Liquor, Cocoa Butter, Soy Lecithin, Vanilla Extract, Milk), Coconut Oil, Sea Salt. Contains Milk and Soy. May Contain Eggs, Cashews, Hazelnuts, Macadamia Nuts, Pecans, Pistachios, Walnuts, and Wheat.
Milk Chocolate Truffles Ingredients: Milk Chocolate (Sugar, Cocoa Butter, Whole Milk Powder, Chocolate Liquor, Nonfat Dry Milk, Soy Lecithin, Vanilla Flavor), Coconut Oil. Contains Milk and Soy. May Contain Eggs, Cashews, Hazelnuts, Macadamia Nuts, Pecans, Pistachios, Walnuts, and Wheat.
Milk Chocolate Soft Caramel Truffles Ingredients:Milk Chocolate (Sugar, Cocoa Butter, Whole Milk Powder, Choculate Liquor, Nonfat Milk, Soy Lecithin, Natural Vanilla Flavor), Caramel (Corn Syrup, Invert Sugar, Sweetened Condensed Milk [Milk, Sugar], Heavy Cream, Brown Sugar, Butter [Cream, Salt], Water, Rowanberry Extract, Soy Lecithin, Mixed Tocopherols [Preservative], Vanilla Extract [Water, Ethyl Alcohol, Vanilla Bean Extractives]). Contains Milk And Soy. May Contain Eggs, Cashews, Hazelnuts, Macadamia Nuts, Pecans, Pistachios, Walnuts And Wheat.
Milk Chocolate Toffee Truffles With Sea Salt Ingredients:Milk Chocolate (Sugar, Cocoa Butter, Milk, Chocolate Liquor, Nonfat Milk, Soy Lecithin, Vanilla Extract [Water, Ethyl Alcohol, Vanilla Extractives, Sugarj, Coconut Oil, Toffee Pieces (Butter [Cream, Salt], Sugar, Sunflower Lecithin, Salt), Sea Salt, Natural Flavor. Contains Milk And Soy. May Contain Eggs, Cashews, Hazelnuts, Macadamia Nuts, Pecans, Pistachios, Walnuts And Wheat.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 193 reviews
Verified Purchase
Tiny & Decadent
Intense flavor in the bite size. Craving a strong dose of chocolate? These are for you. Packed full of flavor with just enough size to be amazing and not overdone.
Verified Purchase
Trivia Night Treats
The entire seniors group I am part of loves these Truffles on trivia night. They disappear by the end of the night.
Verified Purchase
Yum!
Perfectly chocolatey, flavorful, creamy treat but WAY too tempting for just having one! I'm addicted.
Top sellers
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303404.8384 out of 5 Stars. 30340 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528074.6059 out of 5 Stars. 52807 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545434.8588 out of 5 Stars. 154543 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197754.7978 out of 5 Stars. 19775 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939324.8417 out of 5 Stars. 193932 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397144.4155 out of 5 Stars. 39714 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743234.6652 out of 5 Stars. 74323 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $6.98 Was $7.98
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$1 offEnds Oct 01Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88364.8366 out of 5 Stars. 8836 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314474.4706 out of 5 Stars. 31447 reviews4.4706 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222304.7305 out of 5 Stars. 22230 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245484.8632 out of 5 Stars. 24548 reviews4.8632 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423734.8563 out of 5 Stars. 42373 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal. $3.62 $0.03/foz
$362current price $3.62$0.03/fozMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
98074.6891 out of 5 Stars. 9807 reviews4.6891 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryRusset Potatoes, 10 lbs. $5.62 $0.56/lb
$562current price $5.62$0.56/lbRusset Potatoes, 10 lbs.
120854.5635 out of 5 Stars. 12085 reviews4.5635 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryIce Mountain 100% Natural Spring Water 16.9 fl. oz. 40 pk. $6.98 $0.01/foz
$698current price $6.98$0.01/fozIce Mountain 100% Natural Spring Water 16.9 fl. oz. 40 pk.
64934.8486 out of 5 Stars. 6493 reviews4.8486 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery