Limited Time Buys

Prices may vary in club and online
Sort by|

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz., $7.78, $0.88/oz

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz.
Sponsored
current price $7.78
$0.88/oz

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz.

4.1547 out of 5 stars
4.1547 out of 5 Stars. 459 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct., $14.98, $0.75/ea

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.
Sponsored
current price $14.98
$0.75/ea

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 25 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Werther's Original Harvest Caramels Assortment, 28 oz., $8.98, $0.32/oz

Werther's Original Harvest Caramels Assortment, 28 oz.
current price $8.98
$0.32/oz

Werther's Original Harvest Caramels Assortment, 28 oz.

4.2068 out of 5 stars
4.2068 out of 5 Stars. 324 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz., $6.98

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz.
current price $6.98

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz.

3.7353 out of 5 stars
3.7353 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping or Pickup

Cape Cod Chips, Variety Pack, 1 oz., 36 ct., $15.98, $0.44/ea

Cape Cod Chips, Variety Pack, 1 oz., 36 ct.
Sponsored
current price $15.98
$0.44/ea

Cape Cod Chips, Variety Pack, 1 oz., 36 ct.

4.2627 out of 5 stars
4.2627 out of 5 Stars. 118 reviews
Available for Shipping

Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs., $21.98, Was $23.98, $0.12/ea

Instant Savings
Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.
Sponsored
current price Now $21.98, Was $23.98
$0.12/ea
$2 off
Ends Oct 31

Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.

4.6767 out of 5 stars
4.6767 out of 5 Stars. 662 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic Salsa, 24oz., 2pk., $7.48, $0.16/oz

Member's Mark Organic Salsa, 24oz., 2pk.
current price $7.48
$0.16/oz

Member's Mark Organic Salsa, 24oz., 2pk.

4.6038 out of 5 stars
4.6038 out of 5 Stars. 53 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk., $29.98, $1.00/ea

Mars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk.
Sponsored
current price $29.98
$1.00/ea

Mars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk.

4.8587 out of 5 stars
4.8587 out of 5 Stars. 842 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz., $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.
current price $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz., $4.98, $0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.
current price $4.98
$0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.

4.5792 out of 5 stars
4.5792 out of 5 Stars. 240 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Saratoga Sparkling Spring Water 16 fl. oz., 24 pk. Plastic Bottles, $19.98, $0.05/foz

Saratoga Sparkling Spring Water 16 fl. oz., 24 pk. Plastic Bottles
current price $19.98
$0.05/foz

Saratoga Sparkling Spring Water 16 fl. oz., 24 pk. Plastic Bottles

4.3019 out of 5 stars
4.3019 out of 5 Stars. 53 reviews
Available for Shipping

Vital Proteins Collagen Peptides Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.

Vital Proteins Collagen Peptides Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.
See price in cart

Vital Proteins Collagen Peptides Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.

4.1568 out of 5 stars
4.1568 out of 5 Stars. 287 reviews
Available for Shipping

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs., $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.
current price $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.

4.1587 out of 5 stars
4.1587 out of 5 Stars. 63 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Maison Perrier French Kiss Sparkling Water Variety Pack, 11.15 fl. oz., 20 pk., $17.48, Was $20.98, $0.08/foz

Instant Savings
Maison Perrier French Kiss Sparkling Water Variety Pack, 11.15 fl. oz., 20 pk.
current price Now $17.48, Was $20.98
$0.08/foz
$3.50 off
Ends Oct 11

Maison Perrier French Kiss Sparkling Water Variety Pack, 11.15 fl. oz., 20 pk.

Available for Shipping

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs., $23.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs.
current price $23.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Good Warrior Bar Marshmallow & Brownie Crisp Variety Pack, 25.9 Oz X 14, $19.98, $1.43/ea

Good Warrior Bar Marshmallow & Brownie Crisp Variety Pack, 25.9 Oz X 14
current price $19.98
$1.43/ea

Good Warrior Bar Marshmallow & Brownie Crisp Variety Pack, 25.9 Oz X 14

Available for Shipping

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk., $10.38

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk.

Available for Shipping or Pickup

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs., $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.
current price $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct., $13.14, $0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.
current price $13.14
$0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.

4.7813 out of 5 stars
4.7813 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk., $14.98

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk.
current price $14.98

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk.

Available for Shipping

Bones Coffee Dragon's Lair Dark Roast Coffee Pods, 60 ct., $39.98, Was $47.48, $0.67/ea

Bones Coffee Dragon's Lair Dark Roast Coffee Pods, 60 ct.
current price Now $39.98, Was $47.48
$0.67/ea
$7.50 off

Bones Coffee Dragon's Lair Dark Roast Coffee Pods, 60 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk., $13.98, $0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Primal Kitchen Ranch , 31 fl.oz., $10.98, $0.35/foz

Primal Kitchen Ranch , 31 fl.oz.
current price $10.98
$0.35/foz

Primal Kitchen Ranch , 31 fl.oz.

Available for Shipping

Wild Republic Caramel Pecan Ground Coffee 32oz, $17.98, $0.56/oz

Wild Republic Caramel Pecan Ground Coffee 32oz
current price $17.98
$0.56/oz

Wild Republic Caramel Pecan Ground Coffee 32oz

Available for Shipping

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs., $24.98

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.
current price $24.98

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Black Rifle Coffee Company Variety Pack, 11 fl. oz., 15 pk., $24.98, Was $28.98, $0.15/foz

Black Rifle Coffee Company Variety Pack, 11 fl. oz., 15 pk.
current price Now $24.98, Was $28.98
$0.15/foz
$4 off

Black Rifle Coffee Company Variety Pack, 11 fl. oz., 15 pk.

4.3077 out of 5 stars
4.3077 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Fruit by the Foot, Gushers, Fruit Roll-Ups Halloween Candy, Variety Pack, 65 pcs., $9.98

Fruit by the Foot, Gushers, Fruit Roll-Ups Halloween Candy, Variety Pack, 65 pcs.
current price $9.98

Fruit by the Foot, Gushers, Fruit Roll-Ups Halloween Candy, Variety Pack, 65 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.5778 out of 5 stars
4.5778 out of 5 Stars. 225 reviews
Available for Shipping

Frankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs., $11.98

Frankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs.
current price $11.98

Frankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs.

Available for Shipping

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk., $13.98, $0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.
current price $13.98
$0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.

3.7456 out of 5 stars
3.7456 out of 5 Stars. 169 reviews
Available for Shipping

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz., $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz.

Available for Shipping

Airheads Candy Spooky Mix Assorted Halloween Candy, Pops & Chewy Mints, 170 pcs., $18.84

Airheads Candy Spooky Mix Assorted Halloween Candy, Pops & Chewy Mints, 170 pcs.
current price $18.84

Airheads Candy Spooky Mix Assorted Halloween Candy, Pops & Chewy Mints, 170 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito Lay Mini Treat Size Halloween Snacks Mix Variety Pack, 0.5 oz., 60 pk., $13.98, Was $14.98

Instant Savings
Frito Lay Mini Treat Size Halloween Snacks Mix Variety Pack, 0.5 oz., 60 pk.
current price Now $13.98, Was $14.98
$1 off
Ends Oct 14

Frito Lay Mini Treat Size Halloween Snacks Mix Variety Pack, 0.5 oz., 60 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kewpie Mayonnaise, 24oz., $6.88, Was $7.48, $0.29/oz

Kewpie Mayonnaise, 24oz.
current price Now $6.88, Was $7.48
$0.29/oz
$0.60 off

Kewpie Mayonnaise, 24oz.

Available for Shipping

Celsius Summer Spritz Energy Drink 12 fl. oz, 12 pk., $13.91, Was $17.98, $0.10/foz

Celsius Summer Spritz Energy Drink 12 fl. oz, 12 pk.
current price Now $13.91, Was $17.98
$0.10/foz
From $13.91
$4.07 off

Celsius Summer Spritz Energy Drink 12 fl. oz, 12 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Kewpie Spicy Mayo, 24oz., $6.88, Was $7.48, $0.29/oz

Kewpie Spicy Mayo, 24oz.
current price Now $6.88, Was $7.48
$0.29/oz
$0.60 off

Kewpie Spicy Mayo, 24oz.

Available for Shipping

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk., $5.92, Was $6.98

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.
current price Now $5.92, Was $6.98
From $5.92
$1.06 off

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct., $19.98, $0.11/ea

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.
current price $19.98
$0.11/ea

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct., $12.48, $0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.
current price $12.48
$0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz., $8.72

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.
current price $8.72

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.

Available for Pickup

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk., $17.98, $0.72/oz

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.
current price $17.98
$0.72/oz

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.

4.4643 out of 5 stars
4.4643 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Frankford Mega Mix Halloween Candy, Variety Pack, 600+ pcs., $28.98

Frankford Mega Mix Halloween Candy, Variety Pack, 600+ pcs.
current price $28.98

Frankford Mega Mix Halloween Candy, Variety Pack, 600+ pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk., $10.98, $0.71/oz

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk.
current price $10.98
$0.71/oz

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk.

4.1096 out of 5 stars
4.1096 out of 5 Stars. 146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Cinnamon Delight, 9.5 oz​., $5.98, $0.63/oz

PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Cinnamon Delight, 9.5 oz​.
current price $5.98
$0.63/oz

PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Cinnamon Delight, 9.5 oz​.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk., $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.
current price $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk., $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.
current price $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk., $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs,  0.25 oz., 70 pk.
current price $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk.

Out of stock

Ghirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz, $14.48

Ghirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz
current price $14.48

Ghirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz

Out of stock
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml, $9.48, $0.37/foz

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml
current price $9.48
$0.37/foz

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml

Out of stock

About New Food Items & Grocery Products - Sam's Club

When you’re looking for the latest food items and grocery products, you can find them at Sam’s Club. Sam’s Club has a huge selection of products, with new grocery items being added all the time. Check out our selection of new grocery products and add some fresh flavors to your kitchen.

Frequently Asked Questions: New Food Items

Can I get new food items delivered to my home?

If you’re a Sam’s Club member, you can get your favorite new food items delivered directly to your door. With fresh home delivery, you can even get produce and other fresh groceries delivered without worrying about anything spoiling. Sam’s Club even offers additional delivery benefits for members, including free shipping on certain orders.

To find out if your order qualifies for free shipping, simply add the items you want to your cart and check out to view your shipping options. From international foods to medicine and more, Sam’s Club can deliver just about anything to your home.

How often do you introduce new food and grocery products?

You can find new grocery and household items at Sam’s Club all the time. New food and grocery items aren’t released on a specific date, so the best way to keep up with the changing selection is to check back regularly for new products.

Sam’s Club is always working to put more choices on the shelves for you, so you can find interesting new food items throughout the year. Whether you visit a club near you or shop online, you can usually find a few new items to add to your cart.

How can I stay up-to-date about new food items and groceries that come to Sam’s Club?

The best way to stay up-to-date with new food items is to check in on our website regularly and opt in to email communications. You can also download the Sam’s Club app to easily browse new arrivals on your mobile device.

From prepared meals to international foods and snacks from popular new brands, Sam’s Club is always adding new grocery products into the rotation. You can even find new household items on our website and in our clubs, including everything from furniture and accessories to cleaners and more.

Can I return or exchange new food products if they don’t meet my expectations?

Sam’s Club has a separate return policy for perishable items, but you can still return or exchange new food items if you’re not happy with your purchase. If your purchase doesn’t meet your expectations, you can contact us to request a return.

For online orders, you can request a return online or visit a Sam’s Club location to request a return. For in-club purchases, you can visit the Sam’s Club location where you made your purchase to request a refund. You’re not required to return any perishable items for a refund or exchange. All categories of perishable items are accepted, including the foods in the clean eating category.