HSA & FSA - Over-the-Counter Medication

Prices may vary in club and online
Sort by|

Excedrin Migraine Pain Relief Caplets, 300 ct., $18.98, $0.06/ea

Excedrin Migraine Pain Relief Caplets, 300 ct.
Sponsored
current price $18.98
$0.06/ea

Excedrin Migraine Pain Relief Caplets, 300 ct.

4.7649 out of 5 stars
4.7649 out of 5 Stars. 6214 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nexium 24HR Acid Reducer Heartburn Relief Capsules with Esomeprazole Magnesium, 42 ct., $25.28, $0.60/ea

Nexium 24HR Acid Reducer Heartburn Relief Capsules with Esomeprazole Magnesium, 42 ct.
Sponsored
current price $25.28
$0.60/ea

Nexium 24HR Acid Reducer Heartburn Relief Capsules with Esomeprazole Magnesium, 42 ct.

4.72 out of 5 stars
4.72 out of 5 Stars. 1668 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 100% Psyllium Husk Fiber Capsules, 800 ct., $17.98, $0.02/ea

Member's Mark 100% Psyllium Husk Fiber Capsules, 800 ct.
current price $17.98
$0.02/ea

Member's Mark 100% Psyllium Husk Fiber Capsules, 800 ct.

4.6291 out of 5 stars
4.6291 out of 5 Stars. 364 reviews
Available for Shipping

TUMS Chewy Bites, Assorted Berries, 108 ct., $13.48, $0.12/ea

TUMS Chewy Bites, Assorted Berries, 108 ct.
current price $13.48
$0.12/ea

TUMS Chewy Bites, Assorted Berries, 108 ct.

4.814 out of 5 stars
4.814 out of 5 Stars. 855 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tylenol Extra Strength Rapid Release Gelcaps, 500 mg. Acetaminophen, 290 ct., $21.48, $0.07/ea

Tylenol Extra Strength Rapid Release Gelcaps, 500 mg. Acetaminophen, 290 ct.
current price $21.48
$0.07/ea

Tylenol Extra Strength Rapid Release Gelcaps, 500 mg. Acetaminophen, 290 ct.

4.7991 out of 5 stars
4.7991 out of 5 Stars. 6084 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Prilosec OTC Heartburn & Acid Reducer Tablets, 20 mg, 42 ct., $22.98

Prilosec OTC Heartburn & Acid Reducer Tablets, 20 mg, 42 ct.
Sponsored
current price $22.98

Prilosec OTC Heartburn & Acid Reducer Tablets, 20 mg, 42 ct.

4.847 out of 5 stars
4.847 out of 5 Stars. 1353 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Supplement Powder, Orange, 55 oz., 2 pk., $44.98, $0.41/oz

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Supplement Powder, Orange, 55 oz., 2 pk.
current price $44.98
$0.41/oz

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Supplement Powder, Orange, 55 oz., 2 pk.

4.8092 out of 5 stars
4.8092 out of 5 Stars. 1625 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tylenol 8-Hr. Arthritis Pain Caplets, 650 mg Acetaminophen, 290 ct., $21.48, $0.07/ea

Tylenol 8-Hr. Arthritis Pain Caplets, 650 mg Acetaminophen, 290 ct.
current price $21.48
$0.07/ea

Tylenol 8-Hr. Arthritis Pain Caplets, 650 mg Acetaminophen, 290 ct.

4.8119 out of 5 stars
4.8119 out of 5 Stars. 4311 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tylenol Extra Strength Caplets, 500 mg., Acetaminophen, 325 ct., $20.98, $0.06/ea

Tylenol Extra Strength Caplets, 500 mg., Acetaminophen, 325 ct.
current price $20.98
$0.06/ea

Tylenol Extra Strength Caplets, 500 mg., Acetaminophen, 325 ct.

4.7984 out of 5 stars
4.7984 out of 5 Stars. 5398 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Advil Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Tablets, 100 ct., $11.28, $0.23/ea

Advil Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Tablets, 100 ct.
Sponsored
current price $11.28
$0.23/ea

Advil Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Tablets, 100 ct.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 9095 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

BiOFREEZE Cool the pain Menthol Pain Relief Roll-On, 3 fl. oz., 2 pk., $18.98, $3.16/foz

BiOFREEZE Cool the pain Menthol Pain Relief Roll-On, 3 fl. oz., 2 pk.
current price $18.98
$3.16/foz

BiOFREEZE Cool the pain Menthol Pain Relief Roll-On, 3 fl. oz., 2 pk.

4.7436 out of 5 stars
4.7436 out of 5 Stars. 2750 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature Made Prenatal Multivitamin Softgels, 150 ct., $23.47, $0.16/ea

Nature Made Prenatal Multivitamin Softgels, 150 ct.
current price $23.47
$0.16/ea

Nature Made Prenatal Multivitamin Softgels, 150 ct.

4.5447 out of 5 stars
4.5447 out of 5 Stars. 459 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Children's Tylenol Oral Suspension, Dye Free, Cherry, 4 oz., 3 pk., $12.98, $1.08/foz

Children's Tylenol Oral Suspension, Dye Free, Cherry, 4 oz., 3 pk.
current price $12.98
$1.08/foz

Children's Tylenol Oral Suspension, Dye Free, Cherry, 4 oz., 3 pk.

4.8144 out of 5 stars
4.8144 out of 5 Stars. 1595 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Biotrue Multi-Purpose Contact Lens Solution, 16 fl. oz., 2 pk. + 2 fl. oz., $21.48, $0.63/foz

Biotrue Multi-Purpose Contact Lens Solution, 16 fl. oz., 2 pk. + 2 fl. oz.
current price $21.48
$0.63/foz

Biotrue Multi-Purpose Contact Lens Solution, 16 fl. oz., 2 pk. + 2 fl. oz.

4.8943 out of 5 stars
4.8943 out of 5 Stars. 908 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

ProCheck Bluetooth® Blood Pressure Monitor, with Bonus Pack, $44.98

ProCheck Bluetooth® Blood Pressure Monitor, with Bonus Pack
current price $44.98

ProCheck Bluetooth® Blood Pressure Monitor, with Bonus Pack

4.1822 out of 5 stars
4.1822 out of 5 Stars. 428 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Vicks VapoRub Topical Analgesic Ointment, 3.53 oz., 2 pk., $13.98, $1.98/oz

Vicks VapoRub Topical Analgesic Ointment, 3.53 oz., 2 pk.
current price $13.98
$1.98/oz

Vicks VapoRub Topical Analgesic Ointment, 3.53 oz., 2 pk.

4.8796 out of 5 stars
4.8796 out of 5 Stars. 756 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mucinex 12-Hour Chest Congestant & Mucus Relief Tablets, 600 mg Guaifenesin 120 ct., $39.98, $0.33/ea

Mucinex 12-Hour Chest Congestant & Mucus Relief Tablets, 600 mg Guaifenesin 120 ct.
current price $39.98
$0.33/ea

Mucinex 12-Hour Chest Congestant & Mucus Relief Tablets, 600 mg Guaifenesin 120 ct.

4.8418 out of 5 stars
4.8418 out of 5 Stars. 1119 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tylenol Sinus Severe Daytime Caplets, 24 ct., 3pk., $16.98, $0.24/ea

Tylenol Sinus Severe Daytime Caplets, 24 ct., 3pk.
current price $16.98
$0.24/ea

Tylenol Sinus Severe Daytime Caplets, 24 ct., 3pk.

4.7158 out of 5 stars
4.7158 out of 5 Stars. 278 reviews
Available for Shipping

Bayer Low Dose Aspirin Pain Reliever Tablets, 81 mg., 400 ct., $13.98, $0.03/ea

Bayer Low Dose Aspirin Pain Reliever Tablets, 81 mg., 400 ct.
current price $13.98
$0.03/ea

Bayer Low Dose Aspirin Pain Reliever Tablets, 81 mg., 400 ct.

4.8934 out of 5 stars
4.8934 out of 5 Stars. 1960 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

TUMS Ultra Strength Chewable Antacid Tablets, Assorted Berries, 265 ct., $12.58, $0.05/ea

TUMS Ultra Strength Chewable Antacid Tablets, Assorted Berries, 265 ct.
current price $12.58
$0.05/ea

TUMS Ultra Strength Chewable Antacid Tablets, Assorted Berries, 265 ct.

4.4786 out of 5 stars
4.4786 out of 5 Stars. 4829 reviews
Available for Shipping

Systane Ultra Lubricant Eye Drops, 1/3 fl. oz., 3 pk., $22.48, $7.49/ea

Systane Ultra Lubricant Eye Drops, 1/3 fl. oz., 3 pk.
current price $22.48
$7.49/ea

Systane Ultra Lubricant Eye Drops, 1/3 fl. oz., 3 pk.

4.8453 out of 5 stars
4.8453 out of 5 Stars. 3102 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Breathe Right Extra Strength Nasal Strips, Tan, 72 ct., $19.98, $0.28/ea

Breathe Right Extra Strength Nasal Strips, Tan, 72 ct.
current price $19.98
$0.28/ea

Breathe Right Extra Strength Nasal Strips, Tan, 72 ct.

4.7101 out of 5 stars
4.7101 out of 5 Stars. 138 reviews
Available for Shipping

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cough, Cold & Flu Relief LiquiCaps, 72 ct., $24.98, $0.35/ea

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cough, Cold & Flu Relief LiquiCaps, 72 ct.
current price $24.98
$0.35/ea

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cough, Cold & Flu Relief LiquiCaps, 72 ct.

4.783 out of 5 stars
4.783 out of 5 Stars. 788 reviews
Available for Shipping or Pickup

Osteo Bi-Flex Triple Strength + Turmeric 220 ct., $30.98, $0.14/ea

Osteo Bi-Flex Triple Strength + Turmeric 220 ct.
current price $30.98
$0.14/ea

Osteo Bi-Flex Triple Strength + Turmeric 220 ct.

4.7363 out of 5 stars
4.7363 out of 5 Stars. 1388 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mucinex 12-Hour Maximum Strength Chest Congestion Expectorant Tablets, 1200 mg Guaifenesin 56 ct., $31.98, $0.57/ea

Mucinex 12-Hour Maximum Strength Chest Congestion Expectorant Tablets, 1200 mg Guaifenesin 56 ct.
current price $31.98
$0.57/ea

Mucinex 12-Hour Maximum Strength Chest Congestion Expectorant Tablets, 1200 mg Guaifenesin 56 ct.

4.8281 out of 5 stars
4.8281 out of 5 Stars. 925 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Salonpas Lidocaine Pain-Relieving Gel-Patch, 15 ct., $17.48, $1.17/ea

Salonpas Lidocaine Pain-Relieving Gel-Patch, 15 ct.
current price $17.48
$1.17/ea

Salonpas Lidocaine Pain-Relieving Gel-Patch, 15 ct.

4.5227 out of 5 stars
4.5227 out of 5 Stars. 1825 reviews
Available for Shipping

Biofreeze Professional Menthol Pain Relief Spray, 4 fl. oz, 2 pk., $19.98

Biofreeze Professional Menthol Pain Relief Spray, 4 fl. oz, 2 pk.
current price $19.98

Biofreeze Professional Menthol Pain Relief Spray, 4 fl. oz, 2 pk.

4.3648 out of 5 stars
4.3648 out of 5 Stars. 159 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mucinex DM 12-Hour Maximum Strength Mucus Relief Tablets, 56 ct., $31.98, $0.57/ea

Mucinex DM 12-Hour Maximum Strength Mucus Relief Tablets, 56 ct.
current price $31.98
$0.57/ea

Mucinex DM 12-Hour Maximum Strength Mucus Relief Tablets, 56 ct.

4.8216 out of 5 stars
4.8216 out of 5 Stars. 1177 reviews
Available for Shipping or Pickup

Preparation H Hemorrhoid Symptom Treatment Ointment, 2 oz., 2 pk., $17.38, $4.34/oz

Preparation H Hemorrhoid Symptom Treatment Ointment, 2 oz., 2 pk.
current price $17.38
$4.34/oz

Preparation H Hemorrhoid Symptom Treatment Ointment, 2 oz., 2 pk.

4.6623 out of 5 stars
4.6623 out of 5 Stars. 154 reviews
Available for Shipping

Voltaren Topical Arthritis Pain Relief Gel, 5.3 oz. 2 pk., + 1.7 oz., $39.98, $3.24/oz

Voltaren Topical Arthritis Pain Relief Gel, 5.3 oz. 2 pk., + 1.7 oz.
current price $39.98
$3.24/oz

Voltaren Topical Arthritis Pain Relief Gel, 5.3 oz. 2 pk., + 1.7 oz.

4.4861 out of 5 stars
4.4861 out of 5 Stars. 8889 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tylenol Extra Strength, 500 mg. Acetaminophen, 2 caplets/pk., 50 pk., $12.98, $0.26/ea

Tylenol Extra Strength, 500 mg. Acetaminophen, 2 caplets/pk., 50 pk.
current price $12.98
$0.26/ea

Tylenol Extra Strength, 500 mg. Acetaminophen, 2 caplets/pk., 50 pk.

4.7527 out of 5 stars
4.7527 out of 5 Stars. 1820 reviews
Available for Shipping

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk., $19.98, $0.83/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk.
current price $19.98
$0.83/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk.

4.619 out of 5 stars
4.619 out of 5 Stars. 63 reviews
Available for Shipping or Pickup

Tylenol PM Extra Strength Pain Relief Caplets 225 ct., $20.98, $0.09/ea

Tylenol PM Extra Strength Pain Relief Caplets 225 ct.
current price $20.98
$0.09/ea

Tylenol PM Extra Strength Pain Relief Caplets 225 ct.

4.7657 out of 5 stars
4.7657 out of 5 Stars. 1810 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Medline Ultra Lightweight Rollator (Assorted Colors), $84.36

Medline Ultra Lightweight Rollator (Assorted Colors)
Burgundy, variant on Medline Ultra Lightweight Rollator (Assorted Colors)
Smoky Blue, variant on Medline Ultra Lightweight Rollator (Assorted Colors)
Black, variant on Medline Ultra Lightweight Rollator (Assorted Colors)
current price $84.36
Options from $84.36 – $84.98

Medline Ultra Lightweight Rollator (Assorted Colors)

4.3531 out of 5 stars
4.3531 out of 5 Stars. 337 reviews
Available for Shipping

Biotrue Hydration Plus Multi-Purpose Soln, 16 fl. oz., 2 pk., $24.98, $0.78/foz

Biotrue Hydration Plus Multi-Purpose Soln, 16 fl. oz., 2 pk.
current price $24.98
$0.78/foz

Biotrue Hydration Plus Multi-Purpose Soln, 16 fl. oz., 2 pk.

4.8318 out of 5 stars
4.8318 out of 5 Stars. 214 reviews
Available for Shipping

Dulcolax Comfort-Coated Laxative Tablets, 200 ct., $23.98, $0.12/ea

Dulcolax Comfort-Coated Laxative Tablets, 200 ct.
current price $23.98
$0.12/ea

Dulcolax Comfort-Coated Laxative Tablets, 200 ct.

4.4498 out of 5 stars
4.4498 out of 5 Stars. 2697 reviews
Available for Shipping

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk., $18.48, $0.51/foz

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.
current price $18.48
$0.51/foz

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1911 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepcid Complete Acid Reducer + Antacid Chewable Tablets, Berry, 100 ct., $29.98, $0.30/ea

Pepcid Complete Acid Reducer + Antacid Chewable Tablets, Berry, 100 ct.
current price $29.98
$0.30/ea

Pepcid Complete Acid Reducer + Antacid Chewable Tablets, Berry, 100 ct.

4.8027 out of 5 stars
4.8027 out of 5 Stars. 2869 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lumify Redness Reliever Eye Drops .25 fl. oz., 2 pk., $29.98, $59.96/foz

Lumify Redness Reliever Eye Drops .25 fl. oz., 2 pk.
current price $29.98
$59.96/foz

Lumify Redness Reliever Eye Drops .25 fl. oz., 2 pk.

4.8654 out of 5 stars
4.8654 out of 5 Stars. 1753 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Salonpas Pain-Relieving Patch, 140 ct., $16.38, $0.12/ea

Salonpas Pain-Relieving Patch, 140 ct.
current price $16.38
$0.12/ea

Salonpas Pain-Relieving Patch, 140 ct.

4.7159 out of 5 stars
4.7159 out of 5 Stars. 711 reviews
Available for Shipping

Aleve Soft-Grip Arthritis Caplets, 320 ct., $21.98, $0.07/ea

Aleve Soft-Grip Arthritis Caplets, 320 ct.
current price $21.98
$0.07/ea

Aleve Soft-Grip Arthritis Caplets, 320 ct.

4.8684 out of 5 stars
4.8684 out of 5 Stars. 1094 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepto Bismol Ultra Liquid, Original, 12 fl. oz., 3 pk., $17.98, $0.50/foz

Pepto Bismol Ultra Liquid, Original, 12 fl. oz., 3 pk.
current price $17.98
$0.50/foz

Pepto Bismol Ultra Liquid, Original, 12 fl. oz., 3 pk.

4.8356 out of 5 stars
4.8356 out of 5 Stars. 888 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

NeilMed Sinus Relief Rinse Kit with Premixed Packets 250 ct., $23.48, $0.09/ea

NeilMed Sinus Relief Rinse Kit with Premixed Packets 250 ct.
current price $23.48
$0.09/ea

NeilMed Sinus Relief Rinse Kit with Premixed Packets 250 ct.

4.9465 out of 5 stars
4.9465 out of 5 Stars. 617 reviews
Available for Shipping

Children's Motrin Pain Reliever/Fever Reducer NSAID, 100 mg Ibuprofen, Original Berry 4 oz., 3 pk., $12.98, $1.08/foz

Children's Motrin Pain Reliever/Fever Reducer NSAID, 100 mg Ibuprofen, Original Berry 4 oz., 3 pk.
current price $12.98
$1.08/foz

Children's Motrin Pain Reliever/Fever Reducer NSAID, 100 mg Ibuprofen, Original Berry 4 oz., 3 pk.

4.8112 out of 5 stars
4.8112 out of 5 Stars. 985 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Vicks VapoCool Severe Medicated Sore Throat Drops, 200 ct., $11.78, Was $14.78, $0.06/ea

Instant Savings
Vicks VapoCool Severe Medicated Sore Throat Drops, 200 ct.
current price Now $11.78, Was $14.78
$0.06/ea
$3 off
Ends Oct 23

Vicks VapoCool Severe Medicated Sore Throat Drops, 200 ct.

4.4835 out of 5 stars
4.4835 out of 5 Stars. 182 reviews
Available for Shipping

Benefiber Daily Prebiotic Fiber Supplement Powder, Unflavored, 28.9 oz., $22.98, $0.80/oz

Benefiber Daily Prebiotic Fiber Supplement Powder, Unflavored, 28.9 oz.
current price $22.98
$0.80/oz

Benefiber Daily Prebiotic Fiber Supplement Powder, Unflavored, 28.9 oz.

4.812 out of 5 stars
4.812 out of 5 Stars. 984 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Naproxen Sodium Caplets, 320 ct., $21.98, $0.07/ea

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Naproxen Sodium Caplets, 320 ct.
current price $21.98
$0.07/ea

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Naproxen Sodium Caplets, 320 ct.

4.8517 out of 5 stars
4.8517 out of 5 Stars. 600 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Citracal Maximum Plus, Calcium Citrate +Vitamin D3 Supplement Tablets, 280 ct., $15.78, $0.06/ea

Citracal Maximum Plus, Calcium Citrate +Vitamin D3 Supplement Tablets, 280 ct.
current price $15.78
$0.06/ea

Citracal Maximum Plus, Calcium Citrate +Vitamin D3 Supplement Tablets, 280 ct.

4.7313 out of 5 stars
4.7313 out of 5 Stars. 1005 reviews
Available for Shipping

Bayer Back and Body Pain Reliever Aspirin with Caffeine, 500 mg. Caplets, 250 ct., $15.98, $0.06/ea

Bayer Back and Body Pain Reliever Aspirin with Caffeine, 500 mg. Caplets, 250 ct.
current price $15.98
$0.06/ea

Bayer Back and Body Pain Reliever Aspirin with Caffeine, 500 mg. Caplets, 250 ct.

4.5594 out of 5 stars
4.5594 out of 5 Stars. 1119 reviews
Out of stock