Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk. $22.77 $4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.
current price $22.77
$4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.

4.7694 out of 5 stars
4.7694 out of 5 Stars. 7124 reviews

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk. $22.77

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk.
current price $22.77

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk.

4.7699 out of 5 stars
4.7699 out of 5 Stars. 2151 reviews

Bulk Foods & Case Sales

Prices may vary in club and online

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.

4.7475 out of 5 stars
4.7475 out of 5 Stars. 2705 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.7363 out of 5 stars
4.7363 out of 5 Stars. 10548 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Shelly Senbei Rice Crackers 19.4 oz. $9.78 $0.50/oz

Shelly Senbei Rice Crackers 19.4 oz.
current price $9.78
$0.50/oz

Shelly Senbei Rice Crackers 19.4 oz.

4.775 out of 5 stars
4.775 out of 5 Stars. 80 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Cafe Vanilla Frozen Yogurt Soft Serve Mix, Frozen, Case, 6 pk. $25.99 $4.33/ea

Member's Mark Cafe Vanilla Frozen Yogurt Soft Serve Mix, Frozen, Case, 6 pk.
current price $25.99
$4.33/ea

Member's Mark Cafe Vanilla Frozen Yogurt Soft Serve Mix, Frozen, Case, 6 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Cafe Chocolate Frozen Yogurt Soft Serve Mix, Frozen, Case, 6 ct. $25.99 $4.33/ea

Member's Mark Cafe Chocolate Frozen Yogurt Soft Serve Mix, Frozen, Case, 6 ct.
current price $25.99
$4.33/ea

Member's Mark Cafe Chocolate Frozen Yogurt Soft Serve Mix, Frozen, Case, 6 ct.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.

4.7505 out of 5 stars
4.7505 out of 5 Stars. 3563 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Cafe Spicy Italian Sausage, Frozen, Case, 20 lbs. $67.38 $3.37/lb

Member's Mark Cafe Spicy Italian Sausage, Frozen, Case, 20 lbs.
current price $67.38
$3.37/lb

Member's Mark Cafe Spicy Italian Sausage, Frozen, Case, 20 lbs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct. $59.96 $0.31/ea

Member's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct.
current price $59.96
$0.31/ea

Member's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Cafe Hot Dog Buns, Frozen, Case, 96 ct. $26.29 $0.27/ea

Member's Mark Cafe Hot Dog Buns, Frozen, Case, 96 ct.
current price $26.29
$0.27/ea

Member's Mark Cafe Hot Dog Buns, Frozen, Case, 96 ct.

3.7541 out of 5 stars
3.7541 out of 5 Stars. 61 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
Sponsored
current price $17.28
$0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.

4.618 out of 5 stars
4.618 out of 5 Stars. 3639 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Cafe Bacon Crumbles, Refrigerated, Case, 10 lbs. $55.32 $27.66/ea

Member's Mark Cafe Bacon Crumbles, Refrigerated, Case, 10 lbs.
current price $55.32
$27.66/ea

Member's Mark Cafe Bacon Crumbles, Refrigerated, Case, 10 lbs.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Cafe Sliced Pepperoni, Refrigerated, Case, 25 lbs. $76.92 $3.08/lb

Member's Mark Cafe Sliced Pepperoni, Refrigerated, Case, 25 lbs.
current price $76.92
$3.08/lb

Member's Mark Cafe Sliced Pepperoni, Refrigerated, Case, 25 lbs.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 7 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cafe Pizza Sauce, Refrigerated, Case, 4 ct. $38.28 $0.91/lb

Member's Mark Cafe Pizza Sauce, Refrigerated, Case, 4 ct.
current price $38.28
$0.91/lb

Member's Mark Cafe Pizza Sauce, Refrigerated, Case, 4 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk. $11.78 $0.39/oz

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk.
current price $11.78
$0.39/oz

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk.

4.7279 out of 5 stars
4.7279 out of 5 Stars. 1948 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pringles Original Potato Crisps, Snack Cups, 0.67 oz., 48 pk. $18.98 $0.40/ea

Pringles Original Potato Crisps, Snack Cups, 0.67 oz., 48 pk.
current price $18.98
$0.40/ea

Pringles Original Potato Crisps, Snack Cups, 0.67 oz., 48 pk.

4.4442 out of 5 stars
4.4442 out of 5 Stars. 466 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Fiesta Mix Variety Pack Chips & Snacks, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Fiesta Mix Variety Pack Chips & Snacks, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Fiesta Mix Variety Pack Chips & Snacks, 50 pk.

4.4462 out of 5 stars
4.4462 out of 5 Stars. 1663 reviews
Available for Shipping

Wise Variety Pack Snacks, 42 ct. $13.58 Was $14.58

Instant Savings
Wise Variety Pack Snacks, 42 ct.
current price Now $13.58, Was $14.58
$1 off
Ends Oct 07

Wise Variety Pack Snacks, 42 ct.

Available for Shipping

Entenmann's Little Bites Chocolate Chip Muffins, 1.5 oz., 20 pk. $11.78 $0.39/oz

Entenmann's Little Bites Chocolate Chip Muffins, 1.5 oz., 20 pk.
current price $11.78
$0.39/oz

Entenmann's Little Bites Chocolate Chip Muffins, 1.5 oz., 20 pk.

4.7237 out of 5 stars
4.7237 out of 5 Stars. 2935 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk. $14.98 $0.42/ea

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk.
current price $14.98
$0.42/ea

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 78 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk.

4.7127 out of 5 stars
4.7127 out of 5 Stars. 6494 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Bold Flavor Mix Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Bold Flavor Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Bold Flavor Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.4613 out of 5 stars
4.4613 out of 5 Stars. 4685 reviews
Available for Shipping

Jumbo White Hoagie Rolls, Bulk Wholesale Case 42 ct. $19.72 $0.47/ea

Jumbo White Hoagie Rolls, Bulk Wholesale Case 42 ct.
current price $19.72
$0.47/ea

Jumbo White Hoagie Rolls, Bulk Wholesale Case 42 ct.

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 7 reviews
Out of stock

Bolillo Roll, Bulk Wholesale Case 144 ct. $26.84 $0.19/ea

Bolillo Roll, Bulk Wholesale Case 144 ct.
current price $26.84
$0.19/ea

Bolillo Roll, Bulk Wholesale Case 144 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 10 reviews
Out of stock

Gourmet Corned Beef Brisket, Case, priced per pound $262.52 $8.14/lb

Gourmet Corned Beef Brisket, Case, priced per pound
current price $262.52
avg. price
$8.14/lb
Final cost by weight

Gourmet Corned Beef Brisket, Case, priced per pound

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

Fresh Australian Boneless Leg of Lamb, Case, priced per pound $88.09 $6.98/lb

Fresh Australian Boneless Leg of Lamb, Case, priced per pound
current price $88.09
avg. price
$6.98/lb
Final cost by weight

Fresh Australian Boneless Leg of Lamb, Case, priced per pound

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 15 reviews
Out of stock

Member's Mark 10" Presoaked Tres Leches Cake Layers, Frozen, Case, 6 ct. $48.76 $8.13/ea

Member's Mark 10" Presoaked Tres Leches Cake Layers, Frozen, Case, 6 ct.
current price $48.76
$8.13/ea

Member's Mark 10" Presoaked Tres Leches Cake Layers, Frozen, Case, 6 ct.

4.4375 out of 5 stars
4.4375 out of 5 Stars. 16 reviews
Out of stock

Member's Mark Cinnamon Crunch Muffins, Frozen, Case, 60 ct. $44.33 $0.74/ea

Member's Mark Cinnamon Crunch Muffins, Frozen, Case, 60 ct.
current price $44.33
$0.74/ea

Member's Mark Cinnamon Crunch Muffins, Frozen, Case, 60 ct.

Out of stock

Member's Mark Cafe Hot Dogs, Case, 120 ct. $138.72 $4.62/lb

Member's Mark Cafe Hot Dogs, Case, 120 ct.
current price $138.72
$4.62/lb

Member's Mark Cafe Hot Dogs, Case, 120 ct.

4.5156 out of 5 stars
4.5156 out of 5 Stars. 128 reviews
Out of stock

Member's Mark Banana Nut Muffins, Frozen, Case, 60 ct. $45.33 $0.76/ea

Member's Mark Banana Nut Muffins, Frozen, Case, 60 ct.
current price $45.33
$0.76/ea

Member's Mark Banana Nut Muffins, Frozen, Case, 60 ct.

Out of stock

Member's Mark Café Shredded Mozzarella Cheese, Refrigerated, Case, 30 lbs. $88.96 $2.97/lb

Member's Mark Café Shredded Mozzarella Cheese, Refrigerated, Case, 30 lbs.
current price $88.96
$2.97/lb

Member's Mark Café Shredded Mozzarella Cheese, Refrigerated, Case, 30 lbs.

Out of stock

Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, Frozen, Case, 72 ct. $55.22 $0.77/ea

Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, Frozen, Case, 72 ct.
current price $55.22
$0.77/ea

Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, Frozen, Case, 72 ct.

Out of stock

Sweet Dough Prebaked Cafe Pretzels, Frozen, Case, 60 ct. $59.96 $1.00/ea

Sweet Dough Prebaked Cafe Pretzels, Frozen, Case, 60 ct.
current price $59.96
$1.00/ea

Sweet Dough Prebaked Cafe Pretzels, Frozen, Case, 60 ct.

2.1053 out of 5 stars
2.1053 out of 5 Stars. 19 reviews
Out of stock

About Bulk Food Supplies for Sale Near Me & Online - Sam's Club

Bulk Foods & Case Sales

At Sam's Club®, we have options that foodservice businesses appreciate. Here, you have the chance to get your hands on bulk meat, ice cream, baked goods and more, which can be extremely useful. These selections have enormous quantities, making them great for restaurants, parties and other events.

Do Bulk Foods and Case Sales Offer Nutritional Benefits?

Several of these products are full of healthy ingredients that can provide you with numerous advantages. For instance, our bulk meat is a great source of protein, which is an essential macronutrient that your body needs. Similarly, some of our items consist of vital vitamins and minerals that can help you maintain good health. We have low-fat options and selections that are low in sugar. We also have products that have low carbohydrates, which can be great for anyone on a diet. Some of these bulk foods are gluten-free, GMO-free and have no artificial flavors, colors or preservatives.

What Can I Make with Bulk Foods and Case Sales?

Once ready, you can use these bulk meat and bulk snacks to create delicious recipes that countless people adore. Mixing the bulk meat with noodles, spaghetti or fresh produce can be appetizing. You can also serve bulk meat with lasagna, rice, pizza or salad. Chopping the meat into chunk enables you to add a topping to pizza or scrambled eggs. Slicing the bulk meat can help you make tasty sandwiches and burritos. Likewise, serving meat with breakfast snacks can alleviate hunger in no time at all. You can season your meat with your favorite spices, including cayenne, rosemary, ginger, cumin, nutmeg and more. Many customers enjoy creating their own combinations of spices because it allows them to let their imagination run wild. After eating bulk meat, many enjoy indulging in yummy desserts or beverages. This section also contains ice cream and baked goods that you can use produce cuisines and snacks that your family members love. For instance, spreading ice cream between two candy bars can make tasty ice cream sandwiches. Ice cream is also a helpful ingredient when you're making sundaes or milkshakes.

Storing Bulk Foods and Case Sale Items is Safe and Easy

Many of these items like bulk meat or bulk snacks come in large boxes or packages. The boxes have strong and durable exteriors that provide protection and security. This solid packaging enables you to store these products on shelves or in storerooms safely. The selections that come in bags are easy to place into storage because the bags don't take up much space.