Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk. $22.77 $4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.
current price $22.77
$4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.

4.7694 out of 5 stars
4.7694 out of 5 Stars. 7124 reviews

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk. $22.77

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk.
current price $22.77

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk.

4.7699 out of 5 stars
4.7699 out of 5 Stars. 2151 reviews

Bulk Snack Foods

Prices may vary in club and online
Sort by|

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.

4.7475 out of 5 stars
4.7475 out of 5 Stars. 2705 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.7363 out of 5 stars
4.7363 out of 5 Stars. 10548 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk. $9.98 $0.24/oz

David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk.
current price $9.98
$0.24/oz

David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk.

4.1537 out of 5 stars
4.1537 out of 5 Stars. 605 reviews
Available for Shipping

Little Debbie Nutty Buddy Bars, 2 oz., 24 pk. $9.58 $0.19/oz

Little Debbie Nutty Buddy Bars, 2 oz., 24 pk.
current price $9.58
$0.19/oz

Little Debbie Nutty Buddy Bars, 2 oz., 24 pk.

4.798 out of 5 stars
4.798 out of 5 Stars. 3386 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
current price $10.88
$0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.

4.7071 out of 5 stars
4.7071 out of 5 Stars. 3967 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.

4.7505 out of 5 stars
4.7505 out of 5 Stars. 3563 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Munchies Snack Mix Cheese Fix, 1.75 oz., 32 pk. $14.26 $0.45/ea

Munchies Snack Mix Cheese Fix, 1.75 oz., 32 pk.
current price $14.26
$0.45/ea
From $14.26

Munchies Snack Mix Cheese Fix, 1.75 oz., 32 pk.

4.7934 out of 5 stars
4.7934 out of 5 Stars. 1486 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.

4.6773 out of 5 stars
4.6773 out of 5 Stars. 5724 reviews
Available for Shipping

Snyder's Mini Pretzels, 1.5 oz., 60 pk. $14.98 $0.25/ea

Snyder's Mini Pretzels, 1.5 oz., 60 pk.
current price $14.98
$0.25/ea

Snyder's Mini Pretzels, 1.5 oz., 60 pk.

4.7661 out of 5 stars
4.7661 out of 5 Stars. 1967 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
Sponsored
current price $17.28
$0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.

4.618 out of 5 stars
4.618 out of 5 Stars. 3639 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Lay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Lay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.

4.7645 out of 5 stars
4.7645 out of 5 Stars. 4858 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 1.75 oz., 42 pk. $16.24 $0.39/ea

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 1.75 oz., 42 pk.
current price $16.24
$0.39/ea

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 1.75 oz., 42 pk.

4.7452 out of 5 stars
4.7452 out of 5 Stars. 1448 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Premiere Mix Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Premiere Mix Variety Pack Chips, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Premiere Mix Variety Pack Chips, 30 pk.

4.7436 out of 5 stars
4.7436 out of 5 Stars. 4583 reviews
Available for Shipping

Wonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk. $16.88 $0.47/oz

Wonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk.
current price $16.88
$0.47/oz

Wonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk.

4.8054 out of 5 stars
4.8054 out of 5 Stars. 1706 reviews
Available for Shipping

Chex Mix Savory Snack Mix Variety, 1.75 oz., 30 pk. $12.98 $0.25/oz

Chex Mix Savory Snack Mix Variety, 1.75 oz., 30 pk.
current price $12.98
$0.25/oz

Chex Mix Savory Snack Mix Variety, 1.75 oz., 30 pk.

4.5833 out of 5 stars
4.5833 out of 5 Stars. 72 reviews
Available for Shipping

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.

4.676 out of 5 stars
4.676 out of 5 Stars. 2861 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk.

4.626 out of 5 stars
4.626 out of 5 Stars. 3270 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk. $8.98 $0.19/ea

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.
current price $8.98
$0.19/ea

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.

4.795 out of 5 stars
4.795 out of 5 Stars. 2122 reviews
Available for Shipping

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 8 oz., 36 pk. $42.68 $0.20/oz

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 8 oz., 36 pk.
current price $42.68
$0.20/oz

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 8 oz., 36 pk.

4.6865 out of 5 stars
4.6865 out of 5 Stars. 370 reviews
Available for Shipping

Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk. $18.98 Was $20.98 $0.79/ea

Instant Savings
Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk.
current price Now $18.98, Was $20.98
$0.79/ea
$2 off
Ends Oct 25

Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk.

4.492 out of 5 stars
4.492 out of 5 Stars. 3207 reviews
Available for Shipping

Lay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea

Lay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/ea

Lay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.

4.7034 out of 5 stars
4.7034 out of 5 Stars. 1244 reviews
Available for Shipping

Lay's & Ruffles Crunch Mix Chips, Variety Pack, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Lay's & Ruffles Crunch Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Lay's & Ruffles Crunch Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.

4.3556 out of 5 stars
4.3556 out of 5 Stars. 765 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Favorites Mix Chips & Snacks, Variety Pack, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Favorites Mix Chips & Snacks, Variety Pack, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Favorites Mix Chips & Snacks, Variety Pack, 50 pk.

4.5333 out of 5 stars
4.5333 out of 5 Stars. 1067 reviews
Available for Shipping

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 22 oz. $44.58 $0.14/oz

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 22 oz.
current price $44.58
$0.14/oz

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 22 oz.

4.7429 out of 5 stars
4.7429 out of 5 Stars. 140 reviews
Available for Shipping

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1.75 oz., 64 pk. $43.98 $0.39/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1.75 oz., 64 pk.
current price $43.98
$0.39/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1.75 oz., 64 pk.

4.6261 out of 5 stars
4.6261 out of 5 Stars. 222 reviews
Available for Shipping

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 10.6 oz., 24 pk. $33.88 $0.18/oz

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 10.6 oz., 24 pk.
current price $33.88
$0.18/oz

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 10.6 oz., 24 pk.

4.698 out of 5 stars
4.698 out of 5 Stars. 904 reviews
Available for Shipping

Lay's Classic Potato Chips, 1.5 oz., 64 pk. $43.98 $0.46/oz

Lay's Classic Potato Chips, 1.5 oz., 64 pk.
current price $43.98
$0.46/oz

Lay's Classic Potato Chips, 1.5 oz., 64 pk.

4.4771 out of 5 stars
4.4771 out of 5 Stars. 153 reviews
Available for Shipping

Hampton Farms In-Shell Peanuts, 3 oz., 48 ct. $17.88 $0.12/oz

Hampton Farms In-Shell Peanuts, 3 oz., 48 ct.
current price $17.88
$0.12/oz

Hampton Farms In-Shell Peanuts, 3 oz., 48 ct.

4.5721 out of 5 stars
4.5721 out of 5 Stars. 201 reviews
Available for Shipping

Slim Jim Original, Monster Size, 18 ct. $25.98 $0.74/oz

Slim Jim Original, Monster Size, 18 ct.
current price $25.98
$0.74/oz

Slim Jim Original, Monster Size, 18 ct.

4.4219 out of 5 stars
4.4219 out of 5 Stars. 986 reviews
Available for Shipping

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk. $14.98 $0.22/oz

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk.
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk.

4.6437 out of 5 stars
4.6437 out of 5 Stars. 2074 reviews
Available for Shipping

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kits, 12 oz. kit, 24 ct. $43.68 $0.15/oz

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kits, 12 oz. kit, 24 ct.
current price $43.68
$0.15/oz

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kits, 12 oz. kit, 24 ct.

4.607 out of 5 stars
4.607 out of 5 Stars. 201 reviews
Available for Shipping

Gold Medal Savory Shakes Combo 2 pk. $37.88

Gold Medal Savory Shakes Combo 2 pk.
current price $37.88

Gold Medal Savory Shakes Combo 2 pk.

3.4737 out of 5 stars
3.4737 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Jack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz. $18.88 $1.18/oz

Jack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz.
current price $18.88
$1.18/oz

Jack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz.

4.568 out of 5 stars
4.568 out of 5 Stars. 3046 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gold Medal Mega-Pop All-In-One Popcorn Supply Kit for 6 oz. Poppers $42.98 $1.95/lb

Gold Medal Mega-Pop All-In-One Popcorn Supply Kit for 6 oz. Poppers
current price $42.98
$1.95/lb

Gold Medal Mega-Pop All-In-One Popcorn Supply Kit for 6 oz. Poppers

4.375 out of 5 stars
4.375 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.

4.6347 out of 5 stars
4.6347 out of 5 Stars. 1125 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gold Medal Funpop Popcorn kits, for use with 4 oz. Poppers, 36 kits $30.28 $0.21/oz

Gold Medal Funpop Popcorn kits, for use with 4 oz. Poppers, 36 kits
current price $30.28
$0.21/oz

Gold Medal Funpop Popcorn kits, for use with 4 oz. Poppers, 36 kits

4.572 out of 5 stars
4.572 out of 5 Stars. 472 reviews
Available for Shipping

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.

4.7419 out of 5 stars
4.7419 out of 5 Stars. 1550 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 0.875 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 0.875 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/ea

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 0.875 oz., 50 pk.

4.6973 out of 5 stars
4.6973 out of 5 Stars. 1034 reviews
Available for Shipping

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk. $18.98 $0.61/oz

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.61/oz

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.

4.7155 out of 5 stars
4.7155 out of 5 Stars. 2685 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk. $43.98 $0.34/oz

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk.
current price $43.98
$0.34/oz

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk.

4.5933 out of 5 stars
4.5933 out of 5 Stars. 150 reviews
Available for Shipping

Cheetos Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk. $43.98 $0.39/oz

Cheetos Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk.
current price $43.98
$0.39/oz

Cheetos Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 129 reviews
Available for Shipping

Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk. $18.38 $0.22/oz

Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.
current price $18.38
$0.22/oz

Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.

4.7991 out of 5 stars
4.7991 out of 5 Stars. 4595 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tostitos Salsa Variety Pack, 15.5 oz., 3 ct. $10.48 $3.49/ea

Tostitos Salsa Variety Pack, 15.5 oz., 3 ct.
current price $10.48
$3.49/ea

Tostitos Salsa Variety Pack, 15.5 oz., 3 ct.

4.6073 out of 5 stars
4.6073 out of 5 Stars. 545 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Gardetto's Original Recipe Snack Mix, 1.75 oz., 42 pk. $16.24 $0.39/ea

Gardetto's Original Recipe Snack Mix, 1.75 oz., 42 pk.
current price $16.24
$0.39/ea

Gardetto's Original Recipe Snack Mix, 1.75 oz., 42 pk.

4.8102 out of 5 stars
4.8102 out of 5 Stars. 1333 reviews
Available for Shipping

Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz. $4.98 Was $5.48 $0.14/oz

Instant Savings
Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz.
current price Now $4.98, Was $5.48
$0.14/oz
$0.50 off
Ends Oct 18

Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz.

4.4365 out of 5 stars
4.4365 out of 5 Stars. 646 reviews
Available for Shipping