Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk. $22.77 $4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.
current price $22.77
$4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.

4.7694 out of 5 stars
4.7694 out of 5 Stars. 7124 reviews

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk. $22.77

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk.
current price $22.77

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk.

4.7699 out of 5 stars
4.7699 out of 5 Stars. 2151 reviews

Bulk Snack Foods

Prices may vary in club and online
Sort by|

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.

4.7475 out of 5 stars
4.7475 out of 5 Stars. 2705 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.7363 out of 5 stars
4.7363 out of 5 Stars. 10548 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28
$0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.

4.618 out of 5 stars
4.618 out of 5 Stars. 3639 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

OREO Mini Mix Variety Pack Sandwich Cookies, 1.5 oz., 30 pk. $12.78 $0.28/oz

OREO Mini Mix Variety Pack Sandwich Cookies, 1.5 oz., 30 pk.
current price $12.78
$0.28/oz

OREO Mini Mix Variety Pack Sandwich Cookies, 1.5 oz., 30 pk.

4.7803 out of 5 stars
4.7803 out of 5 Stars. 1443 reviews
Available for Shipping

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 1 oz., 50 pk.

4.7066 out of 5 stars
4.7066 out of 5 Stars. 1077 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.

4.7505 out of 5 stars
4.7505 out of 5 Stars. 3563 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Utz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk. $14.38 $0.34/ea

Utz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk.
current price $14.38
$0.34/ea

Utz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk.

4.537 out of 5 stars
4.537 out of 5 Stars. 2136 reviews
Available for Shipping

Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 0.87 oz., 30 pk. $13.98 Was $15.98 $0.47/ea

Instant Savings
Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 0.87 oz., 30 pk.
current price Now $13.98, Was $15.98
$0.47/ea
$2 off
Ends Oct 04

Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 0.87 oz., 30 pk.

4.7208 out of 5 stars
4.7208 out of 5 Stars. 1053 reviews
Available for Shipping

Ruffles Original Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Ruffles Original Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Ruffles Original Potato Chips, 1 oz., 50 pk.

4.657 out of 5 stars
4.657 out of 5 Stars. 1207 reviews
Available for Shipping

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
Sponsored
current price $10.88
$0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.

4.7071 out of 5 stars
4.7071 out of 5 Stars. 3967 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Fritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Fritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Fritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk.

4.7567 out of 5 stars
4.7567 out of 5 Stars. 1196 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk. $16.48 $0.29/oz

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk.
current price $16.48
$0.29/oz

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk.

4.6317 out of 5 stars
4.6317 out of 5 Stars. 1105 reviews
Available for Shipping

Fritos Original Corn Chips, 2 oz., 64 pk. $43.98 $0.34/oz

Fritos Original Corn Chips, 2 oz., 64 pk.
current price $43.98
$0.34/oz

Fritos Original Corn Chips, 2 oz., 64 pk.

4.5843 out of 5 stars
4.5843 out of 5 Stars. 166 reviews
Available for Shipping

Funyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct. $18.98 $0.51/oz

Funyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct.
current price $18.98
$0.51/oz

Funyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct.

4.7422 out of 5 stars
4.7422 out of 5 Stars. 1470 reviews
Available for Shipping

Chester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea

Chester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/ea

Chester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk.

4.6682 out of 5 stars
4.6682 out of 5 Stars. 856 reviews
Available for Shipping

Pringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk. $18.74 $0.55/oz

Pringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk.
current price $18.74
$0.55/oz

Pringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk.

4.649 out of 5 stars
4.649 out of 5 Stars. 4046 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Family Favorites Mix, Variety Pack Snacks, 0.5 oz., 36 pk. $14.98 $0.42/ea

HERSHEY'S Family Favorites Mix, Variety Pack Snacks, 0.5 oz., 36 pk.
current price $14.98
$0.42/ea

HERSHEY'S Family Favorites Mix, Variety Pack Snacks, 0.5 oz., 36 pk.

4.5525 out of 5 stars
4.5525 out of 5 Stars. 324 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Zapp's Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 36 pk. $13.98 $0.39/ea

Zapp's Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 36 pk.
current price $13.98
$0.39/ea

Zapp's Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 36 pk.

4.5271 out of 5 stars
4.5271 out of 5 Stars. 277 reviews
Available for Shipping

Andy Capp's Hot Fries, Corn & Potato Snacks, 0.85 oz., 48 ct. $12.16 $0.25/ea

Andy Capp's Hot Fries, Corn & Potato Snacks, 0.85 oz., 48 ct.
current price $12.16
$0.25/ea

Andy Capp's Hot Fries, Corn & Potato Snacks, 0.85 oz., 48 ct.

3.8571 out of 5 stars
3.8571 out of 5 Stars. 63 reviews
Available for Shipping

Handi Pak Gourmet Popcorn, 12.5 lb., 4 pk. $54.98 $1.10/lb

Handi Pak Gourmet Popcorn, 12.5 lb., 4 pk.
current price $54.98
$1.10/lb

Handi Pak Gourmet Popcorn, 12.5 lb., 4 pk.

4.5644 out of 5 stars
4.5644 out of 5 Stars. 388 reviews
Available for Shipping

Stacy's Pita Thins, Variety Pack, 1 oz., 30 pk. $14.78 $0.49/oz

Stacy's Pita Thins, Variety Pack, 1 oz., 30 pk.
current price $14.78
$0.49/oz

Stacy's Pita Thins, Variety Pack, 1 oz., 30 pk.

4.59 out of 5 stars
4.59 out of 5 Stars. 700 reviews
Available for Shipping

Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk. $15.98 $0.59/oz

Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk.
current price $15.98
$0.59/oz

Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk.

4.715 out of 5 stars
4.715 out of 5 Stars. 421 reviews
Available for Shipping

Hawaiian Island Kettle Style Potato Chip Variety Pack 1.5 oz., 30 pk. $14.98 $0.50/ea

Hawaiian Island Kettle Style Potato Chip Variety Pack 1.5 oz., 30 pk.
current price $14.98
$0.50/ea

Hawaiian Island Kettle Style Potato Chip Variety Pack 1.5 oz., 30 pk.

4.5192 out of 5 stars
4.5192 out of 5 Stars. 156 reviews
Available for Shipping

Shelly Senbei Rice Crackers 19.4 oz. $9.78 $0.50/oz

Shelly Senbei Rice Crackers 19.4 oz.
current price $9.78
$0.50/oz

Shelly Senbei Rice Crackers 19.4 oz.

4.775 out of 5 stars
4.775 out of 5 Stars. 80 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk. $14.98 $0.42/ea

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk.
current price $14.98
$0.42/ea

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 78 reviews
Available for Shipping

Pringles Original Potato Crisps, Snack Cups, 0.67 oz., 48 pk. $18.98 $0.40/ea

Pringles Original Potato Crisps, Snack Cups, 0.67 oz., 48 pk.
current price $18.98
$0.40/ea

Pringles Original Potato Crisps, Snack Cups, 0.67 oz., 48 pk.

4.4442 out of 5 stars
4.4442 out of 5 Stars. 466 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Bold Flavor Mix Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Bold Flavor Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Bold Flavor Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.4613 out of 5 stars
4.4613 out of 5 Stars. 4685 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Fiesta Mix Variety Pack Chips & Snacks, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Fiesta Mix Variety Pack Chips & Snacks, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Fiesta Mix Variety Pack Chips & Snacks, 50 pk.

4.4462 out of 5 stars
4.4462 out of 5 Stars. 1663 reviews
Available for Shipping

Wise Variety Pack Snacks, 42 ct. $13.58 Was $14.58

Instant Savings
Wise Variety Pack Snacks, 42 ct.
current price Now $13.58, Was $14.58
$1 off
Ends Oct 07

Wise Variety Pack Snacks, 42 ct.

Available for Shipping

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk.

4.7127 out of 5 stars
4.7127 out of 5 Stars. 6494 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup