CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection
Members-only price

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection

CHAMELO Lifestyle Dusk Classic Button Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, Polarized UV Protection

CHAMELO Lifestyle Dusk Classic Button Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, Polarized UV Protection
Members-only price

CHAMELO Lifestyle Dusk Classic Button Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, Polarized UV Protection

CHAMELO Lifestyle Veil Slider HVL Cat-Eye Smart Sunglasses, Glossy Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Fashion Lifestyle Eyewear, Polarized UV Protection

CHAMELO Lifestyle Veil Slider HVL Cat-Eye Smart Sunglasses, Glossy Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Fashion Lifestyle Eyewear, Polarized UV Protection
Members-only price

CHAMELO Lifestyle Veil Slider HVL Cat-Eye Smart Sunglasses, Glossy Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Fashion Lifestyle Eyewear, Polarized UV Protection

Appetizers & Party Trays

Prices may vary in club and online
Sort by|

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct. $14.98 $0.57/oz

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct.
Sponsored
current price $14.98
$0.57/oz

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct.

4.6099 out of 5 stars
4.6099 out of 5 Stars. 405 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tyson Bone-In Buffalo Style Hot Chicken Wings, Frozen, 4 lbs. $14.97 $3.74/lb

Tyson Bone-In Buffalo Style Hot Chicken Wings, Frozen, 4 lbs.
Sponsored
current price $14.97
$3.74/lb

Tyson Bone-In Buffalo Style Hot Chicken Wings, Frozen, 4 lbs.

4.4929 out of 5 stars
4.4929 out of 5 Stars. 7892 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound $14.92 $4.44/lb

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
current price $14.92
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound

4.1043 out of 5 stars
4.1043 out of 5 Stars. 4208 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Seasoned French Fries, Frozen, 64 oz. $5.97 $0.09/oz

Member's Mark Seasoned French Fries, Frozen, 64 oz.
current price $5.97
$0.09/oz

Member's Mark Seasoned French Fries, Frozen, 64 oz.

4.7751 out of 5 stars
4.7751 out of 5 Stars. 2383 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz. $6.98 Was $7.34 $0.44/oz

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.
current price Now $6.98, Was $7.34
$0.44/oz
$0.36 off

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.

4.5281 out of 5 stars
4.5281 out of 5 Stars. 6684 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk. $8.88 $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.8148 out of 5 stars
4.8148 out of 5 Stars. 11036 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz. $4.54 $0.14/oz

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.
current price $4.54
$0.14/oz

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.

4.6812 out of 5 stars
4.6812 out of 5 Stars. 3711 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz. $5.98 $0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.

4.2692 out of 5 stars
4.2692 out of 5 Stars. 717 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound $14.25 $4.44/lb

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
current price $14.25
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound

4.0176 out of 5 stars
4.0176 out of 5 Stars. 2043 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7333 out of 5 stars
4.7333 out of 5 Stars. 10758 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct. $14.82 $0.21/ea

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct.
current price $14.82
$0.21/ea

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct.

4.3904 out of 5 stars
4.3904 out of 5 Stars. 2641 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs. $22.97 $3.83/lb

Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs.
current price $22.97
$3.83/lb

Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs.

4.5959 out of 5 stars
4.5959 out of 5 Stars. 7275 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs. $25.17 $0.57/ea

Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.
current price $25.17
$0.57/ea

Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.

4.4717 out of 5 stars
4.4717 out of 5 Stars. 4524 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct. $5.58 $0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
current price $5.58
$0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.

4.6642 out of 5 stars
4.6642 out of 5 Stars. 1891 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz. $7.78 $0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.
current price $7.78
$0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.

4.7516 out of 5 stars
4.7516 out of 5 Stars. 9339 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct. $7.96 $0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
current price $7.96
$0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.

4.6043 out of 5 stars
4.6043 out of 5 Stars. 8895 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct. $8.46 $0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
current price $8.46
$0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.

4.539 out of 5 stars
4.539 out of 5 Stars. 2655 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk. $11.76 $2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.

4.6631 out of 5 stars
4.6631 out of 5 Stars. 2870 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct. $17.98 $3.00/ea

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.
current price $17.98
$3.00/ea

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.

4.2635 out of 5 stars
4.2635 out of 5 Stars. 4975 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Southern Style Waffle Fries, Frozen, 4 lbs. $6.98 $1.75/lb

Member's Mark Southern Style Waffle Fries, Frozen, 4 lbs.
current price $6.98
$1.75/lb

Member's Mark Southern Style Waffle Fries, Frozen, 4 lbs.

4.5626 out of 5 stars
4.5626 out of 5 Stars. 4241 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound $10.76 $5.38/lb

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound
current price $10.76
avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound

4.4365 out of 5 stars
4.4365 out of 5 Stars. 3338 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct. $12.84 $0.80/ea

Member's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct.
current price $12.84
$0.80/ea

Member's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct.

4.6039 out of 5 stars
4.6039 out of 5 Stars. 5897 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz.,12 pk. $10.98 Was $11.98 $0.91/oz

Instant Savings
Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz.,12 pk.
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz.,12 pk.

4.5264 out of 5 stars
4.5264 out of 5 Stars. 5285 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound $16.45 $9.14/lb

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound
current price $16.45
avg. price
$9.14/lb
Final cost by weight

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound

4.3256 out of 5 stars
4.3256 out of 5 Stars. 1843 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz. $9.98 $0.25/oz

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.
current price $9.98
$0.25/oz

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.

4.3335 out of 5 stars
4.3335 out of 5 Stars. 2717 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic Acai Bowl, Frozen, 8 oz., 4 ct. $10.93 $2.73/ea

Member's Mark Organic Acai Bowl, Frozen, 8 oz., 4 ct.
current price $10.93
$2.73/ea

Member's Mark Organic Acai Bowl, Frozen, 8 oz., 4 ct.

4.1252 out of 5 stars
4.1252 out of 5 Stars. 1526 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs. $14.98 $4.99/lb

Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs.
current price $14.98
$4.99/lb

Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs.

3.9924 out of 5 stars
3.9924 out of 5 Stars. 1442 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs. $13.98 $3.50/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs.
current price $13.98
$3.50/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs.

4.3817 out of 5 stars
4.3817 out of 5 Stars. 3746 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound $34.86 $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound
current price $34.86
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound

4.2709 out of 5 stars
4.2709 out of 5 Stars. 3839 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz. $6.73 $0.14/oz

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.
current price $6.73
$0.14/oz

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.

4.402 out of 5 stars
4.402 out of 5 Stars. 4901 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound $17.43 $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound
current price $17.43
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound

4.6039 out of 5 stars
4.6039 out of 5 Stars. 4044 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Jalapeño Grassfed Beef Sticks, 1 oz., 12 pk. $10.98 Was $11.98 $0.91/oz

Instant Savings
Member's Mark Jalapeño Grassfed Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05

Member's Mark Jalapeño Grassfed Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.

4.6903 out of 5 stars
4.6903 out of 5 Stars. 7214 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk. $10.48 Was $11.48 $0.22/oz

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.
current price Now $10.48, Was $11.48
$0.22/oz
$1 off

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.

4.3038 out of 5 stars
4.3038 out of 5 Stars. 1491 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct. $26.98 $1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.

4.5226 out of 5 stars
4.5226 out of 5 Stars. 1307 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz. $6.54 $0.47/oz

SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz.
current price $6.54
$0.47/oz

SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz.

4.5952 out of 5 stars
4.5952 out of 5 Stars. 14764 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz. $3.28 $0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.
current price $3.28
$0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.

4.6378 out of 5 stars
4.6378 out of 5 Stars. 10256 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Battered Onion Rings, Frozen, 2 lbs., 5 pk. $25.98 $2.60/lb

Member's Mark Battered Onion Rings, Frozen, 2 lbs., 5 pk.
current price $25.98
$2.60/lb

Member's Mark Battered Onion Rings, Frozen, 2 lbs., 5 pk.

4.4278 out of 5 stars
4.4278 out of 5 Stars. 187 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz. $6.12 $0.34/oz

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.
current price $6.12
$0.34/oz
From $6.12

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.

4.6776 out of 5 stars
4.6776 out of 5 Stars. 4448 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz. $7.88 $0.28/oz

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz.
current price $7.88
$0.28/oz

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz.

4.5238 out of 5 stars
4.5238 out of 5 Stars. 1789 reviews
Available for Shipping

SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz. $4.48 $0.37/oz

SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz.
current price $4.48
$0.37/oz

SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz.

4.7637 out of 5 stars
4.7637 out of 5 Stars. 1803 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.

4.7396 out of 5 stars
4.7396 out of 5 Stars. 7234 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Member's Mix Variety Pack Chips, 1 oz., 42 pk $13.98 $0.33/ea

Member's Mark Member's Mix Variety Pack Chips, 1 oz., 42 pk
current price $13.98
$0.33/ea

Member's Mark Member's Mix Variety Pack Chips, 1 oz., 42 pk

4.8372 out of 5 stars
4.8372 out of 5 Stars. 4520 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.7364 out of 5 stars
4.7364 out of 5 Stars. 10554 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Slim Jim Snack Sized Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.28 oz., 120 pk. $26.98 $0.80/oz

Slim Jim Snack Sized Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.28 oz., 120 pk.
current price $26.98
$0.80/oz

Slim Jim Snack Sized Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.28 oz., 120 pk.

4.7542 out of 5 stars
4.7542 out of 5 Stars. 7678 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk. $13.98 $0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.
current price $13.98
$0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.

4.5058 out of 5 stars
4.5058 out of 5 Stars. 431 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound $37.66 $5.38/lb

Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound
current price $37.66
avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound

4.3758 out of 5 stars
4.3758 out of 5 Stars. 620 reviews
Out of stock

Member's Mark by FujiSan Big Maki Combo Platter, 44 pcs. $25.97 $0.59/ea

Member's Mark by FujiSan Big Maki Combo Platter, 44 pcs.
current price $25.97
$0.59/ea

Member's Mark by FujiSan Big Maki Combo Platter, 44 pcs.

4.2899 out of 5 stars
4.2899 out of 5 Stars. 69 reviews
Out of stock

Member's Mark by FujiSan Kobe Sushi Roll Party Tray, 42 pcs. $34.97 $0.80/oz

Member's Mark by FujiSan Kobe Sushi Roll Party Tray, 42 pcs.
current price $34.97
$0.80/oz

Member's Mark by FujiSan Kobe Sushi Roll Party Tray, 42 pcs.

3.875 out of 5 stars
3.875 out of 5 Stars. 48 reviews
Out of stock

Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz. $12.94 Was $13.98 $0.59/oz

Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz.
current price $12.94, Was $13.98
$0.59/oz
$1.04 off

Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz.

4.307 out of 5 stars
4.307 out of 5 Stars. 2625 reviews
Out of stock

Frequently Asked Questions

Are these appetizers easy to prepare?

Are these appetizers good for parties, events and Game Day?

Can I order appetizers online from Sam’s Club?

Are there any chicken appetizers available at Sam’s Club?

About Appetizers & Party Trays

Easy Appetizer Ideas for Every Occasion

Make entertaining simple with appetizer ideas from Sam’s Club. Whether you’re hosting a holiday gathering, game-day party, or casual get-together, fruit and cheese platters, sushi, pinwheel wraps and fresh FujiSan big maki appetizers help you serve great food with minimal prep. When it comes to Game Day, appetizers from Sam’s Club help you serve a variety of flavors without spending all day in the kitchen. 

From pre-made bites to heat-and-serve options, these appetizers are designed for sharing and convenience. They’re ideal for keeping guests satisfied from kickoff to the final whistle.

Game Day Appetizers Everyone Loves

Game Day appetizers should be easy to grab, quick to serve, and simple to refill. Sam’s Club offers options that stay warm, serve well in batches, and keep guests coming back for more. From ready-to-serve to heat-and-serve options, Sam’s Club makes hosting easier.

Crowd-Pleasing Appetizers

- Ready-to-Serve & Heat-and-Serve Options

Choose appetizers that are easy to prepare and quick to serve—perfect for busy hosts and last-minute plans. Great for hosts who want to focus on the game, not the kitchen.

- Shareable Favorites

Find appetizers designed for sharing, making them ideal for parties, family gatherings, and events. Designed for group enjoyment and nonstop snacking.

Why Buy Appetizers from Sam’s Club?

  • Convenient, party-ready food options
  • Member-only pricing
  • Ideal for events and entertaining
  • Curbside pickup or delivery for your convenience