Summer Entertaining

Prices may vary in club and online

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.

4.7379 out of 5 stars
4.7379 out of 5 Stars. 35732 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7333 out of 5 stars
4.7333 out of 5 Stars. 10730 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct. $12.96 $4.32/lb

Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct.
current price $12.96
$4.32/lb

Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct.

4.7671 out of 5 stars
4.7671 out of 5 Stars. 4788 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk. $8.98 $0.75/ea

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.
current price $8.98
$0.75/ea

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.

4.3486 out of 5 stars
4.3486 out of 5 Stars. 1291 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz. $10.98 $0.15/oz

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
current price $10.98
$0.15/oz

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.

4.5605 out of 5 stars
4.5605 out of 5 Stars. 5049 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.48 $0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
Sponsored
current price $10.48
$0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.

4.8179 out of 5 stars
4.8179 out of 5 Stars. 5679 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz. $10.83 $0.18/foz

Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz.
current price $10.83
$0.18/foz

Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz.

4.7613 out of 5 stars
4.7613 out of 5 Stars. 10326 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound $32.00 $11.47/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $32.00
avg. price
$11.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.62 out of 5 stars
4.62 out of 5 Stars. 5726 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs. $9.76

Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs.
current price $9.76

Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs.

4.6397 out of 5 stars
4.6397 out of 5 Stars. 5901 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk. $10.98 Was $11.98 $0.19/oz

Instant Savings
Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.
Sponsored
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.19/oz
$1 off
Ends Oct 05

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 4180 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Honey Roasted Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz. $8.92 $0.41/oz

Member's Mark Honey Roasted Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $8.92
$0.41/oz

Member's Mark Honey Roasted Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6887 out of 5 stars
4.6887 out of 5 Stars. 6101 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Whole Natural Almonds, 48 oz. $14.87 $0.31/oz

Member's Mark Whole Natural Almonds, 48 oz.
current price $14.87
$0.31/oz

Member's Mark Whole Natural Almonds, 48 oz.

4.6663 out of 5 stars
4.6663 out of 5 Stars. 938 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Ultra Strength Antacid Chewable Tablets, Assorted Berry, 265 ct./pk., 2 pk. $9.84 $0.02/ea

Member's Mark Ultra Strength Antacid Chewable Tablets, Assorted Berry, 265 ct./pk., 2 pk.
current price $9.84
$0.02/ea

Member's Mark Ultra Strength Antacid Chewable Tablets, Assorted Berry, 265 ct./pk., 2 pk.

4.6813 out of 5 stars
4.6813 out of 5 Stars. 1895 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs. $22.86 $10.16/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs.
current price $22.86
$10.16/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs.

4.172 out of 5 stars
4.172 out of 5 Stars. 5099 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98

Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
current price $7.98

Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H

4.8366 out of 5 stars
4.8366 out of 5 Stars. 8839 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk. $9.44 $0.29/oz

Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk.
current price $9.44
$0.29/oz

Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk.

4.7714 out of 5 stars
4.7714 out of 5 Stars. 2751 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound $8.96 $5.12/lb

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound
current price $8.96
avg. price
$5.12/lb
Final cost by weight

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound

4.5372 out of 5 stars
4.5372 out of 5 Stars. 7867 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark, Gentle Premium Infant Formula, 48 oz. $42.98 $0.90/oz

Member's Mark, Gentle Premium Infant Formula, 48 oz.
current price $42.98
$0.90/oz

Member's Mark, Gentle Premium Infant Formula, 48 oz.

4.4498 out of 5 stars
4.4498 out of 5 Stars. 907 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Buffalo Chicken Dip, 28 oz. $8.96 $0.32/oz

Member's Mark Buffalo Chicken Dip, 28 oz.
current price $8.96
$0.32/oz

Member's Mark Buffalo Chicken Dip, 28 oz.

4.267 out of 5 stars
4.267 out of 5 Stars. 573 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct. $8.46 $0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
current price $8.46
$0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.

4.5381 out of 5 stars
4.5381 out of 5 Stars. 2650 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Yellow Clingstone Peach Halves in Light Syrup, 60 oz. $10.18 $0.17/oz

Member's Mark Yellow Clingstone Peach Halves in Light Syrup, 60 oz.
current price $10.18
$0.17/oz
From $10.18

Member's Mark Yellow Clingstone Peach Halves in Light Syrup, 60 oz.

4.7838 out of 5 stars
4.7838 out of 5 Stars. 3829 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound $8.10 $3.24/lb

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
current price $8.10
avg. price
$3.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound

4.389 out of 5 stars
4.389 out of 5 Stars. 4576 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz. $6.97 $5.07/lb

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $6.97
$5.07/lb

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6168 out of 5 stars
4.6168 out of 5 Stars. 5105 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Spinach Artichoke Dip, 32 oz. $7.28 $0.23/oz

Member's Mark Spinach Artichoke Dip, 32 oz.
current price $7.28
$0.23/oz

Member's Mark Spinach Artichoke Dip, 32 oz.

4.463 out of 5 stars
4.463 out of 5 Stars. 1514 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Bone In Pork Boston Butt, Vacuum Pack, priced per pound $22.30 $2.48/lb

Member's Mark Bone In Pork Boston Butt, Vacuum Pack, priced per pound
current price $22.30
avg. price
$2.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Bone In Pork Boston Butt, Vacuum Pack, priced per pound

4.7182 out of 5 stars
4.7182 out of 5 Stars. 2889 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Mixed Fruit, Frozen, 1 lb., 5 pk. $12.92 $2.58/lb

Member's Mark Mixed Fruit, Frozen, 1 lb., 5 pk.
current price $12.92
$2.58/lb

Member's Mark Mixed Fruit, Frozen, 1 lb., 5 pk.

4.6603 out of 5 stars
4.6603 out of 5 Stars. 2255 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark, Advantage Premium, Infant Formula, 48 oz. $36.98 $0.77/oz

Member's Mark, Advantage Premium, Infant Formula, 48 oz.
current price $36.98
$0.77/oz

Member's Mark, Advantage Premium, Infant Formula, 48 oz.

4.5434 out of 5 stars
4.5434 out of 5 Stars. 876 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs. $28.94 $14.47/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs.
current price $28.94
$14.47/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs.

4.4777 out of 5 stars
4.4777 out of 5 Stars. 4331 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs. $8.96 $4.48/lb

Member's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs.
current price $8.96
$4.48/lb

Member's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs.

4.6707 out of 5 stars
4.6707 out of 5 Stars. 4537 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound $24.36 $3.48/lb

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
current price $24.36
avg. price
$3.48/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound

4.6617 out of 5 stars
4.6617 out of 5 Stars. 5773 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz. $5.64 $0.25/oz

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.
current price $5.64
$0.25/oz

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.

4.5911 out of 5 stars
4.5911 out of 5 Stars. 3451 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound $10.76 $5.38/lb

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound
current price $10.76
avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound

4.4398 out of 5 stars
4.4398 out of 5 Stars. 3331 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct. $12.84 $0.80/ea

Member's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct.
current price $12.84
$0.80/ea

Member's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct.

4.6091 out of 5 stars
4.6091 out of 5 Stars. 5876 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs. $7.84 $0.52/ea

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs.
current price $7.84
$0.52/ea

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs.

4.4907 out of 5 stars
4.4907 out of 5 Stars. 2851 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound $17.94 $5.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound
current price $17.94
avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound

3.9984 out of 5 stars
3.9984 out of 5 Stars. 6391 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Stew Meat, priced per pound $29.49 $7.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Stew Meat, priced per pound
current price $29.49
avg. price
$7.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Stew Meat, priced per pound

4.618 out of 5 stars
4.618 out of 5 Stars. 6998 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz. $9.64 $7.01/lb

Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $9.64
$7.01/lb

Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6189 out of 5 stars
4.6189 out of 5 Stars. 4141 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz. $17.98 $0.39/oz

Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz.
current price $17.98
$0.39/oz

Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz.

4.7442 out of 5 stars
4.7442 out of 5 Stars. 5478 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound $33.91 $10.87/lb

Instant Savings
Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $33.91
avg. price
$10.87/lb
Final cost by weight
$2 off per package
Ends Oct 25

Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.574 out of 5 stars
4.574 out of 5 Stars. 3202 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound $64.12 $5.97/lb

Member's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound
current price $64.12
avg. price
$5.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound

4.6336 out of 5 stars
4.6336 out of 5 Stars. 4099 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz.,12 pk. $10.98 Was $11.98 $0.91/oz

Instant Savings
Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz.,12 pk.
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz.,12 pk.

4.5285 out of 5 stars
4.5285 out of 5 Stars. 5275 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound $17.18 $4.98/lb

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound
current price $17.18
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound

4.4358 out of 5 stars
4.4358 out of 5 Stars. 2788 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Seasoned Pulled Chicken 2 lbs. $15.86 $7.93/lb

Member's Mark Seasoned Pulled Chicken 2 lbs.
current price $15.86
$7.93/lb

Member's Mark Seasoned Pulled Chicken 2 lbs.

4.4561 out of 5 stars
4.4561 out of 5 Stars. 3580 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound $47.50 $13.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound
current price $47.50
avg. price
$13.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound

4.488 out of 5 stars
4.488 out of 5 Stars. 6203 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct. $11.22 $0.47/ea

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct.
current price $11.22
$0.47/ea
From $11.22

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct.

4.6152 out of 5 stars
4.6152 out of 5 Stars. 3308 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct. $6.98 $1.16/ea

Member's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct.
current price $6.98
$1.16/ea

Member's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct.

4.5699 out of 5 stars
4.5699 out of 5 Stars. 1823 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Children's Multivitamin Gummies, Assorted Fruit Flavors, 300 ct. $10.78 $0.04/ea

Member's Mark Children's Multivitamin Gummies, Assorted Fruit Flavors, 300 ct.
current price $10.78
$0.04/ea

Member's Mark Children's Multivitamin Gummies, Assorted Fruit Flavors, 300 ct.

4.6737 out of 5 stars
4.6737 out of 5 Stars. 380 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound $37.66 $5.38/lb

Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound
current price $37.66
avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound

4.3813 out of 5 stars
4.3813 out of 5 Stars. 619 reviews
Out of stock

Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs. $11.53 $0.58/ea

Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs.
current price $11.53
$0.58/ea

Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs.

4.571 out of 5 stars
4.571 out of 5 Stars. 338 reviews
Out of stock

Available for shipping

View all