Member's Mark Deli(86+)
Prices may vary in club and online
Member's Mark Sliced Sharp Cheddar Cheese, 2 lbs., $7.36, $3.68/lb

$736
current price $7.36$3.68/lb
Member's Mark Sliced Sharp Cheddar Cheese, 2 lbs.
4.5957 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz., $9.98, $0.25/oz

$998
current price $9.98$0.25/oz
Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.
4.3336 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound, $11.94, $3.98/lb

$1194
current price $11.94avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound
4.3684 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk., $9.87, $0.21/oz

$987
current price $9.87$0.21/oz
Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
4.2213 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs., $11.48, $5.74/lb

$1148
current price $11.48$5.74/lb
Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.
4.6765 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs., $6.42, $3.21/lb

$642
current price $6.42$3.21/lb
Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs.
4.5466 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Dill Pickle Chips, 81 fl. oz., $5.97, $0.07/foz

$597
current price $5.97$0.07/foz
Member's Mark Dill Pickle Chips, 81 fl. oz.
4.5815 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound, $15.17, $4.74/lb

$1517
current price $15.17avg. price
$4.74/lb
Final cost by weight
Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound
4.2394 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Pineapple Jalapeno Popper Dip, 24 oz., $7.77, $0.32/oz

$777
current price $7.77$0.32/oz
Member's Mark Pineapple Jalapeno Popper Dip, 24 oz.
4.6119 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk., $8.78, $0.23/oz

$878
current price $8.78$0.23/oz
Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk.
4.4949 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Southwest Chopped Salad Kit, 12 oz., $2.94, $0.24/oz

$294
current price $2.94$0.24/oz
Member's Mark Southwest Chopped Salad Kit, 12 oz.
4.6163 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound, $24.95, $9.98/lb

$2495
current price $24.95avg. price
$9.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound
4.5451 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Cucumber Garlic Dill Tzatziki Dip, 24 oz., $6.42, $0.27/oz

$642
current price $6.42$0.27/oz
Member's Mark Cucumber Garlic Dill Tzatziki Dip, 24 oz.
4.3349 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound, $34.86, $4.98/lb

$3486
current price $34.86avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound
4.2705 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs., $6.98, $2.33/lb

$698
current price $6.98$2.33/lb
Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs.
4.3844 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz., $9.44, $0.24/oz

$944
current price $9.44$0.24/oz
Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz.
4.7323 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Cracker Cut Gourmet Selection Imported Cheese Tray, 32 oz., $13.88, $0.43/oz

$1388
current price $13.88$0.43/oz
Member's Mark Cracker Cut Gourmet Selection Imported Cheese Tray, 32 oz.
4.622 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz., $6.73, $0.14/oz

$673
current price $6.73$0.14/oz
Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.
4.402 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz., $9.57, $6.96/lb

$957
current price $9.57$6.96/lb
Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.5889 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Bacon Cheddar Ranch Dip, 24 oz., $7.64, $0.32/oz

$764
current price $7.64$0.32/oz
Member's Mark Bacon Cheddar Ranch Dip, 24 oz.
4.3975 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sliced Muenster Cheese 2 lbs., $6.72

$672
current price $6.72Member's Mark Sliced Muenster Cheese 2 lbs.
4.7201 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct., $10.27

$1027
current price $10.27Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.
4.4765 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk., $9.86, $0.15/oz

$986
current price $9.86$0.15/oz
Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.
4.5111 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Cobb Salad with Grilled Chicken and Avocado Ranch, priced per pound, $10.88, $5.28/lb

$1088
current price $10.88avg. price
$5.28/lb
Final cost by weight
Member's Mark Cobb Salad with Grilled Chicken and Avocado Ranch, priced per pound
4.4817 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Lobster Bisque 2 pk., $10.48, Was $11.48, $0.22/oz

Now$1048
current price Now $10.48, Was $11.48$11.48
$0.22/oz
$1 off
Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.
4.3024 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound, $10.84, $2.97/lb

$1084
current price $10.84avg. price
$2.97/lb
Final cost by weight
Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound
4.5 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Classic Hummus, 32 oz., $4.48, $0.14/oz

$448
current price $4.48$0.14/oz
Member's Mark Classic Hummus, 32 oz.
4.5931 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound, $8.83, $5.85/lb

$883
current price $8.83avg. price
$5.85/lb
Final cost by weight
Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound
4.4431 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Caesar Salad, priced per pound, $10.30, $4.48/lb

$1030
current price $10.30avg. price
$4.48/lb
Final cost by weight
Member's Mark Caesar Salad, priced per pound
4.2117 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk., $10.47, Was $11.48, $0.22/oz

Now$1047
current price Now $10.47, Was $11.48$11.48
$0.22/oz
$1.01 off
Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk.
4.5834 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Chunk 2 lbs., $5.48, $2.74/lb

$548
current price $5.48$2.74/lb
Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Chunk 2 lbs.
4.7754 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct., $12.98, $1.08/ea

$1298
current price $12.98$1.08/ea
Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct.
4.5978 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct., $11.96, $1.00/ea

$1196
current price $11.96$1.00/ea
Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.
4.5313 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz, $7.74

$774
current price $7.74Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz
2.25 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Tikka Masala Chicken, 32oz, Refrigerated, $14.87

$1487
current price $14.87Member's Mark Tikka Masala Chicken, 32oz, Refrigerated
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz., $14.46

$1446
current price $14.46Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz.
4.5882 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk., $11.87, $0.25/oz

$1187
current price $11.87$0.25/oz
Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk.
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk., $9.86, $0.21/oz

$986
current price $9.86$0.21/oz
Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk.
3.1146 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Chicken Shawarma Kit, 37 oz., $15.82, $0.43/oz

$1582
current price $15.82$0.43/oz
Member's Mark Chicken Shawarma Kit, 37 oz.
4.6882 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Hot Dog Combo, $1.50, $1.50/ea

$150
current price $1.50$1.50/ea
Hot Dog Combo
3.3649 out of 5 stars
Out of stock