Member's Mark Deli

Prices may vary in club and online

Member's Mark Sliced Sharp Cheddar Cheese, 2 lbs., $7.36, $3.68/lb

Member's Mark Sliced Sharp Cheddar Cheese, 2 lbs.
current price $7.36
$3.68/lb

Member's Mark Sliced Sharp Cheddar Cheese, 2 lbs.

4.5957 out of 5 stars
4.5957 out of 5 Stars. 3265 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz., $9.98, $0.25/oz

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.
current price $9.98
$0.25/oz

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.

4.3336 out of 5 stars
4.3336 out of 5 Stars. 2716 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound, $11.94, $3.98/lb

Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound
current price $11.94
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound

4.3684 out of 5 stars
4.3684 out of 5 Stars. 3276 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk., $9.87, $0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
current price $9.87
$0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.

4.2213 out of 5 stars
4.2213 out of 5 Stars. 1256 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs., $11.48, $5.74/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.
current price $11.48
$5.74/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.

4.6765 out of 5 stars
4.6765 out of 5 Stars. 5304 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs., $6.42, $3.21/lb

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs.
current price $6.42
$3.21/lb

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs.

4.5466 out of 5 stars
4.5466 out of 5 Stars. 2638 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Dill Pickle Chips, 81 fl. oz., $5.97, $0.07/foz

Member's Mark Dill Pickle Chips, 81 fl. oz.
current price $5.97
$0.07/foz

Member's Mark Dill Pickle Chips, 81 fl. oz.

4.5815 out of 5 stars
4.5815 out of 5 Stars. 1245 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound, $15.17, $4.74/lb

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound
current price $15.17
avg. price
$4.74/lb
Final cost by weight

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound

4.2394 out of 5 stars
4.2394 out of 5 Stars. 3174 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pineapple Jalapeno Popper Dip, 24 oz., $7.77, $0.32/oz

Member's Mark Pineapple Jalapeno Popper Dip, 24 oz.
current price $7.77
$0.32/oz

Member's Mark Pineapple Jalapeno Popper Dip, 24 oz.

4.6119 out of 5 stars
4.6119 out of 5 Stars. 2208 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk., $8.78, $0.23/oz

Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk.
current price $8.78
$0.23/oz

Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk.

4.4949 out of 5 stars
4.4949 out of 5 Stars. 2629 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Southwest Chopped Salad Kit, 12 oz., $2.94, $0.24/oz

Member's Mark Southwest Chopped Salad Kit, 12 oz.
current price $2.94
$0.24/oz

Member's Mark Southwest Chopped Salad Kit, 12 oz.

4.6163 out of 5 stars
4.6163 out of 5 Stars. 7761 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound, $24.95, $9.98/lb

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound
current price $24.95
avg. price
$9.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound

4.5451 out of 5 stars
4.5451 out of 5 Stars. 5263 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cucumber Garlic Dill Tzatziki Dip, 24 oz., $6.42, $0.27/oz

Member's Mark Cucumber Garlic Dill Tzatziki Dip, 24 oz.
current price $6.42
$0.27/oz

Member's Mark Cucumber Garlic Dill Tzatziki Dip, 24 oz.

4.3349 out of 5 stars
4.3349 out of 5 Stars. 1490 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound, $34.86, $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound
current price $34.86
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound

4.2705 out of 5 stars
4.2705 out of 5 Stars. 3837 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs., $6.98, $2.33/lb

Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs.
current price $6.98
$2.33/lb

Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs.

4.3844 out of 5 stars
4.3844 out of 5 Stars. 6608 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz., $9.44, $0.24/oz

Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz.
current price $9.44
$0.24/oz

Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz.

4.7323 out of 5 stars
4.7323 out of 5 Stars. 5550 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cracker Cut Gourmet Selection Imported Cheese Tray, 32 oz., $13.88, $0.43/oz

Member's Mark Cracker Cut Gourmet Selection Imported Cheese Tray, 32 oz.
current price $13.88
$0.43/oz

Member's Mark Cracker Cut Gourmet Selection Imported Cheese Tray, 32 oz.

4.622 out of 5 stars
4.622 out of 5 Stars. 2540 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz., $6.73, $0.14/oz

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.
current price $6.73
$0.14/oz

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.

4.402 out of 5 stars
4.402 out of 5 Stars. 4885 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz., $9.57, $6.96/lb

Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $9.57
$6.96/lb

Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.5889 out of 5 stars
4.5889 out of 5 Stars. 3761 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Bacon Cheddar Ranch Dip, 24 oz., $7.64, $0.32/oz

Member's Mark Bacon Cheddar Ranch Dip, 24 oz.
current price $7.64
$0.32/oz

Member's Mark Bacon Cheddar Ranch Dip, 24 oz.

4.3975 out of 5 stars
4.3975 out of 5 Stars. 810 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Muenster Cheese 2 lbs., $6.72

Member's Mark Sliced Muenster Cheese 2 lbs.
current price $6.72

Member's Mark Sliced Muenster Cheese 2 lbs.

4.7201 out of 5 stars
4.7201 out of 5 Stars. 2144 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct., $10.27

Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.
current price $10.27

Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.

4.4765 out of 5 stars
4.4765 out of 5 Stars. 1276 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk., $9.86, $0.15/oz

Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.
current price $9.86
$0.15/oz

Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.

4.5111 out of 5 stars
4.5111 out of 5 Stars. 1886 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cobb Salad with Grilled Chicken and Avocado Ranch, priced per pound, $10.88, $5.28/lb

Member's Mark Cobb Salad with Grilled Chicken and Avocado Ranch, priced per pound
current price $10.88
avg. price
$5.28/lb
Final cost by weight

Member's Mark Cobb Salad with Grilled Chicken and Avocado Ranch, priced per pound

4.4817 out of 5 stars
4.4817 out of 5 Stars. 1476 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk., $10.48, Was $11.48, $0.22/oz

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.
current price Now $10.48, Was $11.48
$0.22/oz
$1 off

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.

4.3024 out of 5 stars
4.3024 out of 5 Stars. 1488 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound, $10.84, $2.97/lb

Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound
current price $10.84
avg. price
$2.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 311 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Classic Hummus, 32 oz., $4.48, $0.14/oz

Member's Mark Classic Hummus, 32 oz.
current price $4.48
$0.14/oz

Member's Mark Classic Hummus, 32 oz.

4.5931 out of 5 stars
4.5931 out of 5 Stars. 838 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound, $8.83, $5.85/lb

Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound
current price $8.83
avg. price
$5.85/lb
Final cost by weight

Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound

4.4431 out of 5 stars
4.4431 out of 5 Stars. 4128 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Caesar Salad, priced per pound, $10.30, $4.48/lb

Member's Mark Caesar Salad, priced per pound
current price $10.30
avg. price
$4.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Caesar Salad, priced per pound

4.2117 out of 5 stars
4.2117 out of 5 Stars. 992 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk., $10.47, Was $11.48, $0.22/oz

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk.
current price Now $10.47, Was $11.48
$0.22/oz
$1.01 off

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk.

4.5834 out of 5 stars
4.5834 out of 5 Stars. 3320 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Chunk 2 lbs., $5.48, $2.74/lb

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Chunk 2 lbs.
current price $5.48
$2.74/lb

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Chunk 2 lbs.

4.7754 out of 5 stars
4.7754 out of 5 Stars. 1923 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct., $12.98, $1.08/ea

Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct.
current price $12.98
$1.08/ea

Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct.

4.5978 out of 5 stars
4.5978 out of 5 Stars. 2688 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz, $7.74

Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz
current price $7.74

Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz

2.25 out of 5 stars
2.25 out of 5 Stars. 4 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Tikka Masala Chicken, 32oz, Refrigerated, $14.87

Member's Mark Tikka Masala Chicken, 32oz, Refrigerated
current price $14.87

Member's Mark Tikka Masala Chicken, 32oz, Refrigerated

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk., $11.87, $0.25/oz

Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk.
current price $11.87
$0.25/oz

Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk.

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk., $9.86, $0.21/oz

Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk.
current price $9.86
$0.21/oz

Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk.

3.1146 out of 5 stars
3.1146 out of 5 Stars. 96 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct., $11.96, $1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.
current price $11.96
$1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.

4.5313 out of 5 stars
4.5313 out of 5 Stars. 480 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz., $14.46

Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz.
current price $14.46

Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz.

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 68 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Shawarma Kit, 37 oz., $15.82, $0.43/oz

Member's Mark Chicken Shawarma Kit, 37 oz.
current price $15.82
$0.43/oz

Member's Mark Chicken Shawarma Kit, 37 oz.

4.6882 out of 5 stars
4.6882 out of 5 Stars. 3351 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Hot Dog Combo, $1.50, $1.50/ea

Hot Dog Combo
current price $1.50
$1.50/ea

Hot Dog Combo

3.3649 out of 5 stars
3.3649 out of 5 Stars. 74 reviews
Out of stock