HSA & FSA Shop

Prices may vary in club and online

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct., $20.98, $0.09/ea

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct.
Sponsored
current price $20.98
$0.09/ea

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct.

4.8588 out of 5 stars
4.8588 out of 5 Stars. 2712 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size, $35.68, $0.42/ea

Member's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size
Sponsored
current price $35.68
$0.42/ea

Member's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size

4.6051 out of 5 stars
4.6051 out of 5 Stars. 5589 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Always Radiant Regular Pads with Flexi-Wings, Scented, Size 1, 76 ct.

Always Radiant Regular Pads with Flexi-Wings, Scented, Size 1, 76 ct.
Members-only price

Always Radiant Regular Pads with Flexi-Wings, Scented, Size 1, 76 ct.

4.706 out of 5 stars
4.706 out of 5 Stars. 1075 reviews
Available for Shipping

Always Infinity FlexFoam Overnight Pads with Wings, Unscented, Size 4, 64 ct.

Always Infinity FlexFoam Overnight Pads with Wings, Unscented, Size 4, 64 ct.
Members-only price

Always Infinity FlexFoam Overnight Pads with Wings, Unscented, Size 4, 64 ct.

4.5839 out of 5 stars
4.5839 out of 5 Stars. 1156 reviews
Available for Shipping

Mucinex 12-Hour Maximum Strength Chest Congestion Expectorant Tablets, 1200 mg Guaifenesin 56 ct., $31.98, $0.57/ea

Mucinex 12-Hour Maximum Strength Chest Congestion Expectorant Tablets, 1200 mg Guaifenesin 56 ct.
current price $31.98
$0.57/ea

Mucinex 12-Hour Maximum Strength Chest Congestion Expectorant Tablets, 1200 mg Guaifenesin 56 ct.

4.8283 out of 5 stars
4.8283 out of 5 Stars. 926 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Goodnites Nighttime Bedwetting Underwear for Boys, Sizes Extra Small - Extra Extra Large

Goodnites Nighttime Bedwetting Underwear for Boys, Sizes Extra Small - Extra Extra Large
Sponsored
Members-only price

Goodnites Nighttime Bedwetting Underwear for Boys, Sizes Extra Small - Extra Extra Large

4.5359 out of 5 stars
4.5359 out of 5 Stars. 2491 reviews
Available for Shipping

Trojan Variety Pack Lubricated Latex Condoms, 40 ct., $14.98, $0.37/ea

Trojan Variety Pack Lubricated Latex Condoms, 40 ct.
current price $14.98
$0.37/ea

Trojan Variety Pack Lubricated Latex Condoms, 40 ct.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 185 reviews
Available for Shipping

Salonpas Lidocaine Pain-Relieving Gel-Patch, 15 ct., $17.48, $1.17/ea

Salonpas Lidocaine Pain-Relieving Gel-Patch, 15 ct.
current price $17.48
$1.17/ea

Salonpas Lidocaine Pain-Relieving Gel-Patch, 15 ct.

4.5227 out of 5 stars
4.5227 out of 5 Stars. 1825 reviews
Available for Shipping

Biofreeze Professional Menthol Pain Relief Spray, 4 fl. oz, 2 pk., $19.98

Biofreeze Professional Menthol Pain Relief Spray, 4 fl. oz, 2 pk.
current price $19.98

Biofreeze Professional Menthol Pain Relief Spray, 4 fl. oz, 2 pk.

4.3648 out of 5 stars
4.3648 out of 5 Stars. 159 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Goodnites Nighttime Bedwetting Underwear for Girls, Sizes Extra Small - Extra Extra Large

Goodnites Nighttime Bedwetting Underwear for Girls, Sizes Extra Small - Extra Extra Large
Sponsored
Members-only price

Goodnites Nighttime Bedwetting Underwear for Girls, Sizes Extra Small - Extra Extra Large

4.6914 out of 5 stars
4.6914 out of 5 Stars. 1727 reviews
Available for Shipping

Mucinex DM 12-Hour Maximum Strength Mucus Relief Tablets, 56 ct., $31.98, $0.57/ea

Mucinex DM 12-Hour Maximum Strength Mucus Relief Tablets, 56 ct.
current price $31.98
$0.57/ea

Mucinex DM 12-Hour Maximum Strength Mucus Relief Tablets, 56 ct.

4.8216 out of 5 stars
4.8216 out of 5 Stars. 1177 reviews
Available for Shipping or Pickup

Preparation H Hemorrhoid Symptom Treatment Ointment, 2 oz., 2 pk., $17.38, $4.34/oz

Preparation H Hemorrhoid Symptom Treatment Ointment, 2 oz., 2 pk.
current price $17.38
$4.34/oz

Preparation H Hemorrhoid Symptom Treatment Ointment, 2 oz., 2 pk.

4.6623 out of 5 stars
4.6623 out of 5 Stars. 154 reviews
Available for Shipping

Voltaren Topical Arthritis Pain Relief Gel, 5.3 oz. 2 pk., + 1.7 oz., $39.98, $3.24/oz

Voltaren Topical Arthritis Pain Relief Gel, 5.3 oz. 2 pk., + 1.7 oz.
current price $39.98
$3.24/oz

Voltaren Topical Arthritis Pain Relief Gel, 5.3 oz. 2 pk., + 1.7 oz.

4.4862 out of 5 stars
4.4862 out of 5 Stars. 8890 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

NicoDerm CQ Nicotine Patches, Step 1, 21 ct.

NicoDerm CQ Nicotine Patches, Step 1, 21 ct.
Members-only price

NicoDerm CQ Nicotine Patches, Step 1, 21 ct.

4.5143 out of 5 stars
4.5143 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Tylenol Extra Strength, 500 mg. Acetaminophen, 2 caplets/pk., 50 pk., $12.98, $0.26/ea

Tylenol Extra Strength, 500 mg. Acetaminophen, 2 caplets/pk., 50 pk.
current price $12.98
$0.26/ea

Tylenol Extra Strength, 500 mg. Acetaminophen, 2 caplets/pk., 50 pk.

4.7527 out of 5 stars
4.7527 out of 5 Stars. 1820 reviews
Available for Shipping

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk., $19.98, $0.83/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk.
current price $19.98
$0.83/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk.

4.619 out of 5 stars
4.619 out of 5 Stars. 63 reviews
Available for Shipping or Pickup

Tylenol PM Extra Strength Pain Relief Caplets 225 ct., $20.98, $0.09/ea

Tylenol PM Extra Strength Pain Relief Caplets 225 ct.
current price $20.98
$0.09/ea

Tylenol PM Extra Strength Pain Relief Caplets 225 ct.

4.7657 out of 5 stars
4.7657 out of 5 Stars. 1810 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Depend Fresh Protection Incontinence Underwear for Men, Choose Size

Depend Fresh Protection Incontinence Underwear for Men, Choose Size
Members-only price

Depend Fresh Protection Incontinence Underwear for Men, Choose Size

4.5937 out of 5 stars
4.5937 out of 5 Stars. 7632 reviews
Available for Shipping

Medline Ultra Lightweight Rollator (Assorted Colors), $84.36

Medline Ultra Lightweight Rollator (Assorted Colors)
Burgundy, variant on Medline Ultra Lightweight Rollator (Assorted Colors)
Smoky Blue, variant on Medline Ultra Lightweight Rollator (Assorted Colors)
Black, variant on Medline Ultra Lightweight Rollator (Assorted Colors)
current price $84.36
Options from $84.36 – $84.98

Medline Ultra Lightweight Rollator (Assorted Colors)

4.355 out of 5 stars
4.355 out of 5 Stars. 338 reviews
Available for Shipping

Depend Fresh Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size

Depend Fresh Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size
Members-only price

Depend Fresh Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size

4.5078 out of 5 stars
4.5078 out of 5 Stars. 12975 reviews
Available for Shipping

Medline Bath Bench with Back and Padded Arms, White, $41.98

Medline Bath Bench with Back and Padded Arms, White
current price $41.98

Medline Bath Bench with Back and Padded Arms, White

4.5166 out of 5 stars
4.5166 out of 5 Stars. 755 reviews
Available for Shipping

Always Discreet Incontinence Pads, Heavy Long, 117 ct.

Always Discreet Incontinence Pads, Heavy Long, 117 ct.
Members-only price

Always Discreet Incontinence Pads, Heavy Long, 117 ct.

4.5423 out of 5 stars
4.5423 out of 5 Stars. 1300 reviews
Available for Shipping

Biotrue Hydration Plus Multi-Purpose Soln, 16 fl. oz., 2 pk., $24.98, $0.78/foz

Biotrue Hydration Plus Multi-Purpose Soln, 16 fl. oz., 2 pk.
current price $24.98
$0.78/foz

Biotrue Hydration Plus Multi-Purpose Soln, 16 fl. oz., 2 pk.

4.8318 out of 5 stars
4.8318 out of 5 Stars. 214 reviews
Available for Shipping

Ninjamas Nighttime Bedwetting Underwear for Boys, Sizes Small - Extra Large

Ninjamas Nighttime Bedwetting Underwear for Boys, Sizes Small - Extra Large
Members-only price

Ninjamas Nighttime Bedwetting Underwear for Boys, Sizes Small - Extra Large

4.3684 out of 5 stars
4.3684 out of 5 Stars. 2644 reviews
Available for Shipping

Dulcolax Comfort-Coated Laxative Tablets, 200 ct., $23.98, $0.12/ea

Dulcolax Comfort-Coated Laxative Tablets, 200 ct.
current price $23.98
$0.12/ea

Dulcolax Comfort-Coated Laxative Tablets, 200 ct.

4.4502 out of 5 stars
4.4502 out of 5 Stars. 2699 reviews
Available for Shipping

Medline Adjustable Easy Care Two-Button Folding Walker With 5" Wheels, Gray, $34.98

Medline Adjustable Easy Care Two-Button Folding Walker With 5" Wheels, Gray
current price $34.98

Medline Adjustable Easy Care Two-Button Folding Walker With 5" Wheels, Gray

4.3882 out of 5 stars
4.3882 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk., $18.48, $0.51/foz

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.
current price $18.48
$0.51/foz

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1911 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepcid Complete Acid Reducer + Antacid Chewable Tablets, Berry, 100 ct., $29.98, $0.30/ea

Pepcid Complete Acid Reducer + Antacid Chewable Tablets, Berry, 100 ct.
current price $29.98
$0.30/ea

Pepcid Complete Acid Reducer + Antacid Chewable Tablets, Berry, 100 ct.

4.8026 out of 5 stars
4.8026 out of 5 Stars. 2872 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lumify Redness Reliever Eye Drops .25 fl. oz., 2 pk., $29.98, $59.96/foz

Lumify Redness Reliever Eye Drops .25 fl. oz., 2 pk.
current price $29.98
$59.96/foz

Lumify Redness Reliever Eye Drops .25 fl. oz., 2 pk.

4.865 out of 5 stars
4.865 out of 5 Stars. 1792 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ninjamas Nighttime Bedwetting Underwear for Girls, Sizes Small-Extra Large

Ninjamas Nighttime Bedwetting Underwear for Girls, Sizes Small-Extra Large
Members-only price

Ninjamas Nighttime Bedwetting Underwear for Girls, Sizes Small-Extra Large

4.433 out of 5 stars
4.433 out of 5 Stars. 2342 reviews
Available for Shipping

Salonpas Pain-Relieving Patch, 140 ct., $16.38, $0.12/ea

Salonpas Pain-Relieving Patch, 140 ct.
current price $16.38
$0.12/ea

Salonpas Pain-Relieving Patch, 140 ct.

4.7159 out of 5 stars
4.7159 out of 5 Stars. 711 reviews
Available for Shipping

Aleve Soft-Grip Arthritis Caplets, 320 ct., $21.98, $0.07/ea

Aleve Soft-Grip Arthritis Caplets, 320 ct.
current price $21.98
$0.07/ea

Aleve Soft-Grip Arthritis Caplets, 320 ct.

4.8684 out of 5 stars
4.8684 out of 5 Stars. 1094 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepto Bismol Ultra Liquid, Original, 12 fl. oz., 3 pk., $17.98, $0.50/foz

Pepto Bismol Ultra Liquid, Original, 12 fl. oz., 3 pk.
current price $17.98
$0.50/foz

Pepto Bismol Ultra Liquid, Original, 12 fl. oz., 3 pk.

4.8356 out of 5 stars
4.8356 out of 5 Stars. 888 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Wallace Dual Motor Layflat Recliner Lift Chair with Power Headrest and Lumbar, $772.93

Wallace Dual Motor Layflat Recliner Lift Chair with Power Headrest and Lumbar
current price $772.93

Wallace Dual Motor Layflat Recliner Lift Chair with Power Headrest and Lumbar

3.8077 out of 5 stars
3.8077 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping

Alfred Heated Recliner Lift Chair with Power Headrest, $672.93

Alfred Heated Recliner Lift Chair with Power Headrest
current price $672.93

Alfred Heated Recliner Lift Chair with Power Headrest

4.5333 out of 5 stars
4.5333 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Aveeno Baby Eczema Therapy Moisturizing Cream, 2 pk.

Instant Savings
Aveeno Baby Eczema Therapy Moisturizing Cream, 2 pk.
Members-only price
$2 off
Ends Sep 30

Aveeno Baby Eczema Therapy Moisturizing Cream, 2 pk.

4.7806 out of 5 stars
4.7806 out of 5 Stars. 1062 reviews
Available for Shipping

NeilMed Sinus Relief Rinse Kit with Premixed Packets 250 ct., $23.48, $0.09/ea

NeilMed Sinus Relief Rinse Kit with Premixed Packets 250 ct.
current price $23.48
$0.09/ea

NeilMed Sinus Relief Rinse Kit with Premixed Packets 250 ct.

4.9465 out of 5 stars
4.9465 out of 5 Stars. 617 reviews
Available for Shipping

Owlet Dream Smart Bundle, Includes Dream Sock Monitor, Camera, and Travel Case

Owlet Dream Smart Bundle, Includes Dream Sock Monitor, Camera, and Travel Case
Members-only price

Owlet Dream Smart Bundle, Includes Dream Sock Monitor, Camera, and Travel Case

4.5579 out of 5 stars
4.5579 out of 5 Stars. 233 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Sterile Alcohol Swabs, 70% Isopropyl Alcohol, 800 ct., $6.12, Was $7.98, $0.01/ea

Member's Mark Sterile Alcohol Swabs, 70% Isopropyl Alcohol, 800 ct.
current price Now $6.12, Was $7.98
$0.01/ea
$1.86 off

Member's Mark Sterile Alcohol Swabs, 70% Isopropyl Alcohol, 800 ct.

4.7592 out of 5 stars
4.7592 out of 5 Stars. 1001 reviews
Available for Shipping

Children's Motrin Pain Reliever/Fever Reducer NSAID, 100 mg Ibuprofen, Original Berry 4 oz., 3 pk., $12.98, $1.08/foz

Children's Motrin Pain Reliever/Fever Reducer NSAID, 100 mg Ibuprofen, Original Berry 4 oz., 3 pk.
current price $12.98
$1.08/foz

Children's Motrin Pain Reliever/Fever Reducer NSAID, 100 mg Ibuprofen, Original Berry 4 oz., 3 pk.

4.8112 out of 5 stars
4.8112 out of 5 Stars. 985 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Vicks VapoCool Severe Medicated Sore Throat Drops, 200 ct., $11.78, Was $14.78, $0.06/ea

Instant Savings
Vicks VapoCool Severe Medicated Sore Throat Drops, 200 ct.
current price Now $11.78, Was $14.78
$0.06/ea
$3 off
Ends Oct 23

Vicks VapoCool Severe Medicated Sore Throat Drops, 200 ct.

4.4835 out of 5 stars
4.4835 out of 5 Stars. 182 reviews
Available for Shipping

Benefiber Daily Prebiotic Fiber Supplement Powder, Unflavored, 28.9 oz., $22.98, $0.80/oz

Benefiber Daily Prebiotic Fiber Supplement Powder, Unflavored, 28.9 oz.
current price $22.98
$0.80/oz

Benefiber Daily Prebiotic Fiber Supplement Powder, Unflavored, 28.9 oz.

4.812 out of 5 stars
4.812 out of 5 Stars. 984 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Naproxen Sodium Caplets, 320 ct., $21.98, $0.07/ea

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Naproxen Sodium Caplets, 320 ct.
current price $21.98
$0.07/ea

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Naproxen Sodium Caplets, 320 ct.

4.8517 out of 5 stars
4.8517 out of 5 Stars. 600 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Citracal Maximum Plus, Calcium Citrate +Vitamin D3 Supplement Tablets, 280 ct., $15.78, $0.06/ea

Citracal Maximum Plus, Calcium Citrate +Vitamin D3 Supplement Tablets, 280 ct.
current price $15.78
$0.06/ea

Citracal Maximum Plus, Calcium Citrate +Vitamin D3 Supplement Tablets, 280 ct.

4.7313 out of 5 stars
4.7313 out of 5 Stars. 1005 reviews
Available for Shipping

Clear Care Plus Cleaning & Disinfecting Solution, 16 fl. oz., 2 pk., $20.48, $0.64/foz

Clear Care Plus Cleaning & Disinfecting Solution, 16 fl. oz., 2 pk.
current price $20.48
$0.64/foz

Clear Care Plus Cleaning & Disinfecting Solution, 16 fl. oz., 2 pk.

4.5805 out of 5 stars
4.5805 out of 5 Stars. 1621 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

NicoDerm CQ Nicotine Patches, Step 2, 21 ct.

NicoDerm CQ Nicotine Patches, Step 2, 21 ct.
Members-only price

NicoDerm CQ Nicotine Patches, Step 2, 21 ct.

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Always Maxi Long Pads, Unscented, Size 2, 90 ct.

Always Maxi Long Pads, Unscented, Size 2, 90 ct.
Members-only price

Always Maxi Long Pads, Unscented, Size 2, 90 ct.

4.5669 out of 5 stars
4.5669 out of 5 Stars. 1397 reviews
Out of stock

Bayer Back and Body Pain Reliever Aspirin with Caffeine, 500 mg. Caplets, 250 ct., $15.98, $0.06/ea

Bayer Back and Body Pain Reliever Aspirin with Caffeine, 500 mg. Caplets, 250 ct.
current price $15.98
$0.06/ea

Bayer Back and Body Pain Reliever Aspirin with Caffeine, 500 mg. Caplets, 250 ct.

4.5594 out of 5 stars
4.5594 out of 5 Stars. 1119 reviews
Out of stock