HSA & FSA Shop

Prices may vary in club and online

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct., $20.98, $0.09/ea

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct.
Sponsored
current price $20.98
$0.09/ea

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct.

4.8588 out of 5 stars
4.8588 out of 5 Stars. 2712 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size, $35.68, $0.42/ea

Member's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size
Sponsored
current price $35.68
$0.42/ea

Member's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size

4.6051 out of 5 stars
4.6051 out of 5 Stars. 5589 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Excedrin Migraine Pain Relief Caplets, 300 ct., $18.98, $0.06/ea

Excedrin Migraine Pain Relief Caplets, 300 ct.
current price $18.98
$0.06/ea

Excedrin Migraine Pain Relief Caplets, 300 ct.

4.7649 out of 5 stars
4.7649 out of 5 Stars. 6214 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Advil Pain Reliever and Fever Reducer Ibuprofen Tablets, 360 ct., $19.98, $0.06/ea

Advil Pain Reliever and Fever Reducer Ibuprofen Tablets, 360 ct.
current price $19.98
$0.06/ea

Advil Pain Reliever and Fever Reducer Ibuprofen Tablets, 360 ct.

4.6776 out of 5 stars
4.6776 out of 5 Stars. 9810 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pataday Eye Drops Extra Strength, 2.5 ml., 3 pk., $35.98, $11.99/ea

Pataday Eye Drops Extra Strength, 2.5 ml., 3 pk.
current price $35.98
$11.99/ea

Pataday Eye Drops Extra Strength, 2.5 ml., 3 pk.

4.7646 out of 5 stars
4.7646 out of 5 Stars. 1147 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Goodnites Nighttime Bedwetting Underwear for Girls, Sizes Extra Small - Extra Extra Large

Goodnites Nighttime Bedwetting Underwear for Girls, Sizes Extra Small - Extra Extra Large
Sponsored
Members-only price

Goodnites Nighttime Bedwetting Underwear for Girls, Sizes Extra Small - Extra Extra Large

4.6914 out of 5 stars
4.6914 out of 5 Stars. 1727 reviews
Available for Shipping

Goodnites Nighttime Bedwetting Underwear for Boys, Sizes Extra Small - Extra Extra Large

Goodnites Nighttime Bedwetting Underwear for Boys, Sizes Extra Small - Extra Extra Large
Members-only price

Goodnites Nighttime Bedwetting Underwear for Boys, Sizes Extra Small - Extra Extra Large

4.5359 out of 5 stars
4.5359 out of 5 Stars. 2491 reviews
Available for Shipping

Blue Stop Max Massage Gel for Body Aches, 16 fl. oz., $23.88, $1.49/foz

Blue Stop Max Massage Gel for Body Aches, 16 fl. oz.
current price $23.88
$1.49/foz

Blue Stop Max Massage Gel for Body Aches, 16 fl. oz.

4.6435 out of 5 stars
4.6435 out of 5 Stars. 833 reviews
Available for Shipping

Nicorette Nicotine Gum, 4mg, White Ice Mint, 200 ct.

Nicorette Nicotine Gum, 4mg, White Ice Mint, 200 ct.
Members-only price

Nicorette Nicotine Gum, 4mg, White Ice Mint, 200 ct.

4.6714 out of 5 stars
4.6714 out of 5 Stars. 70 reviews
Available for Shipping

Depend Fresh Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size

Depend Fresh Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size
Sponsored
Members-only price

Depend Fresh Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size

4.5078 out of 5 stars
4.5078 out of 5 Stars. 12975 reviews
Available for Shipping

Zyrtec Antihistamine Allergy Tablets, 10 mg. 120 ct., $39.98, $0.33/ea

Zyrtec Antihistamine Allergy Tablets, 10 mg. 120 ct.
current price $39.98
$0.33/ea

Zyrtec Antihistamine Allergy Tablets, 10 mg. 120 ct.

4.7958 out of 5 stars
4.7958 out of 5 Stars. 4177 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Preparation H Hemorrhoid Wipes with Witch Hazel, 180 ct., $15.18, $0.40/sft

Preparation H Hemorrhoid Wipes with Witch Hazel, 180 ct.
current price $15.18
$0.40/sft

Preparation H Hemorrhoid Wipes with Witch Hazel, 180 ct.

4.7383 out of 5 stars
4.7383 out of 5 Stars. 833 reviews
Available for Shipping

Alka-Seltzer Plus Severe Cold and Flu Effervescent Tablets, Citrus 72 ct., $18.98, $0.26/ea

Alka-Seltzer Plus Severe Cold and Flu Effervescent Tablets, Citrus 72 ct.
current price $18.98
$0.26/ea

Alka-Seltzer Plus Severe Cold and Flu Effervescent Tablets, Citrus 72 ct.

4.7552 out of 5 stars
4.7552 out of 5 Stars. 576 reviews
Available for Shipping or Pickup

Arm & Hammer Simply Saline Nasal Relief, 4.5 oz., 3 pk., $14.98, $1.17/foz

Arm & Hammer Simply Saline Nasal Relief, 4.5 oz., 3 pk.
current price $14.98
$1.17/foz

Arm & Hammer Simply Saline Nasal Relief, 4.5 oz., 3 pk.

4.6889 out of 5 stars
4.6889 out of 5 Stars. 3320 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Flonase Allergy Relief Nasal Spray, 144 Sprays, 3 pk., $52.98

Flonase Allergy Relief Nasal Spray, 144 Sprays, 3 pk.
current price $52.98

Flonase Allergy Relief Nasal Spray, 144 Sprays, 3 pk.

4.7227 out of 5 stars
4.7227 out of 5 Stars. 1529 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Theraflu MultiSymptom Severe Cold Relief Medicine/Nighttime Severe Cold and Cough Relief Medicine Powder, 24 ct., $19.98, $0.83/ea

Theraflu MultiSymptom Severe Cold Relief Medicine/Nighttime Severe Cold and Cough Relief Medicine Powder, 24 ct.
current price $19.98
$0.83/ea

Theraflu MultiSymptom Severe Cold Relief Medicine/Nighttime Severe Cold and Cough Relief Medicine Powder, 24 ct.

4.6864 out of 5 stars
4.6864 out of 5 Stars. 354 reviews
Available for Shipping

Nicorette Nicotine Gum, 2 mg, White Ice Mint, 200 ct.

Nicorette Nicotine Gum, 2 mg, White Ice Mint, 200 ct.
Members-only price

Nicorette Nicotine Gum, 2 mg, White Ice Mint, 200 ct.

4.6061 out of 5 stars
4.6061 out of 5 Stars. 66 reviews
Available for Shipping

Alka-Seltzer Heartburn Relief Extra Strength Effervescent Tablets, 72 ct., $10.98, $0.15/ea

Alka-Seltzer Heartburn Relief Extra Strength Effervescent Tablets, 72 ct.
current price $10.98
$0.15/ea

Alka-Seltzer Heartburn Relief Extra Strength Effervescent Tablets, 72 ct.

4.5142 out of 5 stars
4.5142 out of 5 Stars. 317 reviews
Available for Shipping

Children’s Dimetapp Day and Night Cold & Cough, 4 fl. oz., 3 pk., $11.48, $0.96/foz

Children’s Dimetapp Day and Night Cold & Cough, 4 fl. oz., 3 pk.
current price $11.48
$0.96/foz

Children’s Dimetapp Day and Night Cold & Cough, 4 fl. oz., 3 pk.

4.6067 out of 5 stars
4.6067 out of 5 Stars. 89 reviews
Available for Shipping or Pickup

Claritin 24 Hour Non-Drowsy Allergy Medicine Tablets 115 ct., $38.98, $0.34/ea

Claritin 24 Hour Non-Drowsy Allergy Medicine Tablets 115 ct.
current price $38.98
$0.34/ea

Claritin 24 Hour Non-Drowsy Allergy Medicine Tablets 115 ct.

4.817 out of 5 stars
4.817 out of 5 Stars. 989 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Strawberry, 8 fl. oz., 24 pk.

Instant Savings
PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Strawberry, 8 fl. oz., 24 pk.
Members-only price
$9 off
Ends Oct 18

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Strawberry, 8 fl. oz., 24 pk.

4.6472 out of 5 stars
4.6472 out of 5 Stars. 1627 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Advil Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Tablets, 100 ct., $11.28, $0.23/ea

Advil Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Tablets, 100 ct.
current price $11.28
$0.23/ea

Advil Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Tablets, 100 ct.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 9095 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Advil PM Pain Reliever and Nighttime Sleep Aid, Ibuprofen and Diphenhydramine Caplets, 200 ct., $20.98, $0.10/ea

Advil PM Pain Reliever and Nighttime Sleep Aid, Ibuprofen and Diphenhydramine Caplets, 200 ct.
current price $20.98
$0.10/ea

Advil PM Pain Reliever and Nighttime Sleep Aid, Ibuprofen and Diphenhydramine Caplets, 200 ct.

4.6704 out of 5 stars
4.6704 out of 5 Stars. 4685 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Blue Stop Max for Body Aches Massager Stick, 3.4 fl. oz., 2 pk., $19.88, $2.92/foz

Blue Stop Max for Body Aches Massager Stick, 3.4 fl. oz., 2 pk.
current price $19.88
$2.92/foz

Blue Stop Max for Body Aches Massager Stick, 3.4 fl. oz., 2 pk.

4.3281 out of 5 stars
4.3281 out of 5 Stars. 64 reviews
Available for Shipping

Prilosec OTC Heartburn & Acid Reducer Tablets, 20 mg, 42 ct., $22.98

Prilosec OTC Heartburn & Acid Reducer Tablets, 20 mg, 42 ct.
current price $22.98

Prilosec OTC Heartburn & Acid Reducer Tablets, 20 mg, 42 ct.

4.847 out of 5 stars
4.847 out of 5 Stars. 1353 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Allegra 24-Hour Indoor/Outdoor Allergy Relief Tablets, 180 mg 110 ct., $37.98, $0.35/ea

Allegra 24-Hour Indoor/Outdoor Allergy Relief Tablets, 180 mg 110 ct.
current price $37.98
$0.35/ea

Allegra 24-Hour Indoor/Outdoor Allergy Relief Tablets, 180 mg 110 ct.

4.7882 out of 5 stars
4.7882 out of 5 Stars. 2063 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Glucerna 12g Protein Small Meal Replacement Shake, Homemade Vanilla 8 fl. oz., 24 pk., $35.98, $1.50/ea

Glucerna 12g Protein Small Meal Replacement Shake, Homemade Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.
current price $35.98
$1.50/ea

Glucerna 12g Protein Small Meal Replacement Shake, Homemade Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.

4.7172 out of 5 stars
4.7172 out of 5 Stars. 1061 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bengay Ultra Strength Pain-Relieving Cream, 4 oz., 2 pk., $11.48, $1.44/oz

Bengay Ultra Strength Pain-Relieving Cream, 4 oz., 2 pk.
current price $11.48
$1.44/oz

Bengay Ultra Strength Pain-Relieving Cream, 4 oz., 2 pk.

4.3304 out of 5 stars
4.3304 out of 5 Stars. 687 reviews
Available for Shipping

Xyzal 24-Hour Allergy Relief Tablets, 110 ct., $35.48, Was $37.98, $0.32/ea

Xyzal 24-Hour Allergy Relief Tablets, 110 ct.
current price Now $35.48, Was $37.98
$0.32/ea
$2.50 off

Xyzal 24-Hour Allergy Relief Tablets, 110 ct.

4.58 out of 5 stars
4.58 out of 5 Stars. 12475 reviews
Available for Shipping

Claritin Children's Chewable Grape Tablets, 80 ct., $34.98, Was $39.98

Claritin Children's Chewable Grape Tablets, 80 ct.
current price Now $34.98, Was $39.98
$5 off

Claritin Children's Chewable Grape Tablets, 80 ct.

4.7587 out of 5 stars
4.7587 out of 5 Stars. 717 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Motrin IB Pain Reliever Caplets, 200 mg. Ibuprofen, 300 ct., $17.78, $0.06/ea

Motrin IB Pain Reliever Caplets, 200 mg. Ibuprofen, 300 ct.
current price $17.78
$0.06/ea

Motrin IB Pain Reliever Caplets, 200 mg. Ibuprofen, 300 ct.

4.7091 out of 5 stars
4.7091 out of 5 Stars. 715 reviews
Available for Shipping

Genexa Kids' Pain & Fever Acetaminophen Liquid, Cherry, 4 fl. oz., 2 pk., $12.98, $1.62/foz

Genexa Kids' Pain & Fever Acetaminophen Liquid, Cherry, 4 fl. oz., 2 pk.
current price $12.98
$1.62/foz

Genexa Kids' Pain & Fever Acetaminophen Liquid, Cherry, 4 fl. oz., 2 pk.

4.6829 out of 5 stars
4.6829 out of 5 Stars. 3160 reviews
Available for Shipping

Glucerna 12g Protein Shake, Creamy Chocolate Delight 8 fl. oz., 24 pk., $35.98, $1.50/ea

Glucerna 12g Protein Shake, Creamy Chocolate Delight 8 fl. oz., 24 pk.
current price $35.98
$1.50/ea

Glucerna 12g Protein Shake, Creamy Chocolate Delight 8 fl. oz., 24 pk.

4.7328 out of 5 stars
4.7328 out of 5 Stars. 872 reviews
Available for Shipping

Neosporin Original First Aid Antibiotic Ointment 1 oz. tube + two .5 oz. tubes, 3 pk., $13.82, $6.91/oz

Neosporin Original First Aid Antibiotic Ointment 1 oz. tube + two .5 oz. tubes, 3 pk.
current price $13.82
$6.91/oz

Neosporin Original First Aid Antibiotic Ointment 1 oz. tube + two .5 oz. tubes, 3 pk.

4.7719 out of 5 stars
4.7719 out of 5 Stars. 1004 reviews
Available for Shipping

Afrin No-Drip Severe Congestion Nasal Spray 20 ml./pk., 3 pk., $15.98, Was $16.48, $5.33/ea

Afrin No-Drip Severe Congestion Nasal Spray 20 ml./pk., 3 pk.
current price Now $15.98, Was $16.48
$5.33/ea
$0.50 off

Afrin No-Drip Severe Congestion Nasal Spray 20 ml./pk., 3 pk.

4.7578 out of 5 stars
4.7578 out of 5 Stars. 863 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Children's Zyrtec Antihistamine Allergy Liquid, Grape, 4 fl. oz., 3 pk., $26.78, $2.23/foz

Children's Zyrtec Antihistamine Allergy Liquid, Grape, 4 fl. oz., 3 pk.
current price $26.78
$2.23/foz

Children's Zyrtec Antihistamine Allergy Liquid, Grape, 4 fl. oz., 3 pk.

4.7981 out of 5 stars
4.7981 out of 5 Stars. 213 reviews
Available for Shipping

Nicorette Nicotine Gum, 2 mg, Original Flavored Stop Smoking Aid, 200 ct.

Nicorette Nicotine Gum, 2 mg, Original Flavored Stop Smoking Aid, 200 ct.
Members-only price

Nicorette Nicotine Gum, 2 mg, Original Flavored Stop Smoking Aid, 200 ct.

4.2697 out of 5 stars
4.2697 out of 5 Stars. 89 reviews
Available for Shipping

Nature's Way Joint Movement Glucosamine Liquid, 33.8 fl. oz., $19.86, $0.59/foz

Nature's Way Joint Movement Glucosamine Liquid, 33.8 fl. oz.
current price $19.86
$0.59/foz

Nature's Way Joint Movement Glucosamine Liquid, 33.8 fl. oz.

4.6543 out of 5 stars
4.6543 out of 5 Stars. 810 reviews
Available for Shipping

Astepro Adult Nasal Spray 120 ml./bottle, 3 pk., $49.98, $21.36/foz

Astepro  Adult Nasal Spray 120 ml./bottle, 3 pk.
current price $49.98
$21.36/foz

Astepro Adult Nasal Spray 120 ml./bottle, 3 pk.

4.0832 out of 5 stars
4.0832 out of 5 Stars. 4866 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Zyrtec 24 Hour Allergy Relief Liquid Gels, 65 ct., $33.98, $0.52/ea

Zyrtec 24 Hour Allergy Relief Liquid Gels, 65 ct.
current price $33.98
$0.52/ea

Zyrtec 24 Hour Allergy Relief Liquid Gels, 65 ct.

4.7322 out of 5 stars
4.7322 out of 5 Stars. 519 reviews
Available for Shipping

Nasacort Allergy 24-Hr. Non-Drowsy Nasal Spray 120 sprays/pk., 4 pk., $36.98, $9.24/ea

Nasacort Allergy 24-Hr. Non-Drowsy Nasal Spray 120 sprays/pk., 4 pk.
current price $36.98
$9.24/ea

Nasacort Allergy 24-Hr. Non-Drowsy Nasal Spray 120 sprays/pk., 4 pk.

4.7123 out of 5 stars
4.7123 out of 5 Stars. 2551 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Medline Steel 3-in-1 Bedside Commode, Portable Toilet with Microban Protection, Gray, $49.98

Medline Steel 3-in-1 Bedside Commode, Portable Toilet with Microban Protection, Gray
current price $49.98

Medline Steel 3-in-1 Bedside Commode, Portable Toilet with Microban Protection, Gray

3.5909 out of 5 stars
3.5909 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

One A Day Women's Prenatal Advanced Mulitvitamins Softgels & Prenatal Choline Tablets 2 pk., 90 ct., $27.98, Was $34.98, $0.16/ea

Instant Savings
One A Day Women's Prenatal Advanced Mulitvitamins Softgels & Prenatal Choline Tablets 2 pk., 90 ct.
current price Now $27.98, Was $34.98
$0.16/ea
$7 off
Ends Oct 06

One A Day Women's Prenatal Advanced Mulitvitamins Softgels & Prenatal Choline Tablets 2 pk., 90 ct.

4.1538 out of 5 stars
4.1538 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping

Move Free Advanced Glucosamine Joint Health Support Supplement Tablets, 200 ct., $25.98, $0.13/ea

Move Free Advanced Glucosamine Joint Health Support Supplement Tablets, 200 ct.
current price $25.98
$0.13/ea

Move Free Advanced Glucosamine Joint Health Support Supplement Tablets, 200 ct.

4.6755 out of 5 stars
4.6755 out of 5 Stars. 302 reviews
Available for Shipping

Nicorette Nicotine Gum, 4 mg, Original Stop Smoking Aid, 200 ct.

Nicorette Nicotine Gum, 4 mg, Original Stop Smoking Aid, 200 ct.
Members-only price

Nicorette Nicotine Gum, 4 mg, Original Stop Smoking Aid, 200 ct.

4.35 out of 5 stars
4.35 out of 5 Stars. 40 reviews
Available for Shipping

Medline Martha Stewart Adjustable Offset Walking Couture Cane, Choose Color, $14.98

Medline Martha Stewart Adjustable Offset Walking Couture Cane, Choose Color
Gingham, variant on Medline Martha Stewart Adjustable Offset Walking Couture Cane, Choose Color
Plaid, variant on Medline Martha Stewart Adjustable Offset Walking Couture Cane, Choose Color
Faux Wood, variant on Medline Martha Stewart Adjustable Offset Walking Couture Cane, Choose Color
current price $14.98

Medline Martha Stewart Adjustable Offset Walking Couture Cane, Choose Color

4.8113 out of 5 stars
4.8113 out of 5 Stars. 53 reviews
Out of stock

Wonderbelly Strawberry Milkshake Antacid Tablets 120 ct.

Wonderbelly Strawberry Milkshake Antacid Tablets 120 ct.
Members-only price

Wonderbelly Strawberry Milkshake Antacid Tablets 120 ct.

4.7321 out of 5 stars
4.7321 out of 5 Stars. 112 reviews
Out of stock

Medline Toilet Safety Rail with Adjustable Height, Toilet Assist and Grab Bar, Silver and Gray, $39.96

Medline Toilet Safety Rail with Adjustable Height, Toilet Assist and Grab Bar, Silver and Gray
current price $39.96

Medline Toilet Safety Rail with Adjustable Height, Toilet Assist and Grab Bar, Silver and Gray

4.2857 out of 5 stars
4.2857 out of 5 Stars. 77 reviews
Out of stock