Game Day Foods

Prices may vary in club and online
Sort by|

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.7364 out of 5 stars
4.7364 out of 5 Stars. 10554 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ball Park Beef Franks, 24 ct. $10.98 $3.91/lb

Ball Park Beef Franks, 24 ct.
Sponsored
current price $10.98
$3.91/lb

Ball Park Beef Franks, 24 ct.

4.6869 out of 5 stars
4.6869 out of 5 Stars. 9305 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Michelob ULTRA Superior Light American Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk. $25.99 $1.08/ea

Michelob ULTRA Superior Light American Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.
current price $25.99
$1.08/ea

Michelob ULTRA Superior Light American Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.

4.8319 out of 5 stars
4.8319 out of 5 Stars. 2041 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.

4.6922 out of 5 stars
4.6922 out of 5 Stars. 2079 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gary's Sirloin Beef Thinly Sliced QuickSteak, Frozen, 9 ct. $16.97 $7.54/lb

Gary's Sirloin Beef Thinly Sliced QuickSteak, Frozen, 9 ct.
Sponsored
current price $16.97
$7.54/lb

Gary's Sirloin Beef Thinly Sliced QuickSteak, Frozen, 9 ct.

4.5389 out of 5 stars
4.5389 out of 5 Stars. 3325 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.

4.7217 out of 5 stars
4.7217 out of 5 Stars. 3234 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct. $12.98 $1.08/ea

Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct.
current price $12.98
$1.08/ea

Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct.

4.5986 out of 5 stars
4.5986 out of 5 Stars. 2698 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.

4.7396 out of 5 stars
4.7396 out of 5 Stars. 7234 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Heinz Simply Tomato Ketchup, 44 oz., 2 pk. $9.98 $0.11/oz

Heinz Simply Tomato Ketchup, 44 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.11/oz

Heinz Simply Tomato Ketchup, 44 oz., 2 pk.

4.79 out of 5 stars
4.79 out of 5 Stars. 1095 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct. $9.36 $0.13/ea

Kraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct.
current price $9.36
$0.13/ea

Kraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct.

4.8175 out of 5 stars
4.8175 out of 5 Stars. 13908 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kinder's Teriyaki Marinade Sauce, 27.5 oz. $5.78 $0.21/oz

Kinder's Teriyaki Marinade Sauce, 27.5 oz.
current price $5.78
$0.21/oz

Kinder's Teriyaki Marinade Sauce, 27.5 oz.

4.7738 out of 5 stars
4.7738 out of 5 Stars. 1251 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct. $12.93 $0.40/oz

Member's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct.
current price $12.93
$0.40/oz

Member's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct.

4.5203 out of 5 stars
4.5203 out of 5 Stars. 3206 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.6413 out of 5 stars
4.6413 out of 5 Stars. 1522 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz.

4.6823 out of 5 stars
4.6823 out of 5 Stars. 875 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Red Baron Pepperoni Classic Crust Frozen Pizza, 61.81 oz., 3 pk. $9.48 Was $11.98 $3.16/ea

Instant Savings
Red Baron Pepperoni Classic Crust Frozen Pizza, 61.81 oz., 3 pk.
current price Now $9.48, Was $11.98
$3.16/ea
$2.50 off
Ends Nov 01

Red Baron Pepperoni Classic Crust Frozen Pizza, 61.81 oz., 3 pk.

4.6866 out of 5 stars
4.6866 out of 5 Stars. 4059 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Ore-Ida Crispy Tater Tots, Frozen, 8 lbs. $9.37 $1.17/lb

Ore-Ida Crispy Tater Tots, Frozen, 8 lbs.
current price $9.37
$1.17/lb

Ore-Ida Crispy Tater Tots, Frozen, 8 lbs.

4.7197 out of 5 stars
4.7197 out of 5 Stars. 2654 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk. $12.98 Was $14.98 $0.14/oz

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.
current price Now $12.98, Was $14.98
$0.14/oz
$2 off

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.

4.7783 out of 5 stars
4.7783 out of 5 Stars. 4808 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kinder's Butcher's All Purpose Seasoning, 9.4 oz. $5.48

Kinder's Butcher's All Purpose Seasoning, 9.4 oz.
current price $5.48

Kinder's Butcher's All Purpose Seasoning, 9.4 oz.

4.7762 out of 5 stars
4.7762 out of 5 Stars. 478 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Modelo Especial Mexican Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk. $27.99 $1.17/ea

Modelo Especial Mexican Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.
current price $27.99
$1.17/ea

Modelo Especial Mexican Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.

4.726 out of 5 stars
4.726 out of 5 Stars. 2938 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz. $4.48 $0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.
current price $4.48
$0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.

4.7538 out of 5 stars
4.7538 out of 5 Stars. 3521 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz. $5.64 $0.21/oz

Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz.
current price $5.64
$0.21/oz

Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz.

4.8071 out of 5 stars
4.8071 out of 5 Stars. 1529 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz. $4.48 $0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.

4.6963 out of 5 stars
4.6963 out of 5 Stars. 2381 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Litehouse Homestyle Ranch Dressing and Dip, 32 fl. oz. $5.54

Litehouse Homestyle Ranch Dressing and Dip, 32 fl. oz.
current price $5.54

Litehouse Homestyle Ranch Dressing and Dip, 32 fl. oz.

4.7566 out of 5 stars
4.7566 out of 5 Stars. 3283 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Coors Light American Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk. $24.99 $1.04/ea

Coors Light American Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.
current price $24.99
$1.04/ea

Coors Light American Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.

4.7669 out of 5 stars
4.7669 out of 5 Stars. 652 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz. $4.48 $0.24/oz

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz.

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 1466 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

SuperPretzel Soft Pretzels, King Size, Frozen, 20 ct. $10.98

SuperPretzel Soft Pretzels, King Size, Frozen, 20 ct.
current price $10.98

SuperPretzel Soft Pretzels, King Size, Frozen, 20 ct.

4.6288 out of 5 stars
4.6288 out of 5 Stars. 1452 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

On The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk. $7.98 $0.17/oz

On The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk.
current price $7.98
$0.17/oz

On The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk.

4.5022 out of 5 stars
4.5022 out of 5 Stars. 1589 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Bone-In Chicken Wings, priced per pound $15.26 $2.88/lb

Member's Mark Bone-In Chicken Wings, priced per pound
current price $15.26
avg. price
$2.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Bone-In Chicken Wings, priced per pound

3.8909 out of 5 stars
3.8909 out of 5 Stars. 541 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz. $7.48 $0.19/oz

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz.
current price $7.48
$0.19/oz

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz.

4.8686 out of 5 stars
4.8686 out of 5 Stars. 3028 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tyson Bone-In Buffalo Style Hot Chicken Wings, Frozen, 4 lbs. $14.97 $3.74/lb

Tyson Bone-In Buffalo Style Hot Chicken Wings, Frozen, 4 lbs.
current price $14.97
$3.74/lb

Tyson Bone-In Buffalo Style Hot Chicken Wings, Frozen, 4 lbs.

4.4929 out of 5 stars
4.4929 out of 5 Stars. 7892 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Soules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk. $9.96 Was $11.98 $4.98/ea

Soules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk.
current price Now $9.96, Was $11.98
$4.98/ea
$2.02 off

Soules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk.

4.4329 out of 5 stars
4.4329 out of 5 Stars. 4842 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk. $17.47 $0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak,  16 oz, 2 pk.
current price $17.47
$0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk.

4.426 out of 5 stars
4.426 out of 5 Stars. 338 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs. $31.56 $15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.
current price $31.56
$15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.

4.2542 out of 5 stars
4.2542 out of 5 Stars. 4150 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Totino's Pepperoni Pizza Rolls, Frozen, 160 ct. $11.47 $0.07/ea

Totino's Pepperoni Pizza Rolls, Frozen, 160 ct.
current price $11.47
$0.07/ea

Totino's Pepperoni Pizza Rolls, Frozen, 160 ct.

4.6043 out of 5 stars
4.6043 out of 5 Stars. 278 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Totino's Combination Pizza Rolls, Frozen, 160 ct. $11.47 $0.07/ea

Totino's Combination Pizza Rolls, Frozen, 160 ct.
current price $11.47
$0.07/ea

Totino's Combination Pizza Rolls, Frozen, 160 ct.

4.7404 out of 5 stars
4.7404 out of 5 Stars. 104 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz. $14.46

Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz.
current price $14.46

Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz.

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 68 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct. $11.96 $1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.
current price $11.96
$1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.

4.5307 out of 5 stars
4.5307 out of 5 Stars. 488 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound $20.58 $2.94/lb

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound
current price $20.58
avg. price
$2.94/lb
Final cost by weight

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound

4.7473 out of 5 stars
4.7473 out of 5 Stars. 182 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct. $17.36 $5.79/lb

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct.
current price $17.36
$5.79/lb

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct.

4.4331 out of 5 stars
4.4331 out of 5 Stars. 381 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound $38.58 $11.87/lb

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound
current price $38.58
avg. price
$11.87/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound

4.8624 out of 5 stars
4.8624 out of 5 Stars. 3649 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Breaded Firecracker Shrimp, Frozen, 2 lbs. $15.94 $7.97/lb

Member's Mark Breaded Firecracker Shrimp, Frozen, 2 lbs.
current price $15.94
$7.97/lb

Member's Mark Breaded Firecracker Shrimp, Frozen, 2 lbs.

4.0317 out of 5 stars
4.0317 out of 5 Stars. 221 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs. $13.87 $6.93/lb

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs.
current price $13.87
$6.93/lb

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs.

3.7885 out of 5 stars
3.7885 out of 5 Stars. 156 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kinder's Fully Cooked Lemon & Herb Grilled Chicken Bites, Frozen, 39.4 oz. $16.98 $6.79/lb

Kinder's Fully Cooked Lemon & Herb Grilled Chicken Bites, Frozen, 39.4 oz.
current price $16.98
$6.79/lb

Kinder's Fully Cooked Lemon & Herb Grilled Chicken Bites, Frozen, 39.4 oz.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen $14.47 $0.60/oz

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen
current price $14.47
$0.60/oz

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen

4.0217 out of 5 stars
4.0217 out of 5 Stars. 46 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz $7.74

Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz
current price $7.74

Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz

2.25 out of 5 stars
2.25 out of 5 Stars. 4 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Angry Orchard Spiked Thriller Pack Hard Cider Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk. $17.99 $1.50/ea

Angry Orchard Spiked Thriller Pack Hard Cider Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $17.99
$1.50/ea

Angry Orchard Spiked Thriller Pack Hard Cider Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

3.5957 out of 5 stars
3.5957 out of 5 Stars. 47 reviews
Out of stock

High Noon Vodka Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk. $21.37 $1.78/ea

High Noon Vodka Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $21.37
$1.78/ea

High Noon Vodka Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

4.7359 out of 5 stars
4.7359 out of 5 Stars. 284 reviews
Out of stock

Detroit-Style Double Pepperoni Pizza, Frozen, 2 pk $12.87

Detroit-Style Double Pepperoni Pizza, Frozen, 2 pk
current price $12.87

Detroit-Style Double Pepperoni Pizza, Frozen, 2 pk

Out of stock

Member's Mark Chicken Drumsticks, Case, priced per pound $37.29 $0.93/lb

Member's Mark Chicken Drumsticks, Case, priced per pound
current price $37.29
avg. price
$0.93/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Drumsticks, Case, priced per pound

3.5 out of 5 stars
3.5 out of 5 Stars. 8 reviews
Out of stock

Frequently Asked Questions

What are the top food choices to serve at a game day party?

Does Sam’s Club sell prepared food for parties?

Can I order Sam’s Club party trays online?

How many people do Sam’s Club party trays feed?

Is it cheaper to buy game day food at Sam’s Club?

What frozen appetizers are best for game day?

Does Sam’s Club have veggie game day platters?

Can I customize a Sam’s Club party platter?