Stocking Stuffers

Prices may vary in club and online
Sort by|

NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz., 2 pk., $19.98, $1.00/oz

NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz.,  2 pk.
Sponsored
current price $19.98
$1.00/oz

NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz., 2 pk.

4.4292 out of 5 stars
4.4292 out of 5 Stars. 657 reviews
Available for Shipping

Prismacolor Premier Soft Core Colored Pencils, Assorted Colors, 37 Count, $12.91, Was $19.87

Prismacolor Premier Soft Core Colored Pencils, Assorted Colors, 37 Count
Sponsored
current price Now $12.91, Was $19.87
From $12.91
$6.96 off

Prismacolor Premier Soft Core Colored Pencils, Assorted Colors, 37 Count

4.8545 out of 5 stars
4.8545 out of 5 Stars. 378 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 3-Piece Golf Ball, 24 Balls, $29.98

Member's Mark 3-Piece Golf Ball, 24 Balls
current price $29.98

Member's Mark 3-Piece Golf Ball, 24 Balls

4.6502 out of 5 stars
4.6502 out of 5 Stars. 426 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Disney $200 Email Delivery Gift Card

Disney $200 Email Delivery Gift Card
Members-only price

Disney $200 Email Delivery Gift Card

3.5625 out of 5 stars
3.5625 out of 5 Stars. 128 reviews
Available for Email delivery

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz., $12.98, $0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.
current price $12.98
$0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.

4.6575 out of 5 stars
4.6575 out of 5 Stars. 3632 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack, $19.98, $5.00/ea

NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack
Sponsored
current price $19.98
$5.00/ea

NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 90 reviews
Available for Shipping

Domino's $100 Gift Card Multi-Pack, 4 x $25, $79.98

Domino's $100 Gift Card Multi-Pack, 4 x $25
current price $79.98

Domino's $100 Gift Card Multi-Pack, 4 x $25

4.5899 out of 5 stars
4.5899 out of 5 Stars. 417 reviews
Available for Shipping

ChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz, $12.98, $1.08/ea

ChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz
current price $12.98
$1.08/ea

ChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz

4.6446 out of 5 stars
4.6446 out of 5 Stars. 166 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g, $15.76

Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g
current price $15.76

Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g

4.2279 out of 5 stars
4.2279 out of 5 Stars. 531 reviews
Available for Shipping

NatureWell Tinted Lip Butter, 0.50 oz., 4 pk., $19.94, $9.97/oz

NatureWell Tinted Lip Butter, 0.50 oz., 4 pk.
current price $19.94
$9.97/oz

NatureWell Tinted Lip Butter, 0.50 oz., 4 pk.

4.1953 out of 5 stars
4.1953 out of 5 Stars. 128 reviews
Available for Shipping

Apple AirPods Pro 3, $249.00

Sam's Cash Offer
Apple AirPods Pro 3
current price $249.00
-

Apple AirPods Pro 3

4.4406 out of 5 stars
4.4406 out of 5 Stars. 1119 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

NatureWell Nourishing Tinted Lip Butter, 4 pk., $19.98

NatureWell Nourishing Tinted Lip Butter, 4 pk.
current price $19.98

NatureWell Nourishing Tinted Lip Butter, 4 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

NatureWell Hydrating Lip Masks, 3 pk., $16.98

NatureWell Hydrating Lip Masks, 3 pk.
current price $16.98

NatureWell Hydrating Lip Masks, 3 pk.

4.7692 out of 5 stars
4.7692 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

NIGHT Satin Anti-Frizz Shower & Sleep Caps, 2 pk., $19.98, $9.99/ea

NIGHT Satin Anti-Frizz Shower & Sleep Caps, 2 pk.
current price $19.98
$9.99/ea

NIGHT Satin Anti-Frizz Shower & Sleep Caps, 2 pk.

4.6053 out of 5 stars
4.6053 out of 5 Stars. 152 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Shortbread Cookies Tin, 4 pk., $18.98, $0.34/oz

Member's Mark Shortbread Cookies Tin, 4 pk.
current price $18.98
$0.34/oz

Member's Mark Shortbread Cookies Tin, 4 pk.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 2102 reviews
Available for Shipping

Ray-Ban Meta 0RW4013(Gen 2) 601ST350, Round Headliner Sunglasses

Ray-Ban Meta 0RW4013(Gen 2) 601ST350, Round Headliner Sunglasses
Members-only price

Ray-Ban Meta 0RW4013(Gen 2) 601ST350, Round Headliner Sunglasses

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Apple AirPods 4 with Active Noise Cancellation, $119.00

Apple AirPods 4 with Active Noise Cancellation
current price $119.00

Apple AirPods 4 with Active Noise Cancellation

4.1805 out of 5 stars
4.1805 out of 5 Stars. 2410 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Men's 4 pk. Elite Premium Golf Gloves, Choose Size, $24.98

Member's Mark Men's 4 pk. Elite Premium Golf Gloves, Choose Size
current price $24.98

Member's Mark Men's 4 pk. Elite Premium Golf Gloves, Choose Size

4.4567 out of 5 stars
4.4567 out of 5 Stars. 416 reviews
Available for Shipping or Pickup

NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct., $14.98, $2.50/ea

NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct.
current price $14.98
$2.50/ea

NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Kansas City Chiefs Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Kansas City Chiefs Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Kansas City Chiefs Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6582 out of 5 stars
4.6582 out of 5 Stars. 1542 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Tampa Bay Buccaneers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Tampa Bay Buccaneers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Tampa Bay Buccaneers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6595 out of 5 stars
4.6595 out of 5 Stars. 1542 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL New England Patriots Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL New England Patriots Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL New England Patriots Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6584 out of 5 stars
4.6584 out of 5 Stars. 1540 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Pittsburgh Steelers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Pittsburgh Steelers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Pittsburgh Steelers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6587 out of 5 stars
4.6587 out of 5 Stars. 1541 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Dallas Cowboys Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Dallas Cowboys Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Dallas Cowboys Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6595 out of 5 stars
4.6595 out of 5 Stars. 1545 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Philadelphia Eagles Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Philadelphia Eagles Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Philadelphia Eagles Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6595 out of 5 stars
4.6595 out of 5 Stars. 1539 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Detroit Lions Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Detroit Lions Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Detroit Lions Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.66 out of 5 stars
4.66 out of 5 Stars. 1541 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Chicago Bears Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Chicago Bears Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Chicago Bears Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6574 out of 5 stars
4.6574 out of 5 Stars. 1541 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL San Francisco 49ers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL San Francisco 49ers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL San Francisco 49ers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6597 out of 5 stars
4.6597 out of 5 Stars. 1540 reviews
Available for Shipping

Buddy Buddy Fox Long Rope Dog Toy, $14.98

Buddy Buddy Fox Long Rope Dog Toy
current price $14.98

Buddy Buddy Fox Long Rope Dog Toy

2.8 out of 5 stars
2.8 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color, $16.98

NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
Grey, variant on NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
Pink, variant on NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
Navy, variant on NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
White, variant on NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
current price $16.98
Options from $16.98 – $18.98

NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color

4.2408 out of 5 stars
4.2408 out of 5 Stars. 843 reviews
Available for Shipping

NatureWell Hydrating Lip Mask, Variety Pack, 0.70 oz., 3 pk., $16.98, $8.09/oz

NatureWell Hydrating Lip Mask, Variety Pack, 0.70 oz., 3 pk.
current price $16.98
$8.09/oz

NatureWell Hydrating Lip Mask, Variety Pack, 0.70 oz., 3 pk.

4.5167 out of 5 stars
4.5167 out of 5 Stars. 240 reviews
Available for Shipping

Disney $50 Gift Card

Disney $50 Gift Card
Members-only price

Disney $50 Gift Card

4.6336 out of 5 stars
4.6336 out of 5 Stars. 262 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Green Bay Packers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Green Bay Packers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Green Bay Packers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6595 out of 5 stars
4.6595 out of 5 Stars. 1539 reviews
Available for Shipping

Apple Watch SE 3 GPS 40mm Aluminum Case, $239.00

Apple Watch SE 3 GPS 40mm Aluminum Case
Midnight, variant on Apple Watch SE 3 GPS 40mm Aluminum Case
Starlight, variant on Apple Watch SE 3 GPS 40mm Aluminum Case
current price $239.00

Apple Watch SE 3 GPS 40mm Aluminum Case

4.5865 out of 5 stars
4.5865 out of 5 Stars. 133 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Cincinnati Bengals Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Cincinnati Bengals Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Cincinnati Bengals Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6597 out of 5 stars
4.6597 out of 5 Stars. 1540 reviews
Available for Shipping

Southwest Airlines $500 Email Delivery Gift Card, $474.98

Southwest Airlines $500 Email Delivery Gift Card
current price $474.98

Southwest Airlines $500 Email Delivery Gift Card

4.0309 out of 5 stars
4.0309 out of 5 Stars. 162 reviews
Available for Email delivery

NatureWell Shimmering Moisturizing Cream, 16 oz., 2 pk., $19.98, $0.62/oz

NatureWell Shimmering Moisturizing Cream, 16 oz., 2 pk.
current price $19.98
$0.62/oz

NatureWell Shimmering Moisturizing Cream, 16 oz., 2 pk.

4.1429 out of 5 stars
4.1429 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Aura 12" Aspen Digital Photo Frame

Aura 12" Aspen Digital Photo Frame
Aspen Ink, variant on Aura 12" Aspen Digital Photo Frame
Aspen Clay, variant on Aura 12" Aspen Digital Photo Frame
Members-only price

Aura 12" Aspen Digital Photo Frame

4.6038 out of 5 stars
4.6038 out of 5 Stars. 53 reviews
Available for Shipping

Charlotte Tilbury Luxury Eyeshadow Pillow Talk Palette, $44.98

Charlotte Tilbury Luxury Eyeshadow Pillow Talk Palette
current price $44.98

Charlotte Tilbury Luxury Eyeshadow Pillow Talk Palette

4.0667 out of 5 stars
4.0667 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

NatureWell Hydrasun Lip Balms, SPF 30, 6 pk., $19.98

NatureWell Hydrasun Lip Balms, SPF 30, 6 pk.
current price $19.98

NatureWell Hydrasun Lip Balms, SPF 30, 6 pk.

2.5 out of 5 stars
2.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

NatureWell Cherry Rouge Body & Hair Mist and Body Cream Kit, $19.96

NatureWell Cherry Rouge Body & Hair Mist and Body Cream Kit
current price $19.96

NatureWell Cherry Rouge Body & Hair Mist and Body Cream Kit

3.8611 out of 5 stars
3.8611 out of 5 Stars. 36 reviews
Available for Shipping

Apple Watch Series 11 GPS 46mm Aluminum Case, $329.00, Was $419.00

Instant Savings
Apple Watch Series 11 GPS 46mm Aluminum Case
Jet Black, variant on Apple Watch Series 11 GPS 46mm Aluminum Case
Space Gray, variant on Apple Watch Series 11 GPS 46mm Aluminum Case
Rose Gold, variant on Apple Watch Series 11 GPS 46mm Aluminum Case
Silver, variant on Apple Watch Series 11 GPS 46mm Aluminum Case
current price Now $329.00, Was $419.00
$90 off
Ends Sep 30

Apple Watch Series 11 GPS 46mm Aluminum Case

4.7026 out of 5 stars
4.7026 out of 5 Stars. 195 reviews
Available for Shipping

Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 40mm Aluminum Case, $289.00

Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 40mm Aluminum Case
Midnight, variant on Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 40mm Aluminum Case
Starlight, variant on Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 40mm Aluminum Case
current price $289.00

Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 40mm Aluminum Case

4.0795 out of 5 stars
4.0795 out of 5 Stars. 88 reviews
Available for Shipping

Wet Brush Original Detangling Brush Duo, $15.74

Wet Brush Original Detangling Brush Duo
current price $15.74

Wet Brush Original Detangling Brush Duo

4.2353 out of 5 stars
4.2353 out of 5 Stars. 34 reviews
Out of stock

You're My Little Christmas Cookie, Board Book, $5.98

You're My Little Christmas Cookie, Board Book
current price $5.98

You're My Little Christmas Cookie, Board Book

4.814 out of 5 stars
4.814 out of 5 Stars. 43 reviews
Out of stock

About Christmas Stocking Stuffers for Adults & Kids

Find unique stocking stuffers for everyone on your list at prices that make gifting even sweeter.

When it comes to filling stockings, you don’t have time to second-guess. That’s why you’ll find the best mix of Christmas stocking stuffers right here at Sam’s Club—ready to impress your crew and keep your budget happy.

Whether you're shopping for kids who love a surprise, men who say they don’t need anything (but definitely do), or women who deserve a little extra sparkle this season, we’ve got something small but mighty for all of them. From sweet treats and cozy socks to fun gadgets and self-care essentials, you can load up on all the unique stocking stuffers that say, “I saw this and thought of you.”

And yes, they’re actually inexpensive stocking stuffers that feel like anything but.

Stocking Stuffers for Kids 

Cute. Clever. Candy-filled. You’ll find stocking stuffers for kids that deliver instant joy. Think squish toys, puzzles, and chocolate that disappears faster than you can say “Merry Christmas.”

Here are some ideas:

Stocking Stuffers for Men

From grooming must-haves and multi-tools to sweet snacks and classic socks, these gifts hit the “useful and cool” sweet spot.

Here are some ideas:

Stocking Stuffers For Women 

Stocking stuffers for her = yes to pampering. We’re talking luxe lip balms, gift cards, assorted chocolates and more little luxuries.

Here are some ideas:

Shopping = Handled

Don’t have time to sleigh your list in person? You’ve got options. Shop online and choose from:
• Free Curbside Pickup on eligible orders.
• Delivery from Club, fresh to your door. Free for Plus on eligible $50 orders.*
• Scan & Go™ checkout to skip the line and check out as you go.