Seasonal & Occasions(3049+)
Prices may vary in club and online
Seasonal & OccasionsGift GuideChristmasMother's DayEasterGifts for HerFather's DayHome EssentialsHome DecorValentine's DayChristmas DecorGifting HomeGifting TechGifts by PriceFall EverythingSpring RefreshGifts for HimGifts for AnyoneLuxe GiftsShop All Home DecorDining al FrescoDisaster RecoveryIndoor Shop by LookStocking StuffersEaster Inspired FoodsValentine's Day JewelryActivities for MomTrending Holiday GiftsMother’s Day MealsGraduationComfort FoodsParty PrepGifts Under $25Graduation GiftsGifting Clothing, Shoes & AccessoriesJewelry Gifts For HerBreak Apart GiftsRugsFather's Day MealsOutdoor HobbiesShop All RugsClassic ChristmasBeach EssentialsFashionistaEaster GiftingCozy Movie Night EssentialsSpring ClothingShop All Holiday DecorOutdoor Shop by LookValentine's Day ClothingGame Day EssentialsMother's Day BrunchKitchen and DiningSpa Day EssentialsThanksgivingLarge Area RugsLast Minute GiftingPumpkin EverythingBeauty QueensGifts Under $50 DollarsFaux PlantsGifts Under $100Holiday BlushFun & BrightEvergreen EleganceTech FavoritesWreaths, Garlands & TopiaryFather's Day Gift CardsColorful & Fun Outdoor DecorValentine's Day Gifts for KidsTravel EssentialsCollege Prep GiftsFall FlavorsMen's Clothing & AccessoriesSpring Refresh EssentialsGraduation JewelryEaster Toys & BooksDIY Gingerbread housesMake a SmoothieCovered PorchClassic Holiday DecorEaster HomeFall ScentsMother's Day Beauty GiftsGraduation TechEaster DessertsSoupsHoliday LightsIndoor PlantsDate Night FashionLamps & LightingWreathsHoliday TablescapeChristmas TreesColor-changing DecorHarvest DecorSeasonal DecorFamily ActivitiesCards, Ribbon & Wrapping PaperKids BirthdayBlinds & Window TreatmentsDecorative StorageNew Year GoalsSmall Accent RugsExercise & Fitness AccessoriesWall ArtMother's Day Gift Cards
Sort by|
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct., $14.58, $0.21/ea

Sponsored
$1458
current price $14.58$0.21/ea
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
4.6782 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Sponsored
$888
current price $8.88$0.44/oz
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
4.815 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Don Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct., $12.72, $0.23/ea

$1272
current price $12.72$0.23/ea
Don Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct.
4.3971 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

Members-only price
Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer
4.4869 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
HappyBABY Organics Clearly Crafted Fruit & Oat Pouches, Variety Pack, 12 ct., 4 oz.

Members-only price
HappyBABY Organics Clearly Crafted Fruit & Oat Pouches, Variety Pack, 12 ct., 4 oz.
4.8429 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes, $19.56, $0.14/sft

Sponsored
$1956
current price $19.56$0.14/sft
From $19.56
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
4.5407 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk., $12.98, Was $14.98, $0.14/oz

Now$1298
current price Now $12.98, Was $14.98$14.98
$0.14/oz
$2 off
Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.
4.7783 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pillsbury Original Crescent Rolls 32 ct., $7.96, $0.25/ea

$796
current price $7.96$0.25/ea
Pillsbury Original Crescent Rolls 32 ct.
4.7926 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk., $5.48, Was $6.48, $0.09/oz

Now$548
current price Now $5.48, Was $6.48$6.48
$0.09/oz
$1 off
French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.
4.8768 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Sponsored
$548
current price $5.48$0.01/foz
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
4.7977 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 2-Tier Fruit Basket Stand, $19.69

$1969
current price $19.69Member's Mark 2-Tier Fruit Basket Stand
4.7574 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Skinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct., $12.64, $0.63/ea

$1264
current price $12.64$0.63/ea
Skinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct.
4.6699 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs., $31.56, $15.78/lb

$3156
current price $31.56$15.78/lb
Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.
4.2549 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Clorox Clean-Up All-Purpose Cleaner + Bleach, Original Spray + Refill, $16.48, $0.08/foz

$1648
current price $16.48$0.08/foz
Clorox Clean-Up All-Purpose Cleaner + Bleach, Original Spray + Refill
4.7551 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk., $8.83, $0.17/oz

$883
current price $8.83$0.17/oz
Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.
4.637 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz., $16.94, $0.43/oz

$1694
current price $16.94$0.43/oz
Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz.
4.7631 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Principe Uncured Salami Trio, 12 oz., $7.93

$793
current price $7.93Principe Uncured Salami Trio, 12 oz.
4.7106 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct., $8.18, Was $11.18, $0.51/ea
Instant Savings

Now$818
current price Now $8.18, Was $11.18$11.18
$0.51/ea
$3 off
Ends Oct 28
Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct.
4.6952 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs., $13.48, $4.49/lb

$1348
current price $13.48$4.49/lb
From $13.48
Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs.
4.8517 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Wire Baskets, Set of 2, $24.78
$2478
current price $24.78Member's Mark Wire Baskets, Set of 2
4.8763 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk., $10.98, $0.04/foz

$1098
current price $10.98$0.04/foz
Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
4.4778 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
White and Chocolate Cupcakes with Whipped Icing, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

$1667
current price $16.67$0.56/ea
White and Chocolate Cupcakes with Whipped Icing, 30 ct.
4.6865 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, Assorted Designs, $14.98
$1498
current price $14.98Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, Assorted Designs
3.7778 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan, $29.98
$2998
current price $29.98Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan
4.0672 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement, $39.57

$3957
current price $39.57Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement
3.9149 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Ocean Spray Craisins, Original Dried Cranberries, 48 oz., $7.62, $0.16/oz

$762
current price $7.62$0.16/oz
Ocean Spray Craisins, Original Dried Cranberries, 48 oz.
4.8634 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk., $10.98, $2.75/ea

$1098
current price $10.98$2.75/ea
Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk.
4.8116 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml, $39.99, $1.58/foz

$3999
current price $39.99$1.58/foz
Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml
4.4497 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs., $19.98, $0.14/ea

$1998
current price $19.98$0.14/ea
HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs.
4.8033 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags, $99.94

$9994
current price $99.94FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags
4.4749 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct., $10.87, $0.23/ea

$1087
current price $10.87$0.23/ea
Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct.
4.5956 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Wattbricks Energy 120-Watt Peak With 99.2Whr Portable Power Station, $49.98

$4998
current price $49.98Wattbricks Energy 120-Watt Peak With 99.2Whr Portable Power Station
4.4286 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Dave's Killer Bread 21 Whole Grains 27 oz., 2 pk., $10.26, $0.19/oz

$1026
current price $10.26$0.19/oz
Dave's Killer Bread 21 Whole Grains 27 oz., 2 pk.
4.746 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 2-Pack Fashion Beach Towels, 40" x 72", $19.98
$1998
current price $19.98Options from $19.98 – $21.84
Member's Mark 2-Pack Fashion Beach Towels, 40" x 72"
4.875 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket, $42.85

$4285
current price $42.85Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket
4.7726 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Taylor Farms Brussels Sprouts 2 lbs., $4.92, $2.46/lb

$492
current price $4.92$2.46/lb
Taylor Farms Brussels Sprouts 2 lbs.
4.5463 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz., $17.98, $0.75/oz

$1798
current price $17.98$0.75/oz
Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.
4.7973 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct., $21.68, $0.13/ea

$2168
current price $21.68$0.13/ea
Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct.
4.6686 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz., $12.94, Was $13.98, $0.59/oz

Now$1294
current price Now $12.94, Was $13.98$13.98
$0.59/oz
$1.04 off
Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz.
4.3083 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Aluminum Steam Table Lids, Half Size 30 ct., $9.98, $0.33/ea

$998
current price $9.98$0.33/ea
From $9.98
Member's Mark Aluminum Steam Table Lids, Half Size 30 ct.
4.7659 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz., $8.98, Was $9.98, $0.26/oz
Instant Savings

Now$898
current price Now $8.98, Was $9.98$9.98
$0.26/oz
$1 off
Ends Oct 01
Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz.
4.7046 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz., $9.98, $0.62/oz

$998
current price $9.98$0.62/oz
Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.
4.3589 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories

Members-only price
Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories
4.6153 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Lawry's Seasoned Salt, 40 oz., $7.48, $0.19/oz

$748
current price $7.48$0.19/oz
Lawry's Seasoned Salt, 40 oz.
4.8688 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 8' Beach Umbrella, $29.98

$2998
current price $29.98Member's Mark 8' Beach Umbrella
4.2626 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
EQPT Blue Powder-Free Nitrile Gloves, 2 pk., 300 ct., $14.98, $0.05/ea

$1498
current price $14.98$0.05/ea
EQPT Blue Powder-Free Nitrile Gloves, 2 pk., 300 ct.
4.272 out of 5 stars
Out of stock
Toasted Variety Pack Crackers, 40 oz., $12.82, $0.32/oz

$1282
current price $12.82$0.32/oz
Toasted Variety Pack Crackers, 40 oz.
4.6363 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Hastings Fabric Swivel Counter Stool, Brown, $92.12, Was $169.00

$9212
current price $92.12, Was $169.00$169.00
$76.88 off
Member's Mark Hastings Fabric Swivel Counter Stool, Brown
3.375 out of 5 stars
Out of stock




