Seasonal & Occasions(987+)
Prices may vary in club and online
Seasonal & OccasionsGift GuideMother's DayEasterChristmasFall EverythingGifting HomeFather's DaySpring RefreshGifting TechEaster Inspired FoodsMother’s Day MealsDining al FrescoComfort FoodsFather's Day MealsDisaster RecoveryGame Day EssentialsGifts for HerValentine's DayChristmas DecorTrending Holiday GiftsGifts by PriceParty PrepGraduationMother's Day BrunchThanksgivingCozy Movie Night EssentialsPumpkin EverythingGifts for HimLuxe GiftsFall FlavorsGraduation GiftsGifts Under $25Indoor Shop by LookLast Minute GiftingGifting Clothing, Shoes & AccessoriesJewelry Gifts For HerMake a SmoothieTech FavoritesDIY Gingerbread housesBreak Apart GiftsShop All Holiday DecorEaster DessertsOutdoor Shop by LookClassic ChristmasValentine's Day JewelryHome EssentialsGifts Under $100Spa Day EssentialsEaster GiftingSoupsSpring Refresh EssentialsStocking StuffersCollege Prep GiftsMother's Day Beauty GiftsWreaths, Garlands & TopiaryGraduation TechFall ScentsHousewarmingGifts for AnyoneClassic Holiday DecorColorful & Fun Outdoor DecorHoliday BlushFashionistaDate Night FashionOutdoor HobbiesFun & BrightEvergreen EleganceMen's Clothing & AccessoriesValentine's Day Candy & TreatsHoliday TablescapeSeasonal DessertsCovered PorchActivities for MomEaster CandyTopiaryGift IdeasHarvest DecorBeach Essentials
Sort by|
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct. $14.58 $0.21/ea

Sponsored
$1458
current price $14.58$0.21/ea
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
4.6782 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk. $8.88 $0.44/oz

Sponsored
$888
current price $8.88$0.44/oz
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
4.815 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes $14.28 $0.11/sft

$1428
current price $14.28$0.11/sft
Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes
4.5105 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk. $7.98 $0.17/oz

$798
current price $7.98$0.17/oz
Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk.
4.8135 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Nissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct. $10.98 $0.46/ea

$1098
current price $10.98$0.46/ea
Nissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct.
4.5376 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes $19.56 $0.14/sft

Sponsored
$1956
current price $19.56$0.14/sft
From $19.56
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
4.5413 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz. $16.98 $0.37/oz

$1698
current price $16.98$0.37/oz
Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.
4.7994 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Taylor Farms Sweet Kale Chopped Salad Kit, 12 oz. $2.47 $0.21/oz

$247
current price $2.47$0.21/oz
Taylor Farms Sweet Kale Chopped Salad Kit, 12 oz.
4.6483 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs. $6.72 $0.56/lb

$672
current price $6.72$0.56/lb
Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.
4.69 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz

Sponsored
$548
current price $5.48$0.01/foz
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
4.7978 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk. $18.38 $0.22/oz

$1838
current price $18.38$0.22/oz
Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.
4.7991 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz. $11.28 $3.76/lb

$1128
current price $11.28$3.76/lb
Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
4.7844 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.

Members-only price
Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
4.7651 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Gala Apples, 5 lbs. $7.43 $1.49/lb

$743
current price $7.43$1.49/lb
Gala Apples, 5 lbs.
4.5176 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Assorted Cookie Tray, 84 ct. $19.93 $0.24/ea

$1993
current price $19.93$0.24/ea
Assorted Cookie Tray, 84 ct.
4.6929 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk. $8.52 $1.42/ea

$852
current price $8.52$1.42/ea
Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk.
4.8199 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk. $8.98 $0.16/oz

$898
current price $8.98$0.16/oz
Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.
4.8157 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Full Size Aluminum Steam Table Pans, 15 ct. $18.98 $1.27/ea

$1898
current price $18.98$1.27/ea
From $18.98
Member's Mark Full Size Aluminum Steam Table Pans, 15 ct.
4.8327 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Hillshire Farm Lit'l Smokies Smoked Sausage, 3 lbs. $9.97 $3.32/lb

$997
current price $9.97$3.32/lb
Hillshire Farm Lit'l Smokies Smoked Sausage, 3 lbs.
4.5543 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Asparagus, 2 lbs. $10.25 $5.12/lb

$1025
current price $10.25$5.12/lb
Asparagus, 2 lbs.
4.4636 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Tyson Crispy Chicken Breast Strips, Frozen, 3.5 lbs. $12.97 $3.71/lb

$1297
current price $12.97$3.71/lb
Tyson Crispy Chicken Breast Strips, Frozen, 3.5 lbs.
4.4728 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs. $22.68 Was $23.48 $0.16/ea

Now$2268
current price Now $22.68, Was $23.48$23.48
$0.16/ea
From $22.68
$0.80 off
Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.
4.7068 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk. $19.98 $0.16/ea

$1998
current price $19.98$0.16/ea
Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk.
4.5263 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Silk Unsweetened Original Almond, 64 fl. oz., 3 pk. $8.83 $0.05/foz

$883
current price $8.83$0.05/foz
Silk Unsweetened Original Almond, 64 fl. oz., 3 pk.
4.7821 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz. $5.98 Was $6.28 $0.15/oz

Now$598
current price Now $5.98, Was $6.28$6.28
$0.15/oz
$0.30 off
Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.
4.8199 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Green Kiwi, 3 lbs. $8.57 $2.86/lb

$857
current price $8.57$2.86/lb
Green Kiwi, 3 lbs.
4.4 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 8,000 Lumen Dual Power Flashlight $39.98

$3998
current price $39.98Member's Mark 8,000 Lumen Dual Power Flashlight
4.1075 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Tanimura and Antle Sweet Italian Red Onions, 6 lbs. $6.43

$643
current price $6.43Tanimura and Antle Sweet Italian Red Onions, 6 lbs.
4.5898 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct. $12.84 $0.86/ea

$1284
current price $12.84$0.86/ea
Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct.
4.8245 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.) $15.87 $1.51/oz

$1587
current price $15.87$1.51/oz
Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)
4.7306 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz. $4.48 $0.24/oz

$448
current price $4.48$0.24/oz
Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.
4.6979 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk. $4.98 $0.08/oz

$498
current price $4.98$0.08/oz
Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.
4.7836 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Clorox ToiletWand Toilet Cleaning Kit, Rainforest Rush, 1 ToiletWand Handle + 36 Refills $17.98 $0.50/ea

$1798
current price $17.98$0.50/ea
From $17.98
Clorox ToiletWand Toilet Cleaning Kit, Rainforest Rush, 1 ToiletWand Handle + 36 Refills
4.7636 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Shark Rotator Anti-Allergen Pet Plus Upright Vacuum with PowerFins HairPro
Instant Savings

Members-only price
$30 off
Ends Oct 04
Shark Rotator Anti-Allergen Pet Plus Upright Vacuum with PowerFins HairPro
4.3404 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct. $7.98 $1.00/ea

$798
current price $7.98$1.00/ea
Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct.
4.7933 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Bush's Black Beans 15 oz., 6 pk. $6.74 $1.12/ea

$674
current price $6.74$1.12/ea
Bush's Black Beans 15 oz., 6 pk.
4.7887 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk. $13.48 $0.19/oz

$1348
current price $13.48$0.19/oz
OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk.
4.8024 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Mosel Germany Riesling Wine, 1.5 L $14.99 $0.30/foz

$1499
current price $14.99$0.30/foz
Member's Mark Mosel Germany Riesling Wine, 1.5 L
4.659 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Danimals Smoothies Variety Pack, Strawberry 3.1 fl. oz., 36 ct $12.58 $0.35/ea

$1258
current price $12.58$0.35/ea
Danimals Smoothies Variety Pack, Strawberry 3.1 fl. oz., 36 ct
4.7746 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Organic Green Beans, 28 oz. $5.74 $0.21/oz

$574
current price $5.74$0.21/oz
Organic Green Beans, 28 oz.
4.4183 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Whole Seedless Watermelon $6.97 $6.97/ea

$697
current price $6.97$6.97/ea
Whole Seedless Watermelon
3.8122 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag $8.98 $0.04/oz

$898
current price $8.98$0.04/oz
From $8.98
ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag
4.8827 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ

Members-only price
Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ
4.7976 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz. $19.84 $0.23/oz

$1984
current price $19.84$0.23/oz
10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz.
4.414 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz. $8.12 $0.27/oz

$812
current price $8.12$0.27/oz
Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz.
4.6065 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark by FujiSan Korean BBQ Chicken Spring Roll, 4 pcs. $8.47 $2.12/ea

$847
current price $8.47$2.12/ea
Member's Mark by FujiSan Korean BBQ Chicken Spring Roll, 4 pcs.
4.0417 out of 5 stars
Out of stock