Personal Care

Prices may vary in club and online

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
Members-only price

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

4.7657 out of 5 stars
4.7657 out of 5 Stars. 414 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack, $22.76, $0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack
Sponsored
current price $22.76
$0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack

4.8094 out of 5 stars
4.8094 out of 5 Stars. 530 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

NIGHT 5-Pack Raw Silk Face Washcloths, All Skin Types, $39.98

NIGHT 5-Pack Raw Silk Face Washcloths, All Skin Types
current price $39.98

NIGHT 5-Pack Raw Silk Face Washcloths, All Skin Types

4.5263 out of 5 stars
4.5263 out of 5 Stars. 57 reviews
Available for Shipping

Olay Regenerist Vitamin C + Peptide 24 Serum, 1.3 fl. oz., 2 pk., $46.49, $17.88/foz

Olay Regenerist Vitamin C + Peptide 24 Serum, 1.3 fl. oz., 2 pk.
current price $46.49
$17.88/foz

Olay Regenerist Vitamin C + Peptide 24 Serum, 1.3 fl. oz., 2 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Versace Pour Homme Eau de Toilette, $44.98

Versace Pour Homme Eau de Toilette
current price $44.98

Versace Pour Homme Eau de Toilette

4.7349 out of 5 stars
4.7349 out of 5 Stars. 83 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk., $13.48, $0.90/oz

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk.
Sponsored
current price $13.48
$0.90/oz

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk.

4.673 out of 5 stars
4.673 out of 5 Stars. 1104 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gillette ProGlide Shield Men's Cartridges, 13 ct.

Gillette ProGlide Shield Men's Cartridges, 13 ct.
Members-only price

Gillette ProGlide Shield Men's Cartridges, 13 ct.

4.5209 out of 5 stars
4.5209 out of 5 Stars. 1102 reviews
Available for Shipping

NatureWell Peach Blossom Moisturizing Cream, 16 oz., 2 pk., $19.98, $0.62/oz

NatureWell Peach Blossom Moisturizing Cream, 16 oz., 2 pk.
current price $19.98
$0.62/oz

NatureWell Peach Blossom Moisturizing Cream, 16 oz., 2 pk.

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

NatureWell Hydrating Lip Mask, Variety Pack, 0.70 oz., 3 pk., $16.98, $8.09/oz

NatureWell Hydrating Lip Mask, Variety Pack, 0.70 oz., 3 pk.
current price $16.98
$8.09/oz

NatureWell Hydrating Lip Mask, Variety Pack, 0.70 oz., 3 pk.

4.5167 out of 5 stars
4.5167 out of 5 Stars. 240 reviews
Available for Shipping

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk., $15.98, $0.23/foz

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
current price $15.98
$0.23/foz

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk.

4.7348 out of 5 stars
4.7348 out of 5 Stars. 1165 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

NatureWell Shimmering Moisturizing Cream, 16 oz., 2 pk., $19.98, $0.62/oz

NatureWell Shimmering Moisturizing Cream, 16 oz., 2 pk.
current price $19.98
$0.62/oz

NatureWell Shimmering Moisturizing Cream, 16 oz., 2 pk.

4.1429 out of 5 stars
4.1429 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Olay Invisible Sunscreen with SPF 35 + Primer, Face Protection, Skincare, 1.7 fl. oz., 2 pk., $39.98, $11.76/foz

Olay Invisible Sunscreen with SPF 35 + Primer, Face Protection, Skincare, 1.7 fl. oz., 2 pk.
current price $39.98
$11.76/foz

Olay Invisible Sunscreen with SPF 35 + Primer, Face Protection, Skincare, 1.7 fl. oz., 2 pk.

4.0625 out of 5 stars
4.0625 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Blue Stop Max for Body Aches Massager Stick, 3.4 fl. oz., 2 pk., $19.88, $2.92/foz

Blue Stop Max for Body Aches Massager Stick, 3.4 fl. oz., 2 pk.
current price $19.88
$2.92/foz

Blue Stop Max for Body Aches Massager Stick, 3.4 fl. oz., 2 pk.

4.3281 out of 5 stars
4.3281 out of 5 Stars. 64 reviews
Available for Shipping

RoC Derm Correxion Eye Repair Dark Circle Cream, 0.5 fl. oz., 2 pk., $39.97

RoC Derm Correxion Eye Repair Dark Circle Cream, 0.5 fl. oz., 2 pk.
current price $39.97

RoC Derm Correxion Eye Repair Dark Circle Cream, 0.5 fl. oz., 2 pk.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping

Marathon Automated Soap Dispenser, Black, 6.5”W x 4”D x 11.7”H, $17.48

Marathon Automated Soap Dispenser, Black, 6.5”W x 4”D x 11.7”H
current price $17.48

Marathon Automated Soap Dispenser, Black, 6.5”W x 4”D x 11.7”H

4.025 out of 5 stars
4.025 out of 5 Stars. 80 reviews
Available for Shipping

O'Keeffe's Healthy Feet and Lip Repair Variety Kit, $16.98

O'Keeffe's Healthy Feet and Lip Repair Variety Kit
current price $16.98

O'Keeffe's Healthy Feet and Lip Repair Variety Kit

4.6522 out of 5 stars
4.6522 out of 5 Stars. 115 reviews
Available for Shipping

Gillette SkinGuard Men's Razor Handle + 13 Blade Cartridges, $39.97

Gillette SkinGuard Men's Razor Handle + 13 Blade Cartridges
current price $39.97

Gillette SkinGuard Men's Razor Handle + 13 Blade Cartridges

4.5129 out of 5 stars
4.5129 out of 5 Stars. 1392 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Head & Shoulders 2N1 Smooth & Silky Shampoo and Conditioner, 40 fl. oz., $13.98, $0.35/foz

Head & Shoulders 2N1 Smooth & Silky Shampoo and Conditioner, 40 fl. oz.
current price $13.98
$0.35/foz

Head & Shoulders 2N1 Smooth & Silky Shampoo and Conditioner, 40 fl. oz.

4.4318 out of 5 stars
4.4318 out of 5 Stars. 667 reviews
Available for Shipping

Philips Sonicare DiamondClean Power Toothbrush, Pink and White, 2 pk.

Philips Sonicare DiamondClean Power Toothbrush, Pink and White, 2 pk.
Members-only price

Philips Sonicare DiamondClean Power Toothbrush, Pink and White, 2 pk.

3.625 out of 5 stars
3.625 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Philips Norelco OneBlade Replacement Blades, 5 ct., $42.98, $8.60/ea

Philips Norelco OneBlade Replacement Blades, 5 ct.
current price $42.98
$8.60/ea

Philips Norelco OneBlade Replacement Blades, 5 ct.

4.304 out of 5 stars
4.304 out of 5 Stars. 273 reviews
Available for Shipping

Neutrogena Ultra Sheer Body Mist Sunscreen Spray, SPF 70, 5 oz., 3 pk.

Neutrogena Ultra Sheer Body Mist Sunscreen Spray, SPF 70, 5 oz., 3 pk.
Members-only price

Neutrogena Ultra Sheer Body Mist Sunscreen Spray, SPF 70, 5 oz., 3 pk.

4.5982 out of 5 stars
4.5982 out of 5 Stars. 1085 reviews
Available for Shipping

Pursonic Luxury Towel Warmer with Digital Touch Screen, $99.98

Pursonic Luxury Towel Warmer with Digital Touch Screen
current price $99.98

Pursonic Luxury Towel Warmer with Digital Touch Screen

Available for Shipping

Philips Sonicare DiamondClean Replacement Toothbrush Heads, Black, 8 ct., $64.98, $8.12/ea

Philips Sonicare DiamondClean Replacement Toothbrush Heads, Black, 8 ct.
current price $64.98
$8.12/ea

Philips Sonicare DiamondClean Replacement Toothbrush Heads, Black, 8 ct.

Available for Shipping

K18 Leave-in Molecular Repair Hair Mask, 1.7 fl. oz., $39.92, Was $49.98

K18 Leave-in Molecular Repair Hair Mask, 1.7 fl. oz.
current price Now $39.92, Was $49.98
$10.06 off

K18 Leave-in Molecular Repair Hair Mask, 1.7 fl. oz.

3.9333 out of 5 stars
3.9333 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

7Elements Dead Sea Facial Mud Mask, 6.88 oz., 2 pk., $19.98

7Elements Dead Sea Facial Mud Mask, 6.88 oz., 2 pk.
current price $19.98

7Elements Dead Sea Facial Mud Mask, 6.88 oz., 2 pk.

4.6923 out of 5 stars
4.6923 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

NatureWell Brightening Body Wash, 33 fl. oz., $19.97, $0.61/foz

NatureWell Brightening Body Wash, 33 fl. oz.
current price $19.97
$0.61/foz

NatureWell Brightening Body Wash, 33 fl. oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Olay Eyes Ultimate All-In-One Eye Cream, 0.4 fl. oz., 2 pk., $46.49

Olay Eyes Ultimate All-In-One Eye Cream, 0.4 fl. oz., 2 pk.
current price $46.49

Olay Eyes Ultimate All-In-One Eye Cream, 0.4 fl. oz., 2 pk.

4.3429 out of 5 stars
4.3429 out of 5 Stars. 105 reviews
Available for Shipping

NatureWell Tinted Lip Butter, 0.50 oz., 4 pk., $19.94, $9.97/oz

NatureWell Tinted Lip Butter, 0.50 oz., 4 pk.
current price $19.94
$9.97/oz

NatureWell Tinted Lip Butter, 0.50 oz., 4 pk.

4.1953 out of 5 stars
4.1953 out of 5 Stars. 128 reviews
Available for Shipping

Spa Sciences NURI Facial Skincare and Mask Infuser, Pink, $29.98

Spa Sciences NURI Facial Skincare and Mask Infuser, Pink
current price $29.98

Spa Sciences NURI Facial Skincare and Mask Infuser, Pink

4.2866 out of 5 stars
4.2866 out of 5 Stars. 164 reviews
Available for Shipping

DHC Lip Cream Infused with Olive Oil and Aloe, 2 pk., $15.98

DHC Lip Cream Infused with Olive Oil and Aloe, 2 pk.
current price $15.98

DHC Lip Cream Infused with Olive Oil and Aloe, 2 pk.

4.5273 out of 5 stars
4.5273 out of 5 Stars. 55 reviews
Available for Shipping

GilletteLabs Men's Exfoliating Razor, 5 Blade, Handle + 8 Cartridges, $35.94

GilletteLabs Men's Exfoliating Razor, 5 Blade, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

GilletteLabs Men's Exfoliating Razor, 5 Blade, Handle + 8 Cartridges

4.6544 out of 5 stars
4.6544 out of 5 Stars. 1551 reviews
Available for Shipping

Philips Sonicare Prestige 9900 Power Toothbrush, Midnight Blue, with Replacement Brush Heads

Philips Sonicare Prestige 9900 Power Toothbrush, Midnight Blue, with Replacement Brush Heads
Members-only price

Philips Sonicare Prestige 9900 Power Toothbrush, Midnight Blue, with Replacement Brush Heads

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Venus MoistureGlide Women's Razor, 5 Blade, Handle + 10 Cartridges, $34.97

Venus MoistureGlide Women's Razor, 5 Blade, Handle + 10 Cartridges
current price $34.97

Venus MoistureGlide Women's Razor, 5 Blade, Handle + 10 Cartridges

4.6951 out of 5 stars
4.6951 out of 5 Stars. 551 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Heated Razor by GilletteLabs - 1 Handle, 6 Blade Refills, 1 Charging Dock

Heated Razor by GilletteLabs - 1 Handle, 6 Blade Refills, 1 Charging Dock
Members-only price

Heated Razor by GilletteLabs - 1 Handle, 6 Blade Refills, 1 Charging Dock

3.3547 out of 5 stars
3.3547 out of 5 Stars. 265 reviews
Available for Shipping

DHC Skin Refresh and Deep Cleansing Oil Kit, $25.98, $5.93/foz

DHC Skin Refresh and Deep Cleansing Oil Kit
current price $25.98
$5.93/foz

DHC Skin Refresh and Deep Cleansing Oil Kit

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

NatureWell Cherry Rouge Body & Hair Mist and Body Cream Kit, $19.96

NatureWell Cherry Rouge Body & Hair Mist and Body Cream Kit
current price $19.96

NatureWell Cherry Rouge Body & Hair Mist and Body Cream Kit

3.8611 out of 5 stars
3.8611 out of 5 Stars. 36 reviews
Available for Shipping

Calvin Klein Obsession for Men Eau de Toilette, $36.98

Calvin Klein Obsession for Men Eau de Toilette
current price $36.98
Options from $36.98 – $42.98

Calvin Klein Obsession for Men Eau de Toilette

4.5481 out of 5 stars
4.5481 out of 5 Stars. 945 reviews
Available for Shipping

Philips Sonicare Premium All-in-One Replacement Toothbrush Heads, Black, 6 ct., $64.98, $10.83/ea

Philips Sonicare Premium All-in-One Replacement Toothbrush Heads, Black, 6 ct.
current price $64.98
$10.83/ea

Philips Sonicare Premium All-in-One Replacement Toothbrush Heads, Black, 6 ct.

Available for Shipping

CurrentBody Skin Anti-Acne LED Face Mask

CurrentBody Skin Anti-Acne LED Face Mask
Members-only price

CurrentBody Skin Anti-Acne LED Face Mask

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Neutrogena Beach Defense Spray Sunscreen, SPF 50, 6.5 oz., 3 pk., $19.98, $1.02/oz

Neutrogena Beach Defense Spray Sunscreen, SPF 50, 6.5 oz., 3 pk.
current price $19.98
$1.02/oz

Neutrogena Beach Defense Spray Sunscreen, SPF 50, 6.5 oz., 3 pk.

4.7545 out of 5 stars
4.7545 out of 5 Stars. 224 reviews
Available for Shipping

La Mer Creme de la Mer The Moisturizing Cream, Choose Size, $368.98

La Mer Creme de la Mer The Moisturizing Cream, Choose Size
current price $368.98
Options from $139.98 – $368.98

La Mer Creme de la Mer The Moisturizing Cream, Choose Size

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Mielle Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil, 2 oz., 3 pk., $26.98

Mielle Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil, 2 oz., 3 pk.
current price $26.98

Mielle Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil, 2 oz., 3 pk.

4.3846 out of 5 stars
4.3846 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Venus Simply 3 Women's Disposable Razor, 3 Blade, 16 ct., $16.44, $1.03/ea

Venus Simply 3 Women's Disposable Razor, 3 Blade, 16 ct.
current price $16.44
$1.03/ea

Venus Simply 3 Women's Disposable Razor, 3 Blade, 16 ct.

4.6071 out of 5 stars
4.6071 out of 5 Stars. 112 reviews
Out of stock

Philips Sonicare DiamondClean Replacement Toothbrush Heads, White, 8 ct., $64.98, $8.12/ea

Philips Sonicare DiamondClean Replacement Toothbrush Heads, White, 8 ct.
current price $64.98
$8.12/ea

Philips Sonicare DiamondClean Replacement Toothbrush Heads, White, 8 ct.

Out of stock

Oribe Gold Lust Repair & Restore Conditioner, 6.8 fl. oz., $39.98, $5.88/foz

Oribe Gold Lust Repair & Restore Conditioner, 6.8 fl. oz.
current price $39.98
$5.88/foz

Oribe Gold Lust Repair & Restore Conditioner, 6.8 fl. oz.

4.2143 out of 5 stars
4.2143 out of 5 Stars. 42 reviews
Out of stock

T3 Power Dry High-Speed Hair Dryer, $99.99

T3 Power Dry High-Speed Hair Dryer
current price $99.99

T3 Power Dry High-Speed Hair Dryer

3.8148 out of 5 stars
3.8148 out of 5 Stars. 27 reviews
Out of stock

Waterpik Sonic-Fusion Full-Size Replacement Flossing Toothbrush Heads, Choose Color, 6 pk., $49.98, $8.33/ea

Waterpik Sonic-Fusion Full-Size Replacement Flossing Toothbrush Heads, Choose Color, 6 pk.
White, variant on Waterpik Sonic-Fusion Full-Size Replacement Flossing Toothbrush Heads, Choose Color, 6 pk.
Black, variant on Waterpik Sonic-Fusion Full-Size Replacement Flossing Toothbrush Heads, Choose Color, 6 pk.
current price $49.98
$8.33/ea

Waterpik Sonic-Fusion Full-Size Replacement Flossing Toothbrush Heads, Choose Color, 6 pk.

4.6652 out of 5 stars
4.6652 out of 5 Stars. 221 reviews
Out of stock

Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Care Mask, 1.4 oz., 2 pk., $24.98, $8.92/oz

Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Care Mask, 1.4 oz., 2 pk.
current price $24.98
$8.92/oz

Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Care Mask, 1.4 oz., 2 pk.

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Out of stock

Olay Cleansing Melts Facial Cleanser + Vitamin C, 32 ct., 3 pk., $23.98, $0.25/ea

Olay Cleansing Melts Facial Cleanser + Vitamin C, 32 ct., 3 pk.
current price $23.98
$0.25/ea

Olay Cleansing Melts Facial Cleanser + Vitamin C, 32 ct., 3 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock