Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk., $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Chips

Prices may vary in club and online
Sort by|

Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk., $21.98, $0.45/oz

Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk.
Sponsored
current price $21.98
$0.45/oz

Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk.

4.5729 out of 5 stars
4.5729 out of 5 Stars. 665 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct., $14.98, $0.57/oz

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct.
Sponsored
current price $14.98
$0.57/oz

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct.

4.6026 out of 5 stars
4.6026 out of 5 Stars. 385 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz., $6.98, Was $7.34, $0.44/oz

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.
current price Now $6.98, Was $7.34
$0.44/oz
$0.36 off

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.

4.5279 out of 5 stars
4.5279 out of 5 Stars. 6670 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz., $5.98, $0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.

4.2791 out of 5 stars
4.2791 out of 5 Stars. 670 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.7857 out of 5 stars
4.7857 out of 5 Stars. 8085 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk., $17.28, $0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
Sponsored
current price $17.28
$0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.

4.618 out of 5 stars
4.618 out of 5 Stars. 3639 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct., $26.98, $1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.

4.52 out of 5 stars
4.52 out of 5 Stars. 1300 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz., $3.28, $0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.
current price $3.28
$0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.

4.6373 out of 5 stars
4.6373 out of 5 Stars. 10233 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz., $6.12, $0.34/oz

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.
current price $6.12
$0.34/oz
From $6.12

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.

4.6778 out of 5 stars
4.6778 out of 5 Stars. 4444 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk., $16.48, $0.29/oz

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk.
Sponsored
current price $16.48
$0.29/oz

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk.

4.6322 out of 5 stars
4.6322 out of 5 Stars. 1104 reviews
Available for Shipping

SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz., $4.48, $0.37/oz

SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz.
current price $4.48
$0.37/oz

SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz.

4.7632 out of 5 stars
4.7632 out of 5 Stars. 1795 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz., $7.78, $0.88/oz

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz.
current price $7.78
$0.88/oz

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz.

4.1528 out of 5 stars
4.1528 out of 5 Stars. 458 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz., $4.48, $0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.

4.7398 out of 5 stars
4.7398 out of 5 Stars. 7221 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Member's Mix Variety Pack Chips, 1 oz., 42 pk, $13.98, $0.33/ea

Member's Mark Member's Mix Variety Pack Chips, 1 oz., 42 pk
current price $13.98
$0.33/ea

Member's Mark Member's Mix Variety Pack Chips, 1 oz., 42 pk

4.8372 out of 5 stars
4.8372 out of 5 Stars. 4520 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk., $18.48, $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.7362 out of 5 stars
4.7362 out of 5 Stars. 10537 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Mix Variety Pack Potato Chips, 30 pk., $16.48, Was $18.48, $0.55/ea

Instant Savings
Lay's Mix Variety Pack Potato Chips, 30 pk.
current price Now $16.48, Was $18.48
$0.55/ea
$2 off
Ends Oct 04

Lay's Mix Variety Pack Potato Chips, 30 pk.

4.5964 out of 5 stars
4.5964 out of 5 Stars. 1650 reviews
Available for Shipping

Munchies Snack Mix Cheese Fix, 1.75 oz., 32 pk., $14.26, $0.45/ea

Munchies Snack Mix Cheese Fix, 1.75 oz., 32 pk.
current price $14.26
$0.45/ea
From $14.26

Munchies Snack Mix Cheese Fix, 1.75 oz., 32 pk.

4.7934 out of 5 stars
4.7934 out of 5 Stars. 1486 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz., $7.98, $0.20/oz

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.
current price $7.98
$0.20/oz

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.

4.6107 out of 5 stars
4.6107 out of 5 Stars. 1734 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk., $13.98, $0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.
current price $13.98
$0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.

4.5071 out of 5 stars
4.5071 out of 5 Stars. 424 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Tortilla Style 18-19g Protein Chip Variety Pack, Nacho Cheese & Ranch, 14 ct., $26.98, $1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-19g Protein Chip Variety Pack, Nacho Cheese & Ranch, 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-19g Protein Chip Variety Pack, Nacho Cheese & Ranch, 14 ct.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Quest Tortilla-Style 19g Protein Chips, Variety Pack, 14 ct., $26.98, $1.71/oz

Quest Tortilla-Style 19g Protein Chips, Variety Pack, 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla-Style 19g Protein Chips, Variety Pack, 14 ct.

4.597 out of 5 stars
4.597 out of 5 Stars. 67 reviews
Available for Shipping

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz., $4.48, $0.29/oz

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz.

4.728 out of 5 stars
4.728 out of 5 Stars. 3136 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk., $18.48, $0.37/ea

Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.

4.6773 out of 5 stars
4.6773 out of 5 Stars. 5723 reviews
Available for Shipping

Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz., $4.48, $0.41/oz

Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz.
current price $4.48
$0.41/oz

Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz.

4.435 out of 5 stars
4.435 out of 5 Stars. 1331 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Drizzilicious Mini Rice Cakes Variety Pack, 0.74 oz., 32 pk., $15.88, $0.67/oz

Drizzilicious Mini Rice Cakes Variety Pack, 0.74 oz., 32 pk.
current price $15.88
$0.67/oz

Drizzilicious Mini Rice Cakes Variety Pack, 0.74 oz., 32 pk.

4.7863 out of 5 stars
4.7863 out of 5 Stars. 1198 reviews
Available for Shipping

Lay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz

Lay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Lay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.

4.7651 out of 5 stars
4.7651 out of 5 Stars. 4848 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.7639 out of 5 stars
4.7639 out of 5 Stars. 3122 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz., $4.48, $0.29/oz

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.

4.7214 out of 5 stars
4.7214 out of 5 Stars. 3231 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.4542 out of 5 stars
4.4542 out of 5 Stars. 938 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz., $5.78, $0.41/oz

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz.
current price $5.78
$0.41/oz

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz.

4.3452 out of 5 stars
4.3452 out of 5 Stars. 588 reviews
Available for Shipping

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.

4.676 out of 5 stars
4.676 out of 5 Stars. 2861 reviews
Available for Shipping

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz., $4.48, $0.29/oz

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.

4.6917 out of 5 stars
4.6917 out of 5 Stars. 2076 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk., $18.48, $0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.

4.7487 out of 5 stars
4.7487 out of 5 Stars. 2702 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Simply Mix Variety Pack, 30 pk., $15.98, $0.61/oz

Frito-Lay Simply Mix Variety Pack, 30 pk.
current price $15.98
$0.61/oz

Frito-Lay Simply Mix Variety Pack, 30 pk.

4.7129 out of 5 stars
4.7129 out of 5 Stars. 404 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk., $18.48, $0.37/ea

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk.

4.626 out of 5 stars
4.626 out of 5 Stars. 3270 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Baked Mix Chips, Variety Pack, 30 ct., $18.48, $0.62/ea

Frito-Lay Baked Mix Chips, Variety Pack, 30 ct.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Baked Mix Chips, Variety Pack, 30 ct.

4.5929 out of 5 stars
4.5929 out of 5 Stars. 538 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips, 15.25 oz., $4.48, $0.29/oz

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips, 15.25 oz.

4.619 out of 5 stars
4.619 out of 5 Stars. 559 reviews
Available for Shipping

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.6414 out of 5 stars
4.6414 out of 5 Stars. 1520 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz.

4.6819 out of 5 stars
4.6819 out of 5 Stars. 874 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Snack Time Mix Variety Pack, 50 pk., $17.98, Was $19.98, $0.36/ea

Instant Savings
Frito-Lay Snack Time Mix Variety Pack, 50 pk.
current price Now $17.98, Was $19.98
$0.36/ea
$2 off
Ends Oct 04

Frito-Lay Snack Time Mix Variety Pack, 50 pk.

4.295 out of 5 stars
4.295 out of 5 Stars. 200 reviews
Available for Shipping

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz., $4.48, $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7326 out of 5 stars
4.7326 out of 5 Stars. 10688 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

SunChips Garden Salsa Whole Grain Snacks, 12.25 oz., $4.48

SunChips Garden Salsa Whole Grain Snacks, 12.25 oz.
current price $4.48

SunChips Garden Salsa Whole Grain Snacks, 12.25 oz.

4.8195 out of 5 stars
4.8195 out of 5 Stars. 1778 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/ea

Lay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/ea

Lay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.

4.7034 out of 5 stars
4.7034 out of 5 Stars. 1244 reviews
Available for Shipping

Lay's & Ruffles Crunch Mix Chips, Variety Pack, 50 pk., $18.48, $0.37/ea

Lay's & Ruffles Crunch Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Lay's & Ruffles Crunch Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.

4.3556 out of 5 stars
4.3556 out of 5 Stars. 765 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Favorites Mix Chips & Snacks, Variety Pack, 50 pk., $18.48, $0.37/ea

Frito-Lay Favorites Mix Chips & Snacks, Variety Pack, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Favorites Mix Chips & Snacks, Variety Pack, 50 pk.

4.5333 out of 5 stars
4.5333 out of 5 Stars. 1067 reviews
Available for Shipping

Lay's Kettle Cooked Jalapeño Potato Chips, 13.5 oz., $4.48, $0.33/oz

Lay's Kettle Cooked  Jalapeño Potato Chips, 13.5 oz.
current price $4.48
$0.33/oz

Lay's Kettle Cooked Jalapeño Potato Chips, 13.5 oz.

4.6879 out of 5 stars
4.6879 out of 5 Stars. 878 reviews
Available for Shipping

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz., $7.88, $0.28/oz

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz.
current price $7.88
$0.28/oz

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz.

4.5235 out of 5 stars
4.5235 out of 5 Stars. 1788 reviews
Out of stock

Doritos Mix Variety Pack Tortilla Chips, 30 pk., $16.48, Was $18.48, $0.55/ea

Instant Savings
Doritos Mix Variety Pack Tortilla Chips, 30 pk.
current price $16.48, Was $18.48
$0.55/ea
$2 off
Ends Oct 04

Doritos Mix Variety Pack Tortilla Chips, 30 pk.

4.2297 out of 5 stars
4.2297 out of 5 Stars. 74 reviews
Out of stock

Frito Lay BBQ and Cheddar Variety Pack Chips, 50 pk., $16.48, Was $18.48, $0.33/oz

Instant Savings
Frito Lay BBQ and Cheddar Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $16.48, Was $18.48
$0.33/oz
$2 off
Ends Oct 04

Frito Lay BBQ and Cheddar Variety Pack Chips, 50 pk.

4.2864 out of 5 stars
4.2864 out of 5 Stars. 206 reviews
Out of stock

About Chips, Boxes, & Variety Chip Packs - Sam's Club

Bulk Chips & Variety Packs

Everyone loves a salty snack sometimes. And Sam’s Club is the place to stock up on grab-and-go snacks like potato chips, pretzels and corn chips. Whether you classic salted Lay’s Potato Chips or flavors like BBQ, sour cream and onion and nacho cheese, there’s truly something for everyone.

Families love single-serve bags of chips. Not only are they ideal for packing in school lunches, they’re also fun for parties, BBQs and road trips. Kids love having single-serving bags to themselves. Plus, it’s a good way to avoid going overboard with serving sizes because each bag has about 1 oz. of chips. Single-serve bags of chips are also ideal for vending machines, convenience stores and office pantries. You’ll find multi-packs and variety packs from all your favorite chip brands, from Frito-Lay to Doritos and Cheetos.

Be sure to try the specialty chips available too. You’ll find sweet potato chips, thick-sliced chips, veggie chips and spicy Taki’s. And if you love cheese, pick up some cheeses balls, Pirate’s Booty or cheddar and bacon flavored chips.

Looking for snacks for special diets? Many chips are labeled vegan, kosher, dairy-free and gluten-free. In fact, many potato chips, including some by Member’s Mark, have very short ingredient lists. They simply have potatoes, oil and salt and they are simply delicious!