Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Snacks

Prices may vary in club and online

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk. $11.82 $0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $11.82
$0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.

4.846 out of 5 stars
4.846 out of 5 Stars. 4389 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
Sponsored
current price $16.48
$0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 7527 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Goetze's Candy Original Caramel Cow Tales, 36 pcs. $8.98 $0.25/ea

Goetze's Candy Original Caramel Cow Tales, 36 pcs.
current price $8.98
$0.25/ea

Goetze's Candy Original Caramel Cow Tales, 36 pcs.

4.8391 out of 5 stars
4.8391 out of 5 Stars. 578 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nature's Garden Probiotic FruiChia Variety Pack Snacks, 0.7 oz., 21 pk. $12.98 $0.88/oz

Nature's Garden Probiotic FruiChia Variety Pack Snacks, 0.7 oz., 21 pk.
current price $12.98
$0.88/oz

Nature's Garden Probiotic FruiChia Variety Pack Snacks, 0.7 oz., 21 pk.

4.3894 out of 5 stars
4.3894 out of 5 Stars. 113 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz. $4.98 $0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.
current price $4.98
$0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.

4.5792 out of 5 stars
4.5792 out of 5 Stars. 240 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $13.14
$0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.

4.8341 out of 5 stars
4.8341 out of 5 Stars. 2478 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz. $9.98 $0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.

4.8127 out of 5 stars
4.8127 out of 5 Stars. 7879 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct. $9.98 $0.19/ea

Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct.
current price $9.98
$0.19/ea

Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct.

4.7504 out of 5 stars
4.7504 out of 5 Stars. 2528 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz. $6.48 $0.41/oz

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz.
current price $6.48
$0.41/oz

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz.

4.2702 out of 5 stars
4.2702 out of 5 Stars. 803 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
Sponsored
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4589 out of 5 stars
4.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct. $10.98 $0.14/oz

Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct.
current price $10.98
$0.14/oz

Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 201 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Lightly Salted Roasted Almonds, 40 oz. $12.98 $0.32/oz

Member's Mark Lightly Salted Roasted Almonds, 40 oz.
current price $12.98
$0.32/oz

Member's Mark Lightly Salted Roasted Almonds, 40 oz.

3.7961 out of 5 stars
3.7961 out of 5 Stars. 883 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk. $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.
current price $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.

4.8047 out of 5 stars
4.8047 out of 5 Stars. 343 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Original Organic Beef Jerky, 12 oz. $14.98 Was $15.98 $1.25/oz

Member's Mark Original Organic Beef Jerky, 12 oz.
current price Now $14.98, Was $15.98
$1.25/oz
$1 off

Member's Mark Original Organic Beef Jerky, 12 oz.

4.4656 out of 5 stars
4.4656 out of 5 Stars. 131 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fruit Strips, 48 ct. $11.98 $0.51/oz

Member's Mark Fruit Strips, 48 ct.
current price $11.98
$0.51/oz

Member's Mark Fruit Strips, 48 ct.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1307 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48

Instant Savings
Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.

4.5274 out of 5 stars
4.5274 out of 5 Stars. 146 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk. $10.98 $0.71/oz

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk.
current price $10.98
$0.71/oz

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk.

4.0946 out of 5 stars
4.0946 out of 5 Stars. 148 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk. $13.98 $0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct. $12.48 $0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.
current price $12.48
$0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.

Available for Pickup or Delivery

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk. $14.98

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.
current price $14.98

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz. $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.7619 out of 5 stars
4.7619 out of 5 Stars. 189 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk. $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.
current price $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lay's Dill Pickle Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Dill Pickle Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Dill Pickle Potato Chips, 15.25 oz.

4.6526 out of 5 stars
4.6526 out of 5 Stars. 95 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheetos Bag of Bones White Cheddar Flavored Cheese Snacks, 14 oz. $3.98 Was $4.48 $0.28/oz

Instant Savings
Cheetos Bag of Bones White Cheddar Flavored Cheese Snacks, 14 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.28/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Bag of Bones White Cheddar Flavored Cheese Snacks, 14 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheez-It Variety Pack, 1 oz., 50 pk. $13.98 $0.28/oz

Cheez-It Variety Pack, 1 oz., 50 pk.
current price $13.98
$0.28/oz

Cheez-It Variety Pack, 1 oz., 50 pk.

4.7021 out of 5 stars
4.7021 out of 5 Stars. 188 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Catalina Crunch Variety Snack Mix, 1.23 oz., 10 pk. $12.98 $1.06/oz

Catalina Crunch Variety Snack Mix, 1.23 oz., 10 pk.
current price $12.98
$1.06/oz

Catalina Crunch Variety Snack Mix, 1.23 oz., 10 pk.

3.7391 out of 5 stars
3.7391 out of 5 Stars. 23 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk.

4.5601 out of 5 stars
4.5601 out of 5 Stars. 10765 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk.

4.7133 out of 5 stars
4.7133 out of 5 Stars. 6508 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature Valley Drizzled Chewy Trail Mix Bars, 48 ct. $14.98 $0.31/ea

Nature Valley Drizzled Chewy Trail Mix Bars, 48 ct.
current price $14.98
$0.31/ea

Nature Valley Drizzled Chewy Trail Mix Bars, 48 ct.

4.3095 out of 5 stars
4.3095 out of 5 Stars. 252 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Frito Lay Family Fun Snack Mix Variety Pack, 50 pk. $18.48

Frito Lay Family Fun Snack Mix Variety Pack, 50 pk.
current price $18.48

Frito Lay Family Fun Snack Mix Variety Pack, 50 pk.

4.6522 out of 5 stars
4.6522 out of 5 Stars. 20065 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

OREO Fall Treats Orange Creme Sandwich Cookies, 1.02 oz., 40 pk. $14.72 $0.36/oz

OREO Fall Treats Orange Creme Sandwich Cookies, 1.02 oz., 40 pk.
current price $14.72
$0.36/oz

OREO Fall Treats Orange Creme Sandwich Cookies, 1.02 oz., 40 pk.

4.8164 out of 5 stars
4.8164 out of 5 Stars. 681 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gardetto's Honey Mustard Snack Mix $7.98

Gardetto's Honey Mustard Snack Mix
current price $7.98

Gardetto's Honey Mustard Snack Mix

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs. $24.98 $0.06/ea

Nerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs.
current price $24.98
$0.06/ea

Nerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 57 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct. $13.98 $0.47/ea

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct.
current price $13.98
$0.47/ea

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct.

4.5007 out of 5 stars
4.5007 out of 5 Stars. 1368 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Toasteds Club Town House Charcuterie Cracker Collection Variety Pack, 39.2 oz. $10.98 $0.28/oz

Toasteds Club Town House Charcuterie Cracker Collection Variety Pack, 39.2 oz.
current price $10.98
$0.28/oz

Toasteds Club Town House Charcuterie Cracker Collection Variety Pack, 39.2 oz.

4.5224 out of 5 stars
4.5224 out of 5 Stars. 201 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

KiZE Life Changing Protein Bars, Chocolate Chip Cookie, 12 ct. $9.91 Was $13.98 $0.83/ea

KiZE Life Changing Protein Bars, Chocolate Chip Cookie, 12 ct.
current price Now $9.91, Was $13.98
$0.83/ea
From $9.91
$4.07 off

KiZE Life Changing Protein Bars, Chocolate Chip Cookie, 12 ct.

4.4167 out of 5 stars
4.4167 out of 5 Stars. 180 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

That's it. Fiber Mini Fruit Bars, 0.7 oz., 18 pk. $9.91 $0.79/oz

That's it. Fiber Mini Fruit Bars, 0.7 oz., 18 pk.
current price $9.91
$0.79/oz
From $9.91

That's it. Fiber Mini Fruit Bars, 0.7 oz., 18 pk.

4.3824 out of 5 stars
4.3824 out of 5 Stars. 170 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Peanut Butter Chocolate, 28 ct. $14.98 $0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Peanut Butter Chocolate, 28 ct.
current price $14.98
$0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Peanut Butter Chocolate, 28 ct.

4.7647 out of 5 stars
4.7647 out of 5 Stars. 238 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

IQBAR BITES PB&J Protein Bites, Variety Pack, 15 ct.

IQBAR BITES PB&J Protein Bites, Variety Pack, 15 ct.
Members-only price

IQBAR BITES PB&J Protein Bites, Variety Pack, 15 ct.

3.9048 out of 5 stars
3.9048 out of 5 Stars. 630 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk. $11.78 $0.39/oz

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk.
current price $11.78
$0.39/oz

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk.

4.7279 out of 5 stars
4.7279 out of 5 Stars. 1948 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Utz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs. $6.98 $0.20/oz

Utz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
current price $6.98
$0.20/oz

Utz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.

4.7186 out of 5 stars
4.7186 out of 5 Stars. 1297 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Little Debbie Cosmic Brownies, 2.2 oz., 24 ct. $10.78 $0.21/oz

Little Debbie Cosmic Brownies, 2.2 oz., 24 ct.
current price $10.78
$0.21/oz

Little Debbie Cosmic Brownies, 2.2 oz., 24 ct.

4.6522 out of 5 stars
4.6522 out of 5 Stars. 92 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.

Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.
Members-only price

Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 1529 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz. $3.91 Was $5.88 $0.16/oz

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz.
current price Now $3.91, Was $5.88
$0.16/oz
$1.97 off

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz.

3.9266 out of 5 stars
3.9266 out of 5 Stars. 177 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz. $8.48 $0.20/oz

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz.
current price $8.48
$0.20/oz

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz.

4.8207 out of 5 stars
4.8207 out of 5 Stars. 145 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Lesser Evil Premium Popcorn Variety Pack, 0.65 oz., 28 pk. $14.98 $0.82/oz

Lesser Evil Premium Popcorn Variety Pack, 0.65 oz., 28 pk.
current price $14.98
$0.82/oz

Lesser Evil Premium Popcorn Variety Pack, 0.65 oz., 28 pk.

4.6847 out of 5 stars
4.6847 out of 5 Stars. 222 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Kool-Aid Ghoul-Aid Zom-Berry Artificially Flavored Drink, 6 fl. oz., 40 pk. $8.78 $0.04/foz

Kool-Aid Ghoul-Aid Zom-Berry Artificially Flavored Drink, 6 fl. oz., 40 pk.
current price $8.78
$0.04/foz

Kool-Aid Ghoul-Aid Zom-Berry Artificially Flavored Drink, 6 fl. oz., 40 pk.

4.4922 out of 5 stars
4.4922 out of 5 Stars. 384 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk. $5.92 Was $6.98

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.
current price Now $5.92, Was $6.98
From $5.92
$1.06 off

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.
Members-only price

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Available for Shipping

Available for shipping

View all