Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Snacks

Prices may vary in club and online

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk. $11.82 $0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $11.82
$0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.

4.846 out of 5 stars
4.846 out of 5 Stars. 4389 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
Sponsored
current price $16.48
$0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 7527 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz. $12.98 $0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.
current price $12.98
$0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.

4.6575 out of 5 stars
4.6575 out of 5 Stars. 3632 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Takis Variety Pack Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/oz

Takis Variety Pack Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28
$0.38/oz

Takis Variety Pack Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.

4.6119 out of 5 stars
4.6119 out of 5 Stars. 67 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Old Trapper Peppered Beef Jerky, 18 oz. $19.98 $1.11/oz

Old Trapper Peppered Beef Jerky, 18 oz.
current price $19.98
$1.11/oz

Old Trapper Peppered Beef Jerky, 18 oz.

4.6685 out of 5 stars
4.6685 out of 5 Stars. 2326 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $13.14
$0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.

4.8341 out of 5 stars
4.8341 out of 5 Stars. 2478 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs. $7.28 $0.09/oz

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
current price $7.28
$0.09/oz

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs.

4.7837 out of 5 stars
4.7837 out of 5 Stars. 4951 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk. $7.98 $0.74/oz

The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk.
current price $7.98
$0.74/oz

The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk.

4.1812 out of 5 stars
4.1812 out of 5 Stars. 745 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Old Wisconsin Beef Sticks 1 oz., 32 ct. $15.56 $0.49/oz

Old Wisconsin Beef Sticks 1 oz., 32 ct.
current price $15.56
$0.49/oz

Old Wisconsin Beef Sticks 1 oz., 32 ct.

4.6012 out of 5 stars
4.6012 out of 5 Stars. 2608 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
Sponsored
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4589 out of 5 stars
4.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 1 oz., 50 pk.

4.7066 out of 5 stars
4.7066 out of 5 Stars. 1077 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hostess Variety Pack Danish, 2.75 oz., 24 pk. $15.98 $0.67/ea

Hostess Variety Pack Danish, 2.75 oz., 24 pk.
current price $15.98
$0.67/ea

Hostess Variety Pack Danish, 2.75 oz., 24 pk.

4.1247 out of 5 stars
4.1247 out of 5 Stars. 1628 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Quaker Rice Crisps Variety Pack 36 pk. $17.98 $0.50/ea

Quaker Rice Crisps Variety Pack 36 pk.
current price $17.98
$0.50/ea
From $17.98

Quaker Rice Crisps Variety Pack 36 pk.

4.5627 out of 5 stars
4.5627 out of 5 Stars. 1587 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fruit By The Foot Tie-Dye Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.75 oz., 48 pk. $14.98 $0.42/oz

Fruit By The Foot Tie-Dye Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.75 oz., 48 pk.
current price $14.98
$0.42/oz

Fruit By The Foot Tie-Dye Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.75 oz., 48 pk.

4.753 out of 5 stars
4.753 out of 5 Stars. 166 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chester's Fries Flamin' Hot Corn & Potato Snacks, 13.5 oz. $4.48 $0.33/oz

Chester's Fries Flamin' Hot Corn & Potato Snacks, 13.5 oz.
current price $4.48
$0.33/oz

Chester's Fries Flamin' Hot Corn & Potato Snacks, 13.5 oz.

4.7749 out of 5 stars
4.7749 out of 5 Stars. 862 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz $10.48 $0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz
current price $10.48
$0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz

4.7252 out of 5 stars
4.7252 out of 5 Stars. 997 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips, 18.125 oz. $3.98 Was $4.48

Instant Savings
Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips, 18.125 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.50 off
Ends Oct 25

Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips, 18.125 oz.

4.7517 out of 5 stars
4.7517 out of 5 Stars. 1353 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

CRETORS Cheese & Caramel Flavored Popcorn Mix, 23.5 oz. $5.98 $0.25/oz

CRETORS Cheese & Caramel Flavored Popcorn Mix, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

CRETORS Cheese & Caramel Flavored Popcorn Mix, 23.5 oz.

4.6859 out of 5 stars
4.6859 out of 5 Stars. 6405 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Utz Pub Mix, 44 oz. $9.48 $0.22/oz

Utz Pub Mix, 44 oz.
current price $9.48
$0.22/oz

Utz Pub Mix, 44 oz.

4.4074 out of 5 stars
4.4074 out of 5 Stars. 3228 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ruffles Queso Cheese Flavored Potato Chips, 15.125 oz. $4.48 $0.30/oz

Ruffles Queso Cheese Flavored Potato Chips, 15.125 oz.
current price $4.48
$0.30/oz

Ruffles Queso Cheese Flavored Potato Chips, 15.125 oz.

4.6197 out of 5 stars
4.6197 out of 5 Stars. 781 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct. $24.68 $1.76/ea

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.
current price $24.68
$1.76/ea

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.

4.6453 out of 5 stars
4.6453 out of 5 Stars. 1153 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz. $9.98 $1.05/oz

Sonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.
current price $9.98
$1.05/oz

Sonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.

3.4161 out of 5 stars
3.4161 out of 5 Stars. 1365 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk. $12.98 $0.62/oz

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk.
current price $12.98
$0.62/oz

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk.

4.4031 out of 5 stars
4.4031 out of 5 Stars. 320 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz. $9.78 $0.65/oz

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz.
current price $9.78
$0.65/oz

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz.

3.7737 out of 5 stars
3.7737 out of 5 Stars. 1087 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk. $13.98 $0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.

3.6519 out of 5 stars
3.6519 out of 5 Stars. 1890 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs. $7.28 $0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
current price $7.28
$0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.

4.626 out of 5 stars
4.626 out of 5 Stars. 3198 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Big Texas Cinnamon Roll, 4 oz., 12 ct. $9.74 $0.20/oz

Big Texas Cinnamon Roll, 4 oz., 12 ct.
current price $9.74
$0.20/oz

Big Texas Cinnamon Roll, 4 oz., 12 ct.

4.2381 out of 5 stars
4.2381 out of 5 Stars. 252 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz. $7.48 $0.27/oz

Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz.
current price $7.48
$0.27/oz

Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz.

4.7411 out of 5 stars
4.7411 out of 5 Stars. 2484 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz. $17.98 $0.75/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz.
current price $17.98
$0.75/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz.

4.7622 out of 5 stars
4.7622 out of 5 Stars. 429 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz. $18.88 $1.18/oz

Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz.
current price $18.88
$1.18/oz

Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz.

4.6704 out of 5 stars
4.6704 out of 5 Stars. 3704 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct $13.98 $0.50/oz

Nutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct
current price $13.98
$0.50/oz

Nutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct

4.8547 out of 5 stars
4.8547 out of 5 Stars. 695 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.

4.7419 out of 5 stars
4.7419 out of 5 Stars. 1550 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Duchess Mini Frosted Donuts, 3 oz, 12 pk. $8.32 $0.23/oz

Duchess Mini Frosted Donuts, 3 oz, 12 pk.
current price $8.32
$0.23/oz

Duchess Mini Frosted Donuts, 3 oz, 12 pk.

4.4764 out of 5 stars
4.4764 out of 5 Stars. 1671 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

HERSHEY'S Family Favorites Mix, Variety Pack Snacks, 0.5 oz., 36 pk. $14.98 $0.42/ea

HERSHEY'S Family Favorites Mix, Variety Pack Snacks, 0.5 oz., 36 pk.
current price $14.98
$0.42/ea

HERSHEY'S Family Favorites Mix, Variety Pack Snacks, 0.5 oz., 36 pk.

4.5525 out of 5 stars
4.5525 out of 5 Stars. 324 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Duchess Jumbo White Iced Honey Buns 4.75 oz., 12 pk. $10.98 $0.19/oz

Duchess Jumbo White Iced Honey Buns 4.75 oz., 12 pk.
current price $10.98
$0.19/oz

Duchess Jumbo White Iced Honey Buns 4.75 oz., 12 pk.

4.6769 out of 5 stars
4.6769 out of 5 Stars. 489 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Lance ToastChee Peanut Butter Crackers, 1.52 oz., 40 pk. $8.98 $0.15/oz

Lance ToastChee Peanut Butter Crackers, 1.52 oz., 40 pk.
current price $8.98
$0.15/oz

Lance ToastChee Peanut Butter Crackers, 1.52 oz., 40 pk.

4.8101 out of 5 stars
4.8101 out of 5 Stars. 7909 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz. $18.88 $1.18/oz

Jack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz.
current price $18.88
$1.18/oz

Jack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz.

4.5682 out of 5 stars
4.5682 out of 5 Stars. 3048 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lance Toasty Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.29 oz., 40 pk. $8.98 $0.17/oz

Lance Toasty Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.29 oz., 40 pk.
current price $8.98
$0.17/oz

Lance Toasty Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.29 oz., 40 pk.

4.7604 out of 5 stars
4.7604 out of 5 Stars. 6639 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk. $9.98 $0.31/ea

Hostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk.
current price $9.98
$0.31/ea

Hostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk.

4.6867 out of 5 stars
4.6867 out of 5 Stars. 1733 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Wonderful Lightly Salted Pistachios, 48 oz. $18.48 $0.39/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, 48 oz.
current price $18.48
$0.39/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, 48 oz.

4.5858 out of 5 stars
4.5858 out of 5 Stars. 6198 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz. $5.88 $0.24/oz

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz.
current price $5.88
$0.24/oz

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz.

4.5784 out of 5 stars
4.5784 out of 5 Stars. 1817 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Apple Jacks Cereal, 36.5 oz. $7.48 $0.20/oz

Apple Jacks Cereal, 36.5 oz.
current price $7.48
$0.20/oz

Apple Jacks Cereal, 36.5 oz.

4.4278 out of 5 stars
4.4278 out of 5 Stars. 886 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

American Bakery Madeleines, 28 oz. $8.78 $0.31/oz

American Bakery Madeleines, 28 oz.
current price $8.78
$0.31/oz

American Bakery Madeleines, 28 oz.

4.3362 out of 5 stars
4.3362 out of 5 Stars. 354 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

YumEarth Organic Candy Favorites Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk. $12.97 $0.86/oz

YumEarth Organic Candy Favorites Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk.
current price $12.97
$0.86/oz

YumEarth Organic Candy Favorites Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 46 reviews
Available for Pickup or Delivery

Nature's Eats Pine Nuts, 16 oz. $19.48 $1.22/oz

Nature's Eats Pine Nuts, 16 oz.
current price $19.48
$1.22/oz

Nature's Eats Pine Nuts, 16 oz.

4.6634 out of 5 stars
4.6634 out of 5 Stars. 101 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk. $11.98 $0.12/ea

Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk.
current price $11.98
$0.12/ea

Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk.

4.8277 out of 5 stars
4.8277 out of 5 Stars. 3093 reviews
Available for Shipping

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz. $8.98 $0.43/oz

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz.
current price $8.98
$0.43/oz

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz.

3.8028 out of 5 stars
3.8028 out of 5 Stars. 1126 reviews
Out of stock

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz. $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.
current price $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.

4.329 out of 5 stars
4.329 out of 5 Stars. 1006 reviews
Out of stock

Fritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Fritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Fritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk.

4.7567 out of 5 stars
4.7567 out of 5 Stars. 1196 reviews
Available for Shipping

Available for shipping

View all