Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Snacks

Prices may vary in club and online

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk. $11.82 $0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $11.82
$0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.

4.846 out of 5 stars
4.846 out of 5 Stars. 4389 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
Sponsored
current price $16.48
$0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 7527 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

RITZ Bits Cheese Sandwich Crackers, 1.5 oz., 30 pk. $12.98 $0.29/oz

RITZ Bits Cheese Sandwich Crackers, 1.5 oz., 30 pk.
current price $12.98
$0.29/oz

RITZ Bits Cheese Sandwich Crackers, 1.5 oz., 30 pk.

4.6973 out of 5 stars
4.6973 out of 5 Stars. 1219 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Welch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk. $13.94 $0.19/oz

Welch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.
current price $13.94
$0.19/oz

Welch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.

4.8114 out of 5 stars
4.8114 out of 5 Stars. 3753 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48 $0.23/oz

Instant Savings
Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.23/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Snacks, 17.37 oz.

4.7591 out of 5 stars
4.7591 out of 5 Stars. 1835 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $13.14
$0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.

4.8341 out of 5 stars
4.8341 out of 5 Stars. 2478 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Club Crackers Snack Stacks, 2.08 oz., 24 pk. $8.98 $0.18/oz

Club Crackers Snack Stacks, 2.08 oz., 24 pk.
current price $8.98
$0.18/oz

Club Crackers Snack Stacks, 2.08 oz., 24 pk.

4.6896 out of 5 stars
4.6896 out of 5 Stars. 9821 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature Valley Biscuit Sandwich with Almond Butter, 30 ct. $12.48 Was $15.48 $0.42/ea

Instant Savings
Nature Valley Biscuit Sandwich with Almond Butter, 30 ct.
current price Now $12.48, Was $15.48
$0.42/ea
$3 off
Ends Oct 14

Nature Valley Biscuit Sandwich with Almond Butter, 30 ct.

4.7735 out of 5 stars
4.7735 out of 5 Stars. 4279 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz

Instant Savings
Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
current price Now $9.98, Was $11.98
$0.14/oz
$2 off
Ends Oct 11

Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.

4.7624 out of 5 stars
4.7624 out of 5 Stars. 6057 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
Sponsored
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4589 out of 5 stars
4.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct. $14.98 $0.57/oz

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct.
current price $14.98
$0.57/oz

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct.

4.616 out of 5 stars
4.616 out of 5 Stars. 401 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz.

4.7497 out of 5 stars
4.7497 out of 5 Stars. 4886 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.

4.635 out of 5 stars
4.635 out of 5 Stars. 1126 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepperidge Farm Variety Pack Goldfish, 0.9 oz., 45 pk. $15.82 $0.39/oz

Pepperidge Farm Variety Pack Goldfish, 0.9 oz., 45 pk.
current price $15.82
$0.39/oz

Pepperidge Farm Variety Pack Goldfish, 0.9 oz., 45 pk.

4.7943 out of 5 stars
4.7943 out of 5 Stars. 1745 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz. $9.98 $0.29/oz

Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz.
current price $9.98
$0.29/oz

Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz.

4.7041 out of 5 stars
4.7041 out of 5 Stars. 4596 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz. $4.48 $0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.
current price $4.48
$0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.

4.7537 out of 5 stars
4.7537 out of 5 Stars. 3520 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 15.125 oz. $4.48 $0.30/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 15.125 oz.
current price $4.48
$0.30/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 15.125 oz.

4.7455 out of 5 stars
4.7455 out of 5 Stars. 3151 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Utz Cheeseball Barrel, 28 oz. $7.48 $0.27/oz

Utz Cheeseball Barrel, 28 oz.
current price $7.48
$0.27/oz

Utz Cheeseball Barrel, 28 oz.

4.6876 out of 5 stars
4.6876 out of 5 Stars. 3448 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk. $13.48 $0.19/oz

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk.
current price $13.48
$0.19/oz

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk.

4.8024 out of 5 stars
4.8024 out of 5 Stars. 12846 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

PopCorners Variety Pack Chips, 1 oz, 28 ct. $13.98 $0.50/oz

PopCorners Variety Pack Chips, 1 oz, 28 ct.
current price $13.98
$0.50/oz

PopCorners Variety Pack Chips, 1 oz, 28 ct.

4.6525 out of 5 stars
4.6525 out of 5 Stars. 610 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz $10.48 $0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz
current price $10.48
$0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz

4.7252 out of 5 stars
4.7252 out of 5 Stars. 997 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 5.23 oz., 12 pk. $10.98 $0.17/oz

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 5.23 oz., 12 pk.
current price $10.98
$0.17/oz

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 5.23 oz., 12 pk.

4.8011 out of 5 stars
4.8011 out of 5 Stars. 12718 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz. $5.98 $0.35/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.
current price $5.98
$0.35/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.

4.7287 out of 5 stars
4.7287 out of 5 Stars. 4092 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Uncle Wally's Variety Pack Muffins, 20 pk. $13.98

Uncle Wally's Variety Pack Muffins, 20 pk.
current price $13.98

Uncle Wally's Variety Pack Muffins, 20 pk.

3.9598 out of 5 stars
3.9598 out of 5 Stars. 622 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct. $27.68 $1.98/ea

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct.
current price $27.68
$1.98/ea

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct.

4.3806 out of 5 stars
4.3806 out of 5 Stars. 2520 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.

4.7506 out of 5 stars
4.7506 out of 5 Stars. 3564 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk. $13.67 $0.76/ea

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk.
current price $13.67
$0.76/ea

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk.

4.6204 out of 5 stars
4.6204 out of 5 Stars. 1296 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk. $18.98 $0.61/oz

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.61/oz

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.

4.7159 out of 5 stars
4.7159 out of 5 Stars. 2689 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Members Mark Jumbo Gourmet Chocolate Chip and Chunk Cookie Dough, 16 oz., 4pk $12.42 $0.19/oz

Members Mark Jumbo Gourmet Chocolate Chip and Chunk Cookie Dough, 16 oz., 4pk
current price $12.42
$0.19/oz

Members Mark Jumbo Gourmet Chocolate Chip and Chunk Cookie Dough, 16 oz., 4pk

4.4443 out of 5 stars
4.4443 out of 5 Stars. 1096 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz. $4.48 $0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.

4.6971 out of 5 stars
4.6971 out of 5 Stars. 2380 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk. $13.78 $0.23/oz

Nabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk.
current price $13.78
$0.23/oz

Nabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk.

4.6754 out of 5 stars
4.6754 out of 5 Stars. 801 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz. $11.22 $0.70/oz

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz.
current price $11.22
$0.70/oz

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz.

4.3517 out of 5 stars
4.3517 out of 5 Stars. 4174 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits, 25 pk., 4 biscuits per pack $12.98 $0.52/ea

belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits, 25 pk., 4 biscuits per pack
current price $12.98
$0.52/ea

belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits, 25 pk., 4 biscuits per pack

4.7237 out of 5 stars
4.7237 out of 5 Stars. 6743 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk. $18.38 $0.22/oz

Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.
current price $18.38
$0.22/oz

Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.

4.7992 out of 5 stars
4.7992 out of 5 Stars. 4597 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

True North Almond Pecan Crunch, 20 oz. $10.48 $0.52/oz

True North Almond Pecan Crunch, 20 oz.
current price $10.48
$0.52/oz

True North Almond Pecan Crunch, 20 oz.

4.7677 out of 5 stars
4.7677 out of 5 Stars. 3065 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

CLIF BAR Plant Based Energy Protein Bars, Variety Pack, 20 pk. $18.98

CLIF BAR Plant Based Energy Protein Bars, Variety Pack, 20 pk.
current price $18.98

CLIF BAR Plant Based Energy Protein Bars, Variety Pack, 20 pk.

4.6156 out of 5 stars
4.6156 out of 5 Stars. 1644 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz. $4.48 $0.24/oz

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz.

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 1466 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz. $3.98 Was $4.48 $0.22/oz

Instant Savings
Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.22/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz.

4.8021 out of 5 stars
4.8021 out of 5 Stars. 3719 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28
$0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.

4.618 out of 5 stars
4.618 out of 5 Stars. 3639 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

CRETORS Cheese & Caramel Flavored Popcorn Mix, 23.5 oz. $5.98 $0.25/oz

CRETORS Cheese & Caramel Flavored Popcorn Mix, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

CRETORS Cheese & Caramel Flavored Popcorn Mix, 23.5 oz.

4.6859 out of 5 stars
4.6859 out of 5 Stars. 6405 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Shearer's Foods Round Tortilla Chips, 2 pk., 48 oz. $13.88 $0.14/oz

Shearer's Foods Round Tortilla Chips, 2 pk., 48 oz.
current price $13.88
$0.14/oz

Shearer's Foods Round Tortilla Chips, 2 pk., 48 oz.

4.5346 out of 5 stars
4.5346 out of 5 Stars. 1429 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Old Wisconsin Turkey Snack Sticks 32 oz. $14.47 $0.45/oz

Old Wisconsin Turkey Snack Sticks 32 oz.
current price $14.47
$0.45/oz

Old Wisconsin Turkey Snack Sticks 32 oz.

4.7046 out of 5 stars
4.7046 out of 5 Stars. 4380 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz. $11.22 $0.80/oz

Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz.
current price $11.22
$0.80/oz
From $11.22

Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz.

4.7825 out of 5 stars
4.7825 out of 5 Stars. 3242 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 24 pk. $10.94 $0.23/oz

Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 24 pk.
current price $10.94
$0.23/oz

Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 24 pk.

4.8426 out of 5 stars
4.8426 out of 5 Stars. 2948 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fritos The Original Corn Chips, 18.125 oz. $3.98 Was $4.48 $0.22/oz

Instant Savings
Fritos The Original Corn Chips, 18.125 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.22/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Fritos The Original Corn Chips, 18.125 oz.

4.8106 out of 5 stars
4.8106 out of 5 Stars. 2925 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lorna Doone Shortbread Cookies 1.5 oz., 30 pk. $11.98 $0.27/oz

Lorna Doone Shortbread Cookies 1.5 oz., 30 pk.
current price $11.98
$0.27/oz

Lorna Doone Shortbread Cookies 1.5 oz., 30 pk.

4.8039 out of 5 stars
4.8039 out of 5 Stars. 3299 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Available for shipping

View all