Member's Mark Desserts

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct. $18.36 $0.29/ea

Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct.
current price $18.36
$0.29/ea

Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct.

4.7499 out of 5 stars
4.7499 out of 5 Stars. 6717 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Vanilla Ice Cream Pail 5 qts. $8.12 $0.05/foz

Member's Mark Vanilla Ice Cream Pail 5 qts.
current price $8.12
$0.05/foz

Member's Mark Vanilla Ice Cream Pail 5 qts.

4.5576 out of 5 stars
4.5576 out of 5 Stars. 2482 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/oz

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk.
current price $9.98
$0.28/oz

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk.

4.5331 out of 5 stars
4.5331 out of 5 Stars. 484 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz. $10.98 $0.15/oz

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
current price $10.98
$0.15/oz

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.

4.5605 out of 5 stars
4.5605 out of 5 Stars. 5049 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct. $5.98 $0.75/ea

Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.
current price $5.98
$0.75/ea

Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.

4.2781 out of 5 stars
4.2781 out of 5 Stars. 7949 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz. $17.98 $0.39/oz

Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz.
current price $17.98
$0.39/oz

Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz.

4.7442 out of 5 stars
4.7442 out of 5 Stars. 5478 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz. $15.28 $0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
current price $15.28
$0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.

4.6776 out of 5 stars
4.6776 out of 5 Stars. 2013 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Tart & Sweet Cherry Turnover, 8 ct. $5.98 $0.75/ea

Member's Mark Tart & Sweet Cherry Turnover, 8 ct.
current price $5.98
$0.75/ea

Member's Mark Tart & Sweet Cherry Turnover, 8 ct.

4.3045 out of 5 stars
4.3045 out of 5 Stars. 2089 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz. $13.48 $0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.7904 out of 5 stars
4.7904 out of 5 Stars. 2624 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz. $14.98 $0.47/oz

Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz.
current price $14.98
$0.47/oz

Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz.

4.4293 out of 5 stars
4.4293 out of 5 Stars. 4142 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct. $20.93 $0.87/ea

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.
current price $20.93
$0.87/ea

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 1200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct. $7.48 $0.42/ea

Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct.
current price $7.48
$0.42/ea

Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct.

4.5342 out of 5 stars
4.5342 out of 5 Stars. 6451 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices $14.84 $1.24/ea

Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices
current price $14.84
$1.24/ea

Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices

4.717 out of 5 stars
4.717 out of 5 Stars. 3385 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct. $7.48 $0.42/ea

Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.
current price $7.48
$0.42/ea

Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.

4.7635 out of 5 stars
4.7635 out of 5 Stars. 16607 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct. $5.98 $1.50/ea

Member's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct.
current price $5.98
$1.50/ea

Member's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct.

3.8778 out of 5 stars
3.8778 out of 5 Stars. 352 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs. $10.58 $0.13/oz

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs.
current price $10.58
$0.13/oz

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs.

4.6839 out of 5 stars
4.6839 out of 5 Stars. 3755 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz. $11.72 $0.59/oz

Member's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz.
current price $11.72
$0.59/oz

Member's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz.

4.7553 out of 5 stars
4.7553 out of 5 Stars. 1079 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct. $19.93 $0.33/ea

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.
current price $19.93
$0.33/ea

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.

4.3374 out of 5 stars
4.3374 out of 5 Stars. 1888 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz. $9.96 $0.25/oz

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz.
current price $9.96
$0.25/oz

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz. $12.98 $0.23/oz

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.
current price $12.98
$0.23/oz

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3219 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz. $5.98 $0.10/oz

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.
current price $5.98
$0.10/oz

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 7209 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct. $6.82 $1.14/ea

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.
current price $6.82
$1.14/ea

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 828 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz. $8.94 $0.28/oz

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.
current price $8.94
$0.28/oz

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pumpkin Spice Latte Bar Cake, 37 oz. $16.47 $0.45/oz

Member's Mark Pumpkin Spice Latte Bar Cake, 37 oz.
current price $16.47
$0.45/oz

Member's Mark Pumpkin Spice Latte Bar Cake, 37 oz.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Breakfast Platter, Five Flavor Assortment, 40 ct. $20.93 $0.52/ea

Member's Mark Breakfast Platter, Five Flavor Assortment, 40 ct.
current price $20.93
$0.52/ea

Member's Mark Breakfast Platter, Five Flavor Assortment, 40 ct.

4.1438 out of 5 stars
4.1438 out of 5 Stars. 2198 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz. $5.98 $0.37/oz

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz.
current price $5.98
$0.37/oz

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz.

4.6606 out of 5 stars
4.6606 out of 5 Stars. 822 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Turtle Cookie Bars, 16 ct. $7.63 $0.48/ea

Member's Mark Turtle Cookie Bars, 16 ct.
current price $7.63
$0.48/ea

Member's Mark Turtle Cookie Bars, 16 ct.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Confetti Bar Cake, 40 oz. $12.71 $0.32/oz

Member's Mark Confetti Bar Cake, 40 oz.
current price $12.71
$0.32/oz

Member's Mark Confetti Bar Cake, 40 oz.

4.2959 out of 5 stars
4.2959 out of 5 Stars. 169 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz. $9.98 $0.24/oz

Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz.
current price $9.98
$0.24/oz

Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz.

4.6223 out of 5 stars
4.6223 out of 5 Stars. 6445 reviews
Out of stock

About Holiday Desserts from Member's Mark

Express Delivery: Available at participating locations on eligible Delivery from Club orders for an additional $8. Other restrictions may apply. Visit SamsClub.com/Delivery.

Instant Savings Offer Details

*Instant Savings offers are subject to availability and are valid in U.S. clubs with a U.S. membership, excluding Puerto Rico. Prices shown are pre-tax amounts. State and local laws may require sales tax to be charged on the pre-discounted price. For Curbside Pickup orders, savings will be based on and limited to the Instant Savings offers available to the paying member on the date of online payment. No money will be returned to the member if the price of the item falls below zero after applying Instant Savings discount. Multiple offers will not be combined for any item. If more than one Instant Savings offer is available for an item, the most recent offer on that item will apply first. Visit SamsClub.com/TermsAndConditions or see an associate for additional details. Offers valid December 4–December 26, 2024.

Online availability may vary.

**Plus members get free ground shipping on eligible online items totaling $50 or more pre-tax in the contiguous U.S., up to a total of 10 addresses. Eligible orders below $50 have an $8 flat rate fee. Shipping is not available to Alaska, Guam, PR, USVI, PO boxes and Military AP/FPO addresses. Exclusions apply. See SamsClub.com/ShipToHome.

Always free for Plus members. Free for Club members on eligible items totaling $50 or more pre-tax. Available at participating Sam’s Club locations in the U.S. and Puerto Rico on eligible items. Other restrictions may apply. Visit SamsClub.com/TermsAndConditions.

Plus members get free Delivery from Club on eligible items totaling $50 or more pre-tax. Otherwise, there is an $8 fee per order. Delivery fee for Club members is $12 per order. Services are offered by Sam’s Club within a 15-mile radius of participating Sam’s Clubs. Same-day service is not guaranteed and may change due to availability, weather, labor issues or other factors. Delivery not available in Puerto Rico. Some items are not eligible for delivery, including but not limited to, gift cards, tires, flowers, prescriptions, Café items, mobile phones and alcohol and tobacco products. Other restrictions apply. Visit SamsClub.com/Delivery for complete delivery terms. Order by 1pm local time for same-day service.

We try to offer reliable savings data but can’t promise that the content provided will always be available, accurate, complete, and up to date, so we’re not liable for any errors.

SamsClub.com strives to provide accurate product and pricing information, but pricing, pictorial or typographical errors may occur. SamsClub.com cannot confirm the price of an item until after ordered. In the event that an item is listed at an incorrect price or with incorrect information due to an error in pricing or product information, SamsClub.com has the right, at our sole discretion, to either refuse or cancel any orders placed for that item, or contact you for notification and instructions on such cancellation. Without limitation to said terms above, SamsClub.com does not represent that each item on this website is accurate regarding pricing and product information and disclaims any liability as to such accuracy. In addition, unless otherwise noted, prices for items ordered on SamsClub.com do not include shipping costs.

Disclaimer: Membership not required to purchase adult beverages. Availability of adult beverages and brands varies by club. Quantities may be limited. Member must be at least 21 years of age to purchase alcohol. Please drink responsibly. Sam's West, Inc. Bentonville, AR 72716.