New Meat & Seafood

Prices may vary in club and online
Sort by|

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz., $15.96, $0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.
Sponsored
current price $15.96
$0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.

4.3299 out of 5 stars
4.3299 out of 5 Stars. 288 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Annasea Yellowfin Tuna Trio Poke Kit, 10 oz., 3 pk., Frozen, $19.96, $6.65/ea

Annasea Yellowfin Tuna Trio Poke Kit, 10 oz., 3 pk., Frozen
current price $19.96
$6.65/ea

Annasea Yellowfin Tuna Trio Poke Kit, 10 oz., 3 pk., Frozen

4.2452 out of 5 stars
4.2452 out of 5 Stars. 420 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Inside Skirt Steak, priced per pound, $39.16, $14.24/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Inside Skirt Steak, priced per pound
current price $39.16
avg. price
$14.24/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Inside Skirt Steak, priced per pound

4.0667 out of 5 stars
4.0667 out of 5 Stars. 15 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk., $17.47, $0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak,  16 oz, 2 pk.
current price $17.47
$0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk.

4.4277 out of 5 stars
4.4277 out of 5 Stars. 318 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound, $38.58, $11.87/lb

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound
current price $38.58
avg. price
$11.87/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound

4.8624 out of 5 stars
4.8624 out of 5 Stars. 3649 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs., $128.92, $17.19/lb

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs.
current price $128.92
$17.19/lb

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs.

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Fully Cooked Star Spangled Chicken Nuggets, Frozen, 3 lbs., $9.87, $3.29/lb

Member's Mark Fully Cooked Star Spangled Chicken Nuggets, Frozen, 3 lbs.
current price $9.87
$3.29/lb

Member's Mark Fully Cooked Star Spangled Chicken Nuggets, Frozen, 3 lbs.

4.5357 out of 5 stars
4.5357 out of 5 Stars. 112 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs, $16.98, $16.98/ea

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs
current price $16.98
$16.98/ea

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs

3.4462 out of 5 stars
3.4462 out of 5 Stars. 130 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded Firecracker Shrimp, Frozen, 2 lbs., $15.94, $7.97/lb

Member's Mark Breaded Firecracker Shrimp, Frozen, 2 lbs.
current price $15.94
$7.97/lb

Member's Mark Breaded Firecracker Shrimp, Frozen, 2 lbs.

3.9856 out of 5 stars
3.9856 out of 5 Stars. 209 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Bites, Frozen, 3 lbs., $11.87, $3.96/lb

Member's Mark Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Bites, Frozen, 3 lbs.
current price $11.87
$3.96/lb

Member's Mark Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Bites, Frozen, 3 lbs.

4.7439 out of 5 stars
4.7439 out of 5 Stars. 6346 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound, $20.58, $2.94/lb

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound
current price $20.58
avg. price
$2.94/lb
Final cost by weight

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound

4.7751 out of 5 stars
4.7751 out of 5 Stars. 169 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs., $13.87, $6.93/lb

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs.
current price $13.87
$6.93/lb

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs.

3.7273 out of 5 stars
3.7273 out of 5 Stars. 143 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs., $21.98, $21.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs.
current price $21.98
$21.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs.

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct., $17.36, $5.79/lb

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct.
current price $17.36
$5.79/lb

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct.

4.4508 out of 5 stars
4.4508 out of 5 Stars. 366 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs., $19.94, $6.65/lb

Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs.
current price $19.94
$6.65/lb

Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs.

4.2208 out of 5 stars
4.2208 out of 5 Stars. 231 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct., $12.96, $0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.
current price $12.96
$0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.

4.447 out of 5 stars
4.447 out of 5 Stars. 4810 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Gorton's Classic Crispy Battered Wild Caught Alaskan Pollock Fillets, Frozen, 28 ct., $13.86, $3.85/lb

Gorton's Classic Crispy Battered Wild Caught Alaskan Pollock Fillets, Frozen, 28 ct.
current price $13.86
$3.85/lb

Gorton's Classic Crispy Battered Wild Caught Alaskan Pollock Fillets, Frozen, 28 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen, $14.47, $0.60/oz

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen
current price $14.47
$0.60/oz

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen

4.0217 out of 5 stars
4.0217 out of 5 Stars. 46 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen, $19.47, $0.65/oz

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen
current price $19.47
$0.65/oz

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen

4.3158 out of 5 stars
4.3158 out of 5 Stars. 57 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 2.5 lbs., $13.87, $5.55/lb

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 2.5 lbs.
current price $13.87
$5.55/lb

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 2.5 lbs.

4.7106 out of 5 stars
4.7106 out of 5 Stars. 387 reviews
Out of stock

About New Meat & Seafood

01.17.21 LEGATO