New Grocery

Prices may vary in club and online
Sort by|

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct., $14.98, $0.75/ea

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.
Sponsored
current price $14.98
$0.75/ea

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 25 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Paraduxx Proprietary Napa Valley Red Wine 750 ml, $39.99, $1.58/foz

Paraduxx Proprietary Napa Valley Red Wine 750 ml
current price $39.99
$1.58/foz

Paraduxx Proprietary Napa Valley Red Wine 750 ml

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Quilt Napa Valley Fabric of the Land Red Blend Wine, 750 ml, $34.99, $1.38/foz

Quilt Napa Valley Fabric of the Land Red Blend Wine, 750 ml
current price $34.99
$1.38/foz

Quilt Napa Valley Fabric of the Land Red Blend Wine, 750 ml

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 63 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Z Alexander Brown Red Blend Wine, 750 ml, $14.99, $0.59/foz

Z Alexander Brown Red Blend Wine, 750 ml
current price $14.99
$0.59/foz

Z Alexander Brown Red Blend Wine, 750 ml

4.619 out of 5 stars
4.619 out of 5 Stars. 63 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Smash Kitchen USDA Organic Real Mayonnaise, 32 oz. Jar, $8.98, $0.28/oz

Smash Kitchen USDA Organic Real Mayonnaise, 32 oz. Jar
Sponsored
current price $8.98
$0.28/oz

Smash Kitchen USDA Organic Real Mayonnaise, 32 oz. Jar

Available for Shipping

Clearly Canadian Zero Sugar Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk., $19.98, $0.07/foz

Clearly Canadian Zero Sugar Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $19.98
$0.07/foz

Clearly Canadian Zero Sugar Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.5455 out of 5 stars
4.5455 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Kinder's Honey Garlic Seasoning Blend, 10 oz, $4.98, $0.50/oz

Kinder's Honey Garlic Seasoning Blend, 10 oz
current price $4.98
$0.50/oz

Kinder's Honey Garlic Seasoning Blend, 10 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping or Pickup

Magnum Mini Double Caramel Vanilla Ice Cream Bars, 18ct, $12.76

Magnum Mini Double Caramel Vanilla Ice Cream Bars, 18ct
current price $12.76

Magnum Mini Double Caramel Vanilla Ice Cream Bars, 18ct

Available for Pickup

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Variety Pack, 12 fl. oz., 15pk, $19.98, $0.11/foz

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Variety Pack, 12 fl. oz., 15pk
Sponsored
current price $19.98
$0.11/foz

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Variety Pack, 12 fl. oz., 15pk

4.6719 out of 5 stars
4.6719 out of 5 Stars. 2530 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kinder's Sweet & Smoky Bacon Seasoning Blend, 10 oz, $5.98, $0.60/oz

Kinder's Sweet & Smoky Bacon Seasoning Blend, 10 oz
current price $5.98
$0.60/oz

Kinder's Sweet & Smoky Bacon Seasoning Blend, 10 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping or Pickup

McCormick Harry Potter Hogwarts Finishing Sugar 3PK 10.37OZ, $8.98, $2.99/ea

McCormick Harry Potter Hogwarts Finishing Sugar 3PK 10.37OZ
current price $8.98
$2.99/ea

McCormick Harry Potter Hogwarts Finishing Sugar 3PK 10.37OZ

Available for Shipping or Pickup

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk., $18.98, $0.18/foz

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk.
current price $18.98
$0.18/foz

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk.

Available for Shipping

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct., $14.87

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct.
current price $14.87

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk., $21.99, $0.02/foz

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.
current price $21.99
$0.02/foz

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.

Available for Pickup

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack, $6.98, $1.16/ea

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack
current price $6.98
$1.16/ea

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack

Available for Shipping or Pickup

Kinder's Cast Iron Steak Seasoning Blend, 9.3 oz, $6.98, $0.75/oz

Kinder's Cast Iron Steak Seasoning Blend, 9.3 oz
current price $6.98
$0.75/oz

Kinder's Cast Iron Steak Seasoning Blend, 9.3 oz

Available for Pickup

A to Z Oregon Riesling Wine, 750 ml, $14.99, $0.59/foz

A to Z Oregon Riesling Wine, 750 ml
current price $14.99
$0.59/foz

A to Z Oregon Riesling Wine, 750 ml

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Jordan Russian River Valley Chardonnay Wine, 750 ml, $39.99, $1.58/foz

Jordan Russian River Valley Chardonnay Wine, 750 ml
current price $39.99
$1.58/foz

Jordan Russian River Valley Chardonnay Wine, 750 ml

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Nutella Chocolate Hazelnut Ice Cream Cones, 10 ct., $9.87

Nutella Chocolate Hazelnut Ice Cream Cones, 10 ct.
current price $9.87

Nutella Chocolate Hazelnut Ice Cream Cones, 10 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Devaux Coeur des Bar Blanc de Blancs Champagne Wine, 750 ml, $67.58, $2.66/foz

Devaux Coeur des Bar Blanc de Blancs Champagne Wine, 750 ml
current price $67.58
$2.66/foz

Devaux Coeur des Bar Blanc de Blancs Champagne Wine, 750 ml

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

SWISS MISS Milk Chocolate Canister 4.78lb, $11.28, $0.15/oz

SWISS MISS Milk Chocolate Canister 4.78lb
current price $11.28
$0.15/oz

SWISS MISS Milk Chocolate Canister 4.78lb

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz, $5.98, $0.66/oz

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz
current price $5.98
$0.66/oz

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz, $12.84

Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz
current price $12.84

Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Kinder's Chicken Salt Seasoning Blend, 8.5 oz, $6.48, $0.76/oz

Kinder's Chicken Salt Seasoning Blend, 8.5 oz
current price $6.48
$0.76/oz

Kinder's Chicken Salt Seasoning Blend, 8.5 oz

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Al Bronzo by Barilla Organic Pasta, Variety Pack, 16 oz., 4 pk., $8.58, $2.15/ea

Al Bronzo by Barilla Organic Pasta, Variety Pack, 16 oz., 4 pk.
current price $8.58
$2.15/ea

Al Bronzo by Barilla Organic Pasta, Variety Pack, 16 oz., 4 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Kinder's Sweet Chili Garlic Seasoning Blend, 9.7 oz, $5.48, $0.87/oz

Kinder's Sweet Chili Garlic Seasoning Blend, 9.7 oz
current price $5.48
$0.87/oz

Kinder's Sweet Chili Garlic Seasoning Blend, 9.7 oz

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Stouffer's Homestyle Chicken and Noodles, Frozen 52 oz, $9.84

Stouffer's Homestyle Chicken and Noodles, Frozen 52 oz
current price $9.84

Stouffer's Homestyle Chicken and Noodles, Frozen 52 oz

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

5-hour ENERGY Shot, Extra Strength, Firework Freeze 1.93 fl. oz., 24 pk., $42.84, $0.92/foz

5-hour ENERGY Shot, Extra Strength, Firework Freeze 1.93 fl. oz., 24 pk.
current price $42.84
$0.92/foz

5-hour ENERGY Shot, Extra Strength, Firework Freeze 1.93 fl. oz., 24 pk.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Pacifico Clara Mexican Import Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk., $16.99, $1.42/ea

Pacifico Clara Mexican Import Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $16.99
$1.42/ea

Pacifico Clara Mexican Import Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk.

4.7801 out of 5 stars
4.7801 out of 5 Stars. 482 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz., $6.67, Was $8.48, $0.21/oz

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz.
current price Now $6.67, Was $8.48
$0.21/oz
$1.81 off

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound, $20.58, $2.94/lb

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound
current price $20.58
avg. price
$2.94/lb
Final cost by weight

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound

4.7751 out of 5 stars
4.7751 out of 5 Stars. 169 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Divine Blooms Vase Arrangement, $92.77, $2.26/ea

Member's Mark Divine Blooms Vase Arrangement
current price $92.77
$2.26/ea

Member's Mark Divine Blooms Vase Arrangement

Available for Shipping

Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs., $19.94, $6.65/lb

Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs.
current price $19.94
$6.65/lb

Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs.

4.2208 out of 5 stars
4.2208 out of 5 Stars. 231 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs, $16.98, $16.98/ea

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs
current price $16.98
$16.98/ea

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs

3.4462 out of 5 stars
3.4462 out of 5 Stars. 130 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Organic Salsa, 24oz., 2pk., $7.48, $0.16/oz

Member's Mark Organic Salsa, 24oz., 2pk.
current price $7.48
$0.16/oz

Member's Mark Organic Salsa, 24oz., 2pk.

4.6038 out of 5 stars
4.6038 out of 5 Stars. 53 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.

4.813 out of 5 stars
4.813 out of 5 Stars. 7868 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Cranberry Crunch Salad Topper, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

Member's Mark Cranberry Crunch Salad Topper, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Member's Mark Cranberry Crunch Salad Topper, 20 oz.

4.8235 out of 5 stars
4.8235 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz., $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.
current price $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Fully Cooked Star Spangled Chicken Nuggets, Frozen, 3 lbs., $9.87, $3.29/lb

Member's Mark Fully Cooked Star Spangled Chicken Nuggets, Frozen, 3 lbs.
current price $9.87
$3.29/lb

Member's Mark Fully Cooked Star Spangled Chicken Nuggets, Frozen, 3 lbs.

4.5357 out of 5 stars
4.5357 out of 5 Stars. 112 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Painted Mums, choose color and stem count, $41.44

Member's Mark Painted Mums,  choose color and stem count
current price $41.44

Member's Mark Painted Mums, choose color and stem count

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Whole Cloves, 11 oz., $11.98, $1.09/oz

Member's Mark Whole Cloves, 11 oz.
current price $11.98
$1.09/oz

Member's Mark Whole Cloves, 11 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Dubai Style Chocolate Liqueur, 1 L, $14.87, $0.44/foz

Member's Mark Dubai Style Chocolate Liqueur, 1 L
current price $14.87
$0.44/foz

Member's Mark Dubai Style Chocolate Liqueur, 1 L

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

St. Germain Elderflower Liqueur, 750 ml, $32.27, $1.27/foz

St. Germain Elderflower Liqueur, 750 ml
current price $32.27
$1.27/foz

St. Germain Elderflower Liqueur, 750 ml

4.8398 out of 5 stars
4.8398 out of 5 Stars. 543 reviews
Out of stock

Brach's Classic Candy Corn, 50 oz., $8.68

Brach's Classic Candy Corn, 50 oz.
current price $8.68

Brach's Classic Candy Corn, 50 oz.

Out of stock

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml, $17.47, $0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml
current price $17.47
$0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml

Out of stock

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk., $21.97, $2.75/ea

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk.
current price $21.97
$2.75/ea

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk.

Out of stock

Cutwater Margarita Cocktail Variety Pack, 6.7 fl. oz. can, 12 pk., $23.67, $1.97/ea

Cutwater Margarita Cocktail Variety Pack, 6.7 fl. oz. can, 12 pk.
current price $23.67
$1.97/ea

Cutwater Margarita Cocktail Variety Pack, 6.7 fl. oz. can, 12 pk.

3.7059 out of 5 stars
3.7059 out of 5 Stars. 34 reviews
Out of stock

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound, $10.43, $2.98/lb

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound
current price $10.43
avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound

Out of stock

About New Items - New Grocery

New Grocery

Grocery shopping just got a little bit more fun. That’s because Sam’s Club has gathered all the latest grocery items in one place, so you can see what’s new and find a few things to try for the first time. On the hunt for the perfect snack or the best fast meal ideas? Be sure to shop New Grocery so you don’t miss out.