New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
Sponsored
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lab Created White Sapphire Bezel Bangle Bracelet in Sterling Silver, $199.00

Lab Created White Sapphire Bezel Bangle Bracelet in Sterling Silver
current price $199.00

Lab Created White Sapphire Bezel Bangle Bracelet in Sterling Silver

Available for Shipping

Coleman Fleece Lined Bib, $45.98

Coleman Fleece Lined Bib
Camo, variant on Coleman Fleece Lined Bib
Camel, variant on Coleman Fleece Lined Bib
Charcoal, variant on Coleman Fleece Lined Bib
current price $45.98

Coleman Fleece Lined Bib

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Lee Men's Workwear Vest, $19.98

Lee Men's Workwear Vest
Brown, variant on Lee Men's Workwear Vest
Khaki, variant on Lee Men's Workwear Vest
Black, variant on Lee Men's Workwear Vest
current price $19.98

Lee Men's Workwear Vest

4.8339 out of 5 stars
4.8339 out of 5 Stars. 295 reviews
Available for Shipping

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11960 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Spire Cantilever Infrared Gas Patio Heater, 32,000 BTU, $499.00

Spire Cantilever Infrared Gas Patio Heater, 32,000 BTU
current price $499.00

Spire Cantilever Infrared Gas Patio Heater, 32,000 BTU

4.9167 out of 5 stars
4.9167 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs., $23.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs.
current price $23.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lucky Brand Men's Sleep Fleece Pant, $9.98

Lucky Brand Men's Sleep Fleece Pant
Red Ochre, variant on Lucky Brand Men's Sleep Fleece Pant
Vintage Indigo, variant on Lucky Brand Men's Sleep Fleece Pant
Chili Pepper, variant on Lucky Brand Men's Sleep Fleece Pant
Mood Indigo, variant on Lucky Brand Men's Sleep Fleece Pant
current price $9.98

Lucky Brand Men's Sleep Fleece Pant

4.8101 out of 5 stars
4.8101 out of 5 Stars. 79 reviews
Available for Shipping or Pickup

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gourmia 7-Quart Digital Air Fryer, Includes 3-Piece Silicone Accessory Set, $56.97

Gourmia 7-Quart Digital Air Fryer, Includes 3-Piece Silicone Accessory Set
current price $56.97

Gourmia 7-Quart Digital Air Fryer, Includes 3-Piece Silicone Accessory Set

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Hickory Farms Game Day Gift Crate, $54.97

Hickory Farms Game Day Gift Crate
current price $54.97

Hickory Farms Game Day Gift Crate

Available for Shipping

5" Ficus Foliage in Grower Pot, 6 Pack, $79.98

5" Ficus Foliage in Grower Pot, 6 Pack
current price $79.98

5" Ficus Foliage in Grower Pot, 6 Pack

Available for Shipping

WOW Sports 10' Water Walkway, 2 Pack, $99.99

WOW Sports 10' Water Walkway, 2 Pack
current price $99.99

WOW Sports 10' Water Walkway, 2 Pack

Available for Shipping

Kinder's Sweet & Smoky Bacon Seasoning Blend, 10 oz, $5.98, $0.60/oz

Kinder's Sweet & Smoky Bacon Seasoning Blend, 10 oz
current price $5.98
$0.60/oz

Kinder's Sweet & Smoky Bacon Seasoning Blend, 10 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping or Pickup

GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set, $219.97

GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set
Taupe, variant on GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set
Navy, variant on GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set
current price $219.97

GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

NCAAF University of Houston Football, Two (2) 200-Level East Endzone Tickets + 1 Blue Parking Pass eVoucher, $69.98

NCAAF University of Houston Football, Two (2) 200-Level East Endzone Tickets + 1 Blue Parking Pass eVoucher
current price $69.98

NCAAF University of Houston Football, Two (2) 200-Level East Endzone Tickets + 1 Blue Parking Pass eVoucher

Available for Shipping

PopCorners 9g Protein, Cinnamon Delight Popped Corn Protein Chips, 9.5 oz​., $5.98, $0.63/oz

PopCorners 9g Protein, Cinnamon Delight Popped Corn Protein Chips, 9.5 oz​.
current price $5.98
$0.63/oz

PopCorners 9g Protein, Cinnamon Delight Popped Corn Protein Chips, 9.5 oz​.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70", $24.98

Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70"
Halloween II, variant on Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70"
Friday the 13th, variant on Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70"
Nightmare on Elm Street, variant on Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70"
IT, variant on Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70"
current price $24.98

Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70"

Available for Shipping

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 43mm, $369.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 43mm
current price $369.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 43mm

Available for Shipping

London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes, $49.98

London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes
White/Green, variant on London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes
White/Grey, variant on London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes
current price $49.98

London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes

4.8065 out of 5 stars
4.8065 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

Under Armour Girls Tech Hoodie, $24.98

Under Armour Girls Tech Hoodie
Black, variant on Under Armour Girls Tech Hoodie
Pink, variant on Under Armour Girls Tech Hoodie
current price $24.98

Under Armour Girls Tech Hoodie

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Maxxus Dynamic Series 1-2 Person Full Spectrum Infrared Sauna with Red Light Therapy, $2,899.00

Maxxus Dynamic Series 1-2 Person Full Spectrum Infrared Sauna with Red Light Therapy
current price $2,899.00

Maxxus Dynamic Series 1-2 Person Full Spectrum Infrared Sauna with Red Light Therapy

Available for Shipping

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes, $19.98

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes
current price $19.98
Options from $19.98 – $24.98

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes, $34.98

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Blue, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Grey, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Green, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Tan, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
current price $34.98
Options from $29.98 – $43.98

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Character Boys Varsity Jacket, $22.98

Character Boys Varsity Jacket
Spiderman, variant on Character Boys Varsity Jacket
Mickey Mouse, variant on Character Boys Varsity Jacket
current price $22.98

Character Boys Varsity Jacket

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Kewpie Spicy Mayo, 24oz., $6.88, Was $7.48, $0.29/oz

Kewpie Spicy Mayo, 24oz.
current price Now $6.88, Was $7.48
$0.29/oz
$0.60 off

Kewpie Spicy Mayo, 24oz.

Available for Shipping

Brother TN730 Standard-Yield Toner, Black

Brother TN730 Standard-Yield Toner, Black
Members-only price

Brother TN730 Standard-Yield Toner, Black

3.8913 out of 5 stars
3.8913 out of 5 Stars. 276 reviews
Available for Shipping

Graco Teddi Power Recliner

Graco Teddi Power Recliner
Members-only price

Graco Teddi Power Recliner

Available for Shipping

Starbucks Medium Roast Ground Coffee, Pike Place, 32 oz., $17.48, Was $19.98, $0.55/oz

Instant Savings
Starbucks Medium Roast Ground Coffee, Pike Place, 32 oz.
current price Now $17.48, Was $19.98
$0.55/oz
$2.50 off
Ends Sep 28

Starbucks Medium Roast Ground Coffee, Pike Place, 32 oz.

4.7233 out of 5 stars
4.7233 out of 5 Stars. 5313 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Beast of Reincarnation - Xbox Series X, $54.00

Beast of Reincarnation - Xbox Series X
current price $54.00

Beast of Reincarnation - Xbox Series X

Available for Shipping

Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress, $26.44

Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress
Brown - Online Only, variant on Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress
Burgundy - Online Only, variant on Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress
Black - Online Only, variant on Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress
Grey - Online Only, variant on Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress
current price $26.44

Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Celsius Summer Spritz Energy Drink 12 fl. oz, 12 pk., $13.91, $0.10/foz

Celsius Summer Spritz Energy Drink 12 fl. oz, 12 pk.
current price $13.91
$0.10/foz
From $13.91

Celsius Summer Spritz Energy Drink 12 fl. oz, 12 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

LEGO CREATOR 3in1 Floral Decor Perfume Bottle, 286 pc.

LEGO CREATOR 3in1 Floral Decor Perfume Bottle, 286 pc.
Members-only price

LEGO CREATOR 3in1 Floral Decor Perfume Bottle, 286 pc.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

EA Sports College Football 27 - Xbox Series X, $63.14

EA Sports College Football 27 - Xbox Series X
current price $63.14

EA Sports College Football 27 - Xbox Series X

Available for Shipping

Dune Awakening - PlayStation 5, $45.00

Dune Awakening - PlayStation 5
current price $45.00

Dune Awakening - PlayStation 5

Available for Shipping

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD, $1,999.00

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD
current price $1,999.00

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD

Available for Shipping

Bear Blocks Half Sheet Cake, $23.84

Bear Blocks Half Sheet Cake
current price $23.84

Bear Blocks Half Sheet Cake

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Garmin Vivoactive 6, slate with Black Band, $299.00

Garmin Vivoactive 6, slate with Black Band
Black, variant on Garmin Vivoactive 6, slate with Black Band
Bone/Gold, variant on Garmin Vivoactive 6, slate with Black Band
current price $299.00

Garmin Vivoactive 6, slate with Black Band

Available for Shipping

Westinghouse 4000-Lumen Solar LED Barn Light with Motion Sensor, $44.98

Westinghouse 4000-Lumen Solar LED Barn Light with Motion Sensor
current price $44.98

Westinghouse 4000-Lumen Solar LED Barn Light with Motion Sensor

Available for Shipping

Idaho Spuds Instant Hashbrown Potatoes, 4.2 oz., 8 pk., $8.98, $1.12/ea

Idaho Spuds Instant Hashbrown Potatoes, 4.2 oz., 8 pk.
current price $8.98
$1.12/ea

Idaho Spuds Instant Hashbrown Potatoes, 4.2 oz., 8 pk.

Available for Shipping

LEGO ONE PIECE Battle at Drum Castle, 1038 pc.

LEGO ONE PIECE Battle at Drum Castle, 1038 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Battle at Drum Castle, 1038 pc.

Available for Shipping

Kalee 12V RV Camper Powered Ride-On, $219.98

Kalee 12V RV Camper Powered Ride-On
current price $219.98

Kalee 12V RV Camper Powered Ride-On

Available for Shipping

Bare Bones Chicken Instant Bone Broth Stick, 12 ct., $9.98, $0.83/ea

Bare Bones Chicken Instant Bone Broth Stick, 12 ct.
current price $9.98
$0.83/ea

Bare Bones Chicken Instant Bone Broth Stick, 12 ct.

4.2128 out of 5 stars
4.2128 out of 5 Stars. 94 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Toy Story Half Sheet Cake, $23.84

Toy Story Half Sheet Cake
current price $23.84

Toy Story Half Sheet Cake

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

Michelin LTX Trail - 265/70R18 116T Tire, $280.76, $280.76/ea

Instant Savings
Michelin LTX Trail - 265/70R18 116T Tire
current price $280.76
$280.76/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin LTX Trail - 265/70R18 116T Tire

Out of stock

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml, $19.97, $0.79/foz

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml
current price $19.97
$0.79/foz

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml

Out of stock

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml, $9.48, $0.37/foz

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml
current price $9.48
$0.37/foz

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml

Out of stock

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk., $21.97, $1.83/ea

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $21.97
$1.83/ea

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

Out of stock