New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
Sponsored
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kinder's Honey Hot BBQ Sauce, 27 oz., $5.98, $0.22/oz

Kinder's Honey Hot BBQ Sauce, 27 oz.
current price $5.98
$0.22/oz

Kinder's Honey Hot BBQ Sauce, 27 oz.

Available for Shipping

Wilson Girls Crew Sweater, $14.98

Wilson Girls Crew Sweater
Pink, variant on Wilson Girls Crew Sweater
Light Grey - Online Only, variant on Wilson Girls Crew Sweater
Cream, variant on Wilson Girls Crew Sweater
current price $14.98

Wilson Girls Crew Sweater

4.9259 out of 5 stars
4.9259 out of 5 Stars. 27 reviews
Available for Shipping

Greg Norman Men's Button Front Polo, $14.98

Greg Norman Men's Button Front Polo
Turquoise, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
White, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
Red, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
Navy, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
current price $14.98

Greg Norman Men's Button Front Polo

Available for Shipping

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11960 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Motor City Blend, 32 oz., $24.98, $0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Motor City Blend, 32 oz.
current price $24.98
$0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Motor City Blend, 32 oz.

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

4D Build, KPop Demon Hunters Derpy Tiger & Sussie Bird 3D Puzzle, 168 Pieces, $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters Derpy Tiger & Sussie Bird 3D Puzzle, 168 Pieces
current price $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters Derpy Tiger & Sussie Bird 3D Puzzle, 168 Pieces

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color

Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
Olive, variant on Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
White, variant on Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
Pebble Gray, variant on Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
Driftwood, variant on Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color

Available for Shipping

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Graco Olivia 3-In-1 Convertible Crib, Choose Color

Graco Olivia 3-In-1 Convertible Crib, Choose Color
Members-only price

Graco Olivia 3-In-1 Convertible Crib, Choose Color

Available for Shipping

Imaginarium Ergonomic Memory Foam 2-in-1 Pillow with Cooling Cover, $24.98

Imaginarium Ergonomic Memory Foam 2-in-1 Pillow with Cooling Cover
current price $24.98

Imaginarium Ergonomic Memory Foam 2-in-1 Pillow with Cooling Cover

2.8 out of 5 stars
2.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

bibigo Mini Chicken & Vegetable Wontons, Frozen, 48 oz., $10.24

bibigo Mini Chicken & Vegetable Wontons, Frozen, 48 oz.
current price $10.24

bibigo Mini Chicken & Vegetable Wontons, Frozen, 48 oz.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

State of Mine Women's Apres Ski Mock Neck Sweatshirt, $15.98

State of Mine Women's Apres Ski Mock Neck Sweatshirt
Available in additional 6 options
current price $15.98

State of Mine Women's Apres Ski Mock Neck Sweatshirt

Available for Shipping

Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones, $129.00

Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones
Ice Blue, variant on Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones
Black, variant on Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones
Mini Black, variant on Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones
current price $129.00

Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

LG 21 cu.ft. 3-Door French Door Counter-Depth Refrigerator, $1,595.00, Was $2,185.00

Instant Savings
LG 21 cu.ft. 3-Door French Door Counter-Depth Refrigerator
current price Now $1,595.00, Was $2,185.00
$590 off
Ends Sep 30

LG 21 cu.ft. 3-Door French Door Counter-Depth Refrigerator

Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Fringe Sweatshirt, $18.24

Edited by Maren Morris Women's Fringe Sweatshirt
Washed Black, variant on Edited by Maren Morris Women's Fringe Sweatshirt
Washed Olive, variant on Edited by Maren Morris Women's Fringe Sweatshirt
Washed Brown - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Fringe Sweatshirt
current price $18.24

Edited by Maren Morris Women's Fringe Sweatshirt

4.1304 out of 5 stars
4.1304 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

JBL Flip Essential 3 SE Portable Waterproof Speaker, $114.00, Was $129.00

Instant Savings
JBL Flip Essential 3 SE Portable Waterproof Speaker
current price Now $114.00, Was $129.00
$15 off
Ends Oct 18

JBL Flip Essential 3 SE Portable Waterproof Speaker

4.8421 out of 5 stars
4.8421 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Gap Kids Girls Logo Fleece Jacket, $13.86

Gap Kids Girls Logo Fleece Jacket
Purple, variant on Gap Kids Girls Logo Fleece Jacket
Pink, variant on Gap Kids Girls Logo Fleece Jacket
current price $13.86

Gap Kids Girls Logo Fleece Jacket

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping or Pickup

PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit, $29.98

PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit
current price $29.98

PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit

Available for Shipping

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct., $14.87

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct.
current price $14.87

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Character Women's 6-Pack Cozy Quarter Cut Socks, $9.98

Character Women's 6-Pack Cozy Quarter Cut Socks
current price $9.98

Character Women's 6-Pack Cozy Quarter Cut Socks

Available for Shipping

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk., $21.99, $0.02/foz

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.
current price $21.99
$0.02/foz

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.

Available for Pickup

Homedics Ultrasonic Warm & Cool Mist Humidifier, Topfill, 120 Hour Runtime, $79.98

Homedics Ultrasonic Warm & Cool Mist Humidifier, Topfill, 120 Hour Runtime
current price $79.98

Homedics Ultrasonic Warm & Cool Mist Humidifier, Topfill, 120 Hour Runtime

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Callaway Men's Quarter Zip Pullover, $29.98

Callaway Men's Quarter Zip Pullover
Red, variant on Callaway Men's Quarter Zip Pullover
Light Blue, variant on Callaway Men's Quarter Zip Pullover
Green, variant on Callaway Men's Quarter Zip Pullover
Navy, variant on Callaway Men's Quarter Zip Pullover
current price $29.98

Callaway Men's Quarter Zip Pullover

Available for Shipping

Cerwin-Vega LA Series 5.1 Surround Sound Speaker Package, $1,499.00

Cerwin-Vega LA Series 5.1 Surround Sound Speaker Package
current price $1,499.00

Cerwin-Vega LA Series 5.1 Surround Sound Speaker Package

Available for Shipping

Carter's Boys Dreamplush Footie Pajamas, $8.98

Carter's Boys Dreamplush Footie Pajamas
Navy, variant on Carter's Boys Dreamplush Footie Pajamas
White - Online Only, variant on Carter's Boys Dreamplush Footie Pajamas
Cream, variant on Carter's Boys Dreamplush Footie Pajamas
Red, variant on Carter's Boys Dreamplush Footie Pajamas
current price $8.98

Carter's Boys Dreamplush Footie Pajamas

4.8235 out of 5 stars
4.8235 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Champion Boys Hoodie, $13.44

Champion Boys Hoodie
Grey, variant on Champion Boys Hoodie
Burgundy, variant on Champion Boys Hoodie
current price $13.44

Champion Boys Hoodie

4.8696 out of 5 stars
4.8696 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Hot Wheels City Ultimate T-Rex Garage with 2 Toy Cars & Storage

Hot Wheels City Ultimate T-Rex Garage with 2 Toy Cars & Storage
Members-only price

Hot Wheels City Ultimate T-Rex Garage with 2 Toy Cars & Storage

Available for Shipping

iRobot Roomba Plus 575S Robot Vacuum & Mop + AutoWash, $699.98

iRobot Roomba Plus 575S Robot Vacuum & Mop + AutoWash
current price $699.98

iRobot Roomba Plus 575S Robot Vacuum & Mop + AutoWash

Available for Shipping

London Fog Herringbone Flannel Sheets, Assorted Sizes, $39.98

London Fog Herringbone Flannel Sheets, Assorted Sizes
current price $39.98

London Fog Herringbone Flannel Sheets, Assorted Sizes

4.7742 out of 5 stars
4.7742 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

LEGO ONE PIECE Showdown with Captain Smoker, 547 pc.

LEGO ONE PIECE Showdown with Captain Smoker, 547 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Showdown with Captain Smoker, 547 pc.

Available for Shipping

Member's Mark Disney's Winnie the Pooh 4-Pack Bodysuits, $11.98

Member's Mark Disney's Winnie the Pooh 4-Pack Bodysuits
current price $11.98

Member's Mark Disney's Winnie the Pooh 4-Pack Bodysuits

4.7857 out of 5 stars
4.7857 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping or Pickup

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack, $6.98, $1.16/ea

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack
current price $6.98
$1.16/ea

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack

Available for Shipping or Pickup

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk., $13.98, $0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.6092 out of 5 stars
4.6092 out of 5 Stars. 563 reviews
Available for Shipping

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz., $7.48, $0.25/oz

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz.
current price $7.48
$0.25/oz

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz.

Available for Shipping

Redcon1 Creatine Monohydrate 100 Servings, Unflavored, 35.27 oz., $22.97, $0.65/oz

Redcon1 Creatine Monohydrate 100 Servings, Unflavored, 35.27 oz.
current price $22.97
$0.65/oz

Redcon1 Creatine Monohydrate 100 Servings, Unflavored, 35.27 oz.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Ninja 14-in-1, 8.5 Quart PossibleCooker PRO, Multi-Cooker, $114.00

Ninja 14-in-1, 8.5 Quart PossibleCooker PRO, Multi-Cooker
current price $114.00

Ninja 14-in-1, 8.5 Quart PossibleCooker PRO, Multi-Cooker

Available for Shipping or Pickup

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks, $29.98

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks
current price $29.98

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs., $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.
current price $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.

4.1587 out of 5 stars
4.1587 out of 5 Stars. 63 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lanbo 24 Inch 18 Bottle and 55 Can Wine and Beverage Refrigerator, $595.00

Lanbo 24 Inch 18 Bottle and 55 Can Wine and Beverage Refrigerator
current price $595.00

Lanbo 24 Inch 18 Bottle and 55 Can Wine and Beverage Refrigerator

4.6818 out of 5 stars
4.6818 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk., $13.98, $0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz., $13.98, Was $15.98, $0.38/oz

Instant Savings
REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz.
current price Now $13.98, Was $15.98
$0.38/oz
$2 off
Ends Sep 30

REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 56 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

GE Profile Opal Mini Countertop Nugget Ice Maker, Includes 2 Carbon Filters & 6 Descaling Pods

GE Profile Opal Mini Countertop Nugget Ice Maker, Includes 2 Carbon Filters & 6 Descaling Pods
Members-only price

GE Profile Opal Mini Countertop Nugget Ice Maker, Includes 2 Carbon Filters & 6 Descaling Pods

Available for Shipping

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml, $17.47, $0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml
current price $17.47
$0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml

Out of stock

Toy Story 10" Round Double Layer Cake, $17.47

Toy Story 10" Round Double Layer Cake
current price $17.47

Toy Story 10" Round Double Layer Cake

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 315/30R22 107Y Tire, $552.99, $552.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 315/30R22 107Y Tire
current price $552.99
$552.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 315/30R22 107Y Tire

Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 295/35R22 108V Tire, $649.99, $649.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 295/35R22 108V Tire
current price $649.99
$649.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 295/35R22 108V Tire

Out of stock

Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire, $266.50, $266.50/ea

Instant Savings
Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire
current price $266.50
$266.50/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire

Out of stock