Boursin® Gourmet Cheese Spread, Variety Pack, 5.3 oz.​, 3 pk. $9.96 $0.63/oz

Boursin® Gourmet Cheese Spread, Variety Pack,  5.3 oz.​, 3 pk.
current price $9.96
$0.63/oz

Boursin® Gourmet Cheese Spread, Variety Pack, 5.3 oz.​, 3 pk.

4.7486 out of 5 stars
4.7486 out of 5 Stars. 175 reviews

Meat, Poultry & Seafood

Prices may vary in club and online

Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct. $10.87 $0.23/ea

Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct.
Sponsored
current price $10.87
$0.23/ea

Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct.

4.5939 out of 5 stars
4.5939 out of 5 Stars. 911 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs. $31.56 $15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.
Sponsored
current price $31.56
$15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.

4.2543 out of 5 stars
4.2543 out of 5 Stars. 4148 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Bone-In Chicken Thighs, priced per pound $8.50 $1.38/lb

Member's Mark Bone-In Chicken Thighs, priced per pound
current price $8.50
avg. price
$1.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Bone-In Chicken Thighs, priced per pound

3.6064 out of 5 stars
3.6064 out of 5 Stars. 724 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Gorton's Classic Crispy Battered Wild Caught Alaskan Pollock Fillets, Frozen, 28 ct. $13.86 $3.85/lb

Gorton's Classic Crispy Battered Wild Caught Alaskan Pollock Fillets, Frozen, 28 ct.
current price $13.86
$3.85/lb

Gorton's Classic Crispy Battered Wild Caught Alaskan Pollock Fillets, Frozen, 28 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Kiolbassa Beef Hickory Smoked Sausage Links, 12 ct. $19.87 $6.92/lb

Kiolbassa Beef Hickory Smoked Sausage Links, 12 ct.
Sponsored
current price $19.87
$6.92/lb

Kiolbassa Beef Hickory Smoked Sausage Links, 12 ct.

4.4501 out of 5 stars
4.4501 out of 5 Stars. 4021 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Johnsonville Brats Original Pork Bratwurst Links, 18 ct. $14.98 $0.83/ea

Johnsonville Brats Original Pork Bratwurst Links, 18 ct.
Sponsored
current price $14.98
$0.83/ea

Johnsonville Brats Original Pork Bratwurst Links, 18 ct.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 1003 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct. $12.96 $0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.
current price $12.96
$0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.

4.4419 out of 5 stars
4.4419 out of 5 Stars. 4822 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen $14.47 $0.60/oz

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen
current price $14.47
$0.60/oz

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen

4.0217 out of 5 stars
4.0217 out of 5 Stars. 46 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen $19.47 $0.65/oz

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen
current price $19.47
$0.65/oz

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen

4.3158 out of 5 stars
4.3158 out of 5 Stars. 57 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nature Raised Farms Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Strips, Frozen, 2.5 lbs. $14.97 $5.99/lb

Nature Raised Farms Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Strips, Frozen, 2.5 lbs.
current price $14.97
$5.99/lb

Nature Raised Farms Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Strips, Frozen, 2.5 lbs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Hempler's Center Cut, Butcher Cut Shoulder Bacon, 32 oz. $13.83 $0.43/oz

Hempler's Center Cut, Butcher Cut Shoulder Bacon, 32 oz.
current price $13.83
$0.43/oz

Hempler's Center Cut, Butcher Cut Shoulder Bacon, 32 oz.

4.3541 out of 5 stars
4.3541 out of 5 Stars. 257 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

About Bulk Meat Sales, Poultry & Seafood - Sam's Club

Premium Quality Meat, Poultry, and Seafood

Elevate your dining experience with Sam's Club's® premium selection of meat, poultry, and seafood! Discover an extensive range of high-quality cuts sourced from the finest farms and fisheries, meticulously crafted to cater to the most discerning palates. Our mouthwatering assortment includes tender steaks, a hearty ribeye roast, juicy chicken, succulent shrimp, and much more, available at unbeatable prices.

Sourced for Taste and Nutrition

At Sam's Club®, we understand the importance of top-grade meat and seafood for a delicious and nutritious meal. Our collection of fresh and frozen meat, poultry and seafood is perfect for barbecue parties, family dinners, or lavish feasts. Savor the unbeatable taste and quality of our grass-fed beef, antibiotic-free chicken, and sustainably-sourced seafood that will leave you craving more.

Variety for Every Culinary Need

With our wide variety of cuts and flavors, you can easily find the perfect choice for your culinary needs. Indulge in the rich flavor of our Angus beef steaks or enjoy the succulent taste of our wild-caught salmon. Delight your taste buds with our tender and juicy rotisserie chicken, or make your seafood dreams come true with our fresh and frozen shrimp, crab and lobster. Can’t decide? Choose one of our meat and/or seafood sampler boxes that contain an assortment of items.

Hassle-Free Online Shopping Experience

Whether you’re looking for ground meat, hot dogs, chicken breasts, bacon or a whole turkey, our user-friendly website makes shopping online a breeze. Browse through our vast selection and take advantage of our competitive prices, ensuring you always get the best value for your money. Plus, with our convenient delivery options, you can have your favorite products delivered right to your doorstep.

Transform Your Meals with Sam's Club

Experience the unparalleled quality and taste of Sam's Club's meat, poultry and seafood offerings. Transform your meals into gastronomic delights with our exquisite range and enjoy the convenience of online shopping. Order now and treat yourself to the finest cuts and freshest seafood available, only at Sam's Club!

Savor the Flavors from Sam's Club Recipe Hub

Discover quick and easy recipe ideas on Sam's Club recipe page, featuring a wide variety of mouthwatering dishes and holiday appetizers that cater to various dietary preferences and restrictions, such as gluten-free, keto-friendly, vegan, and vegetarian options. Our expertly curated recipes are approachable for all skill levels, providing step-by-step instructions and helpful tips for creating restaurant-quality dishes for any occasion, from holiday brunches to weeknight dinners. Explore our recipe page for dinner ideas and start cooking delicious meals in the comfort of your own home.