Gold Standard Sustainable Seafood

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Beer Battered Cod Fillets, Frozen, 11-15 ct., 2 lbs., $18.96, $9.48/lb

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Beer Battered Cod Fillets, Frozen, 11-15 ct., 2 lbs.
current price $18.96
$9.48/lb

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Beer Battered Cod Fillets, Frozen, 11-15 ct., 2 lbs.

4.4687 out of 5 stars
4.4687 out of 5 Stars. 9341 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs., $24.94, $9.98/lb

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.
current price $24.94
$9.98/lb

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.

4.7708 out of 5 stars
4.7708 out of 5 Stars. 16306 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound, $22.94, $9.76/lb

Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound
current price $22.94
avg. price
$9.76/lb
Final cost by weight

Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound

4.6789 out of 5 stars
4.6789 out of 5 Stars. 1878 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $16.97, $8.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
current price $16.97
$8.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.

4.7133 out of 5 stars
4.7133 out of 5 Stars. 5135 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound, $32.00, $11.47/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $32.00
avg. price
$11.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.6213 out of 5 stars
4.6213 out of 5 Stars. 5722 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs., $15.94, $7.97/lb

Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs.
current price $15.94
$7.97/lb

Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs.

4.6893 out of 5 stars
4.6893 out of 5 Stars. 3759 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs., $22.86, $10.16/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs.
current price $22.86
$10.16/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs.

4.1714 out of 5 stars
4.1714 out of 5 Stars. 5093 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs., $28.94, $14.47/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs.
current price $28.94
$14.47/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs.

4.4776 out of 5 stars
4.4776 out of 5 Stars. 4324 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs., $16.47, $8.23/lb

Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs.
current price $16.47
$8.23/lb

Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs.

4.6183 out of 5 stars
4.6183 out of 5 Stars. 3482 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs., $17.97, $5.99/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.
current price $17.97
$5.99/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.

4.6514 out of 5 stars
4.6514 out of 5 Stars. 4222 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs., $14.98, $7.49/lb

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs.
current price $14.98
$7.49/lb

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs.

4.3758 out of 5 stars
4.3758 out of 5 Stars. 4255 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound, $33.91, $10.87/lb

Instant Savings
Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $33.91
avg. price
$10.87/lb
Final cost by weight
$2 off per package
Ends Oct 25

Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.574 out of 5 stars
4.574 out of 5 Stars. 3202 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $18.97, $9.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
current price $18.97
$9.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.

4.7247 out of 5 stars
4.7247 out of 5 Stars. 4184 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Tilapia Fillet, priced per pound, $19.24, $7.26/lb

Member's Mark Farm Raised Tilapia Fillet, priced per pound
current price $19.24
avg. price
$7.26/lb
Final cost by weight

Member's Mark Farm Raised Tilapia Fillet, priced per pound

4.4995 out of 5 stars
4.4995 out of 5 Stars. 1087 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound, $36.55, $14.62/lb

Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound
current price $36.55
avg. price
$14.62/lb
Final cost by weight

Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound

4.4205 out of 5 stars
4.4205 out of 5 Stars. 2045 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz., $12.77, $1.28/oz

Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz.
current price $12.77
$1.28/oz

Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz.

4.5637 out of 5 stars
4.5637 out of 5 Stars. 2379 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Large Cooked Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 2 lbs., $17.47, $8.73/lb

Member's Mark Farm Raised Large Cooked Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 2 lbs.
current price $17.47
$8.73/lb

Member's Mark Farm Raised Large Cooked Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 2 lbs.

4.6505 out of 5 stars
4.6505 out of 5 Stars. 2724 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk., $10.48, Was $11.48, $0.22/oz

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.
current price Now $10.48, Was $11.48
$0.22/oz
$1 off

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.

4.3024 out of 5 stars
4.3024 out of 5 Stars. 1488 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs., $12.64, Was $14.64, $4.21/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs.
current price Now $12.64, Was $14.64
$4.21/lb
$2 off

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs.

4.6124 out of 5 stars
4.6124 out of 5 Stars. 4301 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Ahi Tuna Steaks, Frozen, 2 lbs., $16.94, $8.47/lb

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Ahi Tuna Steaks, Frozen, 2 lbs.
current price $16.94
$8.47/lb

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Ahi Tuna Steaks, Frozen, 2 lbs.

4.7536 out of 5 stars
4.7536 out of 5 Stars. 1875 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Yellowfin Ahi Tuna, priced per pound, $20.82, $9.17/lb

Member's Mark Yellowfin Ahi Tuna, priced per pound
current price $20.82
avg. price
$9.17/lb
Final cost by weight

Member's Mark Yellowfin Ahi Tuna, priced per pound

4.4903 out of 5 stars
4.4903 out of 5 Stars. 1028 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Atlantic Salmon Fillet, Skinless, Case, priced per pound, $379.80, $11.27/lb

Member's Mark Atlantic Salmon Fillet, Skinless, Case, priced per pound
current price $379.80
avg. price
$11.27/lb
Final cost by weight

Member's Mark Atlantic Salmon Fillet, Skinless, Case, priced per pound

4.6699 out of 5 stars
4.6699 out of 5 Stars. 942 reviews
Out of stock

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Pacific Cod Loins, Frozen, 3 lbs., $30.94, $10.31/lb

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Pacific Cod Loins, Frozen, 3 lbs.
current price $30.94
$10.31/lb

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Pacific Cod Loins, Frozen, 3 lbs.

4.56 out of 5 stars
4.56 out of 5 Stars. 2393 reviews
Out of stock

About Sustainable Fresh Salmon

We aim to source 100% of Member’s Mark seafood from farms and fisheries that have certifications recognized by the Global Sustainable Seafood Initiative (GSSI). For example, we source from the following GSSI certified programs including MSC (wild caught) or BAP 4 stars / ASC (farm-raised) by 2025, based on price, availability, quality, member demand, and unique regulatory environments across our global retail markets.8

Wild-caught or farm-raised, is there a difference?
Utilizing more sustainable fishing practices can help support fish populations and ensure healthier habitats for future generations.

Farm-raised seafood plays a vital role in helping conserve resources and meeting the increasing demand for seafood, while easing the strain on wild stocks and natural resources.

We aim for suppliers of Member’s Mark seafood to comply with the sustainability certifications approved by the Global Sustainable Seafood Initiative (GSSI). By 2025, we aim for 100% of our wild caught and farm raised fish to meet these standards.

https://www.ourgssi.org/gssi-recognized-certifcation/

undefinedWhat to look for.
To help simplify identification and clearly mark our more sustainably sourced items, we’ve created the Gold Standard badge to better find our more sustainable seafood products in-club and online.

8Including USDA/FDA regulated products for human consumption only, excluding pet food product.