Gluten-Free Snacks(101+)
Prices may vary in club and online
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Sponsored
$888
current price $8.88$0.44/oz
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
4.815 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz., $9.98, $0.62/oz

Sponsored
$998
current price $9.98$0.62/oz
Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.
4.3589 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Old Wisconsin Turkey Snack Sticks 32 oz., $14.47, $0.45/oz

$1447
current price $14.47$0.45/oz
Old Wisconsin Turkey Snack Sticks 32 oz.
4.7043 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz., $11.22, $0.80/oz

$1122
current price $11.22$0.80/oz
From $11.22
Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz.
4.7823 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Simple Mills Soft Baked Almond Flour Bars, Variety Pack, 18 ct., $12.98, $0.72/ea

$1298
current price $12.98$0.72/ea
Simple Mills Soft Baked Almond Flour Bars, Variety Pack, 18 ct.
4.4086 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz., $10.68, $0.89/oz

Sponsored
$1068
current price $10.68$0.89/oz
simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
4.3046 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
TRUBAR Plant Based Protein Bar Variety Pack, 14 ct., $17.88, $1.28/ea

$1788
current price $17.88$1.28/ea
TRUBAR Plant Based Protein Bar Variety Pack, 14 ct.
4.302 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Larabar Fruit & Nut Bar, Apple Pie and Lemon Bar, 20 pk., $15.98, $0.80/ea

$1598
current price $15.98$0.80/ea
Larabar Fruit & Nut Bar, Apple Pie and Lemon Bar, 20 pk.
4.3774 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
MadeGood Birthday Cake Drizzled Bars, 0.85 oz., 20 pk., $12.98, $0.65/ea

$1298
current price $12.98$0.65/ea
MadeGood Birthday Cake Drizzled Bars, 0.85 oz., 20 pk.
4.5789 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk., $15.42, $1.28/oz

Sponsored
$1542
current price $15.42$1.28/oz
Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
4.4567 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
RIND Apple Chips, 9 oz., $5.48, Was $7.48, $0.61/oz

Now$548
current price Now $5.48, Was $7.48$7.48
$0.61/oz
$2 off
RIND Apple Chips, 9 oz.
4.3741 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Popchips Variety Pack Chips, 0.8 oz., 30 pk., $12.98, Was $14.98, $0.43/ea

Now$1298
current price Now $12.98, Was $14.98$14.98
$0.43/ea
$2 off
Popchips Variety Pack Chips, 0.8 oz., 30 pk.
4.5044 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Angie's BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn Popcorn, 0.67 oz., 28 pk., $13.48, $0.48/ea

$1348
current price $13.48$0.48/ea
Angie's BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn Popcorn, 0.67 oz., 28 pk.
3.64 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
KiZE Life Changing Bar Variety Pack, 12 pk., $13.98, $1.17/ea

$1398
current price $13.98$1.17/ea
KiZE Life Changing Bar Variety Pack, 12 pk.
4.336 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
PopCorners Sweet & Salty Kettle Corn Popped-Corn Snack, 18 oz., $5.98, Was $6.98, $0.33/oz
Instant Savings

Now$598
current price Now $5.98, Was $6.98$6.98
$0.33/oz
$1 off
Ends Dec 04
PopCorners Sweet & Salty Kettle Corn Popped-Corn Snack, 18 oz.
4.6557 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
TRUBAR Plant Based Protein Bar Variety Pack, 16 pk., $19.98, $1.25/ea

$1998
current price $19.98$1.25/ea
TRUBAR Plant Based Protein Bar Variety Pack, 16 pk.
4.7255 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Boulder Canyon Avocado Oil Potato Chips, 18 oz., $6.88, $0.38/oz

$688
current price $6.88$0.38/oz
Boulder Canyon Avocado Oil Potato Chips, 18 oz.
4.6419 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Jackson's Super Veggie Straws Variety Pack, 0.75 oz., 24 pk., $11.98, $0.50/ea

$1198
current price $11.98$0.50/ea
Jackson's Super Veggie Straws Variety Pack, 0.75 oz., 24 pk.
4.142 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
CLIF BUILDERS Protein Bars OREO-Flavored, 2.4 oz., 15 pk., $19.98, $1.33/ea

$1998
current price $19.98$1.33/ea
CLIF BUILDERS Protein Bars OREO-Flavored, 2.4 oz., 15 pk.
4.1595 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Earths Best Organic Cheddar Veggie Puffs, .50 oz., 16 ct., $11.98, Was $14.98, $1.50/oz
Instant Savings

Now$1198
current price Now $11.98, Was $14.98$14.98
$1.50/oz
$3 off
Ends Sep 30
Earths Best Organic Cheddar Veggie Puffs, .50 oz., 16 ct.
4.5698 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Larabar Gluten-Free Bars, Variety Pack, 20 pk., $15.98, $0.80/ea

$1598
current price $15.98$0.80/ea
Larabar Gluten-Free Bars, Variety Pack, 20 pk.
4.5732 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
PopCorners Sea Salt Flavored Whole Grain Snacks, 18 oz., $5.98, Was $6.98, $0.33/oz
Instant Savings

Now$598
current price Now $5.98, Was $6.98$6.98
$0.33/oz
$1 off
Ends Dec 04
PopCorners Sea Salt Flavored Whole Grain Snacks, 18 oz.
5 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Larabar Minis Variety Pack, 36 ct., $15.98, $0.44/ea

$1598
current price $15.98$0.44/ea
Larabar Minis Variety Pack, 36 ct.
4.5714 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Duke's Original Recipe Smoked Shorty Sausages, 5 oz., 3 pk., $11.98, $0.80/oz

$1198
current price $11.98$0.80/oz
Duke's Original Recipe Smoked Shorty Sausages, 5 oz., 3 pk.
4.411 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Like Air Pancake Puffcorn 14 oz., $5.98, $0.43/oz

$598
current price $5.98$0.43/oz
Like Air Pancake Puffcorn 14 oz.
4.6515 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
CLIF BUILDERS Gluten Free Protein Bars, Variety Pack, 18 pk., $21.48, $1.19/ea

$2148
current price $21.48$1.19/ea
CLIF BUILDERS Gluten Free Protein Bars, Variety Pack, 18 pk.
4.6884 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Like Air Classic Puffcorn, 14 oz., $5.98, $0.43/oz

$598
current price $5.98$0.43/oz
Like Air Classic Puffcorn, 14 oz.
4.25 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Siete Maiz Sea Salt Corn Tortilla Chips, 18 oz., $6.98, $0.39/oz

$698
current price $6.98$0.39/oz
Siete Maiz Sea Salt Corn Tortilla Chips, 18 oz.
4.858 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Lesser Evil Premium Popcorn Variety Pack, 0.65 oz., 28 pk., $14.98, $0.82/oz

$1498
current price $14.98$0.82/oz
Lesser Evil Premium Popcorn Variety Pack, 0.65 oz., 28 pk.
4.7078 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Larabar Protein Bars, Peanut Butter Chocolate, 16 pk., $14.98, $0.94/ea

$1498
current price $14.98$0.94/ea
Larabar Protein Bars, Peanut Butter Chocolate, 16 pk.
Available for Shipping Shipping
Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.

Members-only price
Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.
4.8138 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

$998
current price $9.98$0.50/oz
Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.
4.813 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk., $9.48, $0.23/oz

$948
current price $9.48$0.23/oz
Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.
5 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk., $13.98, $0.52/oz

$1398
current price $13.98$0.52/oz
MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.
3.7456 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz., $6.98

$698
current price $6.98FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz.
Available for Shipping Shipping
Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct., $14.42

$1442
current price $14.42Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz., $6.98

$698
current price $6.98FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
Available for Shipping Shipping
Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk., $12.48, $0.35/oz

$1248
current price $12.48$0.35/oz
Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk.
Available for Shipping Shipping
Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz., $8.72

$872
current price $8.72Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.
Available for Pickup Pickup
Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk., $17.98, $0.72/oz

$1798
current price $17.98$0.72/oz
Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.
4.4643 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct., $10.98, $0.14/oz

$1098
current price $10.98$0.14/oz
Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct.
4.7 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Fruit Strips, 48 ct., $11.98, $0.51/oz

$1198
current price $11.98$0.51/oz
Member's Mark Fruit Strips, 48 ct.
4.6 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Tillamook Country Smoker Sweet ‘N Tender Zero Sugar Original Beef Jerky, 11.3 oz., $14.98

$1498
current price $14.98Tillamook Country Smoker Sweet ‘N Tender Zero Sugar Original Beef Jerky, 11.3 oz.
Available for Shipping Shipping
Purely Elizabeth Original Organic Ancient Grain Granola, 29 oz., $9.98, $0.34/oz

$998
current price $9.98$0.34/oz
Purely Elizabeth Original Organic Ancient Grain Granola, 29 oz.
4.6379 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Hippeas Flavor Blast! Trippin' Cheddar Baked Chickpea Puffs, 13 oz., $5.98, $0.46/oz

$598
current price $5.98$0.46/oz
Hippeas Flavor Blast! Trippin' Cheddar Baked Chickpea Puffs, 13 oz.
4.6198 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Tandy Belly Bears Gummy Candies with Probiotics, 0.88 oz., 12 ct., $14.98, $1.25/ea

$1498
current price $14.98$1.25/ea
Tandy Belly Bears Gummy Candies with Probiotics, 0.88 oz., 12 ct.
4.75 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct., $12.48

$1248
current price $12.48Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct.
Available for Shipping Shipping
WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz., $8.28

$828
current price $8.28WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.
4.3277 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz., $5.48

$548
current price $5.48Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.
Out of stock