Gluten-Free Snacks

Prices may vary in club and online
Sort by|

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.815 out of 5 stars
4.815 out of 5 Stars. 11027 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz., $9.98, $0.62/oz

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.
Sponsored
current price $9.98
$0.62/oz

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.

4.3589 out of 5 stars
4.3589 out of 5 Stars. 1619 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk., $8.98, $0.75/ea

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.
current price $8.98
$0.75/ea

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.

4.4115 out of 5 stars
4.4115 out of 5 Stars. 1655 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Dried Mango, 24 oz., $6.98, $0.29/oz

Member's Mark Dried Mango, 24 oz.
current price $6.98
$0.29/oz

Member's Mark Dried Mango, 24 oz.

4.4928 out of 5 stars
4.4928 out of 5 Stars. 1587 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk., $10.98, Was $11.98, $0.91/oz

Instant Savings
Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk.
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk.

4.5295 out of 5 stars
4.5295 out of 5 Stars. 5269 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz., $10.68, $0.89/oz

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
Sponsored
current price $10.68
$0.89/oz

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.

4.3046 out of 5 stars
4.3046 out of 5 Stars. 1599 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Jalapeño Grassfed Beef Sticks, 1 oz., 12 pk., $10.98, Was $11.98, $0.91/oz

Instant Savings
Member's Mark Jalapeño Grassfed Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05

Member's Mark Jalapeño Grassfed Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.

4.6909 out of 5 stars
4.6909 out of 5 Stars. 7208 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Beef Steak Strips, 12 oz., $11.98, $1.00/oz

Member's Mark Beef Steak Strips, 12 oz.
current price $11.98
$1.00/oz

Member's Mark Beef Steak Strips, 12 oz.

4.5823 out of 5 stars
4.5823 out of 5 Stars. 6006 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct., $26.98, $1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.

4.5218 out of 5 stars
4.5218 out of 5 Stars. 1305 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk., $15.42, $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
Sponsored
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4567 out of 5 stars
4.4567 out of 5 Stars. 4430 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz., $6.54, $0.47/oz

SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz.
current price $6.54
$0.47/oz

SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz.

4.595 out of 5 stars
4.595 out of 5 Stars. 14743 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz., $3.28, $0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.
current price $3.28
$0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.

4.6375 out of 5 stars
4.6375 out of 5 Stars. 10239 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pure Organic Layered Fruit Bars, Snack Variety Pack, 0.63 oz., 28 pk., $13.98, $0.72/oz

Pure Organic Layered Fruit Bars, Snack Variety Pack, 0.63 oz., 28 pk.
current price $13.98
$0.72/oz

Pure Organic Layered Fruit Bars, Snack Variety Pack, 0.63 oz., 28 pk.

4.6292 out of 5 stars
4.6292 out of 5 Stars. 658 reviews
Available for Shipping

ZBar Gluten Free Protein Snack Bar, Variety Pack, 24 pk., $18.98

ZBar Gluten Free Protein Snack Bar, Variety Pack, 24 pk.
current price $18.98

ZBar Gluten Free Protein Snack Bar, Variety Pack, 24 pk.

4.3696 out of 5 stars
4.3696 out of 5 Stars. 138 reviews
Available for Shipping

Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk., $19.36, $0.24/oz

Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.
current price $19.36
$0.24/oz
From $19.36

Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.

4.7238 out of 5 stars
4.7238 out of 5 Stars. 4250 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct., $24.68, $1.76/ea

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.
current price $24.68
$1.76/ea

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.

4.6447 out of 5 stars
4.6447 out of 5 Stars. 1151 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Tortilla Style 18-19g Protein Chip Variety Pack, Nacho Cheese & Ranch, 14 ct., $26.98, $1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-19g Protein Chip Variety Pack, Nacho Cheese & Ranch, 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-19g Protein Chip Variety Pack, Nacho Cheese & Ranch, 14 ct.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz., $16.98, $0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.
current price $16.98
$0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.

4.7558 out of 5 stars
4.7558 out of 5 Stars. 8240 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Tortilla-Style 19g Protein Chips, Variety Pack, 14 ct., $26.98, $1.71/oz

Quest Tortilla-Style 19g Protein Chips, Variety Pack, 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla-Style 19g Protein Chips, Variety Pack, 14 ct.

4.6087 out of 5 stars
4.6087 out of 5 Stars. 69 reviews
Available for Shipping

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs., $7.28, $0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
current price $7.28
$0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.

4.6259 out of 5 stars
4.6259 out of 5 Stars. 3197 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Honey Stinger Gluten Free Salted Caramel Waffle Organic Healthy Snack (12 ct.)

Honey Stinger Gluten Free Salted Caramel Waffle Organic Healthy Snack (12 ct.)
Members-only price

Honey Stinger Gluten Free Salted Caramel Waffle Organic Healthy Snack (12 ct.)

4.5352 out of 5 stars
4.5352 out of 5 Stars. 71 reviews
Available for Shipping

IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk., $13.98, $1.17/ea

IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk.
current price $13.98
$1.17/ea

IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk.

4.1158 out of 5 stars
4.1158 out of 5 Stars. 1882 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk., $13.98, $0.50/ea

SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk.
current price $13.98
$0.50/ea

SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk.

4.7765 out of 5 stars
4.7765 out of 5 Stars. 2891 reviews
Available for Shipping

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz., $5.78, $0.41/oz

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz.
current price $5.78
$0.41/oz

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz.

4.3463 out of 5 stars
4.3463 out of 5 Stars. 589 reviews
Available for Shipping

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk., $8.91, $0.49/ea

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.
current price $8.91
$0.49/ea
From $8.91

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.

3.9946 out of 5 stars
3.9946 out of 5 Stars. 555 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

MadeGood Mornings Organic Soft Baked Oat Bars, Variety Pack, 24 ct., $14.98, $0.62/ea

MadeGood Mornings Organic Soft Baked Oat Bars, Variety Pack, 24 ct.
current price $14.98
$0.62/ea

MadeGood Mornings Organic Soft Baked Oat Bars, Variety Pack, 24 ct.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 132 reviews
Available for Shipping

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct., $27.98, $1.22/ea

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.
current price $27.98
$1.22/ea

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.

4.5913 out of 5 stars
4.5913 out of 5 Stars. 4722 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Honey Stinger Organic Gluten-Free Cookies and Cream Waffles (12 ct.)

Honey Stinger Organic Gluten-Free Cookies and Cream Waffles (12 ct.)
Members-only price

Honey Stinger Organic Gluten-Free Cookies and Cream Waffles (12 ct.)

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 40 reviews
Available for Shipping

Honey Stinger Organic Energy Waffle, Gluten Free Cinnamon, Caffeine Free Healthy Snack, 1.06 oz., 12 pk.

Honey Stinger Organic Energy Waffle, Gluten Free Cinnamon, Caffeine Free Healthy Snack, 1.06 oz., 12 pk.
Members-only price

Honey Stinger Organic Energy Waffle, Gluten Free Cinnamon, Caffeine Free Healthy Snack, 1.06 oz., 12 pk.

4.6341 out of 5 stars
4.6341 out of 5 Stars. 41 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz., $4.78, $0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.
current price $4.78
$0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.

4.8233 out of 5 stars
4.8233 out of 5 Stars. 6176 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mott's No Sugar Added Applesauce, 46 oz., 3 pk., $8.86, $0.06/oz

Mott's No Sugar Added Applesauce, 46 oz., 3 pk.
current price $8.86
$0.06/oz

Mott's No Sugar Added Applesauce, 46 oz., 3 pk.

4.8115 out of 5 stars
4.8115 out of 5 Stars. 3491 reviews
Available for Shipping

MadeGood Mixed Berry & Chocolate Chip Granola Minis, 24 pk., $11.98

MadeGood Mixed Berry & Chocolate Chip Granola Minis, 24 pk.
current price $11.98

MadeGood Mixed Berry & Chocolate Chip Granola Minis, 24 pk.

4.5528 out of 5 stars
4.5528 out of 5 Stars. 729 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk., $14.26, $0.48/ea

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
current price $14.26
$0.48/ea
From $14.26

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.

4.6362 out of 5 stars
4.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk., $13.98, $0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.

3.6518 out of 5 stars
3.6518 out of 5 Stars. 1887 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct., $22.48, $0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.
current price $22.48
$0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.

4.6703 out of 5 stars
4.6703 out of 5 Stars. 4714 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct., $16.98, $0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.
current price $16.98
$0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.

4.2661 out of 5 stars
4.2661 out of 5 Stars. 2604 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Bare Baked Crunchy Variety Pack Chips, 0.53 oz., 18 pk., $14.98, Was $16.98, $0.83/ea

Instant Savings
Bare Baked Crunchy Variety Pack Chips, 0.53 oz., 18 pk.
current price Now $14.98, Was $16.98
$0.83/ea
$2 off
Ends Oct 04

Bare Baked Crunchy Variety Pack Chips, 0.53 oz., 18 pk.

4.2122 out of 5 stars
4.2122 out of 5 Stars. 410 reviews
Available for Shipping

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz, $10.48, $0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz
current price $10.48
$0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz

4.7241 out of 5 stars
4.7241 out of 5 Stars. 993 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz., $5.98, $0.35/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.
current price $5.98
$0.35/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.

4.7287 out of 5 stars
4.7287 out of 5 Stars. 4092 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Skinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct., $12.64, $0.63/ea

Skinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct.
current price $12.64
$0.63/ea

Skinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct.

4.6699 out of 5 stars
4.6699 out of 5 Stars. 103 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk., $18.98, $0.61/oz

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.61/oz

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.

4.7155 out of 5 stars
4.7155 out of 5 Stars. 2685 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz., $11.22, $0.70/oz

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz.
current price $11.22
$0.70/oz

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz.

4.3517 out of 5 stars
4.3517 out of 5 Stars. 4174 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk., $8.98, $0.37/ea

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.
current price $8.98
$0.37/ea

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.

4.5246 out of 5 stars
4.5246 out of 5 Stars. 570 reviews
Available for Shipping

Sensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz., $6.98, $0.30/oz

Sensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz.
current price $6.98
$0.30/oz

Sensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz.

4.6679 out of 5 stars
4.6679 out of 5 Stars. 2192 reviews
Available for Shipping

About Gluten-Free Snacks