Summer Entertaining

Prices may vary in club and online

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.

4.7379 out of 5 stars
4.7379 out of 5 Stars. 35732 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7335 out of 5 stars
4.7335 out of 5 Stars. 10743 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Strip Loin, Cryovac, priced per pound $200.58 $15.97/lb

Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Strip Loin, Cryovac, priced per pound
current price $200.58
avg. price
$15.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Strip Loin, Cryovac, priced per pound

4.4717 out of 5 stars
4.4717 out of 5 Stars. 53 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Moscato D'Asti Sparkling Wine, 750 ml $10.59 $0.42/foz

Member's Mark Moscato D'Asti Sparkling Wine, 750 ml
current price $10.59
$0.42/foz

Member's Mark Moscato D'Asti Sparkling Wine, 750 ml

4.7653 out of 5 stars
4.7653 out of 5 Stars. 1189 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct. $4.97 Was $6.67 $0.83/ea

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct.
current price Now $4.97, Was $6.67
$0.83/ea
$1.70 off

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct.

4.7312 out of 5 stars
4.7312 out of 5 Stars. 10915 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.48 $0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
Sponsored
current price $10.48
$0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.

4.8179 out of 5 stars
4.8179 out of 5 Stars. 5679 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk. $11.92 $0.28/oz

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.
current price $11.92
$0.28/oz

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.

4.4501 out of 5 stars
4.4501 out of 5 Stars. 1873 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Brisket Flat, Cryovac, priced per pound $65.63 $9.47/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Brisket Flat, Cryovac, priced per pound
current price $65.63
avg. price
$9.47/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Brisket Flat, Cryovac, priced per pound

4.602 out of 5 stars
4.602 out of 5 Stars. 711 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.7859 out of 5 stars
4.7859 out of 5 Stars. 8098 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk. $10.98 Was $11.98 $0.19/oz

Instant Savings
Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.
Sponsored
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.19/oz
$1 off
Ends Oct 05

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 4180 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 30 ct. $11.98 Was $14.98 $0.40/ea

Instant Savings
Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 30 ct.
current price Now $11.98, Was $14.98
$0.40/ea
$3 off
Ends Oct 28

Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 30 ct.

4.7165 out of 5 stars
4.7165 out of 5 Stars. 7467 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Vacuum Pack, priced per pound $34.70 $17.98/lb

Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Vacuum Pack, priced per pound
current price $34.70
avg. price
$17.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Vacuum Pack, priced per pound

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 415 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Marlborough Sauvignon Blanc, 750 ml $10.69 $0.42/foz

Member's Mark Marlborough Sauvignon Blanc, 750 ml
current price $10.69
$0.42/foz

Member's Mark Marlborough Sauvignon Blanc, 750 ml

4.512 out of 5 stars
4.512 out of 5 Stars. 625 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk. $12.88 $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Heinz Original Tomato Ketchup, 44 oz., 3 pk. $10.98 $0.08/oz

Heinz Original Tomato Ketchup, 44 oz., 3 pk.
current price $10.98
$0.08/oz

Heinz Original Tomato Ketchup, 44 oz., 3 pk.

4.8433 out of 5 stars
4.8433 out of 5 Stars. 31464 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Hidden Valley Original Ranch Dressing, 40 oz., 2 pk. $12.48 $0.16/oz

Hidden Valley Original Ranch Dressing, 40 oz., 2 pk.
current price $12.48
$0.16/oz

Hidden Valley Original Ranch Dressing, 40 oz., 2 pk.

4.8749 out of 5 stars
4.8749 out of 5 Stars. 20941 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Raspberries 12 oz. $4.47 $0.37/oz

Raspberries 12 oz.
current price $4.47
$0.37/oz

Raspberries 12 oz.

4.4719 out of 5 stars
4.4719 out of 5 Stars. 14360 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.

4.7506 out of 5 stars
4.7506 out of 5 Stars. 3564 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk. $17.28 $0.04/foz

Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk.
current price $17.28
$0.04/foz

Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk.

4.8002 out of 5 stars
4.8002 out of 5 Stars. 7157 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk. $10.38 $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.7476 out of 5 stars
4.7476 out of 5 Stars. 3166 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.7364 out of 5 stars
4.7364 out of 5 Stars. 10552 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.

4.747 out of 5 stars
4.747 out of 5 Stars. 2708 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk. $6.28 Was $7.28 $1.57/ea

Instant Savings
Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.
current price Now $6.28, Was $7.28
$1.57/ea
$1 off
Ends Dec 31

Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.

4.8857 out of 5 stars
4.8857 out of 5 Stars. 18690 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz. $8.98 $0.56/oz

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz.
current price $8.98
$0.56/oz

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz.

4.8727 out of 5 stars
4.8727 out of 5 Stars. 9282 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk. $42.48 $0.11/foz

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.

4.7285 out of 5 stars
4.7285 out of 5 Stars. 4239 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark USDA Prime Whole Beef Tenderloin, Cryovac, priced per pound $176.59 $23.96/lb

Member's Mark USDA Prime Whole Beef Tenderloin, Cryovac, priced per pound
current price $176.59
avg. price
$23.96/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Whole Beef Tenderloin, Cryovac, priced per pound

4.376 out of 5 stars
4.376 out of 5 Stars. 258 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Hellmann's Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk. $14.88 $0.20/foz

Hellmann's Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk.
current price $14.88
$0.20/foz

Hellmann's Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk.

4.5488 out of 5 stars
4.5488 out of 5 Stars. 7848 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Daisy Brand Pure and Natural Sour Cream, 14 oz., 2 pk. $4.97 $0.18/oz

Daisy Brand Pure and Natural Sour Cream, 14 oz., 2 pk.
current price $4.97
$0.18/oz

Daisy Brand Pure and Natural Sour Cream, 14 oz., 2 pk.

4.8528 out of 5 stars
4.8528 out of 5 Stars. 6603 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz. $4.48 $0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.
current price $4.48
$0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.

4.7537 out of 5 stars
4.7537 out of 5 Stars. 3520 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.

4.7395 out of 5 stars
4.7395 out of 5 Stars. 7233 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

poppi Prebiotic Soda Tastemakers Variety 12 fl. oz., 15 pk $18.98 $0.11/foz

poppi Prebiotic Soda Tastemakers Variety 12 fl. oz., 15 pk
current price $18.98
$0.11/foz

poppi Prebiotic Soda Tastemakers Variety 12 fl. oz., 15 pk

4.627 out of 5 stars
4.627 out of 5 Stars. 823 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz

Instant Savings
Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
current price Now $9.98, Was $11.98
$0.14/oz
$2 off
Ends Oct 11

Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.

4.7624 out of 5 stars
4.7624 out of 5 Stars. 6056 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pineapple $2.97

Pineapple
current price $2.97

Pineapple

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 7972 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
current price $17.98

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.

4.7274 out of 5 stars
4.7274 out of 5 Stars. 1071 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mission Carb Balance 8" Soft Taco Flour Tortillas, 16 ct. $6.98 $0.29/oz

Mission Carb Balance 8" Soft Taco Flour Tortillas, 16 ct.
current price $6.98
$0.29/oz

Mission Carb Balance 8" Soft Taco Flour Tortillas, 16 ct.

4.7819 out of 5 stars
4.7819 out of 5 Stars. 4988 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4589 out of 5 stars
4.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk. $6.34 Was $7.34 $0.04/foz

Instant Savings
SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk.
current price Now $6.34, Was $7.34
$0.04/foz
From $6.34
$1 off
Ends Oct 25

SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk.

4.7815 out of 5 stars
4.7815 out of 5 Stars. 4855 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk. $8.78 $0.04/foz

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.
current price $8.78
$0.04/foz

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.

4.7636 out of 5 stars
4.7636 out of 5 Stars. 4737 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Heavy-Duty, Red Cups, 18 oz., 188 ct. $9.98 $0.05/ea

Member's Mark Heavy-Duty, Red Cups, 18 oz., 188 ct.
current price $9.98
$0.05/ea

Member's Mark Heavy-Duty, Red Cups, 18 oz., 188 ct.

4.6389 out of 5 stars
4.6389 out of 5 Stars. 745 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Glad ForceFlex Tall Kitchen Drawstring Trash Bags, Gain Original scent with Febreze Freshness, 13 Gallon, 160 ct. $19.48 Was $19.98 $0.12/ea

Glad ForceFlex Tall Kitchen Drawstring Trash Bags, Gain Original scent with Febreze Freshness, 13 Gallon, 160 ct.
current price Now $19.48, Was $19.98
$0.12/ea
$0.50 off

Glad ForceFlex Tall Kitchen Drawstring Trash Bags, Gain Original scent with Febreze Freshness, 13 Gallon, 160 ct.

4.5474 out of 5 stars
4.5474 out of 5 Stars. 5303 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

BODYARMOR LYTE Sports Drink Variety Pack Bottles, 12 fl. oz., 24 pk. $16.48 $0.06/foz

BODYARMOR LYTE Sports Drink Variety Pack Bottles, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $16.48
$0.06/foz

BODYARMOR LYTE Sports Drink Variety Pack Bottles, 12 fl. oz., 24 pk.

4.7207 out of 5 stars
4.7207 out of 5 Stars. 1726 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.

4.7215 out of 5 stars
4.7215 out of 5 Stars. 3232 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark USDA Prime Beef Sirloin Top Butt Center Cut, Cryovac, priced per pound $77.47 $11.46/lb

Member's Mark USDA Prime Beef Sirloin Top Butt Center Cut, Cryovac, priced per pound
current price $77.47
avg. price
$11.46/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Beef Sirloin Top Butt Center Cut, Cryovac, priced per pound

4.3611 out of 5 stars
4.3611 out of 5 Stars. 36 reviews
Out of stock

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Loin, Bone-in, Cryovac, priced per pound $209.68 $14.12/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Loin, Bone-in, Cryovac, priced per pound
current price $209.68
avg. price
$14.12/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Loin, Bone-in, Cryovac, priced per pound

4.0625 out of 5 stars
4.0625 out of 5 Stars. 16 reviews
Out of stock

Member's Mark USDA Prime Beef Tenderloin Roast, priced per pound $133.90 $26.78/lb

Member's Mark USDA Prime Beef Tenderloin Roast, priced per pound
current price $133.90
avg. price
$26.78/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Beef Tenderloin Roast, priced per pound

4.3667 out of 5 stars
4.3667 out of 5 Stars. 60 reviews
Out of stock

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Bottom Round, Cryovac, priced per pound $82.87 $5.84/lb

Member's  Mark USDA Choice Angus Whole Beef Bottom Round, Cryovac, priced per pound
current price $82.87
avg. price
$5.84/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Bottom Round, Cryovac, priced per pound

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 48 reviews
Out of stock

Available for shipping

View all