Summer Entertaining

Prices may vary in club and online

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.

4.7379 out of 5 stars
4.7379 out of 5 Stars. 35732 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7335 out of 5 stars
4.7335 out of 5 Stars. 10743 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone-In Short Ribs, priced per pound $44.65 $11.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone-In Short Ribs, priced per pound
current price $44.65
avg. price
$11.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone-In Short Ribs, priced per pound

4.4246 out of 5 stars
4.4246 out of 5 Stars. 3052 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Strip Loin, Cryovac, priced per pound $190.06 $13.46/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Strip Loin, Cryovac, priced per pound
current price $190.06
avg. price
$13.46/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Strip Loin, Cryovac, priced per pound

4.2053 out of 5 stars
4.2053 out of 5 Stars. 151 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound $43.08 $7.48/lb

Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound
current price $43.08
avg. price
$7.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound

4.4877 out of 5 stars
4.4877 out of 5 Stars. 814 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.48 $0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
Sponsored
current price $10.48
$0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.

4.8179 out of 5 stars
4.8179 out of 5 Stars. 5679 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Eye of Round Steak, priced per pound $23.25 $6.74/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Eye of Round Steak, priced per pound
current price $23.25
avg. price
$6.74/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Eye of Round Steak, priced per pound

4.357 out of 5 stars
4.357 out of 5 Stars. 1482 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound $17.43 $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound
current price $17.43
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound

4.6059 out of 5 stars
4.6059 out of 5 Stars. 4032 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Prime Beef Sirloin Steak, priced per pound $30.63 $12.98/lb

Member's Mark USDA Prime Beef Sirloin Steak, priced per pound
current price $30.63
avg. price
$12.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Beef Sirloin Steak, priced per pound

4.2931 out of 5 stars
4.2931 out of 5 Stars. 1617 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk. $10.98 Was $11.98 $0.19/oz

Instant Savings
Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.
Sponsored
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.19/oz
$1 off
Ends Oct 05

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 4180 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Sports Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk. $9.98 Was $10.98 $0.03/foz

Member's Mark Sports Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.03/foz
$1 off

Member's Mark Sports Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.7535 out of 5 stars
4.7535 out of 5 Stars. 2467 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Flank Steak, priced per pound $36.18 $14.47/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Flank Steak, priced per pound
current price $36.18
avg. price
$14.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Flank Steak, priced per pound

4.6004 out of 5 stars
4.6004 out of 5 Stars. 1126 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound $101.32 $6.47/lb

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound
current price $101.32
avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound

4.3641 out of 5 stars
4.3641 out of 5 Stars. 1126 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Chuck Roll, Cryovac, priced per pound $128.66 $7.14/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Chuck Roll, Cryovac, priced per pound
current price $128.66
avg. price
$7.14/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Chuck Roll, Cryovac, priced per pound

4.4567 out of 5 stars
4.4567 out of 5 Stars. 208 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Light Orange Juice Beverage, 52 fl. oz., 2 pk. $5.94 $0.06/foz

Member's Mark Light Orange Juice Beverage, 52 fl. oz., 2 pk.
current price $5.94
$0.06/foz

Member's Mark Light Orange Juice Beverage, 52 fl. oz., 2 pk.

4.0531 out of 5 stars
4.0531 out of 5 Stars. 414 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound $243.52 $14.67/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound
current price $243.52
avg. price
$14.67/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound

4.4472 out of 5 stars
4.4472 out of 5 Stars. 360 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Filet Mignon, priced per pound $57.47 $26.98/lb

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Filet Mignon, priced per pound
current price $57.47
avg. price
$26.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Filet Mignon, priced per pound

4.5982 out of 5 stars
4.5982 out of 5 Stars. 4291 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone In Cowboy Ribeye Steak, priced per pound $42.54 $14.47/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone In Cowboy Ribeye Steak, priced per pound
current price $42.54
avg. price
$14.47/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone In Cowboy Ribeye Steak, priced per pound

4.688 out of 5 stars
4.688 out of 5 Stars. 1561 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound $90.20 $5.88/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound
current price $90.20
avg. price
$5.88/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound

4.3529 out of 5 stars
4.3529 out of 5 Stars. 921 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Ribeye Steak, Thin Sliced, priced per pound $52.40 $14.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Ribeye Steak, Thin Sliced, priced per pound
current price $52.40
avg. price
$14.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Ribeye Steak, Thin Sliced, priced per pound

4.4797 out of 5 stars
4.4797 out of 5 Stars. 1574 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Sirloin Tip, Cryovac, priced per pound $73.05 $6.84/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Sirloin Tip, Cryovac, priced per pound
current price $73.05
avg. price
$6.84/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Sirloin Tip, Cryovac, priced per pound

4.4152 out of 5 stars
4.4152 out of 5 Stars. 737 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound $41.76 $18.98/lb

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound
current price $41.76
avg. price
$18.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound

4.5539 out of 5 stars
4.5539 out of 5 Stars. 3219 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Filet Mignon, priced per pound $46.13 $19.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Filet Mignon, priced per pound
current price $46.13
avg. price
$19.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Filet Mignon, priced per pound

4.5168 out of 5 stars
4.5168 out of 5 Stars. 4779 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Prime Beef Strip Steak, priced per pound $29.04 $16.98/lb

Member's Mark USDA Prime Beef Strip Steak, priced per pound
current price $29.04
avg. price
$16.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Beef Strip Steak, priced per pound

4.503 out of 5 stars
4.503 out of 5 Stars. 2654 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Ribs, Bone-in, Cryovac, priced per pound, 2 per bag $164.55 $10.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Ribs, Bone-in, Cryovac, priced per pound, 2 per bag
current price $164.55
avg. price
$10.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Ribs, Bone-in, Cryovac, priced per pound, 2 per bag

4.3038 out of 5 stars
4.3038 out of 5 Stars. 260 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Grass Fed Beef NY Strip Steak, priced per pound $21.18 $14.12/lb

Member's Mark Grass Fed Beef NY Strip Steak, priced per pound
current price $21.18
avg. price
$14.12/lb
Final cost by weight

Member's Mark Grass Fed Beef NY Strip Steak, priced per pound

3.9 out of 5 stars
3.9 out of 5 Stars. 801 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Tenderloins, Cryovac, priced per pound $147.38 $19.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Tenderloins, Cryovac, priced per pound
current price $147.38
avg. price
$19.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Tenderloins, Cryovac, priced per pound

4.5451 out of 5 stars
4.5451 out of 5 Stars. 864 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Eye of Round, Cryovac, priced per pound $44.07 $5.86/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Eye of Round, Cryovac, priced per pound
current price $44.07
avg. price
$5.86/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Eye of Round, Cryovac, priced per pound

4.475 out of 5 stars
4.475 out of 5 Stars. 200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Beef London Broil Steak, priced per pound $28.63 $8.47/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef London Broil Steak, priced per pound
current price $28.63
avg. price
$8.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef London Broil Steak, priced per pound

4.5049 out of 5 stars
4.5049 out of 5 Stars. 1024 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound $34.80 $3.48/lb

Member's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound
current price $34.80
avg. price
$3.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound

4.5379 out of 5 stars
4.5379 out of 5 Stars. 396 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound $304.23 $17.97/lb

Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound
current price $304.23
avg. price
$17.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound

4.366 out of 5 stars
4.366 out of 5 Stars. 153 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Heinz Original Tomato Ketchup, 44 oz., 3 pk. $10.98 $0.08/oz

Heinz Original Tomato Ketchup, 44 oz., 3 pk.
current price $10.98
$0.08/oz

Heinz Original Tomato Ketchup, 44 oz., 3 pk.

4.8433 out of 5 stars
4.8433 out of 5 Stars. 31464 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.7859 out of 5 stars
4.7859 out of 5 Stars. 8098 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 30 ct. $11.98 Was $14.98 $0.40/ea

Instant Savings
Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 30 ct.
current price Now $11.98, Was $14.98
$0.40/ea
$3 off
Ends Oct 28

Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 30 ct.

4.7165 out of 5 stars
4.7165 out of 5 Stars. 7467 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Hidden Valley Original Ranch Dressing, 40 oz., 2 pk. $12.48 $0.16/oz

Hidden Valley Original Ranch Dressing, 40 oz., 2 pk.
current price $12.48
$0.16/oz

Hidden Valley Original Ranch Dressing, 40 oz., 2 pk.

4.8749 out of 5 stars
4.8749 out of 5 Stars. 20941 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Loin T-Bone Steak, priced per pound $47.27 $15.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Loin T-Bone Steak, priced per pound
current price $47.27
avg. price
$15.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Loin T-Bone Steak, priced per pound

4.6281 out of 5 stars
4.6281 out of 5 Stars. 761 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Extra Trim Tenderloins, Cryovac, priced per pound $164.65 $31.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Extra Trim Tenderloins, Cryovac, priced per pound
current price $164.65
avg. price
$31.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Extra Trim Tenderloins, Cryovac, priced per pound

4.7207 out of 5 stars
4.7207 out of 5 Stars. 956 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Strip Loin, Cryovac, priced per pound $200.58 $15.97/lb

Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Strip Loin, Cryovac, priced per pound
current price $200.58
avg. price
$15.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Strip Loin, Cryovac, priced per pound

4.4717 out of 5 stars
4.4717 out of 5 Stars. 53 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Classic Hummus, 32 oz. $4.48 $0.14/oz

Member's Mark Classic Hummus, 32 oz.
current price $4.48
$0.14/oz

Member's Mark Classic Hummus, 32 oz.

4.5917 out of 5 stars
4.5917 out of 5 Stars. 840 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Brisket Flat, Cryovac, priced per pound $65.63 $9.47/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Brisket Flat, Cryovac, priced per pound
current price $65.63
avg. price
$9.47/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Brisket Flat, Cryovac, priced per pound

4.602 out of 5 stars
4.602 out of 5 Stars. 711 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz. $3.28 $0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.
current price $3.28
$0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.

4.6377 out of 5 stars
4.6377 out of 5 Stars. 10246 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz. $6.12 $0.34/oz

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.
current price $6.12
$0.34/oz
From $6.12

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.

4.6774 out of 5 stars
4.6774 out of 5 Stars. 4445 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz. $9.98 $0.24/oz

Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz.
current price $9.98
$0.24/oz

Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz.

4.6221 out of 5 stars
4.6221 out of 5 Stars. 6447 reviews
Out of stock

Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set $199.00

Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
current price $199.00

Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set

4.4254 out of 5 stars
4.4254 out of 5 Stars. 2351 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 93/7 Ground Beef, Case, priced per pound $119.42 $6.22/lb

Member's Mark 93/7 Ground Beef, Case, priced per pound
current price $119.42
avg. price
$6.22/lb
Final cost by weight

Member's Mark 93/7 Ground Beef, Case, priced per pound

4.6923 out of 5 stars
4.6923 out of 5 Stars. 26 reviews
Out of stock

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Chuck Steak, Thin Sliced, priced per pound $26.01 $7.93/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Chuck Steak, Thin Sliced, priced per pound
current price $26.01
avg. price
$7.93/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Chuck Steak, Thin Sliced, priced per pound

4.4362 out of 5 stars
4.4362 out of 5 Stars. 619 reviews
Out of stock

Member's Mark USDA Prime Beef Sirloin Top Butt Center Cut, Cryovac, priced per pound $77.47 $11.46/lb

Member's Mark USDA Prime Beef Sirloin Top Butt Center Cut, Cryovac, priced per pound
current price $77.47
avg. price
$11.46/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Beef Sirloin Top Butt Center Cut, Cryovac, priced per pound

4.3611 out of 5 stars
4.3611 out of 5 Stars. 36 reviews
Out of stock

Available for shipping

View all