Personal Care

Prices may vary in club and online

Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Set, $16.48, $0.37/foz

Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Set
Sponsored
current price $16.48
$0.37/foz

Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Set

4.7627 out of 5 stars
4.7627 out of 5 Stars. 6295 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk., $19.98, $0.16/ea

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk.
Sponsored
current price $19.98
$0.16/ea

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk.

4.5263 out of 5 stars
4.5263 out of 5 Stars. 4860 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

L'Oreal Paris Elvive Hyaluron Plump Hydrating Shampoo & Conditioner, 40 fl. oz. 2pk, $20.98

L'Oreal Paris Elvive Hyaluron Plump Hydrating Shampoo & Conditioner, 40 fl. oz. 2pk
current price $20.98

L'Oreal Paris Elvive Hyaluron Plump Hydrating Shampoo & Conditioner, 40 fl. oz. 2pk

4.3097 out of 5 stars
4.3097 out of 5 Stars. 352 reviews
Available for Shipping

Garnier Fructis Sleek & Shine Kit, 2 Anti- Frizz Serums & Frizz Tamer, $19.96

Garnier Fructis Sleek & Shine Kit, 2 Anti- Frizz Serums & Frizz Tamer
current price $19.96

Garnier Fructis Sleek & Shine Kit, 2 Anti- Frizz Serums & Frizz Tamer

4.3791 out of 5 stars
4.3791 out of 5 Stars. 1601 reviews
Available for Shipping

Carmex Moisturizing Lip Balm Variety Pack, 10 ct., $10.98, $1.10/ea

Carmex Moisturizing Lip Balm Variety Pack, 10 ct.
current price $10.98
$1.10/ea

Carmex Moisturizing Lip Balm Variety Pack, 10 ct.

4.9286 out of 5 stars
4.9286 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack, $22.76, $0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack
Sponsored
current price $22.76
$0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack

4.8094 out of 5 stars
4.8094 out of 5 Stars. 530 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

L'Occitane Best of Provence Collection of 6 Hand Creams, 1 oz., 6 pk., $39.98

L'Occitane Best of Provence Collection of 6 Hand Creams, 1 oz., 6 pk.
current price $39.98

L'Occitane Best of Provence Collection of 6 Hand Creams, 1 oz., 6 pk.

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Native Nourishing Body Wash, 34 fl. oz., Choose Scent, $15.98, $0.47/foz

Native Nourishing Body Wash, 34 fl. oz., Choose Scent
current price $15.98
$0.47/foz

Native Nourishing Body Wash, 34 fl. oz., Choose Scent

Available for Shipping or Pickup

Braun IPL Silk-Expert Mini Laser, Hair Removal Kit, $219.98

Braun IPL Silk-Expert Mini Laser, Hair Removal Kit
current price $219.98

Braun IPL Silk-Expert Mini Laser, Hair Removal Kit

4.8163 out of 5 stars
4.8163 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk., $13.48, $0.90/oz

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk.
Sponsored
current price $13.48
$0.90/oz

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk.

4.673 out of 5 stars
4.673 out of 5 Stars. 1104 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dove Cucumber+Green Tea and Dragonfruit Body Wash, 30.6 fl. oz., 2 pk., $18.98, $0.31/foz

Dove Cucumber+Green Tea and Dragonfruit Body Wash, 30.6 fl. oz., 2 pk.
current price $18.98
$0.31/foz

Dove Cucumber+Green Tea and Dragonfruit Body Wash, 30.6 fl. oz., 2 pk.

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Sunforgettable Total Protection Face Shield Flex, SPF 50, Choose Color, $42.98

Sunforgettable Total Protection Face Shield Flex, SPF 50, Choose Color
Deep, variant on Sunforgettable Total Protection Face Shield Flex, SPF 50, Choose Color
Medium, variant on Sunforgettable Total Protection Face Shield Flex, SPF 50, Choose Color
Fair, variant on Sunforgettable Total Protection Face Shield Flex, SPF 50, Choose Color
current price $42.98

Sunforgettable Total Protection Face Shield Flex, SPF 50, Choose Color

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Crest 3D White Vivid Mint Ultra Whitening Toothpaste, 5.2 oz., 5 pk., $16.98, $0.65/oz

Crest 3D White Vivid Mint Ultra Whitening Toothpaste, 5.2 oz., 5 pk.
current price $16.98
$0.65/oz

Crest 3D White Vivid Mint Ultra Whitening Toothpaste, 5.2 oz., 5 pk.

4.7548 out of 5 stars
4.7548 out of 5 Stars. 2839 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gillette Labs Official NFL New Orleans Saints Licensed Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs Official NFL New Orleans Saints Licensed Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs Official NFL New Orleans Saints Licensed Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

Available for Shipping

NIGHT Satin Pillowcase & Scrunchies Gift Set, 7 pc., $22.98

NIGHT Satin Pillowcase & Scrunchies Gift Set, 7 pc.
Champagne, variant on NIGHT Satin Pillowcase & Scrunchies Gift Set, 7 pc.
Light Blue, variant on NIGHT Satin Pillowcase & Scrunchies Gift Set, 7 pc.
Animal, variant on NIGHT Satin Pillowcase & Scrunchies Gift Set, 7 pc.
Blush, variant on NIGHT Satin Pillowcase & Scrunchies Gift Set, 7 pc.
current price $22.98
Options from $22.98 – $29.98

NIGHT Satin Pillowcase & Scrunchies Gift Set, 7 pc.

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Vaseline Cocoa Radiant Lotion Set, $12.96, $0.26/foz

Vaseline Cocoa Radiant Lotion Set
current price $12.96
$0.26/foz

Vaseline Cocoa Radiant Lotion Set

3.2704 out of 5 stars
3.2704 out of 5 Stars. 159 reviews
Available for Shipping

BIC Sensitive Men's Disposable Razor, Single Blade, 52 ct., $12.47, $0.24/ea

BIC Sensitive Men's Disposable Razor, Single Blade, 52 ct.
current price $12.47
$0.24/ea

BIC Sensitive Men's Disposable Razor, Single Blade, 52 ct.

4.2667 out of 5 stars
4.2667 out of 5 Stars. 165 reviews
Available for Shipping

Philips Sonicare Total Clean Rechargeable Toothbrush, White Handles, 2 pk., $99.98

Philips Sonicare Total Clean Rechargeable Toothbrush, White Handles, 2 pk.
current price $99.98

Philips Sonicare Total Clean Rechargeable Toothbrush, White Handles, 2 pk.

4.4931 out of 5 stars
4.4931 out of 5 Stars. 217 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Garnier Micellar Water Hydrating Facial Cleanser & Makeup Remover Pack, $13.94

Garnier Micellar Water Hydrating Facial Cleanser & Makeup Remover Pack
current price $13.94

Garnier Micellar Water Hydrating Facial Cleanser & Makeup Remover Pack

4.6163 out of 5 stars
4.6163 out of 5 Stars. 16259 reviews
Available for Shipping

Medicube Zero Pore One Day Serum, 1.01 fl. oz., $16.98

Medicube Zero Pore One Day Serum, 1.01 fl. oz.
current price $16.98

Medicube Zero Pore One Day Serum, 1.01 fl. oz.

Available for Shipping

Dove Men+Care Fresh and Clean 2-in-1 Shampoo, 40 fl. oz.

Dove Men+Care Fresh and Clean 2-in-1 Shampoo, 40 fl. oz.
Members-only price

Dove Men+Care Fresh and Clean 2-in-1 Shampoo, 40 fl. oz.

4.5918 out of 5 stars
4.5918 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hempz Triple Moisture Whipped Body Crème, 17 fl. oz., 2 pk., $29.96, $0.88/foz

Hempz Triple Moisture Whipped Body Crème, 17 fl. oz., 2 pk.
current price $29.96
$0.88/foz

Hempz Triple Moisture Whipped Body Crème, 17 fl. oz., 2 pk.

4.8079 out of 5 stars
4.8079 out of 5 Stars. 177 reviews
Available for Shipping

Aesop Body Cleanser, Choose Type, 16.9 fl. oz., $34.98

Aesop Body Cleanser, Choose Type, 16.9 fl. oz.
current price $34.98
Options from $34.98 – $39.98

Aesop Body Cleanser, Choose Type, 16.9 fl. oz.

3.2857 out of 5 stars
3.2857 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Dove Men+Care Antiperspirant Deodorant Stick, Extra Fresh, 2.6 oz., 4 pk., $19.48, $1.87/oz

Dove Men+Care Antiperspirant Deodorant Stick, Extra Fresh, 2.6 oz., 4 pk.
current price $19.48
$1.87/oz

Dove Men+Care Antiperspirant Deodorant Stick, Extra Fresh, 2.6 oz., 4 pk.

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 42 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Neutrogena Evenly Clear Acne-Prone Skin Essentials Set, $14.91

Neutrogena Evenly Clear Acne-Prone Skin Essentials Set
current price $14.91
From $14.91

Neutrogena Evenly Clear Acne-Prone Skin Essentials Set

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

CeraVe AM/PM Facial Moisturizing Lotion Multipack, 3 oz., 2 pk., $23.99

CeraVe AM/PM Facial Moisturizing Lotion Multipack, 3 oz., 2 pk.
current price $23.99

CeraVe AM/PM Facial Moisturizing Lotion Multipack, 3 oz., 2 pk.

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, 2.5 oz., $59.98, $23.99/oz

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, 2.5 oz.
current price $59.98
$23.99/oz

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, 2.5 oz.

Available for Shipping

Farmacy Green Clean Makeup Meltaway Cleansing Balm, Choose Size

Farmacy Green Clean Makeup Meltaway Cleansing Balm, Choose Size
Members-only price

Farmacy Green Clean Makeup Meltaway Cleansing Balm, Choose Size

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

NIGHT Pimple Patches, for Toughest Acne, 48 ct., $19.98

NIGHT Pimple Patches, for Toughest Acne, 48 ct.
current price $19.98

NIGHT Pimple Patches, for Toughest Acne, 48 ct.

4.7049 out of 5 stars
4.7049 out of 5 Stars. 61 reviews
Available for Shipping

Drybar Buttercup Blow-Dryer, $124.98

Drybar Buttercup Blow-Dryer
current price $124.98

Drybar Buttercup Blow-Dryer

Available for Shipping

Supergoop Unseen Sunscreen, SPF 50, 1.7 fl. oz.

Supergoop Unseen Sunscreen, SPF 50, 1.7 fl. oz.
Members-only price

Supergoop Unseen Sunscreen, SPF 50, 1.7 fl. oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

R+Co Television Perfect Hair Shampoo. 8.5 fl. oz., $26.98

R+Co Television Perfect Hair Shampoo. 8.5 fl. oz.
current price $26.98

R+Co Television Perfect Hair Shampoo. 8.5 fl. oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Oral-B iO Series 2 Kids Electric Toothbrush, Stitch, Handle + 3 Brush Heads, $69.98

Oral-B iO Series 2 Kids Electric Toothbrush, Stitch, Handle + 3 Brush Heads
current price $69.98

Oral-B iO Series 2 Kids Electric Toothbrush, Stitch, Handle + 3 Brush Heads

Available for Shipping

L'Occitane Almond Supple Skin Oil, 3.3 oz., $36.98, $11.21/oz

L'Occitane Almond Supple Skin Oil, 3.3 oz.
current price $36.98
$11.21/oz

L'Occitane Almond Supple Skin Oil, 3.3 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Dove ADV Cool Essentials Antiperspirant Deodorant, 2.6 oz., 4 pk., $18.48

Dove ADV Cool Essentials Antiperspirant Deodorant, 2.6 oz., 4 pk.
current price $18.48

Dove ADV Cool Essentials Antiperspirant Deodorant, 2.6 oz., 4 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Urban Skin Rx 3-in-1 Clear Skin Cleansing Bar, 2 oz., 2 pk., $21.98

Urban Skin Rx 3-in-1 Clear Skin Cleansing Bar, 2 oz., 2 pk.
current price $21.98

Urban Skin Rx 3-in-1 Clear Skin Cleansing Bar, 2 oz., 2 pk.

Available for Shipping

Pacha Soap Co, Pink Himalayan Magnesium, Salt Soak, 48 oz., $11.41, $0.24/oz

Pacha Soap Co, Pink Himalayan Magnesium, Salt Soak, 48 oz.
current price $11.41
$0.24/oz
From $11.41

Pacha Soap Co, Pink Himalayan Magnesium, Salt Soak, 48 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crest 3D White Strength Whitening Mouthwash, Clean Mint, 32 fl. oz., 2 pk., $10.98, $0.17/foz

Crest 3D White Strength Whitening Mouthwash, Clean Mint, 32 fl. oz., 2 pk.
current price $10.98
$0.17/foz

Crest 3D White Strength Whitening Mouthwash, Clean Mint, 32 fl. oz., 2 pk.

4.7671 out of 5 stars
4.7671 out of 5 Stars. 73 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Urban Skin Rx 3-in-1 Even Tone Cleansing Bar 2 oz., 2 pk., $21.98

Urban Skin Rx 3-in-1 Even Tone Cleansing Bar 2 oz., 2 pk.
current price $21.98

Urban Skin Rx 3-in-1 Even Tone Cleansing Bar 2 oz., 2 pk.

Available for Shipping

Softsoap Antibacterial Liquid Hand Soap, 11.25 fl. oz., 4 pk., $9.48, $0.21/foz

Softsoap Antibacterial Liquid Hand Soap, 11.25 fl. oz., 4 pk.
current price $9.48
$0.21/foz

Softsoap Antibacterial Liquid Hand Soap, 11.25 fl. oz., 4 pk.

4.3077 out of 5 stars
4.3077 out of 5 Stars. 149 reviews
Available for Shipping

Old Spice Lawn Ranger & Broseidon Mens Body Wash, 30 fl. oz., 2 pk., $16.98, $0.28/foz

Old Spice Lawn Ranger & Broseidon Mens Body Wash, 30 fl. oz., 2 pk.
current price $16.98
$0.28/foz

Old Spice Lawn Ranger & Broseidon Mens Body Wash, 30 fl. oz., 2 pk.

4.7849 out of 5 stars
4.7849 out of 5 Stars. 279 reviews
Available for Shipping

Mrs. Meyer’s Limited Edition Falliday Hand Soap, Iowa Pine, Apple Cider, Snowdrop, 12.5 fl. oz., 3 pk., $11.77

Mrs. Meyer’s Limited Edition Falliday Hand Soap, Iowa Pine, Apple Cider, Snowdrop, 12.5 fl. oz., 3 pk.
current price $11.77

Mrs. Meyer’s Limited Edition Falliday Hand Soap, Iowa Pine, Apple Cider, Snowdrop, 12.5 fl. oz., 3 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pureology Hydrate Conditioner, 33.8 fl. oz., $69.90, $2.07/foz

Pureology Hydrate Conditioner, 33.8 fl. oz.
current price $69.90
$2.07/foz

Pureology Hydrate Conditioner, 33.8 fl. oz.

Out of stock

Pureology Hydrate Shampoo, 33.8 fl. oz., $69.90, $2.07/foz

Pureology Hydrate Shampoo, 33.8 fl. oz.
current price $69.90
$2.07/foz

Pureology Hydrate Shampoo, 33.8 fl. oz.

Out of stock

Living Proof Restore Conditioner, 24 fl. oz., $42.98, $1.79/foz

Living Proof Restore Conditioner, 24 fl. oz.
current price $42.98
$1.79/foz

Living Proof Restore Conditioner, 24 fl. oz.

Out of stock

Sol De Janeiro Delicia Drench Body Butter, 8.1 oz., $34.98, $4.32/oz

Sol De Janeiro Delicia Drench Body Butter, 8.1 oz.
current price $34.98
$4.32/oz

Sol De Janeiro Delicia Drench Body Butter, 8.1 oz.

Out of stock

Dove Antibacterial Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 pk., $18.98, $0.31/foz

Dove Antibacterial Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 pk.
current price $18.98
$0.31/foz

Dove Antibacterial Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 pk.

4.4444 out of 5 stars
4.4444 out of 5 Stars. 9 reviews
Out of stock

K18 Damage Repair Starter Set, $68.54, $17.85/foz

K18 Damage Repair Starter Set
current price $68.54
$17.85/foz

K18 Damage Repair Starter Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

L’Occitane Soft Touch Trio Hand Cream Gift Set, $23.98

L’Occitane Soft Touch Trio Hand Cream Gift Set
current price $23.98

L’Occitane Soft Touch Trio Hand Cream Gift Set

Out of stock