Pantry Foods

Prices may vary in club and online

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk., $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.
Sponsored
current price $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.

Available for Shipping

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz., $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.
Sponsored
current price $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.4542 out of 5 stars
4.4542 out of 5 Stars. 938 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk., $13.48, $0.34/oz

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk.
current price $13.48
$0.34/oz

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk.

4.6783 out of 5 stars
4.6783 out of 5 Stars. 1346 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Food Service Italian Dressing, 128 oz., $9.48, $0.07/foz

Member's Mark Food Service Italian Dressing, 128 oz.
current price $9.48
$0.07/foz

Member's Mark Food Service Italian Dressing, 128 oz.

4.6856 out of 5 stars
4.6856 out of 5 Stars. 334 reviews
Available for Shipping

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk, $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk
Sponsored
current price $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk., $16.98, $3.40/ea

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk.
current price $16.98
$3.40/ea

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk.

4.7067 out of 5 stars
4.7067 out of 5 Stars. 2397 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Foodservice Extra Heavy Mayonnaise, 128 fl. oz., $12.48, $0.10/foz

Member's Mark Foodservice Extra Heavy Mayonnaise, 128 fl. oz.
current price $12.48
$0.10/foz

Member's Mark Foodservice Extra Heavy Mayonnaise, 128 fl. oz.

4.5668 out of 5 stars
4.5668 out of 5 Stars. 1295 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Foodservice Honey Mustard, 128 oz., $14.98, $0.12/foz

Member's Mark Foodservice Honey Mustard, 128 oz.
current price $14.98
$0.12/foz

Member's Mark Foodservice Honey Mustard, 128 oz.

4.7561 out of 5 stars
4.7561 out of 5 Stars. 205 reviews
Available for Shipping

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk., $11.98, Was $13.98

Instant Savings
Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.
Sponsored
current price Now $11.98, Was $13.98
$2 off
Ends Oct 12

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz., $4.78, $0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.
current price $4.78
$0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.

4.8233 out of 5 stars
4.8233 out of 5 Stars. 6173 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Black Beans 12 lbs., $10.98, $0.06/oz

Member's Mark Black Beans 12 lbs.
current price $10.98
$0.06/oz

Member's Mark Black Beans 12 lbs.

4.7132 out of 5 stars
4.7132 out of 5 Stars. 666 reviews
Available for Shipping

Nabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk., $13.78, $0.23/oz

Nabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk.
current price $13.78
$0.23/oz

Nabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk.

4.6763 out of 5 stars
4.6763 out of 5 Stars. 800 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Whole Artichoke Hearts, 33.5 oz., $7.86, $0.23/oz

Member's Mark Whole Artichoke Hearts, 33.5 oz.
current price $7.86
$0.23/oz

Member's Mark Whole Artichoke Hearts, 33.5 oz.

4.609 out of 5 stars
4.609 out of 5 Stars. 1496 reviews
Available for Shipping

Siete Maiz Sea Salt Corn Tortilla Chips, 18 oz., $6.98, $0.39/oz

Siete Maiz Sea Salt Corn Tortilla Chips, 18 oz.
current price $6.98
$0.39/oz

Siete Maiz Sea Salt Corn Tortilla Chips, 18 oz.

4.858 out of 5 stars
4.858 out of 5 Stars. 169 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Mini Peanut Butter Cups, Milk & Dark Chocolate Candy, 30 oz., $11.92, Was $13.98, $0.40/oz

Member's Mark Mini Peanut Butter Cups, Milk & Dark Chocolate Candy, 30 oz.
current price Now $11.92, Was $13.98
$0.40/oz
$2.06 off

Member's Mark Mini Peanut Butter Cups, Milk & Dark Chocolate Candy, 30 oz.

4.8672 out of 5 stars
4.8672 out of 5 Stars. 5052 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk., $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.
current price $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.

4.8047 out of 5 stars
4.8047 out of 5 Stars. 343 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.

4.813 out of 5 stars
4.813 out of 5 Stars. 7868 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz., $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.
current price $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz., $6.98

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz.
current price $6.98

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz.

3.7353 out of 5 stars
3.7353 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping or Pickup

Wildbrine Organic Dill & Garlic Sauerkraut, 30 oz., $6.76

Wildbrine Organic Dill & Garlic Sauerkraut, 30 oz.
current price $6.76

Wildbrine Organic Dill & Garlic Sauerkraut, 30 oz.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz., $9.98

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz.

Available for Shipping

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct., $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.
current price $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.

Available for Shipping or Pickup

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk., $14.98

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk.
current price $14.98

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk.

Available for Shipping

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk., $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.
current price $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.

Available for Shipping

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz., $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.

Available for Shipping

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk., $5.92, Was $6.98

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.
current price Now $5.92, Was $6.98
From $5.92
$1.06 off

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk., $17.98, $0.72/oz

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.
current price $17.98
$0.72/oz

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.

4.4643 out of 5 stars
4.4643 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Bob Snail Fruit Snacks Variety Pack, Apple-Strawberry & Apple-Raspberry, 0.7 oz., 18 pk., $9.98

Bob Snail Fruit Snacks Variety Pack, Apple-Strawberry & Apple-Raspberry, 0.7 oz., 18 pk.
current price $9.98

Bob Snail Fruit Snacks Variety Pack, Apple-Strawberry & Apple-Raspberry, 0.7 oz., 18 pk.

Available for Shipping

PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Cinnamon Delight, 9.5 oz​., $5.98, $0.63/oz

PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Cinnamon Delight, 9.5 oz​.
current price $5.98
$0.63/oz

PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Cinnamon Delight, 9.5 oz​.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk., $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.
current price $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct., $9.98, $0.19/ea

Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct.
current price $9.98
$0.19/ea

Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct.

4.7505 out of 5 stars
4.7505 out of 5 Stars. 2529 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz., $6.48, $0.41/oz

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz.
current price $6.48
$0.41/oz

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz.

4.2716 out of 5 stars
4.2716 out of 5 Stars. 799 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz., $8.98

Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz.
current price $8.98

Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz.

4.5458 out of 5 stars
4.5458 out of 5 Stars. 720 reviews
Available for Shipping or Pickup

Kinder's Meat Stick, Chicken Teriyaki, 12 Pack, $15.98

Kinder's Meat Stick, Chicken Teriyaki, 12 Pack
current price $15.98

Kinder's Meat Stick, Chicken Teriyaki, 12 Pack

Available for Shipping

Georgia's Best Milk Chocolate Pecans, $11.98

Georgia's Best Milk Chocolate Pecans
current price $11.98

Georgia's Best Milk Chocolate Pecans

Available for Pickup

SkinnyPop Popcorn Variety Snack Pack, 0.5 oz., 36 pk., $15.98

SkinnyPop Popcorn Variety Snack Pack, 0.5 oz., 36 pk.
current price $15.98

SkinnyPop Popcorn Variety Snack Pack, 0.5 oz., 36 pk.

Available for Shipping

Dot’s Chipotle Honey 35oz, $8.98, Was $9.98

Instant Savings
Dot’s Chipotle Honey 35oz
current price Now $8.98, Was $9.98
$1 off
Ends Oct 01

Dot’s Chipotle Honey 35oz

Available for Shipping or Pickup

Gardetto's Honey Mustard Snack Mix, $7.98

Gardetto's Honey Mustard Snack Mix
current price $7.98

Gardetto's Honey Mustard Snack Mix

Available for Shipping or Pickup

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk., $14.98

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.
current price $14.98

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.

Out of stock

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk., $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs,  0.25 oz., 70 pk.
current price $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk.

Out of stock

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz., $3.98, Was $4.48

Instant Savings
Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
current price $3.98, Was $4.48
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.

4.5274 out of 5 stars
4.5274 out of 5 Stars. 146 reviews
Out of stock

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz., $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.7619 out of 5 stars
4.7619 out of 5 Stars. 189 reviews
Out of stock

Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz., $12.98

Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz.
current price $12.98

Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz.

3.0909 out of 5 stars
3.0909 out of 5 Stars. 44 reviews
Out of stock
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only

Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz., $14.98

Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz.
current price $14.98

Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz.

Out of stock