Pantry Foods

Prices may vary in club and online

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk., $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.
Sponsored
current price $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.

Available for Shipping

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz., $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.
Sponsored
current price $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Italian Herb Grinder, 5.8 oz., $5.98, $1.03/oz

Member's Mark Italian Herb Grinder, 5.8 oz.
current price $5.98
$1.03/oz

Member's Mark Italian Herb Grinder, 5.8 oz.

4.7757 out of 5 stars
4.7757 out of 5 Stars. 428 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk., $10.98, Was $11.98, $0.91/oz

Instant Savings
Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk.
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk.

4.5305 out of 5 stars
4.5305 out of 5 Stars. 5265 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Olive Oil Cooking Spray, 7 oz., 2 pk., $6.98, $0.50/foz

Member's Mark Olive Oil Cooking Spray, 7 oz., 2 pk.
current price $6.98
$0.50/foz

Member's Mark Olive Oil Cooking Spray, 7 oz., 2 pk.

4.8216 out of 5 stars
4.8216 out of 5 Stars. 6547 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk, $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk
Sponsored
current price $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz., $15.28, $0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
current price $15.28
$0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.

4.6781 out of 5 stars
4.6781 out of 5 Stars. 2010 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz., $14.98, $0.44/oz

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.
current price $14.98
$0.44/oz

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.

4.4426 out of 5 stars
4.4426 out of 5 Stars. 2490 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Seasoned Croutons, 32 oz., $7.48, $0.23/oz

Member's Mark Seasoned Croutons, 32 oz.
current price $7.48
$0.23/oz

Member's Mark Seasoned Croutons, 32 oz.

4.7822 out of 5 stars
4.7822 out of 5 Stars. 574 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk., $11.98, Was $13.98

Instant Savings
Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.
Sponsored
current price Now $11.98, Was $13.98
$2 off
Ends Oct 12

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Whole Bay Leaves, 2 oz., $8.54, $4.27/oz

Member's Mark Whole Bay Leaves, 2 oz.
current price $8.54
$4.27/oz

Member's Mark Whole Bay Leaves, 2 oz.

4.7905 out of 5 stars
4.7905 out of 5 Stars. 148 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.8373 out of 5 stars
4.8373 out of 5 Stars. 6781 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chopped Chives, 1.4 oz., $7.38

Member's Mark Chopped Chives, 1.4 oz.
current price $7.38

Member's Mark Chopped Chives, 1.4 oz.

4.7884 out of 5 stars
4.7884 out of 5 Stars. 293 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.

4.7935 out of 5 stars
4.7935 out of 5 Stars. 10268 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct., $11.22, $0.47/ea

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct.
current price $11.22
$0.47/ea
From $11.22

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct.

4.6146 out of 5 stars
4.6146 out of 5 Stars. 3303 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Mandarin Oranges 4 oz., 24 ct., $12.17, $0.13/oz

Member's Mark Mandarin Oranges 4 oz., 24 ct.
current price $12.17
$0.13/oz

Member's Mark Mandarin Oranges 4 oz., 24 ct.

4.4756 out of 5 stars
4.4756 out of 5 Stars. 2668 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz., $7.98, $0.44/oz

Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz.
current price $7.98
$0.44/oz
From $7.98

Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz.

4.7149 out of 5 stars
4.7149 out of 5 Stars. 898 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz., $9.48, $0.46/oz

Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz.
current price $9.48
$0.46/oz

Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz.

4.7173 out of 5 stars
4.7173 out of 5 Stars. 336 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz., $11.47, $0.36/oz

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz.
current price $11.47
$0.36/oz

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz.

4.8454 out of 5 stars
4.8454 out of 5 Stars. 414 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk., $9.88, $0.46/oz

Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk.
current price $9.88
$0.46/oz

Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk.

4.6737 out of 5 stars
4.6737 out of 5 Stars. 2182 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz., $15.28, $0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
current price $15.28
$0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.

4.7767 out of 5 stars
4.7767 out of 5 Stars. 12811 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.7913 out of 5 stars
4.7913 out of 5 Stars. 2621 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Himalayan Pink Salt, 38 oz., $7.28, $0.19/oz

Member's Mark Himalayan Pink Salt, 38 oz.
current price $7.28
$0.19/oz
From $7.28

Member's Mark Himalayan Pink Salt, 38 oz.

4.7088 out of 5 stars
4.7088 out of 5 Stars. 958 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk., $9.87, $0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
current price $9.87
$0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.

4.2213 out of 5 stars
4.2213 out of 5 Stars. 1256 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chili Powder, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

Member's Mark Chili Powder, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz
From $9.98

Member's Mark Chili Powder, 20 oz.

4.7123 out of 5 stars
4.7123 out of 5 Stars. 1001 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz., $6.56, $0.20/oz

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
current price $6.56
$0.20/oz

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.

4.7792 out of 5 stars
4.7792 out of 5 Stars. 8466 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz., $10.18, $0.53/oz

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.
current price $10.18
$0.53/oz

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.

4.7814 out of 5 stars
4.7814 out of 5 Stars. 828 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Dried Cilantro, 4.25 oz., $5.98, $1.41/oz

Member's Mark Dried Cilantro, 4.25 oz.
current price $5.98
$1.41/oz

Member's Mark Dried Cilantro, 4.25 oz.

4.4841 out of 5 stars
4.4841 out of 5 Stars. 314 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz., $17.98, $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.
current price $17.98
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.

4.7812 out of 5 stars
4.7812 out of 5 Stars. 3707 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct., $7.48, $0.42/ea

Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct.
current price $7.48
$0.42/ea

Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct.

4.5347 out of 5 stars
4.5347 out of 5 Stars. 6437 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Spanish Style Paprika, 18 oz., $8.78, $0.49/oz

Member's Mark Spanish Style Paprika, 18 oz.
current price $8.78
$0.49/oz

Member's Mark Spanish Style Paprika, 18 oz.

4.707 out of 5 stars
4.707 out of 5 Stars. 454 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic Granulated Garlic, 11 oz., $8.38, $0.76/oz

Member's Mark Organic Granulated Garlic, 11 oz.
current price $8.38
$0.76/oz

Member's Mark Organic Granulated Garlic, 11 oz.

4.6862 out of 5 stars
4.6862 out of 5 Stars. 701 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Dried Basil Leaf, 6.25 oz., $6.64, $1.06/oz

Member's Mark Dried Basil Leaf, 6.25 oz.
current price $6.64
$1.06/oz

Member's Mark Dried Basil Leaf, 6.25 oz.

4.7449 out of 5 stars
4.7449 out of 5 Stars. 494 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Chicken Base, 16 oz., $5.98, $0.37/oz

Member's Mark Chicken Base, 16 oz.
current price $5.98
$0.37/oz

Member's Mark Chicken Base, 16 oz.

4.7207 out of 5 stars
4.7207 out of 5 Stars. 1221 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Black Pepper Grinder, 7 oz., $7.98, $1.14/oz

Member's Mark Black Pepper Grinder, 7 oz.
current price $7.98
$1.14/oz

Member's Mark Black Pepper Grinder, 7 oz.

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 2058 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Thyme Leaves, 8.25 oz., $7.24, $0.88/oz

Member's Mark Thyme Leaves, 8.25 oz.
current price $7.24
$0.88/oz

Member's Mark Thyme Leaves, 8.25 oz.

4.797 out of 5 stars
4.797 out of 5 Stars. 202 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark Himalayan Pink Salt Grinder, 14.3 oz., $5.48, $0.38/oz

Member’s Mark Himalayan Pink Salt Grinder, 14.3 oz.
current price $5.48
$0.38/oz

Member’s Mark Himalayan Pink Salt Grinder, 14.3 oz.

4.7477 out of 5 stars
4.7477 out of 5 Stars. 1823 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Tomato Sauce 106 oz., $5.48, $0.05/oz

Member's Mark Tomato Sauce 106 oz.
current price $5.48
$0.05/oz

Member's Mark Tomato Sauce 106 oz.

4.3914 out of 5 stars
4.3914 out of 5 Stars. 557 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz., $14.98, $0.44/oz

Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
current price $14.98
$0.44/oz

Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.

4.5019 out of 5 stars
4.5019 out of 5 Stars. 2154 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk., $14.98, $0.59/oz

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk.
current price $14.98
$0.59/oz

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk.

4.8483 out of 5 stars
4.8483 out of 5 Stars. 5200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb., $20.98, Was $22.98, $0.05/oz

Member's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb.
current price Now $20.98, Was $22.98
$0.05/oz
$2 off

Member's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb.

4.7716 out of 5 stars
4.7716 out of 5 Stars. 7784 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 100% Pure Olive Oil, 101 fl. oz., $19.98, $0.20/foz

Member's Mark 100% Pure Olive Oil, 101 fl. oz.
current price $19.98
$0.20/foz

Member's Mark 100% Pure Olive Oil, 101 fl. oz.

4.7494 out of 5 stars
4.7494 out of 5 Stars. 3951 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic Granulated Onion Powder, 9.25 oz., $9.78, $1.06/oz

Member's Mark Organic Granulated Onion Powder, 9.25 oz.
current price $9.78
$1.06/oz

Member's Mark Organic Granulated Onion Powder, 9.25 oz.

4.7322 out of 5 stars
4.7322 out of 5 Stars. 534 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Clear Frying Oil 35 lbs., $41.98, $0.07/foz

Member's Mark Clear Frying Oil 35 lbs.
current price $41.98
$0.07/foz

Member's Mark Clear Frying Oil 35 lbs.

4.6879 out of 5 stars
4.6879 out of 5 Stars. 596 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Crushed Red Pepper, 13.5 oz., $5.98, $0.44/oz

Member's Mark Crushed Red Pepper, 13.5 oz.
current price $5.98
$0.44/oz

Member's Mark Crushed Red Pepper, 13.5 oz.

4.8457 out of 5 stars
4.8457 out of 5 Stars. 920 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct., $7.48, $0.42/ea

Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.
current price $7.48
$0.42/ea

Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.

4.7634 out of 5 stars
4.7634 out of 5 Stars. 16587 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Mediterranean Sea Salt Grinder, 14.9 oz., $5.48, $0.37/oz

Member's Mark Mediterranean Sea Salt Grinder, 14.9 oz.
current price $5.48
$0.37/oz

Member's Mark Mediterranean Sea Salt Grinder, 14.9 oz.

4.7174 out of 5 stars
4.7174 out of 5 Stars. 1203 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Peanut Oil, 35 lbs., $55.96, $0.07/foz

Member's Mark Peanut Oil, 35 lbs.
current price $55.96
$0.07/foz

Member's Mark Peanut Oil, 35 lbs.

4.7395 out of 5 stars
4.7395 out of 5 Stars. 1528 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.

4.7403 out of 5 stars
4.7403 out of 5 Stars. 6172 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup