New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Available for Pickup or Delivery

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Texas de Brazil $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50, $79.98

Texas de Brazil $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50
current price $79.98

Texas de Brazil $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 46 reviews
Available for Shipping

Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml, $14.99, $0.59/foz

Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml
current price $14.99
$0.59/foz

Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml

4.7953 out of 5 stars
4.7953 out of 5 Stars. 464 reviews
Available for Pickup or Delivery

Range Kleen Stovetop Clean and Protect Bundle, 2-Piece, $26.76

Range Kleen Stovetop Clean and Protect Bundle, 2-Piece
Sponsored
current price $26.76

Range Kleen Stovetop Clean and Protect Bundle, 2-Piece

4.9744 out of 5 stars
4.9744 out of 5 Stars. 39 reviews
Available for Shipping

Round Cut Fashion Diamond Ring in 18K Gold, $4,299.00

Round Cut Fashion Diamond Ring in 18K Gold
current price $4,299.00

Round Cut Fashion Diamond Ring in 18K Gold

Available for Shipping

0.80 C.T. TW Oval Shaped Diamond Earrings and Pendant Set in 14K Gold, $1,299.00

0.80 C.T. TW Oval Shaped Diamond Earrings and Pendant Set in 14K Gold
current price $1,299.00

0.80 C.T. TW Oval Shaped Diamond Earrings and Pendant Set in 14K Gold

Available for Shipping

Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven, $299.98

Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven
Azure, variant on Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven
Flame, variant on Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven
Cerise, variant on Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven
White, variant on Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven
current price $299.98
Options from $299.98 – $339.98

Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven

Available for Shipping

Bud Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 36 pk., $33.99, $0.94/ea

Bud Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 36 pk.
current price $33.99
$0.94/ea

Bud Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 36 pk.

4.6978 out of 5 stars
4.6978 out of 5 Stars. 182 reviews
Available for Pickup or Delivery

Riunite Lambrusco, 1.5 L, $10.99, $0.22/foz

Riunite Lambrusco, 1.5 L
current price $10.99
$0.22/foz

Riunite Lambrusco, 1.5 L

4.7139 out of 5 stars
4.7139 out of 5 Stars. 720 reviews
Available for Pickup or Delivery

Brother Wireless Digital Color All-in-One Laser Printer, MFC-L3765CDW, $459.99

Brother Wireless Digital Color All-in-One Laser Printer, MFC-L3765CDW
current price $459.99

Brother Wireless Digital Color All-in-One Laser Printer, MFC-L3765CDW

4.1481 out of 5 stars
4.1481 out of 5 Stars. 108 reviews
Available for Shipping

Riedel White Wine/Champagne Glasses, 4-Piece Set, $52.98

Riedel White Wine/Champagne Glasses, 4-Piece Set
current price $52.98

Riedel White Wine/Champagne Glasses, 4-Piece Set

Available for Shipping

Matua Marlborough Sauvignon Blanc Wine, 750 ml, $11.99, $0.47/foz

Matua Marlborough Sauvignon Blanc Wine, 750 ml
current price $11.99
$0.47/foz

Matua Marlborough Sauvignon Blanc Wine, 750 ml

4.5766 out of 5 stars
4.5766 out of 5 Stars. 111 reviews
Available for Pickup or Delivery

Betsey Johnson Xojaney Handbag, $29.87

Betsey Johnson Xojaney Handbag
Black Heart Quilt, variant on Betsey Johnson Xojaney Handbag
Brown Heart Quilt, variant on Betsey Johnson Xojaney Handbag
Leopard, variant on Betsey Johnson Xojaney Handbag
Chalk Animal Print, variant on Betsey Johnson Xojaney Handbag
current price $29.87

Betsey Johnson Xojaney Handbag

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

YouTheFan Arkansas Razorbacks Lighted Stadium End Table

YouTheFan Arkansas Razorbacks Lighted Stadium End Table
Members-only price

YouTheFan Arkansas Razorbacks Lighted Stadium End Table

Available for Shipping

Gap Kids Girls Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
Green, variant on Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
Blue, variant on Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
Pink Petals, variant on Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
Cream, variant on Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
current price $19.98

Gap Kids Girls Toddler Fleece Set

4.9636 out of 5 stars
4.9636 out of 5 Stars. 55 reviews
Available for Shipping

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk., $17.47, $0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak,  16 oz, 2 pk.
current price $17.47
$0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk.

4.4277 out of 5 stars
4.4277 out of 5 Stars. 318 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Riedel Red Wine Glasses, 4-Piece Set, $52.98

Riedel Red Wine Glasses, 4-Piece Set
current price $52.98

Riedel Red Wine Glasses, 4-Piece Set

Available for Shipping

Champion Men's Fleece Jogger, $19.98

Champion Men's Fleece Jogger
Cream, variant on Champion Men's Fleece Jogger
Green, variant on Champion Men's Fleece Jogger
Black, variant on Champion Men's Fleece Jogger
Red - offline, variant on Champion Men's Fleece Jogger
current price $19.98

Champion Men's Fleece Jogger

4.5924 out of 5 stars
4.5924 out of 5 Stars. 184 reviews
Available for Shipping

Gorilla Playsets Alpine Adventure Wooden Swing Set with Tube Slide, $2,199.00

Gorilla Playsets Alpine Adventure Wooden Swing Set with Tube Slide
current price $2,199.00

Gorilla Playsets Alpine Adventure Wooden Swing Set with Tube Slide

Available for Shipping

Logan's Roadhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50, $75.00

Logan's Roadhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50
current price $75.00

Logan's Roadhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Lab Created White Sapphire Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver, $139.00

Lab Created White Sapphire Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver
current price $139.00
Options from $139.00 – $149.00

Lab Created White Sapphire Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver

3.4 out of 5 stars
3.4 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Potbelly Sandwiches $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25, $37.12

Potbelly Sandwiches $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25
current price $37.12

Potbelly Sandwiches $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25

2.7143 out of 5 stars
2.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Saltgrass Steakhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 4 x $25, $79.98

Saltgrass Steakhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 4 x $25
current price $79.98

Saltgrass Steakhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 4 x $25

Available for Shipping

Riedel The O Wine Tumbler, 4 Piece Set, $52.98

Riedel The O Wine Tumbler, 4 Piece Set
current price $52.98

Riedel The O Wine Tumbler, 4 Piece Set

Available for Shipping

Krispy Kreme $45 Gift Card Multi-Pack, 3 x $15, $33.75

Krispy Kreme $45 Gift Card Multi-Pack, 3 x $15
current price $33.75

Krispy Kreme $45 Gift Card Multi-Pack, 3 x $15

Available for Shipping

Riedel Cabernet Magnum Decanter, $49.98

Riedel Cabernet Magnum Decanter
current price $49.98

Riedel Cabernet Magnum Decanter

Available for Shipping

Justin Cabernet Sauvignon, 750 ml, $29.99, $1.18/foz

Justin Cabernet Sauvignon, 750 ml
current price $29.99
$1.18/foz

Justin Cabernet Sauvignon, 750 ml

4.7426 out of 5 stars
4.7426 out of 5 Stars. 101 reviews
Available for Pickup or Delivery

14 Hands Hot to Trot Red Blend Wine, 750 ml, $11.99, $0.47/foz

14 Hands Hot to Trot Red Blend Wine, 750 ml
current price $11.99
$0.47/foz

14 Hands Hot to Trot Red Blend Wine, 750 ml

4.6471 out of 5 stars
4.6471 out of 5 Stars. 238 reviews
Available for Pickup or Delivery

White Castle $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25, $39.98

White Castle $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25
current price $39.98

White Castle $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25

1.6667 out of 5 stars
1.6667 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Corona Extra Non-Alcoholic Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk., $17.99, $1.50/ea

Corona Extra Non-Alcoholic Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $17.99
$1.50/ea

Corona Extra Non-Alcoholic Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk.

4.7444 out of 5 stars
4.7444 out of 5 Stars. 1080 reviews
Available for Pickup or Delivery

Bahama Buck's $30 Gift Card Multi-Pack, 2 x $15, $20.98

Bahama Buck's $30 Gift Card Multi-Pack, 2 x $15
current price $20.98

Bahama Buck's $30 Gift Card Multi-Pack, 2 x $15

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct., $17.64, $0.88/ea

Member's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct.
current price $17.64
$0.88/ea

Member's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base, $79.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base
current price $79.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Super Size Dinosaur Storage Case with 5 Mini Dinos, $34.98

Member's Mark Super Size Dinosaur Storage Case with 5 Mini Dinos
current price $34.98

Member's Mark Super Size Dinosaur Storage Case with 5 Mini Dinos

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack, $19.96

Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
Green, variant on Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
Clear, variant on Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
Amber, variant on Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
current price $19.96

Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Gourmet Breakfast Playset, 25 pc., $24.98

Member's Mark Gourmet Breakfast Playset, 25 pc.
Pink, variant on Member's Mark Gourmet Breakfast Playset, 25 pc.
White, variant on Member's Mark Gourmet Breakfast Playset, 25 pc.
current price $24.98

Member's Mark Gourmet Breakfast Playset, 25 pc.

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 3" Assorted Cheesecakes, 8 ct., $19.87, $2.48/ea

Member's Mark 3" Assorted Cheesecakes, 8 ct.
current price $19.87
$2.48/ea

Member's Mark 3" Assorted Cheesecakes, 8 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament, $89.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament
Green, variant on Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament
Red, variant on Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament
Gold, variant on Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament
current price $89.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Holiday Icon Glass Drinkware, Set of 4, $19.96

Member's Mark Holiday Icon Glass Drinkware, Set of 4
current price $19.96

Member's Mark Holiday Icon Glass Drinkware, Set of 4

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree, $299.97

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree
current price $299.97

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping

Member’s Mark Pre-Lit 60" Decorated Wreath, $199.96

Member’s Mark Pre-Lit 60" Decorated Wreath
current price $199.96

Member’s Mark Pre-Lit 60" Decorated Wreath

Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor, $99.98

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor
current price $99.98

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree, $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree
current price $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fleece Wide Leg Pant, $15.48

Member's Mark Fleece Wide Leg Pant
Blue, variant on Member's Mark Fleece Wide Leg Pant
Grey, variant on Member's Mark Fleece Wide Leg Pant
Oatmeal Heather - Online Only, variant on Member's Mark Fleece Wide Leg Pant
Pink - Online Only, variant on Member's Mark Fleece Wide Leg Pant
current price $15.48

Member's Mark Fleece Wide Leg Pant

4.7273 out of 5 stars
4.7273 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Navee N65i Electric Scooter with Max Speed 25 MPH, $449.00

Navee N65i Electric Scooter with Max Speed 25 MPH
current price $449.00

Navee N65i Electric Scooter with Max Speed 25 MPH

3.5714 out of 5 stars
3.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Out of stock

Leinenkugel's Summer Shandy Craft Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 12 pk.

Leinenkugel's Summer Shandy Craft Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 12 pk.

Leinenkugel's Summer Shandy Craft Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 12 pk.

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.