New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Available for Pickup or Delivery

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

3.80 CT. TW Round Cut Diamond Floral Bracelet in 18K Gold, $6,699.00

3.80 CT. TW Round Cut Diamond Floral Bracelet in 18K Gold
current price $6,699.00

3.80 CT. TW Round Cut Diamond Floral Bracelet in 18K Gold

Available for Shipping

Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven, $47.94

Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven
Matte Black / Gold Knob, variant on Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven
Latte / Gold Knob, variant on Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven
Cranberry / Gold Knob, variant on Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven
Matte Navy / Silver Knob, variant on Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven
current price $47.94

Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven

4.7222 out of 5 stars
4.7222 out of 5 Stars. 234 reviews
Available for Shipping

Hoop Earrings with Hanging Freshwater Pearl Earring in 14K Gold, $369.00

Hoop Earrings with Hanging Freshwater Pearl Earring in 14K Gold
current price $369.00

Hoop Earrings with Hanging Freshwater Pearl Earring in 14K Gold

Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Round Cut In and Out Diamond Hoop Earrings in 14K Gold, $2,699.00

Round Cut In and Out Diamond Hoop Earrings in 14K Gold
Yellow Gold, variant on Round Cut In and Out Diamond Hoop Earrings in 14K Gold
White Gold, variant on Round Cut In and Out Diamond Hoop Earrings in 14K Gold
current price $2,699.00
Options from $2,699.00 – $5,499.00

Round Cut In and Out Diamond Hoop Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk., $22.99, $0.77/ea

Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk.
current price $22.99
$0.77/ea

Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk.

4.7775 out of 5 stars
4.7775 out of 5 Stars. 710 reviews
Available for Pickup or Delivery

Alder Creek Gift Baskets Ultimate Movie Night Gift Bowl, $43.78

Alder Creek Gift Baskets Ultimate Movie Night Gift Bowl
current price $43.78

Alder Creek Gift Baskets Ultimate Movie Night Gift Bowl

Available for Shipping

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 46 reviews
Available for Shipping

YouCopia Adjustable Cabinet Shelf Riser, 2-Pack, $24.98

YouCopia Adjustable Cabinet Shelf Riser, 2-Pack
current price $24.98

YouCopia Adjustable Cabinet Shelf Riser, 2-Pack

4.6875 out of 5 stars
4.6875 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Michelob Ultra Superior Light Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 20 pk., $22.99, $1.15/ea

Michelob Ultra Superior Light Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 20 pk.
current price $22.99
$1.15/ea

Michelob Ultra Superior Light Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 20 pk.

4.7927 out of 5 stars
4.7927 out of 5 Stars. 246 reviews
Available for Pickup or Delivery

Audio-Technica® AT-LP70XBT Bluetooth® Fully Automatic Belt-Drive Turntable (Black/Silver)

Audio-Technica® AT-LP70XBT Bluetooth® Fully Automatic Belt-Drive Turntable (Black/Silver)
Members-only price

Audio-Technica® AT-LP70XBT Bluetooth® Fully Automatic Belt-Drive Turntable (Black/Silver)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz., $10.68, $0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz.
current price $10.68
$0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz.

3.9286 out of 5 stars
3.9286 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Shipping

Cangshan 12-Piece German Steel Forged Knife Block Set, $199.97

Cangshan 12-Piece German Steel Forged Knife Block Set
White, variant on Cangshan 12-Piece German Steel Forged Knife Block Set
Black, variant on Cangshan 12-Piece German Steel Forged Knife Block Set
current price $199.97

Cangshan 12-Piece German Steel Forged Knife Block Set

3.8333 out of 5 stars
3.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes, $25.98

London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes
Infinity Blue, variant on London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes
Sea Spray, variant on London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes
White, variant on London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes
Alloy Gray, variant on London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes
current price $25.98
Options from $25.98 – $27.98

London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes

3.9091 out of 5 stars
3.9091 out of 5 Stars. 33 reviews
Available for Shipping

Franzia Chardonnay White Wine, 5 L, $21.99, $0.13/foz

Franzia Chardonnay White Wine, 5 L
current price $21.99
$0.13/foz

Franzia Chardonnay White Wine, 5 L

4.5847 out of 5 stars
4.5847 out of 5 Stars. 301 reviews
Available for Pickup or Delivery

Bob Evans $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25, $39.98

Bob Evans $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25
current price $39.98

Bob Evans $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Alder Creek Gift Baskets Relax and Unwind Gift Basket, $55.00

Alder Creek Gift Baskets Relax and Unwind Gift Basket
current price $55.00

Alder Creek Gift Baskets Relax and Unwind Gift Basket

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Range Kleen Stovetop Clean and Protect Bundle, 2-Piece, $26.76

Range Kleen Stovetop Clean and Protect Bundle, 2-Piece
current price $26.76

Range Kleen Stovetop Clean and Protect Bundle, 2-Piece

4.9744 out of 5 stars
4.9744 out of 5 Stars. 39 reviews
Available for Shipping

Tim Hortons K-cup Coffee Pods, Variety Pack, 90 ct., $47.98, $0.53/ea

Tim Hortons K-cup Coffee Pods, Variety Pack, 90 ct.
current price $47.98
$0.53/ea

Tim Hortons K-cup Coffee Pods, Variety Pack, 90 ct.

4.5577 out of 5 stars
4.5577 out of 5 Stars. 780 reviews
Available for Shipping

Backyard Discovery Barrington Cedar Gazebo with Powerport, Choose Size, $4,299.00

Backyard Discovery Barrington Cedar Gazebo with Powerport, Choose Size
current price $4,299.00
Options from $2,299.00 – $7,299.00

Backyard Discovery Barrington Cedar Gazebo with Powerport, Choose Size

4.8328 out of 5 stars
4.8328 out of 5 Stars. 1214 reviews
Available for Shipping

Betsey Johnson Xotackle Rhinestone Football, $29.98

Betsey Johnson Xotackle Rhinestone Football
Hot Pink, variant on Betsey Johnson Xotackle Rhinestone Football
Gold/Champagne, variant on Betsey Johnson Xotackle Rhinestone Football
Dark Brown, variant on Betsey Johnson Xotackle Rhinestone Football
current price $29.98

Betsey Johnson Xotackle Rhinestone Football

Available for Shipping

Santa Margherita Pinot Grigio Wine, 750 ml, $28.99, $1.14/foz

Santa Margherita Pinot Grigio Wine, 750 ml
current price $28.99
$1.14/foz

Santa Margherita Pinot Grigio Wine, 750 ml

4.834 out of 5 stars
4.834 out of 5 Stars. 235 reviews
Available for Pickup or Delivery

Menage a Trois California Red Blend Wine, 750 ml, $11.99, $0.47/foz

Menage a Trois California Red Blend Wine, 750 ml
current price $11.99
$0.47/foz

Menage a Trois California Red Blend Wine, 750 ml

4.6292 out of 5 stars
4.6292 out of 5 Stars. 631 reviews
Available for Pickup or Delivery

Heineken Original Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 18 pk., $21.99, $1.22/ea

Heineken Original Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 18 pk.
current price $21.99
$1.22/ea

Heineken Original Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 18 pk.

4.3056 out of 5 stars
4.3056 out of 5 Stars. 841 reviews
Available for Pickup

Menage a Trois Silk Red Blend Wine, 750 ml, $11.99, $0.47/foz

Menage a Trois Silk Red Blend Wine, 750 ml
current price $11.99
$0.47/foz

Menage a Trois Silk Red Blend Wine, 750 ml

4.7003 out of 5 stars
4.7003 out of 5 Stars. 367 reviews
Available for Pickup or Delivery

Bread & Butter Pinot Noir, 750 ml, $14.99, $0.59/foz

Bread & Butter Pinot Noir, 750 ml
current price $14.99
$0.59/foz

Bread & Butter Pinot Noir, 750 ml

4.5643 out of 5 stars
4.5643 out of 5 Stars. 140 reviews
Available for Pickup or Delivery

3.60 CT.T.W. Lab Created Radiant Cut Diamond Bridal Set, $2,399.00

3.60 CT.T.W. Lab Created Radiant Cut Diamond Bridal Set
18K White Gold, variant on 3.60 CT.T.W. Lab Created Radiant Cut Diamond Bridal Set
14K White Gold, variant on 3.60 CT.T.W. Lab Created Radiant Cut Diamond Bridal Set
14K Yellow Gold, variant on 3.60 CT.T.W. Lab Created Radiant Cut Diamond Bridal Set
18K Yellow Gold, variant on 3.60 CT.T.W. Lab Created Radiant Cut Diamond Bridal Set
current price $2,399.00

3.60 CT.T.W. Lab Created Radiant Cut Diamond Bridal Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Lab Created 3.48 CT. T.W. Elongated Cushion Cut Pave Diamond Ring, $2,399.00

Lab Created 3.48 CT. T.W. Elongated Cushion Cut Pave Diamond Ring
14K Yellow Gold, variant on Lab Created 3.48 CT. T.W. Elongated Cushion Cut Pave Diamond Ring
14K White Gold, variant on Lab Created 3.48 CT. T.W. Elongated Cushion Cut Pave Diamond Ring
18K Yellow Gold, variant on Lab Created 3.48 CT. T.W. Elongated Cushion Cut Pave Diamond Ring
current price $2,399.00

Lab Created 3.48 CT. T.W. Elongated Cushion Cut Pave Diamond Ring

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Tricolor Solid Diamond Cut Valentino Necklace in 14K Gold, $949.00

Tricolor Solid Diamond Cut Valentino Necklace in 14K Gold
current price $949.00

Tricolor Solid Diamond Cut Valentino Necklace in 14K Gold

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Johnsens R-134a A/C Refrigerant 12 pack, 12oz. Cans, $119.98, Was $129.98

Instant Savings
Johnsens R-134a A/C Refrigerant 12 pack, 12oz. Cans
current price Now $119.98, Was $129.98
$10 off
Ends Sep 30

Johnsens R-134a A/C Refrigerant 12 pack, 12oz. Cans

4.7743 out of 5 stars
4.7743 out of 5 Stars. 288 reviews
Available for Shipping

Skywalker Elite Series 12' Round Trampoline with Basketball Hoop, $419.00

Skywalker Elite Series 12' Round Trampoline with Basketball Hoop
current price $419.00

Skywalker Elite Series 12' Round Trampoline with Basketball Hoop

Available for Shipping

Franzia Crisp White White Blend Wine, 5 L, $19.99, $0.12/foz

Franzia Crisp White White Blend Wine, 5 L
current price $19.99
$0.12/foz

Franzia Crisp White White Blend Wine, 5 L

4.4722 out of 5 stars
4.4722 out of 5 Stars. 36 reviews
Available for Pickup or Delivery

Multi Gemstone Station Necklace in 14K Gold, $299.00

Multi Gemstone Station Necklace in 14K Gold
current price $299.00
Options from $269.00 – $399.00

Multi Gemstone Station Necklace in 14K Gold

4.6429 out of 5 stars
4.6429 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

Lab Created 2.60 CT.T.W. Marquise Cut Diamond Bridal Set, $2,199.00

Lab Created 2.60 CT.T.W. Marquise Cut Diamond Bridal Set
14K Yellow Gold, variant on Lab Created 2.60 CT.T.W. Marquise Cut Diamond Bridal Set
18K White Gold, variant on Lab Created 2.60 CT.T.W. Marquise Cut Diamond Bridal Set
18K Yellow Gold, variant on Lab Created 2.60 CT.T.W. Marquise Cut Diamond Bridal Set
current price $2,199.00

Lab Created 2.60 CT.T.W. Marquise Cut Diamond Bridal Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Essentia Bottled Water, Ionized Alkaline Water 1.5 L., 12 pk., $19.98, $0.03/foz

Essentia Bottled Water, Ionized Alkaline Water 1.5 L., 12 pk.
current price $19.98
$0.03/foz

Essentia Bottled Water, Ionized Alkaline Water 1.5 L., 12 pk.

4.7365 out of 5 stars
4.7365 out of 5 Stars. 960 reviews
Available for Shipping

New Belgium Voodoo Ranger Imperial IPA Ale Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk., $18.99, $1.58/ea

New Belgium Voodoo Ranger Imperial IPA Ale Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $18.99
$1.58/ea

New Belgium Voodoo Ranger Imperial IPA Ale Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk.

4.7972 out of 5 stars
4.7972 out of 5 Stars. 143 reviews
Available for Pickup or Delivery

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Frigidaire 3.2 cu. ft. Retro Fridge with Bottle Opener

Frigidaire 3.2 cu. ft. Retro Fridge with Bottle Opener
Members-only price

Frigidaire 3.2 cu. ft. Retro Fridge with Bottle Opener

3.8317 out of 5 stars
3.8317 out of 5 Stars. 820 reviews
Available for Shipping

CAcafe Coconut Matcha 19.05 oz., $11.98, $0.63/oz

CAcafe Coconut Matcha 19.05 oz.
current price $11.98
$0.63/oz

CAcafe Coconut Matcha 19.05 oz.

4.232 out of 5 stars
4.232 out of 5 Stars. 181 reviews
Available for Shipping

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Texas de Brazil $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50, $79.98

Texas de Brazil $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50
current price $79.98

Texas de Brazil $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Lifetime Dash 6'6" Youth Sit-On-Top Kayak, Paddle Included

Lifetime Dash 6'6" Youth Sit-On-Top Kayak, Paddle Included

Lifetime Dash 6'6" Youth Sit-On-Top Kayak, Paddle Included

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 80 reviews
Out of stock

Angry Orchard Spiked Thriller Pack Hard Cider Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk., $17.99, $1.50/ea

Angry Orchard Spiked Thriller Pack Hard Cider Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $17.99
$1.50/ea

Angry Orchard Spiked Thriller Pack Hard Cider Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

3.7805 out of 5 stars
3.7805 out of 5 Stars. 41 reviews
Out of stock

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Peanut Butter Granola, 32 oz., $10.68, $0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Peanut Butter Granola, 32 oz.
current price $10.68
$0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Peanut Butter Granola, 32 oz.

4.7586 out of 5 stars
4.7586 out of 5 Stars. 29 reviews
Out of stock

Guinness Extra Import Stout Ale Beer, 11.2 fl. oz. bottle, 12 pk., $18.99, $1.58/ea

Guinness Extra Import Stout Ale Beer, 11.2 fl. oz. bottle, 12 pk.
current price $18.99
$1.58/ea

Guinness Extra Import Stout Ale Beer, 11.2 fl. oz. bottle, 12 pk.

4.5621 out of 5 stars
4.5621 out of 5 Stars. 507 reviews
Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.