New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Available for Pickup or Delivery

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack, $14.96

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Green, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Blue, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Tan, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
current price $14.96

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack

4.7105 out of 5 stars
4.7105 out of 5 Stars. 38 reviews
Available for Shipping

Spongebob Half Sheet Cookie Cake, $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake
current price $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Greenball Transmaster STR - ST205/75R15 LRD 107N Special Trailer Radial Tire, $74.82, $74.82/ea

Greenball Transmaster STR - ST205/75R15 LRD 107N Special Trailer Radial Tire
current price $74.82
$74.82/ea

Greenball Transmaster STR - ST205/75R15 LRD 107N Special Trailer Radial Tire

Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

iRobot Roomba Plus 415S Robot Vacuum & Mop + AutoWash

Instant Savings
iRobot Roomba Plus 415S Robot Vacuum & Mop + AutoWash
Members-only price
$100 off
Ends Sep 30

iRobot Roomba Plus 415S Robot Vacuum & Mop + AutoWash

Available for Shipping

Simpli-Magic Reusable Absorbent Multi-Purpose Washable Underpads, Oil Spill Pads & Training Pads, Heavy-Duty Leakproof Protection, 34" x 36", 4 Pack, $29.99

Simpli-Magic Reusable Absorbent Multi-Purpose Washable Underpads, Oil Spill Pads & Training Pads, Heavy-Duty Leakproof Protection, 34" x 36", 4 Pack
current price $29.99

Simpli-Magic Reusable Absorbent Multi-Purpose Washable Underpads, Oil Spill Pads & Training Pads, Heavy-Duty Leakproof Protection, 34" x 36", 4 Pack

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

KPop Demon Hunters Mira Children's Prestige Costume, $49.98

KPop Demon Hunters Mira Children's Prestige Costume
current price $49.98

KPop Demon Hunters Mira Children's Prestige Costume

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 46 reviews
Available for Shipping

0.50 C.T. TW Round Cut Beaded Bezel Diamond Necklace in 14K Gold, $849.00

0.50 C.T. TW Round Cut Beaded Bezel Diamond Necklace in 14K Gold
current price $849.00

0.50 C.T. TW Round Cut Beaded Bezel Diamond Necklace in 14K Gold

Available for Shipping

Magnum Mini Double Caramel Vanilla Ice Cream Bars, 18ct, $12.76

Magnum Mini Double Caramel Vanilla Ice Cream Bars, 18ct
current price $12.76

Magnum Mini Double Caramel Vanilla Ice Cream Bars, 18ct

Available for Pickup

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs., $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.
current price $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Graco SnugRide SnugFit DLX Infant Car Seat

Graco SnugRide SnugFit DLX Infant Car Seat
Members-only price

Graco SnugRide SnugFit DLX Infant Car Seat

4.1774 out of 5 stars
4.1774 out of 5 Stars. 124 reviews
Available for Shipping

Simpli-Magic Foldable Platform Push Cart Hand Truck Dolly, 330 lb Capacity, Steel Flatbed with Swivel Wheels, $54.98

Simpli-Magic Foldable Platform Push Cart Hand Truck Dolly, 330 lb Capacity, Steel Flatbed with Swivel Wheels
current price $54.98

Simpli-Magic Foldable Platform Push Cart Hand Truck Dolly, 330 lb Capacity, Steel Flatbed with Swivel Wheels

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Sperry Youth Sneaker, $32.98

Sperry Youth Sneaker
Cappuccino - Online Only, variant on Sperry Youth Sneaker
Black - Online Only, variant on Sperry Youth Sneaker
current price $32.98

Sperry Youth Sneaker

Available for Shipping

Lab Created 6.00 CT T.W. Diamond Station Bracelet in 18K Gold, $2,999.00

Lab Created 6.00 CT T.W. Diamond Station Bracelet in 18K Gold
current price $2,999.00

Lab Created 6.00 CT T.W. Diamond Station Bracelet in 18K Gold

Available for Shipping

Diamond Cut Faceted Huggie Hoop Earrings in 14K Gold, $349.00

Diamond Cut Faceted Huggie Hoop Earrings in 14K Gold
current price $349.00

Diamond Cut Faceted Huggie Hoop Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink, $49.98

Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
White, variant on Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
Pink, variant on Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
Blue, variant on Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
current price $49.98

Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink

Available for Shipping

Kinder's Gold Label Sweet Honey BBQ Sauce, 27.5 oz., $7.48, $0.27/oz

Kinder's Gold Label Sweet Honey BBQ Sauce, 27.5 oz.
current price $7.48
$0.27/oz

Kinder's Gold Label Sweet Honey BBQ Sauce, 27.5 oz.

Available for Shipping

Little Seeds Briar 6-Drawer Dresser, Choose Color

Instant Savings
Little Seeds Briar 6-Drawer Dresser, Choose Color
White, variant on Little Seeds Briar 6-Drawer Dresser, Choose Color
Bottle Green, variant on Little Seeds Briar 6-Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price
15% off
Ends Sep 30

Little Seeds Briar 6-Drawer Dresser, Choose Color

Available for Shipping

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 34mm, $249.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 34mm
current price $249.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 34mm

Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger, $19.98

Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger
Brown, variant on Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger
Olive, variant on Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger
Navy, variant on Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger
Black, variant on Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger
current price $19.98

Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door, $1,345.00

Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door
Single Zone, variant on Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door
Dual Zone, variant on Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door
current price $1,345.00
Options from $1,345.00 – $1,395.00

Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door

4.375 out of 5 stars
4.375 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Regalo Baby Basics High Chair

Regalo Baby Basics High Chair
Members-only price

Regalo Baby Basics High Chair

Available for Shipping

LEGO Ideas Floating Sea Otters Building Sets for Adults, 1234 pc.

LEGO Ideas Floating Sea Otters Building Sets for Adults, 1234 pc.
Members-only price

LEGO Ideas Floating Sea Otters Building Sets for Adults, 1234 pc.

Available for Shipping

Kinder's Chicken Salt Seasoning Blend, 8.5 oz, $6.48, $0.76/oz

Kinder's Chicken Salt Seasoning Blend, 8.5 oz
current price $6.48
$0.76/oz

Kinder's Chicken Salt Seasoning Blend, 8.5 oz

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Prince Lionheart Dishwasher Basket 2-in-1 Combo

Prince Lionheart Dishwasher Basket 2-in-1 Combo
Members-only price

Prince Lionheart Dishwasher Basket 2-in-1 Combo

Available for Shipping

Westinghouse 2000-Lumen Foldable Rechargeable COB LED Work Light, $24.98

Westinghouse 2000-Lumen Foldable Rechargeable COB LED Work Light
current price $24.98

Westinghouse 2000-Lumen Foldable Rechargeable COB LED Work Light

Available for Shipping

8.5" Miami Cuban ID High Polish Bracelet in 14K Gold, $1,599.00

8.5" Miami Cuban ID High Polish Bracelet in 14K Gold
current price $1,599.00

8.5" Miami Cuban ID High Polish Bracelet in 14K Gold

Available for Shipping

Ninja CREAMi XL Deluxe 11-in-1 Frozen Treats Maker, 11 One-Touch Programs, $189.00

Ninja CREAMi XL Deluxe 11-in-1 Frozen Treats Maker, 11 One-Touch Programs
current price $189.00

Ninja CREAMi XL Deluxe 11-in-1 Frozen Treats Maker, 11 One-Touch Programs

Available for Shipping

Audio-Technica ATH-M50x M-Series Over-Ear Professional Monitor Wired Headphones

Audio-Technica ATH-M50x M-Series Over-Ear Professional Monitor Wired Headphones
Members-only price

Audio-Technica ATH-M50x M-Series Over-Ear Professional Monitor Wired Headphones

Available for Shipping

Storkcraft Texas 6 Drawer Dresser, Choose Color

Storkcraft Texas 6 Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Storkcraft Texas 6 Drawer Dresser, Choose Color

Available for Shipping

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector, $399.00

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector
current price $399.00

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector

Available for Shipping

Torani Puremade White Chocolate Sauce, 30 oz., $7.48, $0.25/oz

Torani Puremade White Chocolate Sauce, 30 oz.
current price $7.48
$0.25/oz

Torani Puremade White Chocolate Sauce, 30 oz.

Available for Shipping

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct, $12.98, $0.43/ea

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct
current price $12.98
$0.43/ea

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct

4.5294 out of 5 stars
4.5294 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit, $79.98

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit
current price $79.98

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit

Available for Shipping

WOW Sports 6.5' Joker 1-3 Person Towable, $499.99

WOW Sports 6.5' Joker 1-3 Person Towable
current price $499.99

WOW Sports 6.5' Joker 1-3 Person Towable

Available for Shipping

EA Sports UFC 6 - Xbox Series X, $63.14

EA Sports UFC 6 - Xbox Series X
current price $63.14

EA Sports UFC 6 - Xbox Series X

Available for Shipping

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk., $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.
current price $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes, $49.98

London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes
White/Green, variant on London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes
White/Grey, variant on London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes
current price $49.98

London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes

4.8065 out of 5 stars
4.8065 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

Under Armour Girls Tech Hoodie, $24.98

Under Armour Girls Tech Hoodie
Black, variant on Under Armour Girls Tech Hoodie
Pink, variant on Under Armour Girls Tech Hoodie
current price $24.98

Under Armour Girls Tech Hoodie

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color

Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Grey, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Bianca White, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Black, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Teak Brown, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Members-only price

Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Crosley 18.4 cu. ft. French Door with Pocket Handle Design, $1,239.00

Crosley 18.4 cu. ft. French Door with Pocket Handle Design
current price $1,239.00
Options from $1,189.00 – $1,239.00

Crosley 18.4 cu. ft. French Door with Pocket Handle Design

Available for Shipping

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes, $19.98

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes
current price $19.98
Options from $19.98 – $24.98

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes, $34.98

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Blue, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Grey, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Green, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Tan, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
current price $34.98
Options from $29.98 – $43.98

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 275/50R20 113Y Tire, $489.99, $489.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 275/50R20 113Y Tire
current price $489.99
$489.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 275/50R20 113Y Tire

Out of stock

over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set, $29.97

over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
Taupe, variant on over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
Blue, variant on over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
Cream, variant on over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
current price $29.97

over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set

Out of stock

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml, $19.97, $0.79/foz

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml
current price $19.97
$0.79/foz

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.