New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Chemical Guys Shine Logic Tire Shine (3 x 15 Fl. Oz.)(Shrink-Wrapped)(SAM'S CLUB EXCLUSIVE), $17.98

Chemical Guys Shine Logic Tire Shine (3 x 15 Fl. Oz.)(Shrink-Wrapped)(SAM'S CLUB EXCLUSIVE)
current price $17.98

Chemical Guys Shine Logic Tire Shine (3 x 15 Fl. Oz.)(Shrink-Wrapped)(SAM'S CLUB EXCLUSIVE)

Available for Shipping

Emotional Support Capybara and Cows Bundle, $24.98

Emotional Support Capybara and Cows Bundle
current price $24.98

Emotional Support Capybara and Cows Bundle

Available for Shipping

LEGO ONE PIECE Dorry vs. Brogy – Giants of Little Garden, 733 pc.

LEGO ONE PIECE Dorry vs. Brogy – Giants of Little Garden, 733 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Dorry vs. Brogy – Giants of Little Garden, 733 pc.

Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Prince Lionheart Lucid Wipes Warmer, 100 Wipes Capacity

Prince Lionheart Lucid Wipes Warmer, 100 Wipes Capacity
Members-only price

Prince Lionheart Lucid Wipes Warmer, 100 Wipes Capacity

Available for Shipping

Levi's Men's Parka, $44.98

Levi's Men's Parka
Navy, variant on Levi's Men's Parka
Black, variant on Levi's Men's Parka
Brown, variant on Levi's Men's Parka
Green, variant on Levi's Men's Parka
current price $44.98

Levi's Men's Parka

Available for Shipping

0.50 C.T. TW Round Cut Beaded Bezel Diamond Necklace in 14K Gold, $849.00

0.50 C.T. TW Round Cut Beaded Bezel Diamond Necklace in 14K Gold
current price $849.00

0.50 C.T. TW Round Cut Beaded Bezel Diamond Necklace in 14K Gold

Available for Shipping

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 46 reviews
Available for Shipping

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush, $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush
current price $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush

4.913 out of 5 stars
4.913 out of 5 Stars. 23 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Magnum Mini Double Caramel Vanilla Ice Cream Bars, 18ct, $12.76

Magnum Mini Double Caramel Vanilla Ice Cream Bars, 18ct
current price $12.76

Magnum Mini Double Caramel Vanilla Ice Cream Bars, 18ct

Available for Pickup

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs., $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.
current price $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Krinos Labne Mediterranean-Style Yogurt Spread, 32 oz., $5.64

Krinos Labne Mediterranean-Style Yogurt Spread, 32 oz.
current price $5.64

Krinos Labne Mediterranean-Style Yogurt Spread, 32 oz.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

ZeroXposur Women's Puffer Jacket, $44.98

ZeroXposur Women's Puffer Jacket
Purple, variant on ZeroXposur Women's Puffer Jacket
Black, variant on ZeroXposur Women's Puffer Jacket
Light Blue, variant on ZeroXposur Women's Puffer Jacket
current price $44.98

ZeroXposur Women's Puffer Jacket

4.8095 out of 5 stars
4.8095 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Sperry Boys Boat Shoe, $32.98

Sperry Boys Boat Shoe
Brown, variant on Sperry Boys Boat Shoe
Tan, variant on Sperry Boys Boat Shoe
current price $32.98

Sperry Boys Boat Shoe

Available for Shipping

Coleman Men's Fleece Lined Pant, $21.98

Coleman Men's Fleece Lined Pant
Black, variant on Coleman Men's Fleece Lined Pant
Camo, variant on Coleman Men's Fleece Lined Pant
Green, variant on Coleman Men's Fleece Lined Pant
Camel, variant on Coleman Men's Fleece Lined Pant
current price $21.98

Coleman Men's Fleece Lined Pant

4.7333 out of 5 stars
4.7333 out of 5 Stars. 30 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Disney's Winnie the Pooh 15 Piece Gift Set, $50.00

Member's Mark Disney's Winnie the Pooh 15 Piece Gift Set
current price $50.00

Member's Mark Disney's Winnie the Pooh 15 Piece Gift Set

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26", $19.98

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Peanuts, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
My Little Pony, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Jurassic World, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Paw Patrol, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
current price $19.98

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Coleman Men's Fleece Lined Denim Pant, $21.98

Coleman Men's Fleece Lined Denim Pant
current price $21.98

Coleman Men's Fleece Lined Denim Pant

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector, $399.00

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector
current price $399.00

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector

Available for Shipping

LEGO Speed Champions Jaguar Project 7 & Land Rover Defender, 740 pc.

LEGO Speed Champions Jaguar Project 7 & Land Rover Defender, 740 pc.
Members-only price

LEGO Speed Champions Jaguar Project 7 & Land Rover Defender, 740 pc.

Available for Shipping

Lands' End Girls' Novelty Sweater, $14.98

Lands' End Girls' Novelty Sweater
Pink, variant on Lands' End Girls' Novelty Sweater
Blue, variant on Lands' End Girls' Novelty Sweater
current price $14.98

Lands' End Girls' Novelty Sweater

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct., $13.98, $0.40/oz

Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct.
current price $13.98
$0.40/oz

Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct.

4.7836 out of 5 stars
4.7836 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Built Puff Protein Bar Mixed Box (7 Cookies N' Cream Puff + 6 Coconut Puff), 13ct, $19.98, $1.54/ea

Built Puff Protein Bar Mixed Box (7 Cookies N' Cream Puff + 6 Coconut Puff), 13ct
current price $19.98
$1.54/ea

Built Puff Protein Bar Mixed Box (7 Cookies N' Cream Puff + 6 Coconut Puff), 13ct

Available for Shipping

Recess Mood Sparkling Water Variety Pack with Magnesium & Adaptogens, 12 fl. oz., 12 pk., $19.98, $0.14/foz

Recess Mood Sparkling Water Variety Pack with Magnesium & Adaptogens, 12 fl. oz., 12 pk.
current price $19.98
$0.14/foz

Recess Mood Sparkling Water Variety Pack with Magnesium & Adaptogens, 12 fl. oz., 12 pk.

4.193 out of 5 stars
4.193 out of 5 Stars. 487 reviews
Available for Shipping

Singing Machine My Cube Studio Bluetooth Karaoke System, $49.88

Singing Machine My Cube Studio Bluetooth Karaoke System
Black, variant on Singing Machine My Cube Studio Bluetooth Karaoke System
Pink, variant on Singing Machine My Cube Studio Bluetooth Karaoke System
current price $49.88

Singing Machine My Cube Studio Bluetooth Karaoke System

Available for Shipping

Champion Women's Fleece Crewneck, $21.88

Champion Women's Fleece Crewneck
Turquoise, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
Red, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
Black, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
Heather Gray, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
current price $21.88

Champion Women's Fleece Crewneck

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz., $19.48, $1.38/oz

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz.
current price $19.48
$1.38/oz

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz.

Available for Shipping

Everyday Dose Medium Roast Coffee+, $24.98, $2.81/oz

Everyday Dose Medium Roast Coffee+
current price $24.98
$2.81/oz

Everyday Dose Medium Roast Coffee+

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Joyburst 30g Protein Soda Max Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk., $21.98, $0.15/foz

Joyburst 30g Protein Soda Max Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.
current price $21.98
$0.15/foz

Joyburst 30g Protein Soda Max Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Little Seeds Posey 6-Drawer Dresser, Choose Color

Little Seeds Posey 6-Drawer Dresser, Choose Color
White, variant on Little Seeds Posey 6-Drawer Dresser, Choose Color
Blue, variant on Little Seeds Posey 6-Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Little Seeds Posey 6-Drawer Dresser, Choose Color

4.5385 out of 5 stars
4.5385 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping

Stoner Car Care More Shine Tire Finish Kit, 3- 22 fl ozSpray Bottles (Pack of 3) - Total: 66oz, $19.98

Stoner Car Care More Shine Tire Finish Kit, 3- 22 fl ozSpray Bottles (Pack of 3) - Total: 66oz
current price $19.98

Stoner Car Care More Shine Tire Finish Kit, 3- 22 fl ozSpray Bottles (Pack of 3) - Total: 66oz

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk., $8.78, $1.10/ea

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk.
current price $8.78
$1.10/ea

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk.

Available for Shipping

London Fog Warren Stripe Quilt, $39.98

London Fog Warren Stripe Quilt
current price $39.98

London Fog Warren Stripe Quilt

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct., $19.98, $0.11/ea

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.
current price $19.98
$0.11/ea

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct., $12.48, $0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.
current price $12.48
$0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Ford Bronco HighGear Lightweight Convenience Stroller

Ford Bronco HighGear Lightweight Convenience Stroller
Members-only price

Ford Bronco HighGear Lightweight Convenience Stroller

4.7627 out of 5 stars
4.7627 out of 5 Stars. 59 reviews
Available for Shipping

Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie, $21.98

Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie
Light Blue - Online Only, variant on Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie
Blue, variant on Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie
Cream, variant on Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie
current price $21.98

Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie

Available for Shipping

LEGO Technic Dodge Viper GTS-R Sports Car, 805 pc.

LEGO Technic Dodge Viper GTS-R Sports Car, 805 pc.
Members-only price

LEGO Technic Dodge Viper GTS-R Sports Car, 805 pc.

Available for Shipping

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8, $69.98

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8
current price $69.98

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Tinkr Painting Kit with Rollers, Brushes & Tray, 8 Pc, $24.98

Tinkr Painting Kit with Rollers, Brushes & Tray, 8 Pc
current price $24.98

Tinkr Painting Kit with Rollers, Brushes & Tray, 8 Pc

Available for Shipping

Under Armour Boys Tech Pants, $19.98

Under Armour Boys Tech Pants
Blue, variant on Under Armour Boys Tech Pants
Grey, variant on Under Armour Boys Tech Pants
Black, variant on Under Armour Boys Tech Pants
current price $19.98

Under Armour Boys Tech Pants

4.8889 out of 5 stars
4.8889 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 315/35R21 111Y Tire, $633.99, $633.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 315/35R21 111Y Tire
current price $633.99
$633.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 315/35R21 111Y Tire

Out of stock

over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set, $29.97

over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
Taupe, variant on over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
Blue, variant on over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
Cream, variant on over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
current price $29.97

over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set

Out of stock

BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 - 42x14.50R17 128Q Tire, $878.99, $878.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 - 42x14.50R17 128Q Tire
current price $878.99
$878.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 - 42x14.50R17 128Q Tire

Out of stock

Michelin X-Ice Snow - 245/70R18 110H Tire, $283.26, $283.26/ea

Instant Savings
Michelin X-Ice Snow - 245/70R18 110H Tire
current price $283.26
$283.26/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin X-Ice Snow - 245/70R18 110H Tire

Out of stock

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold, $349.00

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold
current price $349.00

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold

Out of stock

Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set, $12.98

Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set
Red, variant on Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set
Cream, variant on Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set
current price $12.98

Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 7 reviews
Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.