Member's Mark Catering Supplies

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member's Mark Teriyaki Chicken Bowl, 12 oz. Each, 2 pk. $13.44 $0.56/oz

Member's Mark Teriyaki Chicken Bowl, 12 oz. Each, 2 pk.
current price $13.44
$0.56/oz

Member's Mark Teriyaki Chicken Bowl, 12 oz. Each, 2 pk.

4.5367 out of 5 stars
4.5367 out of 5 Stars. 1919 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz. $5.98 Was $6.48 $0.17/oz

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.
current price Now $5.98, Was $6.48
$0.17/oz
$0.50 off

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.

4.6529 out of 5 stars
4.6529 out of 5 Stars. 9517 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk. $8.98 $0.14/oz

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk.
current price $8.98
$0.14/oz

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk.

4.5236 out of 5 stars
4.5236 out of 5 Stars. 7852 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct. $11.28 $0.09/ea

Member's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct.
current price $11.28
$0.09/ea

Member's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct.

4.8258 out of 5 stars
4.8258 out of 5 Stars. 2331 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct. $17.98 $3.00/ea

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.
current price $17.98
$3.00/ea

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.

4.2659 out of 5 stars
4.2659 out of 5 Stars. 4968 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs. $15.94 Was $17.94 $10.63/lb

Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs.
current price Now $15.94, Was $17.94
$10.63/lb
$2 off

Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs.

4.1615 out of 5 stars
4.1615 out of 5 Stars. 3492 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct. $12.84 $0.80/ea

Member's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct.
current price $12.84
$0.80/ea

Member's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct.

4.6091 out of 5 stars
4.6091 out of 5 Stars. 5876 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound $17.94 $5.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound
current price $17.94
avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound

3.9984 out of 5 stars
3.9984 out of 5 Stars. 6391 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound $16.44 $5.48/lb

Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound
current price $16.44
avg. price
$5.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound

4.3794 out of 5 stars
4.3794 out of 5 Stars. 3321 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza $8.98

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
current price $8.98

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza

3.8685 out of 5 stars
3.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews
Available for Pickup or Delivery

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz. $15.28 $0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
current price $15.28
$0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.

4.6773 out of 5 stars
4.6773 out of 5 Stars. 2011 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz. $13.48 $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.8371 out of 5 stars
4.8371 out of 5 Stars. 6784 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound $17.18 $4.98/lb

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound
current price $17.18
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound

4.4365 out of 5 stars
4.4365 out of 5 Stars. 2786 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Seasoned Pulled Chicken 2 lbs. $15.86 $7.93/lb

Member's Mark Seasoned Pulled Chicken 2 lbs.
current price $15.86
$7.93/lb

Member's Mark Seasoned Pulled Chicken 2 lbs.

4.4561 out of 5 stars
4.4561 out of 5 Stars. 3580 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 $0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.

4.7935 out of 5 stars
4.7935 out of 5 Stars. 10268 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml $21.99 $0.87/foz

Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml
current price $21.99
$0.87/foz

Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml

4.3281 out of 5 stars
4.3281 out of 5 Stars. 64 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk. $8.54 $0.13/oz

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.
current price $8.54
$0.13/oz

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.

4.2905 out of 5 stars
4.2905 out of 5 Stars. 3649 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs. $16.36 $5.45/lb

Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs.
current price $16.36
$5.45/lb

Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs.

4.5536 out of 5 stars
4.5536 out of 5 Stars. 4008 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Antibacterial Foaming Hand Soap, 67.6 fl. oz., 2 refills $14.98 $7.49/ea

Member's Mark Antibacterial Foaming Hand Soap, 67.6 fl. oz., 2 refills
current price $14.98
$7.49/ea

Member's Mark Antibacterial Foaming Hand Soap, 67.6 fl. oz., 2 refills

4.4926 out of 5 stars
4.4926 out of 5 Stars. 337 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pulled Pork, 2 lbs. $10.98 $5.49/lb

Member's Mark Pulled Pork, 2 lbs.
current price $10.98
$5.49/lb

Member's Mark Pulled Pork, 2 lbs.

4.0237 out of 5 stars
4.0237 out of 5 Stars. 3331 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Translucent Portion Cups 2 fl. oz., 2500 ct. $42.98 $0.02/ea

Member's Mark Translucent Portion Cups 2 fl. oz., 2500 ct.
current price $42.98
$0.02/ea

Member's Mark Translucent Portion Cups 2 fl. oz., 2500 ct.

4.6729 out of 5 stars
4.6729 out of 5 Stars. 798 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml $8.99 $0.35/foz

Member's Mark California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $8.99
$0.35/foz

Member's Mark California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

4.4611 out of 5 stars
4.4611 out of 5 Stars. 360 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Monterey County Pinot Noir Wine, 750 ml $9.99 $0.39/foz

Member's Mark Monterey County Pinot Noir Wine, 750 ml
current price $9.99
$0.39/foz

Member's Mark Monterey County Pinot Noir Wine, 750 ml

4.3771 out of 5 stars
4.3771 out of 5 Stars. 350 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Indian Butter Chicken 32 oz. $14.93 $0.47/oz

Member's Mark Indian Butter Chicken 32 oz.
current price $14.93
$0.47/oz

Member's Mark Indian Butter Chicken 32 oz.

4.5032 out of 5 stars
4.5032 out of 5 Stars. 3392 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound $16.45 $9.14/lb

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound
current price $16.45
avg. price
$9.14/lb
Final cost by weight

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound

4.324 out of 5 stars
4.324 out of 5 Stars. 1830 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz. $9.98 $0.25/oz

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.
current price $9.98
$0.25/oz

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.

4.3335 out of 5 stars
4.3335 out of 5 Stars. 2717 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Clear Plastic Forks, Heavyweight 300 ct. $16.82 $0.06/ea

Member's Mark Clear Plastic Forks, Heavyweight 300 ct.
current price $16.82
$0.06/ea
From $16.82

Member's Mark Clear Plastic Forks, Heavyweight 300 ct.

4.8861 out of 5 stars
4.8861 out of 5 Stars. 5665 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Moscato D'Asti Sparkling Wine, 750 ml $10.59 $0.42/foz

Member's Mark Moscato D'Asti Sparkling Wine, 750 ml
current price $10.59
$0.42/foz

Member's Mark Moscato D'Asti Sparkling Wine, 750 ml

4.7653 out of 5 stars
4.7653 out of 5 Stars. 1189 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Premium Cane Sugar Packets, 2,000 ct. $12.98 $0.01/ea

Member's Mark Premium Cane Sugar Packets, 2,000 ct.
current price $12.98
$0.01/ea

Member's Mark Premium Cane Sugar Packets, 2,000 ct.

4.665 out of 5 stars
4.665 out of 5 Stars. 588 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz. $11.47 $0.36/oz

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz.
current price $11.47
$0.36/oz

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz.

4.8476 out of 5 stars
4.8476 out of 5 Stars. 420 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound $11.94 $3.98/lb

Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound
current price $11.94
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound

4.3684 out of 5 stars
4.3684 out of 5 Stars. 3276 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz. $15.28 $0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
current price $15.28
$0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.

4.7766 out of 5 stars
4.7766 out of 5 Stars. 12812 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz. $13.48 $0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.7903 out of 5 stars
4.7903 out of 5 Stars. 2623 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk. $9.87 $0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
current price $9.87
$0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.

4.2213 out of 5 stars
4.2213 out of 5 Stars. 1256 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Deli Plastic Containers w/ Lids (32 oz., 240 ct.) $64.48 $0.27/ea

Member's Mark Deli Plastic Containers w/ Lids (32 oz., 240 ct.)
current price $64.48
$0.27/ea

Member's Mark Deli Plastic Containers w/ Lids (32 oz., 240 ct.)

4.6567 out of 5 stars
4.6567 out of 5 Stars. 335 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs. $11.48 $5.74/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.
current price $11.48
$5.74/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.

4.6761 out of 5 stars
4.6761 out of 5 Stars. 5307 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz. $10.18 $0.53/oz

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.
current price $10.18
$0.53/oz

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.

4.7817 out of 5 stars
4.7817 out of 5 Stars. 829 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Lavender, 200 ct. $19.98 Was $20.98 $0.10/ea

Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Lavender, 200 ct.
current price Now $19.98, Was $20.98
$0.10/ea
$1 off

Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Lavender, 200 ct.

4.8207 out of 5 stars
4.8207 out of 5 Stars. 7783 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound $15.17 $4.74/lb

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound
current price $15.17
avg. price
$4.74/lb
Final cost by weight

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound

4.2399 out of 5 stars
4.2399 out of 5 Stars. 3176 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Clear Plastic Spoons, Heavyweight 300 ct.  $16.48 $0.05/ea

Member's Mark Clear Plastic Spoons, Heavyweight 300 ct. 
current price $16.48
$0.05/ea

Member's Mark Clear Plastic Spoons, Heavyweight 300 ct. 

4.881 out of 5 stars
4.881 out of 5 Stars. 1890 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz. $17.98 $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.
current price $17.98
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.

4.7816 out of 5 stars
4.7816 out of 5 Stars. 3713 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk. $8.78 $0.23/oz

Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk.
current price $8.78
$0.23/oz

Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk.

4.4953 out of 5 stars
4.4953 out of 5 Stars. 2635 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs. $16.98 $5.66/lb

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.
current price $16.98
$5.66/lb

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.

4.5315 out of 5 stars
4.5315 out of 5 Stars. 3584 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound $24.95 $9.98/lb

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound
current price $24.95
avg. price
$9.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound

4.5451 out of 5 stars
4.5451 out of 5 Stars. 5263 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound $10.76 $5.38/lb

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound
current price $10.76
avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound

4.4406 out of 5 stars
4.4406 out of 5 Stars. 3327 reviews
Out of stock

About Member's Mark Catering Supplies

Express Delivery: Available at participating locations on eligible Delivery from Club orders for an additional $8. Other restrictions may apply. Visit SamsClub.com/Delivery.

Instant Savings Offer Details

*Instant Savings offers are subject to availability and are valid in U.S. clubs with a U.S. membership, excluding Puerto Rico. Prices shown are pre-tax amounts. State and local laws may require sales tax to be charged on the pre-discounted price. For Curbside Pickup orders, savings will be based on and limited to the Instant Savings offers available to the paying member on the date of online payment. No money will be returned to the member if the price of the item falls below zero after applying Instant Savings discount. Multiple offers will not be combined for any item. If more than one Instant Savings offer is available for an item, the most recent offer on that item will apply first. Visit SamsClub.com/TermsAndConditions or see an associate for additional details. Offers valid December 4–December 26, 2024.

Online availability may vary.

**Plus members get free ground shipping on eligible online items totaling $50 or more pre-tax in the contiguous U.S., up to a total of 10 addresses. Eligible orders below $50 have an $8 flat rate fee. Shipping is not available to Alaska, Guam, PR, USVI, PO boxes and Military AP/FPO addresses. Exclusions apply. See SamsClub.com/ShipToHome.

Always free for Plus members. Free for Club members on eligible items totaling $50 or more pre-tax. Available at participating Sam’s Club locations in the U.S. and Puerto Rico on eligible items. Other restrictions may apply. Visit SamsClub.com/TermsAndConditions.

Plus members get free Delivery from Club on eligible items totaling $50 or more pre-tax. Otherwise, there is an $8 fee per order. Delivery fee for Club members is $12 per order. Services are offered by Sam’s Club within a 15-mile radius of participating Sam’s Clubs. Same-day service is not guaranteed and may change due to availability, weather, labor issues or other factors. Delivery not available in Puerto Rico. Some items are not eligible for delivery, including but not limited to, gift cards, tires, flowers, prescriptions, Café items, mobile phones and alcohol and tobacco products. Other restrictions apply. Visit SamsClub.com/Delivery for complete delivery terms. Order by 1pm local time for same-day service.

We try to offer reliable savings data but can’t promise that the content provided will always be available, accurate, complete, and up to date, so we’re not liable for any errors.

SamsClub.com strives to provide accurate product and pricing information, but pricing, pictorial or typographical errors may occur. SamsClub.com cannot confirm the price of an item until after ordered. In the event that an item is listed at an incorrect price or with incorrect information due to an error in pricing or product information, SamsClub.com has the right, at our sole discretion, to either refuse or cancel any orders placed for that item, or contact you for notification and instructions on such cancellation. Without limitation to said terms above, SamsClub.com does not represent that each item on this website is accurate regarding pricing and product information and disclaims any liability as to such accuracy. In addition, unless otherwise noted, prices for items ordered on SamsClub.com do not include shipping costs.

Disclaimer: Membership not required to purchase adult beverages. Availability of adult beverages and brands varies by club. Quantities may be limited. Member must be at least 21 years of age to purchase alcohol. Please drink responsibly. Sam's West, Inc. Bentonville, AR 72716.