Gifts by Price(191+)
Prices may vary in club and online
Bella 12" x 22" XL Griddle with Warming Tray, $49.98

Sponsored
$4998
current price $49.98Bella 12" x 22" XL Griddle with Warming Tray
4.6444 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Prismacolor Premier Soft Core Colored Pencils, Assorted Colors, 37 Count, $12.91, Was $19.87

Sponsored
Now$1291
current price Now $12.91, Was $19.87$19.87
From $12.91
$6.96 off
Prismacolor Premier Soft Core Colored Pencils, Assorted Colors, 37 Count
4.8545 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Cozy Throw, 60" x 72", $12.98
$1298
current price $12.98Member's Mark Cozy Throw, 60" x 72"
4.8045 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Flameless LED Wax Candles, Set of 7, $21.98

$2198
current price $21.98Member's Mark Flameless LED Wax Candles, Set of 7
4.8193 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

$1348
current price $13.48$0.37/oz
Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
4.8373 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
LEGO Botanicals Petite Sunny Bouquet Flower Building Set, 373 pc.

Sponsored
Members-only price
LEGO Botanicals Petite Sunny Bouquet Flower Building Set, 373 pc.
4.7215 out of 5 stars
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark 4-Pack Glass Tumblers with Bamboo Lids, $14.98
$1498
current price $14.98Member's Mark 4-Pack Glass Tumblers with Bamboo Lids
4.6133 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

$1348
current price $13.48$0.37/oz
Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
4.7913 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml, $39.99, $1.58/foz

$3999
current price $39.99$1.58/foz
Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml
4.4497 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm, $24.98

Sponsored
$2498
current price $24.98Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm
4.8707 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Laneige Lip Sleeping Mask EX, Berry, $19.98

$1998
current price $19.98Laneige Lip Sleeping Mask EX, Berry
4.7857 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Olay Super Glow Essentials Kit, $34.98

$3498
current price $34.98Olay Super Glow Essentials Kit
3.8571 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 3-Tier Floor Basket Stand, $49.98
$4998
current price $49.98Member's Mark 3-Tier Floor Basket Stand
4.809 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 3-Tier Basket Stand, $39.98
$3998
current price $39.98Member's Mark 3-Tier Basket Stand
4.6851 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Worx NITRO Professional 42-Piece Hand Tool Set, $49.87

$4987
current price $49.87Worx NITRO Professional 42-Piece Hand Tool Set
4.6038 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
ChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz, $12.98, $1.08/ea

$1298
current price $12.98$1.08/ea
ChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz
4.6446 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g, $15.76

$1576
current price $15.76Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g
4.2279 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
NatureWell Tinted Lip Butter, 0.50 oz., 4 pk., $19.94, $9.97/oz

$1994
current price $19.94$9.97/oz
NatureWell Tinted Lip Butter, 0.50 oz., 4 pk.
4.1953 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Versace Bright Crystal Eau de Toilette, $64.98

$6498
current price $64.98Versace Bright Crystal Eau de Toilette
4.673 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket, $42.85

$4285
current price $42.85Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket
4.7726 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Licensed Squirters Bath Bucket Set, 5 pc., $13.91, Was $16.98
Now$1391
current price Now $13.91, Was $16.98$16.98
$3.07 off
Licensed Squirters Bath Bucket Set, 5 pc.
4.8571 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk., $15.98

$1598
current price $15.98OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk.
4.7243 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Bentgo Snack Cup, 2-Cup, $19.98
$1998
current price $19.98Bentgo Snack Cup, 2-Cup
4.4444 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
iHome 5000mAh Magnetic Power Bank with 6Ft USB-C Cable, MagSafe Compatible, 20W Rapid Power Delivery, $19.98

$1998
current price $19.98iHome 5000mAh Magnetic Power Bank with 6Ft USB-C Cable, MagSafe Compatible, 20W Rapid Power Delivery
3.7329 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Braun Silk-épil Series 7 Epilator, Woman's Electric Razor Shaver Kit, $99.99

$9999
current price $99.99Braun Silk-épil Series 7 Epilator, Woman's Electric Razor Shaver Kit
4.1525 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Apple USB Lightning 3ft and 6ft Cables, $19.96

$1996
current price $19.96Member's Mark Apple USB Lightning 3ft and 6ft Cables
4.75 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Fanttik Deluxe Cordless Screwdriver bundle for Furniture, 10 Piece, $29.98, Was $39.98

Now$2998
current price Now $29.98, Was $39.98$39.98
$10 off
Fanttik Deluxe Cordless Screwdriver bundle for Furniture, 10 Piece
4.6688 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
NatureWell Nourishing Tinted Lip Butter, 4 pk., $19.98

$1998
current price $19.98NatureWell Nourishing Tinted Lip Butter, 4 pk.
5 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Exploding Kittens® Throw Throw Avocado® Card Game, $15.84

$1584
current price $15.84Exploding Kittens® Throw Throw Avocado® Card Game
4.76 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
NIGHT Satin Anti-Frizz Shower & Sleep Caps, 2 pk., $19.98, $9.99/ea

$1998
current price $19.98$9.99/ea
NIGHT Satin Anti-Frizz Shower & Sleep Caps, 2 pk.
4.6053 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
NIGHT Quick Dry Hair Towel, $17.98

$1798
current price $17.98NIGHT Quick Dry Hair Towel
3.2727 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Shortbread Cookies Tin, 4 pk., $18.98, $0.34/oz

$1898
current price $18.98$0.34/oz
Member's Mark Shortbread Cookies Tin, 4 pk.
4.6 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Flameless Moving LED Wax Candles, Set of 3, $32.97
$3297
current price $32.97Member's Mark Flameless Moving LED Wax Candles, Set of 3
4.2727 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Calvin Klein CK ONE Eau de Toilette, 6.7 fl oz, $29.84

$2984
current price $29.84Calvin Klein CK ONE Eau de Toilette, 6.7 fl oz
4.754 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
NatureWell Hydrating Lip PH Tint, 4 pk., $19.98

$1998
current price $19.98NatureWell Hydrating Lip PH Tint, 4 pk.
2.5714 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 3-Piece Down Alternative Comforter Set, Assorted Sizes, $39.98
$3998
current price $39.98Options from $24.98 – $39.98
Member's Mark 3-Piece Down Alternative Comforter Set, Assorted Sizes
4.7093 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Burberry Touch for Men Eau De Toilette, 3.3 fl oz, $34.98

$3498
current price $34.98Burberry Touch for Men Eau De Toilette, 3.3 fl oz
4.3504 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack, $19.98, $5.00/ea

$1998
current price $19.98$5.00/ea
NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack
4.6667 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Lab Created White Sapphire Round Cut Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver, $99.00

$9900
current price $99.00Options from $79.00 – $99.00
Lab Created White Sapphire Round Cut Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver
4.3261 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
SteelSeries Apex 7 Keyboard Black, $89.88

$8988
current price $89.88SteelSeries Apex 7 Keyboard Black
4.6579 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
SteelSeries Arctis Nova 4X Wireless, $89.88

$8988
current price $89.88SteelSeries Arctis Nova 4X Wireless
4.0938 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Men's 4 pk. Elite Premium Golf Gloves, Choose Size, $24.98

$2498
current price $24.98Member's Mark Men's 4 pk. Elite Premium Golf Gloves, Choose Size
4.4554 out of 5 stars
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Care Mask, 1.4 oz., 2 pk., $24.98, $8.92/oz

$2498
current price $24.98$8.92/oz
Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Care Mask, 1.4 oz., 2 pk.
4.5556 out of 5 stars
Out of stock
Exploding Kittens® Cat Burglar Edition Card Game, $15.84

$1584
current price $15.84Exploding Kittens® Cat Burglar Edition Card Game
4.4118 out of 5 stars
Out of stock
About Gifts by Price
01.17.21 LEGATO










