Member's Mark Charcuterie Board

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member's Mark Light String Cheese 36 ct. $7.27 $0.20/ea

Member's Mark Light String Cheese 36 ct.
current price $7.27
$0.20/ea

Member's Mark Light String Cheese 36 ct.

4.59 out of 5 stars
4.59 out of 5 Stars. 6709 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound $14.25 $4.44/lb

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
current price $14.25
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound

4.0176 out of 5 stars
4.0176 out of 5 Stars. 2043 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz. $5.98 $1.99/oz

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.
current price $5.98
$1.99/oz

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.

4.7258 out of 5 stars
4.7258 out of 5 Stars. 9067 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct. $7.87 $0.22/ea

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
current price $7.87
$0.22/ea

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.

4.7699 out of 5 stars
4.7699 out of 5 Stars. 3954 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Dried Mango, 24 oz. $6.98 $0.29/oz

Member's Mark Dried Mango, 24 oz.
current price $6.98
$0.29/oz

Member's Mark Dried Mango, 24 oz.

4.4825 out of 5 stars
4.4825 out of 5 Stars. 1625 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Sliced Colby Jack Cheese, 2 lbs. $6.62 $3.31/lb

Member's Mark Sliced Colby Jack Cheese, 2 lbs.
current price $6.62
$3.31/lb

Member's Mark Sliced Colby Jack Cheese, 2 lbs.

4.7072 out of 5 stars
4.7072 out of 5 Stars. 3951 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Red Blend Wine, 1.5 L $9.99 $0.20/foz

Member's Mark Red Blend Wine, 1.5 L
current price $9.99
$0.20/foz

Member's Mark Red Blend Wine, 1.5 L

4.4531 out of 5 stars
4.4531 out of 5 Stars. 128 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Dried Pitted Prunes, 40 oz. $7.42

Member's Mark Dried Pitted Prunes, 40 oz.
current price $7.42

Member's Mark Dried Pitted Prunes, 40 oz.

4.7021 out of 5 stars
4.7021 out of 5 Stars. 678 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk. $11.76 $2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.

4.6631 out of 5 stars
4.6631 out of 5 Stars. 2870 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb. $6.98 $3.49/lb

Member's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb.
current price $6.98
$3.49/lb

Member's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb.

4.6802 out of 5 stars
4.6802 out of 5 Stars. 3387 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz. $5.64 $0.25/oz

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.
current price $5.64
$0.25/oz

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.

4.5914 out of 5 stars
4.5914 out of 5 Stars. 3453 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz. $9.64 $7.01/lb

Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $9.64
$7.01/lb

Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6194 out of 5 stars
4.6194 out of 5 Stars. 4146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs. $7.84 $3.92/lb

Member's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs.
current price $7.84
$3.92/lb

Member's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs.

4.7548 out of 5 stars
4.7548 out of 5 Stars. 4527 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pepper Jack Cheese Slices 2 lbs. $6.42 $3.21/lb

Member's Mark Pepper Jack Cheese Slices 2 lbs.
current price $6.42
$3.21/lb

Member's Mark Pepper Jack Cheese Slices 2 lbs.

4.6745 out of 5 stars
4.6745 out of 5 Stars. 3278 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz. $9.48 $0.46/oz

Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz.
current price $9.48
$0.46/oz

Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz.

4.7201 out of 5 stars
4.7201 out of 5 Stars. 343 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Monterey County Pinot Noir Wine, 750 ml $9.99 $0.39/foz

Member's Mark Monterey County Pinot Noir Wine, 750 ml
current price $9.99
$0.39/foz

Member's Mark Monterey County Pinot Noir Wine, 750 ml

4.3732 out of 5 stars
4.3732 out of 5 Stars. 351 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Sliced Sharp Cheddar Cheese, 2 lbs. $7.36 $3.68/lb

Member's Mark Sliced Sharp Cheddar Cheese, 2 lbs.
current price $7.36
$3.68/lb

Member's Mark Sliced Sharp Cheddar Cheese, 2 lbs.

4.5962 out of 5 stars
4.5962 out of 5 Stars. 3274 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz. $13.48 $0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.7918 out of 5 stars
4.7918 out of 5 Stars. 2627 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs. $6.42 $3.21/lb

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs.
current price $6.42
$3.21/lb

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs.

4.5463 out of 5 stars
4.5463 out of 5 Stars. 2645 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz. $17.98 $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.
current price $17.98
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.

4.7808 out of 5 stars
4.7808 out of 5 Stars. 3718 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Colby Jack 3/4" Cheese Cubes 3 lbs. $9.32 $3.11/lb

Member's Mark Colby Jack 3/4" Cheese Cubes 3 lbs.
current price $9.32
$3.11/lb

Member's Mark Colby Jack 3/4" Cheese Cubes 3 lbs.

4.7363 out of 5 stars
4.7363 out of 5 Stars. 948 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Petite Dill Pickles, 46 oz. $4.98 $0.11/oz

Member's Mark Petite Dill Pickles, 46 oz.
current price $4.98
$0.11/oz

Member's Mark Petite Dill Pickles, 46 oz.

4.6333 out of 5 stars
4.6333 out of 5 Stars. 3450 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan $29.98

Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan
Acacia, variant on Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan
Mango Wood, variant on Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan
Rubber Wood, variant on Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan
current price $29.98

Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan

4.0672 out of 5 stars
4.0672 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Sliced Muenster Cheese 2 lbs. $6.72

Member's Mark Sliced Muenster Cheese 2 lbs.
current price $6.72

Member's Mark Sliced Muenster Cheese 2 lbs.

4.7191 out of 5 stars
4.7191 out of 5 Stars. 2150 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Columbia Valley Merlot Wine, 750 ml $7.99 $0.32/foz

Member's Mark Columbia Valley Merlot Wine, 750 ml
current price $7.99
$0.32/foz

Member's Mark Columbia Valley Merlot Wine, 750 ml

4.2211 out of 5 stars
4.2211 out of 5 Stars. 199 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Parmesan Cheese Wedge, priced per pound $16.45 $6.58/lb

Member's Mark Parmesan Cheese Wedge, priced per pound
current price $16.45
avg. price
$6.58/lb
Final cost by weight

Member's Mark Parmesan Cheese Wedge, priced per pound

4.6563 out of 5 stars
4.6563 out of 5 Stars. 1484 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cotes de Provence Rose, 750 ml $11.99 $0.47/foz

Member's Mark Cotes de Provence Rose, 750 ml
current price $11.99
$0.47/foz

Member's Mark Cotes de Provence Rose, 750 ml

4.3066 out of 5 stars
4.3066 out of 5 Stars. 137 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Chevre Fresh Goat Cheese Log 16 oz. $6.78 $0.42/oz

Member's Mark Chevre Fresh Goat Cheese Log 16 oz.
current price $6.78
$0.42/oz

Member's Mark Chevre Fresh Goat Cheese Log 16 oz.

4.6681 out of 5 stars
4.6681 out of 5 Stars. 937 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Parmigiano Reggiano by Argitoni, priced per pound $33.74 $16.87/lb

Member's Mark Parmigiano Reggiano by Argitoni, priced per pound
current price $33.74
avg. price
$16.87/lb
Final cost by weight

Member's Mark Parmigiano Reggiano by Argitoni, priced per pound

4.7123 out of 5 stars
4.7123 out of 5 Stars. 883 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Rioja Reserva, 750 ml $12.99 $0.51/foz

Member's Mark Rioja Reserva, 750 ml
current price $12.99
$0.51/foz

Member's Mark Rioja Reserva, 750 ml

4.1437 out of 5 stars
4.1437 out of 5 Stars. 167 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz. $12.98 $0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.
current price $12.98
$0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.

4.6575 out of 5 stars
4.6575 out of 5 Stars. 3632 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Flamin' Jack Cheese, priced per pound $16.44 $5.48/lb

Member's Mark Flamin' Jack Cheese, priced per pound
current price $16.44
avg. price
$5.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Flamin' Jack Cheese, priced per pound

4.65 out of 5 stars
4.65 out of 5 Stars. 1003 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Manchego Wedge Cheese, priced per pound $23.14 $11.57/lb

Member's Mark Manchego Wedge Cheese, priced per pound
current price $23.14
avg. price
$11.57/lb
Final cost by weight

Member's Mark Manchego Wedge Cheese, priced per pound

4.738 out of 5 stars
4.738 out of 5 Stars. 687 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Chunk 2 lbs. $5.48 $2.74/lb

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Chunk 2 lbs.
current price $5.48
$2.74/lb

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Chunk 2 lbs.

4.7755 out of 5 stars
4.7755 out of 5 Stars. 1924 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz. $11.72 $0.59/oz

Member's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz.
current price $11.72
$0.59/oz

Member's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz.

4.7553 out of 5 stars
4.7553 out of 5 Stars. 1079 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Whole Artichoke Hearts, 33.5 oz. $7.86 $0.23/oz

Member's Mark Whole Artichoke Hearts, 33.5 oz.
current price $7.86
$0.23/oz

Member's Mark Whole Artichoke Hearts, 33.5 oz.

4.6064 out of 5 stars
4.6064 out of 5 Stars. 1499 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct. $11.96 $1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.
current price $11.96
$1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.

4.5307 out of 5 stars
4.5307 out of 5 Stars. 488 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

MM Grated Pecorino Romano Cheese $14.93

MM Grated Pecorino Romano Cheese
current price $14.93

MM Grated Pecorino Romano Cheese

4.9024 out of 5 stars
4.9024 out of 5 Stars. 123 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Alpenhaus French Gruyere Semi-Hard Cheese Wedge, 1 lb. $11.93 $0.75/oz

Alpenhaus French Gruyere Semi-Hard Cheese Wedge, 1 lb.
current price $11.93
$0.75/oz

Alpenhaus French Gruyere Semi-Hard Cheese Wedge, 1 lb.

4.4701 out of 5 stars
4.4701 out of 5 Stars. 117 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Mini Peanut Butter Cups, Milk & Dark Chocolate Candy, 30 oz. $11.92 Was $13.98 $0.40/oz

Member's Mark Mini Peanut Butter Cups, Milk & Dark Chocolate Candy, 30 oz.
current price Now $11.92, Was $13.98
$0.40/oz
$2.06 off

Member's Mark Mini Peanut Butter Cups, Milk & Dark Chocolate Candy, 30 oz.

4.8672 out of 5 stars
4.8672 out of 5 Stars. 5060 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Acacia Wood Rectangular Serving Trays, Set of 2 $24.94

Member's Mark Acacia Wood Rectangular Serving Trays, Set of 2
current price $24.94

Member's Mark Acacia Wood Rectangular Serving Trays, Set of 2

4.7798 out of 5 stars
4.7798 out of 5 Stars. 218 reviews
Out of stock

Frequently Asked Questions

How much meat and cheese should I estimate per person for a charcuterie board?

How do I properly care for a Member's Mark Acacia wood charcuterie board?

Can I assemble a charcuterie board the night before an event?

Where can I buy a charcuterie board near me?

What should I buy for a charcuterie spread at Sam’s Club?

About Member's Mark Charcueterie Board

Member's Mark Charcuterie Boards: Gourmet Platter Essentials, Cheeses & Cured Meats

Elevate your holiday gatherings, dinner parties, and casual entertaining with the Member's Mark Charcuterie Board Essentials collection at Sam’s Club. Crafted to help you build stunning, restaurant-quality grazing tables with minimal effort, our premium Member's Mark lineup features artisanal cured meats, aged specialty cheeses, crisp gourmet crackers, and rich fruit spreads delivering high-end entertaining style at exceptional member-exclusive value.

Featured Member's Mark Charcuterie Categories

Explore premium ingredients and elegant serving pieces designed to create a picture-perfect party spread:

Artisanal Cured Meats & Specialty Cheeses

The savory foundation of every memorable charcuterie table.

Gourmet Crackers, Spreads, Nuts & Serveware

Add crunchy textures, sweet balances, and solid Acacia wood presentation boards.

  • Member's Mark Artisanal Crackers & Fruit Spreads – Multi-grain entertainer crackers, fruit spreads, honeycomb, natural almonds, and jumbo sea salt cashews.
  • Member's Mark Acacia Wood Boards & Cheese Knives – Heavy-duty, solid Acacia wood serving platters and stainless-steel cheese knife sets engineered for stylish hosting.

Why Choose Member's Mark Charcuterie at Sam’s Club?

Host like a professional chef without the gourmet deli price tag.

  • Club-Sized Value Packages: Generous multi-packs of specialty meats and cheese blocks offer a lower cost-per-ounce than boutique grocery delis.
  • Premium Sourcing: Imported European cheeses and authentic dry-cured meats selected specifically for Member's Mark standards.
  • Effortless Hosting Convenience: Order online for home delivery or use Scan & Go and Free Curbside Pickup at your local club.